Heb je peesaanhechting verrekt of misschien een klein scheurtje ofzo?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 14:51 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Gelukkig beter dan gisterenavond. 't is meer mn onderarm/hand die ik niet kan roteren zonder trekkende pijn aan de zijkant van m pols. Mja, gaat wel weer over ;-)
I.i.g droog ik me nu elke keer af voor elk setje. Als ik met een shirt ga trainen ben ik na 5 minuten helemaal vergurkt vh zweet
Zoiets denk ik idd. Straks ga ik schouders doen, ff kijken hoe het gaat. Ff handschoenen met zo'n wrap dr aan gekocht, Pols strak inwikkelen en gaan. :-)quote:Op zondag 5 mei 2013 09:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Heb je peesaanhechting verrekt of misschien een klein scheurtje ofzo?
Sterkte.
Before after upload :-). ?quote:Op zondag 5 mei 2013 11:35 schreef SunTzu het volgende:
Altijd leuk man oude foto's vinden: Can't believe I was that chubby nigga.
Zal over een tijdje wel eens een progressfoto maken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 mei 2013 12:26 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Zal over een tijdje wel eens een progressfoto maken.
Dit is een oudere:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 5 mei 2013 12:26 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Zal over een tijdje wel eens een progressfoto maken.
Dit is een oudere:EndogenenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Zeker man. Ik bereid me graag 5 maand van te voren voor.quote:Op zondag 5 mei 2013 12:49 schreef StraatSoldaat het volgende:
Iemand al bezig met het voorbereiden voor de bulk? Ik ga vanaf augustus dit schema volgen:
http://www.muscleandstren(...)builder-workout.html
Had al geweldige resultaten met fullbody ben benieuwd wat een 5 day split gaat doen. Ben er al mee begonnen omdat ik door een 5 day split meer kcal verbrand dan met 3 day full body en ik toch tijd genoeg heb
Waarom je schema veranderen aan de hand van bulk/cut? Met zo min mogelijk gelijktijdige veranderingen is je progressie het best bij te houden en aan de hand daarvan kun je je kCals/trainingsvolume aanpassen.quote:Op zondag 5 mei 2013 12:49 schreef StraatSoldaat het volgende:
Iemand al bezig met het voorbereiden voor de bulk? Ik ga vanaf augustus dit schema volgen:
http://www.muscleandstren(...)builder-workout.html
Had al geweldige resultaten met fullbody ben benieuwd wat een 5 day split gaat doen. Ben er al mee begonnen omdat ik door een 5 day split meer kcal verbrand dan met 3 day full body en ik toch tijd genoeg heb
7 nu @ 96 kilo.quote:Op zaterdag 4 mei 2013 17:36 schreef Mithras82 het volgende:
Ff uit pure intresse. Hoeveel pull ups doen jullie bij welk lichaams gewicht. Merk namelijk dat sinds ik 100+ weeg ik er niet meer dan 15 reps uit krijg. Weighted doe ik al helemaal niet meer.
Endo zijn is echt klote, 2 dagen niet sporten en een beetje niet opletten wat je eet en je bent meteen bloated.quote:
Ik deed hiervoor SS en daar ben ik na 10 maanden wel klaar mee. En aangezien ik door mijn knieën niet kan squatten boven de 150 kan ik geen powerlift programmaquote:Op zondag 5 mei 2013 13:07 schreef VASND het volgende:
[..]
Waarom je schema veranderen aan de hand van bulk/cut? Met zo min mogelijk gelijktijdige veranderingen is je progressie het best bij te houden en aan de hand daarvan kun je je kCals/trainingsvolume aanpassen.
true ben zelf ook endo, maar ja als je ongezond eet is je lichaam een soort indicator het laat meteen zien dat je ongezond bezig bent.quote:Op zondag 5 mei 2013 13:17 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Endo zijn is echt klote, 2 dagen niet sporten en een beetje niet opletten wat je eet en je bent meteen bloated.
quote:Het afgelopen jaar ben ik van 74kg naar 83kg 'gegroeid' (bij een lengte van 1m 83). Vetpercentage is op het oog absoluut gelijk gebleven, if not lager geworden
En heb je gemeten of is dit weer op 'gevoel' ?quote:Ik merk dat mijn spierdefinitie vooruit is gegaan, ik heb aan spiermassa gewonnen... MAAR IK WORDTGEWOON NIET BREDER! Het lijkt wel of mijn spieren compacter zijn geworden ofzo, een andere verklaring kan ik er niet aan geven.
Yup, een HELE centimeter winst in een heel jaar (omtrek bovenarmen)quote:Op zondag 5 mei 2013 14:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
[..]
En heb je gemeten of is dit weer op 'gevoel' ?
Nou, dat klopt toch ongeveer? wat vet eraf, wat spier erbij.quote:Op zondag 5 mei 2013 14:13 schreef Rrrroedie het volgende:
[..]
Yup, een HELE centimeter winst in een heel jaar (omtrek bovenarmen)
Ah, volkomen logisch dan. Go for it!quote:Op zondag 5 mei 2013 13:21 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Ik deed hiervoor SS en daar ben ik na 10 maanden wel klaar mee. En aangezien ik door mijn knieën niet kan squatten boven de 150 kan ik geen powerlift programma
Ja. Benen ook in de gaten gehouden en getraind? Wat zeggen de mensen in je directe omgeving over je progressie?quote:Op zondag 5 mei 2013 14:17 schreef Rrrroedie het volgende:
Mwoah, laat ik het zo zeggen:
Als ik een foto van mezelf een jaar geleden vergelijk met nu, dan snap ik niet waar die 9 kilos zijn gebleven (waar die nu precies zijn 'opgeslagen'). Het lijkt wat massiever geworden te zijn, maar zeker niet richting de buitenkant gegroeid. Ik vraag me puur af of dat kan en of die redenatie hout snijdt
Gisteren nog gepost:quote:Op zondag 5 mei 2013 14:17 schreef Rrrroedie het volgende:
Mwoah, laat ik het zo zeggen:
Als ik een foto van mezelf een jaar geleden vergelijk met nu, dan snap ik niet waar die 9 kilos zijn gebleven (waar die nu precies zijn 'opgeslagen'). Het lijkt wat massiever geworden te zijn, maar zeker niet richting de buitenkant gegroeid. Ik vraag me puur af of dat kan en of die redenatie hout snijdt
Hier had ik altijd een handje vanquote:• Trying to gain muscle mass should never be a justification for eating crap. If you want to eat a junk diet, at least have the decency to admit it's because you like your food too much to give it up. Don't try to pass it off as a "bulking diet." Pizzas, Big Macs, and donuts don't have higher anabolic properties than clean food!
Vroeg het alleen maar hoor.quote:
Ongebrand en ongezouten voor de meesten wel. En er zit nogal verschil tussen hoe mensen de term clean food opvatten. Hoeft niet altijd kip met rijst te zijn.quote:
ik eet me juist klem met geroosterde en gezoute pindasquote:Op zondag 5 mei 2013 17:03 schreef esv7 het volgende:
[..]
Ongebrand en ongezouten voor de meesten wel. En er zit nogal verschil tussen hoe mensen de term clean food opvatten. Hoeft niet altijd kip met rijst te zijn.
Dat is wel vrij veel zout denk ik iig. Mij werd iig aangeraden ze ongezouten en ook ongeroosterd te eten, en dat het dan wel goed zou zijn voor wat extra kcals.quote:Op zondag 5 mei 2013 17:09 schreef Convict het volgende:
[..]
ik eet me juist klem met geroosterde en gezoute pindas
Clean food en zo bestaat niet. Als het binnen je dieet past kan je het eten, zo simpel is het.quote:
Vitamine B complexquote:Op zondag 5 mei 2013 18:07 schreef Hiatus het volgende:
Zo weer ff pot eiwitten bestellen nadat ze al ruim week op zijn (en ik ben nog wel aant cutten).
Iemand nog een suggestie om een supplement te proberen?
Creatine,ZMA en vit D al ervaring mee.
Ik hoop dat je snel de 38kg haalt danquote:Op zondag 5 mei 2013 08:50 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Woehaha, dan heb ik gelijk 100duizend hits i.v.m. Epic fail.
BB-wanabe pulls hammy and farts @ yogaclass.
k' heb yuriy belooft dat ik wat ga oefenen met die pozes, en als ik de 38kg dumbless overhead kan pressen volle set dat ik dat ff in een video ging showen lol.
Kom nu niet echt voorbij de 36kgs, met een beetje hulp op een goeie dag, dus weet niet hoe lang nog lol.
Wellicht omegaquote:Op zondag 5 mei 2013 18:07 schreef Hiatus het volgende:
Zo weer ff pot eiwitten bestellen nadat ze al ruim week op zijn (en ik ben nog wel aant cutten).
Iemand nog een suggestie om een supplement te proberen?
Creatine,ZMA en vit D al ervaring mee.
Ik heb die van AH... 2600% ofzo van alles.quote:Op zondag 5 mei 2013 18:10 schreef Hiatus het volgende:
[..]
Heb die B&F multivitamine waar vit B in zit , 100% adh.
Lijkt me genoeg ?
Hangt ervanaf wat voor iets je zoekt?quote:Op zondag 5 mei 2013 18:07 schreef Hiatus het volgende:
Zo weer ff pot eiwitten bestellen nadat ze al ruim week op zijn (en ik ben nog wel aant cutten).
Iemand nog een suggestie om een supplement te proberen?
Creatine,ZMA en vit D al ervaring mee.
oja omega heb ik ook al.quote:Op zondag 5 mei 2013 18:15 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ik hoop dat je snel de 38kg haalt dan
[..]
Wellicht omega
Ja geen id, denk dat ik de meest nuttige wel heb geprobeerd.quote:
dbol werkt voor mij erg goed.quote:Op zondag 5 mei 2013 18:34 schreef Hiatus het volgende:
[..]
Ja geen id, denk dat ik de meest nuttige wel heb geprobeerd.
Dacht misschien hebben jullie nog iets wat ik niet ken.
Goeie bouten.quote:Op zondag 5 mei 2013 18:47 schreef H1N1 het volgende:
Vanmiddag even in de tuin gezeten, de buren kregen wat extra licht te verduren.
[ afbeelding ]
Dit: SPT / [Bodybuilding] #353 Making all sorts of gainsquote:Op zondag 5 mei 2013 18:59 schreef skudkind het volgende:
Vraagje mensen, ben nu bezig met SS, en ga hierna toch maar eerst Texas Method doen ipv Wendler's 5/3/1. Lijkt mij toch verstandiger om eerst een wekelijke progressie te doen, 5/3/1 kan altijd nog. Dus ik blijf nog zeker wel een jaar lang redelijk clean doorbulken en cardio op een minimum, maar ik wil geen fatass worden.
Wat kan ik eigenlijk fysiek verwachten als ik stevig doorbulk? Mollig, maar wel stevig en strak? Dus geen vetkwabben ofzo? Ben nu trouwens 178cm en 75kg. Lichaamstype zwevend tussen meso en ecto. No endo.
Goed bezig gast.quote:Op zondag 5 mei 2013 18:47 schreef H1N1 het volgende:
Vanmiddag even in de tuin gezeten, de buren kregen wat extra licht te verduren.
[ afbeelding ]
Thnx. Artikel is sterk, maar is volgens mij, op bepaalde universele punten na, meer gericht op bodybuilders en niet zozeer op powerlifters.quote:Op zondag 5 mei 2013 19:11 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dit: SPT / [Bodybuilding] #353 Making all sorts of gains
En; dat is nagenoeg niet te zeggen. Als je goed eet en hard traint maak je gains. Punt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |