Haha, denken dat iedereen die geen Nederlandse nationaliteit heeft illegaal isquote:
True. We zien het wel!quote:Op maandag 22 april 2013 08:52 schreef Fides het volgende:
[..]
Dat klopt in principe wel natuurlijk, maar het grootste volume van studenten doet in Leiden natuurlijk MED/PSY/RECHT/GESCH/PEDAG etc. waarbij je 1 docent echt maar 5 of 10x 2 uurtjes ziet in een jaar en heb als het goed is niet dagelijks tegenkomt in de gangen.
Nouja, wat schrijf jij op je papers/werkstukken/essay die je moet inleveren voor de studie?
Instructor is in ieder geval beter dan "teacher" als je het over je universitaire docent hebt.
Heb hem al:quote:Op maandag 22 april 2013 08:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Wanneer was dat?
Neem aan dat ze zulke dingen nu wel sneller onderscheppen enzo..
Dat was een tas met ballonnen op Den Haag Centraal, bijna goedquote:Op maandag 22 april 2013 08:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
[..]
Als ik het nog wist zou ik het zo geven, maar dit is echt 6 jaar geleden ofzo? Misschien dat een andere FOK!er hier zijn naam nog weet?
edit: Ah Yildiz was zijn naam.
Ja. Daarom zei ik ook bomkoffer tussen haakjes. Ik weet dat het om loze inhoud gingquote:Op maandag 22 april 2013 08:55 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Dat was een tas met ballonen op Den Haag Centraal, bijna goed.
GC / [11-SEPT-2005] Tassendump, de nabeschouwingquote:Op maandag 22 april 2013 08:55 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Heb hem al:
ONZ / Laat 11 september uw sporttas staan
Hier staat de foto's nog:quote:Op maandag 22 april 2013 08:57 schreef Pino112 het volgende:
[..]
GC / [11-SEPT-2005] Tassendump, de nabeschouwing
Meh, alle plaatjes dood.
^^ Inderdaad zeg, een anoniem Engelstalig berichtje op internet en een halve stad wordt afgesloten!quote:Op zondag 21 april 2013 23:21 schreef Triptamine2 het volgende:
Toch handig, zo konden wij vroeger nooit een dagje vrij regelen
Nederland he?quote:Op maandag 22 april 2013 09:12 schreef raptorix het volgende:
Ik kan me er wel iets bij voorstellen, stel dat de burgemeester het zou negeren, en er wel een incident zou plaats vinden, dan is zo een gast mooi de sjaak.
Een beetje burgemeester neemt inderdaad maatregelen ter bescherming van zichzelf en niet voor de veiligheid van de leerlingen.quote:Op maandag 22 april 2013 09:12 schreef raptorix het volgende:
Ik kan me er wel iets bij voorstellen, stel dat de burgemeester het zou negeren, en er wel een incident zou plaats vinden, dan is zo een gast mooi de sjaak.
Prima dat het op deze manier wordt opgepakt.quote:Op maandag 22 april 2013 09:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Een beetje burgemeester neemt inderdaad maatregelen ter bescherming van zichzelf en niet voor de veiligheid van de leerlingen.
Eens, sommigen lopen hele dagen op fora's te klagenquote:Op maandag 22 april 2013 09:18 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Denk eerder dat we een probleem hebben met een bevolking dat te veel tijd heeft om te zeuren.
In het verlengde daar van: http://www.salon.com/2013(...)ce_state_didnt_work/quote:Op maandag 22 april 2013 09:22 schreef Spongebobsterr het volgende:
Maar al met al is het natuurlijk een loze bedreiging. Als je dat echt wil doen, kondig je het toch niet aan met een foto die niet eens van jezelf is.
Moeite van het lezen waard, nav Boston dus.quote:What we witnessed was a tragic — but sadly – too familiar sequence of events. In a nation of over 340 million, we have a few demented or damaged souls with real or imagined grievances that cause them to wish to harm people whom they do not know. We also have good, brave, and competent local and state police forces that are able and willing to solve these crimes. It was true back in 1977 (and long before), and remains true today.
quote:Op zondag 21 april 2013 23:36 schreef Doodloper het volgende:
twitter:diederikwijn twitterde op zondag 21-04-2013 om 23:34:50DIT GEBEURT NIET MIJN KANKER SCHOOL ZIT IN OEGSTGEEST. DIT GEBEURT NIET! MAAK ME WAKKER!!!!! IK WOON MADEKKFACKER IN LEIDEN reageer retweet
twitter:diederikwijn twitterde op zondag 21-04-2013 om 23:19:12waarom bedreigen ze onze school niet komop hee!! #bedrijghetrijnlands reageer retweet
Hij heeft zijn zin.quote:22 april 2013 | In verband met de geweldsdreigingen op een van de Leidse scholen is het Rijnlands Lyceum vandaag maandag 22 april gesloten.Nadere berichten volgen via de website
Precies. Met dit grapje zijn vast wel wat andere leerlingen op ideeën gebracht.quote:Op maandag 22 april 2013 09:58 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik hoop dat men in Nederland nog wel een beetje nuchter blijft en niet voor ieder dreigtweetje e.d. hele scholen gaat sluiten.
Als er een gek is die een schietpartij wil beginnen, dan kan dat op ieder andere moment ook wel onaagekondigd.
Nicequote:Op maandag 22 april 2013 09:02 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Hier staat de foto's nog:
http://www.vkmag.com/sites/terroristyildiz/
Als je een bekende proxy of VPN gebruikt, waar veel andere gebruikers opzitten, toont dat nog steeds geen verband tussen hem en de post. Enige wat dan duidelijk is dat hij en de poster wel eens dezelfde VPN gebruiken.quote:Op maandag 22 april 2013 08:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zul je zien dat hij al zijn "voorzorgsmaatregelen" vergeet en daarna met zijn proxy inlogt op Facebook, Twitter, Fora etc...
idd, en wifi spot + vele proxies = ongrijpbaar.quote:Op maandag 22 april 2013 10:18 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Als je een bekende proxy of VPN gebruikt, waar veel andere gebruikers opzitten, toont dat nog steeds geen verband tussen hem en de post. Enige wat dan duidelijk is dat hij en de poster wel eens dezelfde VPN gebruiken.
Better to be safe than sorry.quote:Op maandag 22 april 2013 10:31 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik zag net wat foto's van zwaar beveiligde politieagenten voor zo'n mbo school.
Dat is toch absurd mensen, wat een totale waanzin.
Dat lijkt me ook wat overdreven als de school dicht is.quote:Op maandag 22 april 2013 10:31 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik zag net wat foto's van zwaar beveiligde politieagenten voor zo'n mbo school.
Dat is toch absurd mensen, wat een totale waanzin.
quote:Op maandag 22 april 2013 10:31 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik zag net wat foto's van zwaar beveiligde politieagenten voor zo'n mbo school.
Dat is toch absurd mensen, wat een totale waanzin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |