Bron: Somdaquote:De "Jan Kiepura" EN 447 / 446 zullen in de 2014 dienstregeling niet meer terugkomen.
In de plaats daarvoor komt er een CNL 457 / 456 Amsterdam - Praha v.v. met koersrijtuigen naar Kopenhagen én Warszawa. Tussen Hannover - Amsterdam v.v. volstrekt identieke dienstregeling.
De PKP rijtuigen rijden tussen Berlin-Warszawa mee met EC 41 / 40, zaterdags in aparte trein.
De rijtuigen Minsk / Moskou zijn hiermee tevens geheel verdwenen, ook naar Basel trouwens !!
Applaus, ik had vrijdag zaterdag, gisteren en vandaag geen vertraging. Applaus.quote:Op woensdag 17 april 2013 14:23 schreef Peterselieman het volgende:
Gelukkig gaat ook nog genoeg goed op het Nederlandse spoor. Dat mag ook wel eens gezegd worden
Ik snap het echt niet. Uitspraken dat een hogere frequentie dit jaar niet mogelijk is, is aantoonbaar en feitelijk onjuist. Hoe kan de minister dat ongestraft op zo'n positie blijven beweren?quote:Op woensdag 17 april 2013 17:41 schreef DriekOplopers het volgende:
Schokkende foto onthult geplande toekomst V250: http://www.voorbeterov.nl/121213.php
quote:
Niemand om verantwoording aan af te leggen. Nou ja, niemand die zich interesseert voor het OV dus. En nee, een paar in het rond roepende kamerleden die niet de steun hebben/krijgen voor een motie van wantrouwen tellen niet mee als er niemand echt luistertquote:Op woensdag 17 april 2013 17:53 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Ik snap het echt niet. Uitspraken dat een hogere frequentie dit jaar niet mogelijk is, is aantoonbaar en feitelijk onjuist. Hoe kan de minister dat ongestraft op zo'n positie blijven beweren?
Zoiets verwacht ik ook ja. Of een (schijn)boete van wat belastingcenten.quote:Op woensdag 17 april 2013 17:44 schreef arkkey het volgende:
Ik zou persoonlijk dolblij zijn als die spaghettiboemels op een stoplijntje naar lelystad gaan rijden en ze fatsoenlijk materieel aanschaften voor de HSL.
Het zou me overigens wel heel erg verbazen als de NS afziet van de V250, daar hebben ze de ballen niet voor. Wat ik denk: de NS kietelt WIlma nog eens en begint vanaf begin 2014 gefaseerd spaghettiboemels in te zetten, terwijl ze wachten op herkeuring voor rijdne door Belgie en moddert nog een jaartje aan totdat het geheel met +-80% punctualiteit gaat rijden.
Sorry hoor, maar je staat tegenover de officiële sprekbuis van de vervoerder zelf, die zegt iets wat je niet wilt horen, en dan kom je hier vragen of wij het beter weten?quote:Op woensdag 17 april 2013 15:19 schreef Bitlord het volgende:
Spoedvraagje: heeft iemand een officiele bron waaruit blijkt dat ik met ov-studentenkaart vrij kan reizen naar Leer (Duitsland). Er staan daar ov-chipkaartpaaltjes van Arriva en wikipedia zegt dat het kan, maar een muts van de Arriva klantenservice niet.
Volgens somda moet je eigenlijk wel betalen maar wordt er toch geen geld afgeschreven
http://somda.nl/forum/13299/p445862/Koninginnedag+2013/quote:Om voor mij onduidelijke redenen mag je bij de treinen die tussen 1 en 4 uit Asd vertrekken alleen in Asd instappen en op de stopstations alleen uitstappen. Daarom worden er rare reisadviezen getoond als je op een onderwegstation wilt instappen (bijv. Ut-Asd via Shl). Ik denk dat NS dat nog even moet aanpassen voor trajecten waar normaal gesproken (=op een zaterdag) ook na 1 uur nog treinen rijden.
Gaan we navraag over doen. Voorbeeld, er is ook feest in Alkmaar, dus reizigers richting Heerhugowaard en Den Helder zouden daar gewoon moeten mogen instappen.quote:Op woensdag 17 april 2013 19:18 schreef b2py het volgende:
Om voor mij onduidelijke redenen mag je bij de treinen die tussen 1 en 4 uit Asd vertrekken alleen in Asd instappen en op de stopstations alleen uitstappen. Daarom worden er rare reisadviezen getoond als je op een onderwegstation wilt instappen (bijv. Ut-Asd via Shl). Ik denk dat NS dat nog even moet aanpassen voor trajecten waar normaal gesproken (=op een zaterdag) ook na 1 uur nog treinen rijden.
Danku. Dat was ook direct mijn reactie toen ik het vroeg.quote:Op woensdag 17 april 2013 19:27 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]
Gaan we navraag over doen. Voorbeeld, er is ook feest in Alkmaar, dus reizigers richting Heerhugowaard en Den Helder zouden daar gewoon moeten mogen instappen.
nope. Heb haar wel eens naar een trein zien zwaaienquote:Op woensdag 17 april 2013 19:30 schreef Bitlord het volgende:
Is iemand wel eens bij die Riekje bij Waterhuizen Aansluiting geweest? Volgens mij knalde ik er net langs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |