Zoals hier al gezegd is zou ik dus niet haar die brief sturenquote:Op donderdag 25 april 2013 10:43 schreef barocci het volgende:
[..]
Ze mag best beseffen dat ze een behoorlijke impact op me heeft gehad en dat ik veel voor haar over heb gehad. Ik hoop dat ze die helemaal leest en dat ik haar toch nog een beetje begrip bij kan brengen, die kans heeft ze me niet gegeven. Wat ze er verder van denkt zal mijn een worst wezen.
Overigens kan ik wel met een fijn gevoel naar de tijd en contact die ik met haar heb gehad terug kijken, het is alleen zo jammer dat we op deze manier uit elkaar gaan.
Dat is wel een mooie nuancering op mijn reactie trouwens.quote:Op donderdag 25 april 2013 12:54 schreef Cue_ het volgende:
Dat je de brief schrijft oke.. maar ook echt afgeven terwijl ze er echt al klaar mee is. Laat staan een week (of 2) erna pas ontvangt.
Als er nou een lange relatie ofzo achter zat, dan is het wat anders.
Maargoed ieder zo zijn / haar manier
Hier ging het mis.quote:Op donderdag 25 april 2013 10:18 schreef barocci het volgende:
Ik heb altijd voor haar klaar gestaan, ben altijd eerlijk naar haar toe geweest en ben niet boos geweest op de momenten dat ik dat wel heb kunnen zijn.
Adele doet niks anders en zij leeft er top vanquote:Op donderdag 25 april 2013 13:52 schreef SilentChaos het volgende:
Ik schrijf vaak songteksten en muziek
Neem de nummers alleen zelden opzou ik eigenlijk eens moeten doen
Heb van m'n ex waar ik 5 jaar mee had wel een brief gekregen (tig kantjes) en ook 1 teruggestuurd. Gewoon om de laatste dingen te zeggen omdat die niet uitgesproken waren.quote:Op donderdag 25 april 2013 13:24 schreef myxomatosekonijn het volgende:
ls ik pissed zou zijn (gelukkig geen redenen toe gehad nog in relaties), zou ik misschien wel schrijven (gewoon fijne uitlaatklep voor mij), maar de brief belandt dan eerde
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helemaal vergeten dat ik mezelf ooit 'the dude' heb genoemd op paiq![]()
Hierna heb ik overigens nooit meer een gedicht geschreven.
Gourmetten of steengrillen?
Ik word de mannelijke Taylor Swiftquote:Op donderdag 25 april 2013 14:09 schreef ook_gek het volgende:
Juist die jank teksten zullen velen bekend voor komen! Dus dat komt goed!
Wij gaan date's voor je fixen en jij gaat daar jank nummers over schrijven en uitbrengen. Opbrengst delen we!
Ik ga niet keihard op haar afgeven hoor, ze heeft alleen me niet de kans gegeven om alles te zeggen. Nu heeft ze halverwege mijn verhaal de spreekwoordelijke deur dicht gegooid. Dus ik wil haar graag nog op de een of andere manier het hele verhaal vertellen. Ook wil ik haar verder wel een hart onder de riem steken hoor, ik denk dat ik een heel net en eerlijk verhaaltje heb geschreven.quote:Op donderdag 25 april 2013 12:54 schreef Cue_ het volgende:
Dat je de brief schrijft oke.. maar ook echt afgeven terwijl ze er echt al klaar mee is. Laat staan een week (of 2) erna pas ontvangt.
Als er nou een lange relatie ofzo achter zat, dan is het wat anders.
Maargoed ieder zo zijn / haar manier
Heel diep verstopt. Op Reddit zou ik het een + geven. Op fok is het waarschijnlijk gewoon een Tijnbrein-kloon.quote:
Ik ben er ook klaar mee ook hoor, alles is verwijderd behalve haar adres. Zodra die brief is gestuurd gaat die ook de prullenbak in. Die brief is voor mij meer de punt achter alles wat met haar te maken heeft. Dan heb ik ook mijn laatste dingen aan haar kunnen vertellen en ben ik er zelf vanaf.quote:Op donderdag 25 april 2013 13:10 schreef Kreator het volgende:
Ik kan er ook slecht mee omgaan, maar je moet het naast je neerleggen. Brieven schrijven, mailtjes sturen, blijven sms'en. Het werkt allemaal averechts.
Leg hem in je la en als je er over 4 weken nog zo over denkt, stuur je hem op. Ik denk dat je er dan anders over denkt en hem aan de hond voert.quote:
Ik denk dat het na 4 weken al een stuk minder relevant is wat er in die brief staat....quote:Op donderdag 25 april 2013 15:25 schreef Kreator het volgende:
[..]
Leg hem in je la en als je er over 4 weken nog zo over denkt, stuur je hem op. Ik denk dat je er dan anders over denkt en hem aan de hond voert.
Nu ja. Zoek het ook maar zelf uit. Ik zou de eer aan mezelf houden. Ben zelf laatst ook iets te lang doorgegaan na een mislukte date en dan laat je je gewoon kennen; bovendien krijg je toch niet het antwoord dat je zocht.quote:Op donderdag 25 april 2013 15:26 schreef barocci het volgende:
[..]
Ik denk dat het na 4 weken al een stuk minder relevant is wat er in die brief staat....
Dan heeft die brief dus geen extra waardequote:Op donderdag 25 april 2013 15:26 schreef barocci het volgende:
[..]
Ik denk dat het na 4 weken al een stuk minder relevant is wat er in die brief staat....
Geeft het toch niet.quote:
Daarvoor zitten we op een forum hè. Iemand post/vraagt iets en de rest geeft dan z'n mening.quote:laat hem lekker
Ik heb hem al eens vluchtig ontmoet dus ik weet dat hij echt bestaat.quote:Op donderdag 25 april 2013 15:18 schreef Kreator het volgende:
[..]
Heel diep verstopt. Op Reddit zou ik het een + geven. Op fok is het waarschijnlijk gewoon een Tijnbrein-kloon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |