Heb je het koningslied al uit je hoofd geleerd?quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Ahoy begint al lekker vol te stromen. Gelukkig sta ik hoog.
Ik hoop op karaoke schermen. Anders gaat het playbacken worden. Ik ken enkel het rapgedeelte.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:57 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Heb je het koningslied al uit je hoofd geleerd?
Je moet de Waarheid niet negeren.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Toevallig wel heel vaak met die van HMF.
Maar dat zal wel toeval zijn.
Story of your life.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:57 schreef Geo4kant het volgende:
Dat feel dat je geen scheet durft te laten omdat je bang bent dat je je broek vol schijt
Het verschil gaat hooguit 1 goal in het voordeel van Madrid worden en Lewandowski gaat scoren.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:53 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]Ik zie Madrid nog wel doorgaan. Zeg het maar mannen.
Nee, vandaar m'n opmerking.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:58 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je moet de Waarheid niet negeren.
Wat een baas is het, hè. Hij wordt binnenkort miljonair, de eindbaas.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:58 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je moet de Waarheid niet negeren.
Dat doet hij netjes idd.quote:Op dinsdag 30 april 2013 18:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat een baas is het, hè. Hij wordt binnenkort miljonair, de eindbaas.
M... maar...quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:03 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik laat me niet provoceren door jou, vieze klootzak.
5-1quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:05 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind het lastig om Real Madrid - Borussia Dortmund te voorspellen, vorige week was dat makkelijker.
niet eens over zn diktequote:Op dinsdag 30 april 2013 19:05 schreef GGMM het volgende:
Over 2 uur ga ik tegen Happel zeggen dat hij z'n quasi-lollige opmerkingen voor zich moet houden. Om er wellicht nog een denigrerende opmerking over Feyenoord bij te gooien.
Ik wist wel dat ik op je kon bouwenquote:Op dinsdag 30 april 2013 19:05 schreef GGMM het volgende:
Over 2 uur ga ik tegen Happel zeggen dat hij z'n quasi-lollige opmerkingen voor zich moet houden. Om er wellicht nog een denigrerende opmerking over Feyenoord bij te gooien.
Ik zeg alvast 'je moeder', indien ik die opmerking mis.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:05 schreef GGMM het volgende:
Over 2 uur ga ik tegen Happel zeggen dat hij z'n quasi-lollige opmerkingen voor zich moet houden. Om er wellicht nog een denigrerende opmerking over Feyenoord bij te gooien.
quote:Mensen belden het meest bij balkonscène
Mensen hebben dinsdagochtend tijdens de balkonscène het meest gebruikgemaakt van hun mobiele telefoon. Ze belden toen met anderen en zetten hun foto's op sociale media. KPN en Vodafone zagen op dat moment een piek in het dataverkeer. De netwerken konden de drukte aan en zijn niet uitgevallen. 'Het was wat drukker op de weg, dus er moest wat langzamer worden gereden, maar berichten kwamen wel aan', zo verwoordde een woordvoerder van KPN het.
T-Mobile zag juist een piek tijdens koninginnenacht, in de nacht van maandag op dinsdag. Er werd vier keer zo vaak gebeld als normaal en er werden drie keer zo veel sms'jes verstuurd. Het gebruik van mobiel internet lag toen 38 procent boven een doorsneenacht.
Bron: AD
Dat had ik vooraf gezien nooit kunnen bedenken.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Tijd voor een stukje interessante nieuwswaarde
[..]
rare zinquote:Op dinsdag 30 april 2013 19:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat ik vooraf gezien nooit kunnen bedenken.
Er mist een essentieel stukje in je zin, nu loopt je zin niet lekker.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat ik vooraf gezien nooit kunnen bedenken.
En wij wisten al dat jij dat nooit zou hebben kunnen bedenken.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:08 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat ik vooraf gezien nooit kunnen bedenken.
Waar vind je die functie om artikelen hier te plakken?quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Tijd voor een stukje interessante nieuwswaarde
[..]
Thnx, aangepast.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Er mist een essentieel stukje in je zin, nu loopt je zin niet lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |