quote:
Op maandag 22 april 2013 10:08 schreef PureEvil het volgende:hier ook 00.30 en toen 's nachts werd ze nog een keer toen hebbe we maar ff zitten knuffelen
Ze wil trouwens bijna niet meer in de box...Meer mensen daar last van?
Tsja, Daan is een paar maand geleden uit de box geklommen/gevlogen. Dat ding is er dus in januari uit gegaan..
En ja, dan vind ik hem soms op de eettafel terug als ik snel naar de wc moet, maar dat is even niet anders. Hij doet niet echt iets onbezonnens. En meenemen is geen optie (kleine wc, direct aan de trap, dus in halletje ook geen optie).
Het is weleens onhandig voor Chris, maar hij speelt nu meer op de eettafel of soms boven. Heb niet het idee dat het een probleem is. De treinbaanfase is voorbije, en met lego op tafel gaat prima..
Wat een nachten trouwens. Hier alleen even om 3 uur een slaap-brul. Maar zo weer over.. Beter dan de 45 minuten die we 's middags nodig hadden om hem in slaap te krijgen. Zij favo knuffel zat in de was, de dag ervoor onrustig (begrafenis met een uur slaap in de auto, en later in bed zaterdag). Na die 45 minuten gelukkig goed geslapen..