begin jij nou ook?quote:
Ohja. Gefeliciteerdquote:Op zondag 28 april 2013 21:15 schreef DeLuna het volgende:
Visite gehad want moeders is morgen jarig. Gisteren uiteten geweest met vriend want morgen 5,5 jaar samen. En de exburen van die vriend kwamen langs dus dat was ook leuk. Einde.
ok, dan is het toeval, loop in VBL compleet langs iemand heen te lullen, en zijn eerste reactie was ook 'OK'quote:
quote:Op zondag 28 april 2013 22:03 schreef Againzender het volgende:
[..]
ok, dan is het toeval, loop in VBL compleet langs iemand heen te lullen, en zijn eerste reactie was ook 'OK'
ik ken het volk hier wel blijkt wel weerquote:Op zondag 28 april 2013 22:04 schreef Pino112 het volgende:
[..]Dat is toeval idd, mijn reactie was op de TT.
Wat is dezenquote:Op zondag 28 april 2013 22:05 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Rimgquote:
Ik zal de memo wel weer gemist hebben, maar hoe krijg je dat nou weer voor elkaarquote:
quote:Op zondag 28 april 2013 22:17 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik zal de memo wel weer gemist hebben, maar hoe krijg je dat nou weer voor elkaar![]()
quote:
Was daar iets mis mee dan?quote:Op zondag 28 april 2013 22:24 schreef rubbereend het volgende:
bij deze tt moet ik nog steeds aan dat crowning denken
het wonder der geboorte is prachtig!quote:
quote:Op maandag 29 april 2013 00:03 schreef minthy het volgende:
Volgens mij heb ik hier bijna een hele dag niet gepost.
Oh Boor, wat kan ik eraan doen?!quote:Op maandag 29 april 2013 00:07 schreef borisz het volgende:
Oh noes. Neem snel een Roseetje van Roel. Die gaat volgende week zijn voorraad bijvullen bij de G&G tijdens de roseweken.
Waz met jouquote:Op maandag 29 april 2013 00:03 schreef minthy het volgende:
Volgens mij heb ik hier bijna een hele dag niet gepost.
Ik mis ook wel eens iemand, maar dan sla ik gewoon nog een keer.quote:
auquote:Op maandag 29 april 2013 00:21 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik mis ook wel eens iemand, maar dan sla ik gewoon nog een keer.
Mooi kut!quote:Op maandag 29 april 2013 00:23 schreef ChatGirl het volgende:
Ik kom hier nog even hangen. Buren zijn weer terug en hebben hun muziekinstallatie even vol open staan
Neequote:
Ah, zijn buren zijn ook van die feestmakers, het had gekundquote:Op maandag 29 april 2013 00:29 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Nee
Ik hoop trouwens niet dat het zo lang duurt als vorige week. Toen was het half 3 voordat het ophield.
En het erge is dat ze 's ochtends om 7 uur ofzo al van huis gaan en om middernacht weer thuis komen. Dus ook nooit thuis zijn om er over te klagen. Ja. nu, maar ik ga niet de straat op in mijn pj's in deze buurt.quote:Op maandag 29 april 2013 00:30 schreef minthy het volgende:
[..]
Ah, zijn buren zijn ook van die feestmakers, het had gekund![]()
Maar mooi balen met van die grapjassen in de buurt
Crystal Castlesquote:
Slaap lekker Pientje, vandaag ga ik waarschijnlijk ook rustig zijn hier. Wederom een druk dagjequote:
Dat is helemaal strontvervelendquote:Op maandag 29 april 2013 00:32 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
En het erge is dat ze 's ochtends om 7 uur ofzo al van huis gaan en om middernacht weer thuis komen. Dus ook nooit thuis zijn om er over te klagen. Ja. nu, maar ik ga niet de straat op in mijn pj's in deze buurt.
Breaking Badquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |