topic bestaat duidelijk uit comma neukers :'-)quote:
Ik las coma-neukersquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:04 schreef HaerdenC het volgende:
[..]
topic bestaat duidelijk uit comma neukers :'-)
Ik ben blij dat ik volgende week weer een date heb, kan ik eindelijk weer douchen en scherenquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:02 schreef ook_gek het volgende:
En extra aandacht aan scheren, kleren of wat dan ook is voor mij niet nodig. Dat is elke dag gewoon goed naar mijn mening. Heeft geen extra aandacht nodig
coma-neukers en nazi's, ik voorspel een goede titel voor het nieuwe topic straksquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:06 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ik las coma-neukers
Nou ja, prettiger dan coma-zuipen
[..]
Ik ben blij dat ik volgende week weer een date heb, kan ik eindelijk weer douchen en scheren
1 tip: skype voorkomt een hoop teleurstellingenquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:06 schreef Cue_ het volgende:
Maargoed, wel kut dat HaerdenC zoveel shit heeft getroffen. Snap dat je het dan lekker laat zitten
Nee ik heb nog nooit contact met haar gehadquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:08 schreef eefje801 het volgende:
[..]
coma-neukers en nazi's, ik voorspel een goede titel voor het nieuwe topic straks
Ah jouw date! Heb je contact gehad met haar de afgelopen weken?
eens uitgaan in Nederland ... schijnt dat de dames daar stukken communicativer en leuker zijnquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:10 schreef m1st1g het volgende:
[..]
1 tip: skype voorkomt een hoop teleurstellingen
Ja Gertje heeft het zo gek nog niet bekeken!quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:12 schreef HaerdenC het volgende:
[..]
eens uitgaan in Nederland ... schijnt dat de dames daar stukken communicativer en leuker zijn(wij in Belgie gebruiken Josje van K3 dan ook als referentie)
Nederlandse vrouwen zijn wel iets pittiger/assertiever ja. Belgische vrouwen zijn vrij verlegen/bedeesd (zeker als je daar als Nederlandse brulaap tegenaan gaat staan zeveren, trouwens) en die moet je eerst ontdooien.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:12 schreef HaerdenC het volgende:
[..]
eens uitgaan in Nederland ... schijnt dat de dames daar stukken communicativer en leuker zijn(wij in Belgie gebruiken Josje van K3 dan ook als referentie)
Ja, nadat hij jaren met zijn vuist in een hond had gezeten was het toch weer eens een verfrissend idee om een Nederlandse jonge blonde te nemenquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:12 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ja Gertje heeft het zo gek nog niet bekeken!
Toen ik 18 was had ik een Antwerpse vriendin, nou die wist wel van wanten hoor...quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:14 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nederlandse vrouwen zijn wel iets pittiger/assertiever ja. Belgische vrouwen zijn vrij verlegen/bedeesd (zeker als je daar als Nederlandse brulaap tegenaan gaat staan zeveren, trouwens) en die moet je eerst ontdooien.
Moet je ook maar net zin in hebben natuurlijk.
En vooral ook een grote bek en over-geemancipeerd.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:12 schreef HaerdenC het volgende:
[..]
eens uitgaan in Nederland ... schijnt dat de dames daar stukken communicativer en leuker zijn(wij in Belgie gebruiken Josje van K3 dan ook als referentie)
Ah dus met recht een blind date, ook wel weer eens leuk om over te lezen. Spannendquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:10 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Nee ik heb nog nooit contact met haar gehadwil ik zo houden ook tot volgende week
Van het weekend maar eens met ons "contactpersoon" bellen om te vragen hoelaat en waar ik haar op moet halen
Heb alleen ff haar Facebook gechecked dus
Nou ja, we hebben wel elkaars foto's besnuffeldquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:33 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ah dus met recht een blind date, ook wel weer eens leuk om over te lezen. Spannend
been there, done that. smoorverliefd, hij kwam terug van vakantie, en alle magie was weg. van zijn kant vooral dan. ik begin er niet meer aan.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:47 schreef eefje801 het volgende:
[..]
ha ha dat valt ook wel weer mee joh als je elkaar leuk vindt, wat is nou 2 weken? Maar beter nog: vakantieliefde! Veel plezier vast trouwens.
Mijn Belgische schone was ook een vakantieliefdequote:Op donderdag 2 mei 2013 14:39 schreef Andromache het volgende:
[..]
been there, done that. smoorverliefd, hij kwam terug van vakantie, en alle magie was weg. van zijn kant vooral dan. ik begin er niet meer aan.
Toch mensen met een bepaald gebrek aan communicatie en zelfvertrouwen?quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:31 schreef HaerdenC het volgende:
Na wat daten en mensen ontmoeten ben ik tot de conclusie gekomen dat ik eigenlijk best gelukkig ben alleen :-) Verder ... de dates via datingsites ... als ik heel eerlijk moet zijn ... nja altijd wel een goede reden waarom ze op een datingsite staan. Ik hield het dus rap voor bekeken ... mocht er in tresse zijn in de uitleg en wat ik zoal be tegen gekomenwil ik het wel posten maar nja ... veel moeite voor niks he hahaha
Lag niet aan de vakantie maar aan dat het bij hem niet goed zat dan. Gewoon lekker vakantie vieren inderdaad.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:39 schreef Andromache het volgende:
[..]
been there, done that. smoorverliefd, hij kwam terug van vakantie, en alle magie was weg. van zijn kant vooral dan. ik begin er niet meer aan.
Dat is inderdaad vaak fucking geilquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:59 schreef dawg het volgende:
http://www.nu.nl/wetensch(...)aantrekkelijk--.html
een weekje voor een date niet scheren dus.
Jammer van de zonnebril, maar verderquote:Op donderdag 2 mei 2013 15:05 schreef SilentChaos het volgende:
http://www.details.com/st(...)ll-off-ten-day-beard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |