Deze man.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 10:08 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Gewoon lekker bij thuiskomst een middagdutje doen!
had ik afgelopen zaterdag wel even nodig jaquote:Op dinsdag 7 mei 2013 10:08 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Gewoon lekker bij thuiskomst een middagdutje doen!
Meestal doe ik dat onbewust vlak na het eten. Tijdens het tv kijken.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 10:08 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Gewoon lekker bij thuiskomst een middagdutje doen!
Ik kom met mijn vaste wijk altijd langs een basisschool. Dus op rustige dagen, zijn ze allemaal vrij als ik langs loop.quote:Op zondag 5 mei 2013 09:39 schreef superkimmi het volgende:
bij mij is t pas een keer of 3 gebeurd dat ze elastieken wilden hebben
ik geef ze vaak wel, ben ik ook weer van die rommel af xD
Staat er op de geprinte sticker een gefrankeerd bedrag?quote:Op dinsdag 7 mei 2013 08:52 schreef ElisaB het volgende:
Heeft er dan niemand een P1214-sticker voor me
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 11:36 schreef Tietmans het volgende:
[..]
Ik kom met mijn vaste wijk altijd langs een basisschool. Dus op rustige dagen, zijn ze allemaal vrij als ik langs loop.
Een ramp kan ik je zeggen.
Ja, er staat ¤ 26,30 op geprintquote:Op dinsdag 7 mei 2013 12:50 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Staat er op de geprinte sticker een gefrankeerd bedrag?
Zo ja kunnen ze op het servicepunt gewoon het bedrag wat erop staat invoeren als reeds gefrankeerd.
Nog een nadeel van die nieuwe tas.. die kleine kaartjes kan ik steeds niet goed pakken omdat er een stuk elastiek ofzo aan de binnenkant zit. Daar blijven ze dan achter/onder zitten.. en als ik ze in het achterste deel van de tas doe blijven ze aan de rand van het tussenstukje hakenquote:Op dinsdag 7 mei 2013 19:16 schreef Dale__Cooper het volgende:
Vervelde HAH vandaag hier. Zit op dinsdag ook een dun A4-velletje van de Poeisz, die verkreukelt uiteraard bij elke brievenbus met veer. Daarnaast nog een zeer klein kaartje van de Gamma. Verder wel een rustig dagje.
O...verkeerd gelezen dusquote:Op dinsdag 7 mei 2013 08:37 schreef superkimmi het volgende:
dat duurt nog wel even hoor Peter, augustus pas haha
Ammaal boessies jaquote:Op dinsdag 7 mei 2013 08:49 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
patat is voldoende
[..]
als het allemaal busjes waren dan is dat het nieuwe gebouw van de pakketservice
Dan is hij gewoon gefrankeerd voor dat bedrag. Ze moeten dan gewoon op hun terminal even "verzekerservice"aangeven en voordat ze dan op "print zegel" drukken moeten ze op bijfrankeren drukken en het reeds gefrankeerde bedrag invullen.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 18:35 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ja, er staat ¤ 26,30 op geprint
Bij de businessbalie zeiden ze dat ze niets voor me konden doen (behalve tegen betaling een nieuwe uitprinten).
die hadden we hier al in grote getale (kampioen)quote:Op dinsdag 7 mei 2013 19:48 schreef Deezertje het volgende:
Ik heb al weekend...Nou ja, zaterdag nog ff werken dan. Maar gok dat het best druk is dan. Sowieso Makro, andere deel Kampioen, HAH en de post van donderdag/vrijdag (donderdag is Hemelvaart)
Heb ik vanavond gedaan (bij de super zijn ze zo laat nog open) en je hebt helemaal gelijk. Volgens hen geen enkel probleem!quote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:13 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Dan is hij gewoon gefrankeerd voor dat bedrag. Ze moeten dan gewoon op hun terminal even "verzekerservice"aangeven en voordat ze dan op "print zegel" drukken moeten ze op bijfrankeren drukken en het reeds gefrankeerde bedrag invullen.
Gewoon even naar een ander servicepunt waar ze wel verstand van zaken hebben.
De post van de donderdag gaat morgen al mee. Op donderdag zijn vrijwel alle bedrijven natuurlijk gesloten, dus dan zal er ook niet veel verstuurd worden. Het andere deel van de kampioenen gaat hier morgen ook al mee, ondanks dat er zaterdag op staat. Dus ik verwacht dat het wel mee zal vallen met de drukte zaterdagquote:Op dinsdag 7 mei 2013 19:48 schreef Deezertje het volgende:
Ik heb al weekend...Nou ja, zaterdag nog ff werken dan. Maar gok dat het best druk is dan. Sowieso Makro, andere deel Kampioen, HAH en de post van donderdag/vrijdag (donderdag is Hemelvaart)
Topquote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:19 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Heb ik vanavond gedaan (bij de super zijn ze zo laat nog open) en je hebt helemaal gelijk. Volgens hen geen enkel probleem!
Opgelost dus
Thnx
Ik vond het eigenlijk vreemd dat het niet kon. Natuurlijk is het handiger als zelffrankeerders hun stickers ook zelf plakken (als je een frankeermachine hebt, krijg je daar tenslotte de korting voor), maar je zal ze maar niet hebbenquote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:23 schreef ikbenschipper het volgende:
Topen dat voor een supermarkt punt, ook handig dat ze zo laat open zijn i.d.d.. Wij hebben hem ook en daarom vond ik het ook belachelijk dat ze zeiden dat het niet kon.
Busnisse Point noemen ze het dan maar verstand van zaken hebben ze niet.
Al krijgt het service punt alsnog gewoon een vergoeding voor jouw pakket.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:26 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik vond het eigenlijk vreemd dat het niet kon. Natuurlijk is het handiger als zelffrankeerders hun stickers ook zelf plakken (als je een frankeermachine hebt, krijg je daar tenslotte de korting voor), maar je zal ze maar niet hebben
En inderdaad is het vrij hinderlijk (ik vind dat een mooi woord) dat de informatieverschaffing van PostNL via de verschillende kanalen zo te wensen overlaat.
Ik heb het alleen even gevraagd. Morgen ga ik de proef op de som nemenquote:Op dinsdag 7 mei 2013 21:28 schreef ikbenschipper het volgende:
Al krijgt het service punt alsnog gewoon een vergoeding voor jouw pakket.
Als het goed is hoefde je het extra bedrag ook niet bij te betalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |