Volgens mij heb ik ergens gelezen dat ze naar New York wilden rijden, met de explosieven. Dus dat ze daar mogelijk nog aanslagen wilden plegen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:44 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Zou me niets verbazen als ze die explosieven in eerste instantie daar wilde planten en toen betrapt werden en dat de achtervolging begon
Chechnya is Tsjetsjenië.quote:
Lijkt Liberty City wel als je nog niet heel de stad in kanquote:Op vrijdag 19 april 2013 12:45 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ze pakken flink uit ja
[ afbeelding ]
het klinkt als een slechte politie film.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:44 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Zou me niets verbazen als ze die explosieven in eerste instantie daar wilde planten en toen betrapt werden en dat de achtervolging begon
??? Dat komt uit een film.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:45 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ze pakken flink uit ja
[ afbeelding ]
Nou, da's een heeeeel andere naam.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:46 schreef hmmmz het volgende:
AP: Surviving Boston bomb suspect identified as Dzhokhar A. Tsarnaev, 19, of Cambridge, Mass.
5, nog 1 voordat het leger in actie komt.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:47 schreef CrushedTinBox het volgende:
Lijkt wel op GTA, heeft zeker al 3 sterren te pakken.
joh hou eens op met dat stomme geneuzelquote:Op vrijdag 19 april 2013 12:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als hij het wel was, dan had ze persoonlijk de FBI opgebeld, zei ze net iig.
God zit in het geneuzel.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:48 schreef N.icka het volgende:
[..]
joh hou eens op met dat stomme geneuzel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |