Ja, dat.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:11 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Lekker vlot, net vers een half jaar bij elkaar en dan samenwonen met jonge kinderen.
In voetbaljaren is dat héél wat hoor, het lijkt soms alsof die jongens een heel andere tijdsbeleving hebben dan wij gewone menschenquote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:11 schreef Markeerstift het volgende:
[..]
Lekker vlot, net vers een half jaar bij elkaar en dan samenwonen met jonge kinderen.
Mag toch hopen dat Rafael voor Damian een eigen kamer kan veroorloven ipv een 'logeerkamer'..
Weet [insert sarcasme] iedereen [/sarcasme uit] ook wie er wordt bedoeld als Sabia met haar meisjesnaam danwel zonder de achternaam Boulahrouz wordt genoemd?quote:Op woensdag 5 juni 2013 12:47 schreef Leandra het volgende:
Grappig dat ze nog steeds stug Boularouz genoemd wordt
Zijn ze bang dat het niet interessant genoeg is als haar meisjesnaam gebruikt wordt?
Nou idd, dat snap ik ook niet hequote:Op maandag 17 juni 2013 20:16 schreef bloempje-moi het volgende:
Filmpje hier: http://www.rtlnieuws.nl/boulevard
Waarom hebben mensen toch de aandrang dit op televisie te verkondigen?
quote:Op maandag 17 juni 2013 20:33 schreef Starlie het volgende:
De kusjes kwamen dit keer vanuit Raf en zagen er puur natuur uit (wat ik dan weer niet van haar boobies kon zeggen maar goed "klein"igheidje)!
quote:
Nee dat mogen ze niet zelf weten dat moet showvolk op fok! voor ze beslissenquote:
Okay, ook goed, ik stem voorquote:Op maandag 17 juni 2013 22:47 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Nee dat mogen ze niet zelf weten dat moet showvolk op fok! voor ze beslissen
Dat is op deze donkere foto nog niet te zienquote:Op maandag 17 juni 2013 23:32 schreef Tuinfluitert het volgende:
Het voetballen van Rafael, de huiselijke sfeer, de kinderen , alles zal meer stralen.
[ afbeelding ]
Al staan Raf en Sab in een bouwput, stralen doen ze al gauw weer.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 07:28 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is op deze donkere foto nog niet te zien
Dat dus! Ik had dit ook niet verwacht van Raf dat hij zulke uitspraken zou gaan doen, het lijkt wel bijna een kinderlijke schreeuw om aandachtquote:Op dinsdag 18 juni 2013 08:19 schreef Anosmie het volgende:
Ze zagen er inderdaad ontspannen en gelukkig uit.
Ik vond Raf soms zo kinderlijk naief in zn uitspraken. Natuurlijk moet hij zelf weten wat hij over zn kinderwens roept en ze moeten heus zelf weten dat ze binnen 4 mnd oid gaan samenwonen. Maar buiten Raf & Saab zijn er ook nog 3 kids in t spel. Hoop dat ze die kids goed begeleiden hierin.
Dat had hun meer gesierd ja, we weten dat ze samen zijn en dat ze gelukkig zijn en dan is het toch goed.quote:Op maandag 17 juni 2013 20:33 schreef Starlie het volgende:
Ik zou me als ik hun was lekker afzijdig hebben gehouden zeker na alles wat de pers geschreven heeft maar... Eerlijk is eerlijk ze zagen er oprecht gelukkig uit! De kusjes kwamen dit keer vanuit Raf en zagen er puur natuur uit (wat ik dan weer niet van haar boobies kon zeggen maar goed "klein"igheidje)!
In het begin voelt alles als echte liefdequote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:53 schreef Noek het volgende:
Ja euh, als die ex voelde als echte liefde dan was ze nog bij hem geweest hè of hij bij haar.
Ik vind het nogal wiedes.
Ja und? Daarom zeg je dan ook zulke dingen. Dat zijn gevoelens, geen sneren of trappen na zoals jij het zegt.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:56 schreef sherezade het volgende:
[..]
In het begin voelt alles als echte liefde
Je kunt er ook voor kiezen om het een beetje ingetogen te houden, er zijn immers kinderen bij betrokken...dat ze zich een beetje volwassen gedragen ipv een stelletje verliefde pubers die alles maar roepen en uitschreeuwen...quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:57 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja und? Daarom zeg je dan ook zulke dingen. Dat zijn gevoelens, geen sneren of trappen na zoals jij het zegt.
Wilde dit net typen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:57 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja und? Daarom zeg je dan ook zulke dingen. Dat zijn gevoelens, geen sneren of trappen na zoals jij het zegt.
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:00 schreef Copycat het volgende:
Want die kinderen lopen me toch een trauma op door deze verliefde uitspraken.
Kinderen in een huilende karavaan erachteraan.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:03 schreef Copycat het volgende:
Ik zie ze al helemaal door de straten van Hamburg (?) rennen. Al roepend en schreeuwend.
Het principe, ja?quote:
Doebai. Echt?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:23 schreef Poezewoes het volgende:
Rafael en Sabia blijven met kroost in eigen omgeving
SYLVIE veroordeeld tot Hamburg
[ afbeelding ]
’Een zusje voor Damian zou geweldig zijn’
WÁT ZE OOK DOET, Sylvie van der Vaart (35) kan de stad waaraan ze bitterzoete herinneringen zal hebben – Hamburg – voorlopig niet achter zich laten. Ex-man Rafael en zijn nieuwe „grote liefde”, zoals hij Sabia noemt, willen met hun kroost en mogelijk kindje van hun samen in de Duitse stad blijven. Sylvie, die zich wentelt in de armen van de steenrijke Fransman Guillaume Zarka, zal daardoor verbonden blijven aan de plek die ze misschien veel liever achter zich zou laten…
Hoe ongemakkelijk moeten de toekomstplannen van Rafael en Sabia voor Sylvie – ondanks haar Franse liefdesgeluk – zijn. Straks brengt ze niet alleen haar 7jarig zoontje Damian naar haar vroegere hartsvriendin, maar komt ze haar in de straten van Hamburg misschien óók nog tegen achter de kinderwagen. Met daarin een halfbroertje of -zusje van Damian. Want: „Ons babygeluk ligt in Gods hand”, heeft de ex-vrouw van profvoetballer Khalid Boulahrouz gezegd in het Duitse Bild .
De 30-jarige Rafael en vijf jaar oudere Sabia hebben vleugels op hun hielen. Niet alleen vonden ze volgens eigen zeggen binnen enkele maanden na de scheiding met Sylvie én de scheiding met Khalid Boulahrouz liefdesgeluk bij elkaar. Ook willen ze met hun vooralsnog drie kinderen als een eigentijdse familie Von Trapp een nieuw huis betrekken. In Hamburg! „We zoeken daar een huis waar Sabia met haar kinderen Amaya en Daamin en ik met mijn zoontje Damian gaan wonen”, heeft Rafael tijdens hun eerste gezamenlijke interview verteld.
En niet alleen zou er plek moeten zijn voor beide gezinnen. Ook moet serieus rekening worden gehouden met een extra kamertje voor de baby die van harte welkom is. „Een kindje van ons samen zou heel mooi zijn”, bekent Sabia in het verhaal. En ook Rafael ziet zichzelf alweer achter de wandelwagen lopen, zo laat hij onomwonden weten: „Een zusje voor Damian zou geweldig zijn.”
Nog niet zo lang geleden doken de eerste geruchten op dat Sabia in verwachting is. De exvrouw van voetballer Khalid was gefotografeerd met een opbollend buikje. „Die geruchten zijn vermoeiend”, zucht Sabia. „Ik ben niet zwanger, misschien heb ik de laatste tijd wat meer gegeten. Dat zou aanleiding voor de speculaties kunnen hebben gegeven.”
Rouwbanden
Tijdens haar relatie met Khalid raakte Sabia, die in haar tienerjaren beviel van een inmiddels haast volwassen dochter, driemaal in verwachting. Zoontje Daamin (3) en dochtertje Amaya (2) werden geboren. Maar vóór die twee er kwamen, was er nog een ander kindje: dochtertje Anissa. Zij kwam drie maanden te vroeg ter wereld en had geen kans. Het verdriet om haar dood, hakte er diep in bij Sabia en voetballer Khalid, die op dat moment in 2008 onder was gedompeld in het EK in Oostenrijk. Het hele Oranjeteam rouwde met de twee mee. Met rouwbanden om hun arm, om zo hun medeleven te betuigen, traden de voetballers drie dagen na de trieste gebeurtenissen in de kwartfinale aan tegen Rusland.
In het jaar dat Khalid en Sabia worstelden met de dood van hun oudste kindje en elkaar steunden waar ze konden, ontfermden Sylvie en Rafael zich over hun toen 2-jarige peuter Damian. De kleine man werd geboren in 2006, waarmee een droom voor het koppel in vervulling ging. Sylvie: „Damián is een heel makkelijk kind. We kunnen hem werkelijk overal mee naartoe nemen.”
Het gezinsgeluk werd ruw verstoord toen vier jaar geleden borstkanker werd vastgesteld bij Sylvie. „Dat was heel heftig voor me”, zei ze op deze pagina, nadat ze klaar was met de chemotherapie die ze preventief onderging. „Maar die ziekte zie ik als iets wat me is aangereikt. En om ermee om te kunnen gaan, heb ik de keuze gemaakt er open over te praten.”
Terwijl Sylvie in Duitsland uitgroeide tot een populaire televisiepersoonlijkheid begon haar huwelijk met HSV-speler Rafael barstjes te vertonen. Door haar drukke agenda was ze steeds minder thuis en was de stabiliteit waaraan een topvoetballer behoefte heeft ver te zoeken. Hoe verwijderd de twee van elkaar waren geraakt, werd pijnlijk duidelijk toen een knetterende ruzie tijdens oud en nieuw de afkondiging van een scheiding tot gevolg had.
Maar lang treurde Sylvie niet om de breuk. Ze werd al snel gezien in Parijs. Aanvankelijk kwam ze er nota bene met Sabia, die zo’n beetje de eerste moet zijn geweest die wist van de toen nog heimelijke ontmoetingen met de Franse amant. Guillaume Zarka bleek de gelukkige. Een puisant rijke ondernemer, die zijn vermogen niet alleen dankt aan zijn welgestelde familie, maar ook aan de ontwikkeling van beeldschermreclame in taxi’s.
Liefdesbaby
Rafael zocht het wat dichter in de buurt. Letterlijk. Hij opende zijn hart voor de eveneens in Hamburg residerende Sabia, die eerder haar schouder bood aan Sylvie, met wie ze zo goed kon opschieten. Inmiddels zijn de twee op liefdesvakantie geweest naar onder andere Doebai. Ze werken blijkbaar gestaag aan een lange toekomst samen nu ze openlijk spreken over een liefdesbaby. „Met Sabia wil ik oud worden”, heeft Rafael gezegd. En daarop lijken de twee zich helemaal in te stellen.
Zoals altijd wuift Sylvie vriendelijk naar het publiek en heeft ze immer een glimlach om haar mond. Maar haar vriendschap met Sabia is bekoeld. En hoewel ze volgens Rafael haar zaakjes goed regelt, móét het Sylvie steken als ze haar vroegere vriendin in het interview over haar vroegere beminde hoort zeggen: „Rafa geeft me het gevoel dat ik de mooiste en meest begerenswaardige vrouw ter wereld ben. Hij zegt me dat ik zijn koningin ben. Dit gevoel heb ik van mijn leven nog niet gehad. Zó stel ik me echte liefde voor.” Een liefde die ten volle tot bloei is gekomen in Hamburg, de stad waar ooit Sylvie de koningin van Rafael was…
Telegraaf
ik zou wel eens willen weten als een van jullie uitelkaar was met je partner en je beste vriendin neukt, en vervolgens je ex in de media roept dat hij samen met jouw beste vriendin een liefdesbaby willen...kijken hoe jullie kinderen dan er mee omgaan, eerst de scheiding verwerken, al die veranderingen wat er bij komen kijken en vervolgens al gesproken wordt over eventuele half broertjes en zusjes... ...damn dat ze die kinderen eerst eens aan de nieuwe situatie laten wennenquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:03 schreef Copycat het volgende:
Ik zie ze al helemaal door de straten van Hamburg (?) rennen. Al roepend en schreeuwend.
Doet de telegraaf wel vaker en het schijnt taalkundig te mogen.quote:
Ik denk dat ik het voor het eerst redelijk met je eens ben. Dat stukje over waarom moet het zo overdreven in de media geroepen worden. Inderdaad niet zo tof voor de expartners.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:09 schreef sherezade het volgende:
[..]
ik zou wel eens willen weten als een van jullie uitelkaar was met je partner en je beste vriendin neukt, en vervolgens je ex in de media roept dat hij samen met jouw beste vriendin een liefdesbaby willen...kijken hoe jullie kinderen dan er mee omgaan, eerst de scheiding verwerken, al die veranderingen wat er bij komen kijken en vervolgens al gesproken wordt over eventuele half broertjes en zusjes... ...damn dat ze die kinderen eerst eens aan de nieuwe situatie laten wennen
Wat een gelul, heeft er niks mee te maken..je moet het belang van je kinderen voorop stellen je kunt er zelf ook voor kiezen om het allemaal even rustig aan te doen ipv halsover kop een huis te kopen en gelijk al beginnen over een babyquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:12 schreef Copycat het volgende:
Boehoehoe!
Maar ik snap dat jij dag en nacht tussen hun in zit/ligt en precies weet hoe ze thuis met de kinderen communiceren.
ook niet, net zo goed niet zo classyquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:13 schreef hexje het volgende:
Nou 1 van de ex partners heeft in de media lopen beweren dat ze is geslagen. Dat is leuk voor het kind om te horen in de media.
Nogmaals: wie zegt dat ze hier al niet uitgebreid met de kinderen over hebben gesproken?quote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:14 schreef sherezade het volgende:
Wat een gelul, heeft er niks mee te maken..je moet het belang van je kinderen voorop stellen je kunt er zelf ook voor kiezen om het allemaal even rustig aan te doen ipv halsover kop een huis te kopen en gelijk al beginnen over een baby
dat is door derden toch naar buiten gebracht? en niet door Sylvie? of heb ik dat gemistquote:Op dinsdag 18 juni 2013 11:13 schreef hexje het volgende:
Nou 1 van de ex partners heeft in de media lopen beweren dat ze is geslagen. Dat is leuk voor het kind om te horen in de media.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |