Zo te ruiken heeft deze wel een leuk karakterquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:15 schreef Andromache het volgende:
je moet er toch niet aan denken dat je aan t-shirts moet ruiken van mannen waar je helemaal niets mee hebt... brrrr....![]()
			
			
			
			Oh dat is klote maar het gevoel moet natuurlijk wel goed blijven. Jammer dat het zo loopt voor je, veel sterkte ermeequote:Op dinsdag 16 april 2013 21:53 schreef habitue het volgende:
[..]
Ja dat was ook mijn intentie om er voor te gaan. En dat deed ik ook, maarja het moet steeds meer van mijn kant komen. En dat begrijp ik ook wel in haar situatie nu.... Ze heeft gewoon bijna nergens meer zin in, en dat kan ik ook heel goed snappen, al ben ik zelf wel heel anders en dat wringt nu....
Het is echt killing voor een beginnende relatie. Het lukt me momenteel even niet om constant de kar te moeten trekken omdat ik zelf ook in een heel lastig parket zit.
En ja met die vader... Dat heeft er verder niks mee te maken.
Ga donderdag bij haar langs, zal heel moeilijk gesprek worden......
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Er is sinds dit weekend wel heel weinig whatsapp contact. Dus misschien dat ze het al wel een beetje voelt aankomen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:24 schreef Linguine het volgende:
Heb je r al een beetje voorbereid of denk je dat het voor haar uit de lucht komt vallen?
Ik verwacht ook dat ze dat gaat zeggen..... Maar ik verwacht dat er weinig zal veranderen, ik heb er namelijk al een aantal keer subtiel er wat over gezegd, maar daar reageert ze dan niet echt op.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:36 schreef mr-green het volgende:
Of ze moet dit gaan inzien en willen veranderen. Is maar de vraag of ze dat kan/wil.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op dinsdag 16 april 2013 21:37 schreef habitue het volgende:
[..]
Het komt er op neer dat ik steeds minder het gevoel heb dat ik echt een toekomst met haar heb. Bepaalde karaktereigenschappen beginnen me steeds meer tegen te staan. Dit kwam nog eens extra naar voren in ons weekendje Antwerpen.
Heeft er denk ik ook wel mee te maken dat we beiden in een nogal hectische periode zitten in ons leven. (zachtjes uitgedrukt)
Het is voor mij nu denk ik ook beter om even single te blijven.
quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:09 schreef Andromache het volgende:
dan
[..]
je vergeet helemaal de feromoonfeesten!
http://www.nu.nl/lifestyl(...)uwe-datingtrend.html
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:29 schreef Terreros85 het volgende:
Poeh. ik heb Lexa nu door. Je denkt een site te treffen met heel veel single mensen. Maar dat valt vies tegen. Alles wat zich aanmeld kan de profielen bekijken. Die kun je ook benaderen met chatten en berichten. Maar mensen die niet betalen kunnen deze berichten niet lezen en/of iets terug sturen. Dit riekt echt naar oplichting.
Iemand anders betere ervaringen met sites?
			
			
			
			
			
			
			
			Pepper werkt net zo....quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:58 schreef Sannne het volgende:
Het is toch krom dat jij berichten kan sturen naar iemand die ze niet eens kan lezen? beetje zonde van je moeite.
			
			
			
			Niet krom, dat is marketing. Doel is zoveel mogelijk betalende klanten. In dit geval spreken ze de nieuws nieuwsgierigheid van de mens aan in de hoop dat de nieuwsgierigheid wint en ze gaan betalen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:58 schreef Sannne het volgende:
Het is toch krom dat jij berichten kan sturen naar iemand die ze niet eens kan lezen? beetje zonde van je moeite.
			
			
			
			Dat snap ik ook nog wel, maar ik vind het wel krom.quote:Op woensdag 17 april 2013 00:03 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Niet krom, dat is marketing. Doel is zoveel mogelijk betalende klanten. In dit geval spreken ze de nieuws nieuwsgierigheid van de mens aan in de hoop dat de nieuwsgierigheid wint en ze gaan betalen.
Je kan van te voren lezen dat niet betalende profielen berichten niet kunnen lezen. Je kan zien wie wel / geen betalend lid is. Duidelijk, geen oplichting en niet krom.
			
			
			
			Is niet waar.quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:27 schreef Hungry_Joe het volgende:
Gezien je eigen lastige parket momenteel; hate to say i told you so, habitue. Als enige hier trouwens. Maar succes donderdag. Dat zijn kutgesprekken om te hebben...
			
			
			
			Dat had ik ook, maar ben er achter wat dat is. Je hebt wel degelijk een bericht gehad maar om een bepaalde reden is het versturende profiel verwijderd. Dan worden alle verzonden berichten ook verwijderd.quote:Op woensdag 17 april 2013 00:00 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Pepper werkt net zo....
Ook altijd irritant, email ontvangen van RP dat je een bericht hebt, log je in.... Niks
			
			
			
			Wat vind jij er krom aan dan? Het staat duidijk aangegeven bij de regels wat wel en niet kan als niet betalend lid.quote:Op woensdag 17 april 2013 00:04 schreef Sannne het volgende:
[..]
Dat snap ik ook nog wel, maar ik vind het wel krom.
			
			
			
			Maar zo heeft het toch geen zin om niet te betalen?quote:Op woensdag 17 april 2013 00:08 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wat vind jij er krom aan dan? Het staat duidijk aangegeven bij de regels wat wel en niet kan als niet betalend lid.
			
			
			
			Dat geef ik net aan. Je steekt moeite in iets wat nutteloos is. Er zijn zoooooooveel niet betalende leden. Als je dit zou weten van te voren (welk lid wel of niet betalend is..) zou het nog te begrijpen zijn maar dit vind ik gewoonweg oneerlijk. En bovendien moet je wel erg goed gaan lezen dit van te voren allemaal te weten. Doe jij dat? Ik niet.quote:Op woensdag 17 april 2013 00:08 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wat vind jij er krom aan dan? Het staat duidijk aangegeven bij de regels wat wel en niet kan als niet betalend lid.
			
			
			
			Wat heb je dan aan niet betalende leden als ze je berichten toch niet kunnen lezen?quote:Op woensdag 17 april 2013 00:09 schreef Sannne het volgende:
[..]
Dat geef ik net aan. Je steekt moeite in iets wat nutteloos is. Er zijn zoooooooveel niet betalende leden. Als je dit zou weten van te voren (welk lid wel of niet betalend is..) zou het nog te begrijpen zijn maar dit vind ik gewoonweg oneerlijk. En bovendien moet je wel erg goed gaan lezen dit van te voren allemaal te weten. Doe jij dat? Ik niet.
			
			
			
			Yep, of meer keuze/aanbod, dus aantrekkelijker voor betalende leden. Ga zo maar door..quote:Op woensdag 17 april 2013 00:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Wat heb je dan aan niet betalende leden als ze je berichten toch niet kunnen lezen?
Is het idee hierachter dat de niet-betalende persoon een email krijgt, nieuwsgierig wordt en vervolgens wel weer gaat betalen?
			
			
			
			Doet RP ook hieraan mee met al die 'spookprofielen'?quote:Op woensdag 17 april 2013 00:12 schreef Sannne het volgende:
[..]
Yep, of meer keuze/aanbod, dus aantrekkelijker voor betalende leden. Ga zo maar door..
			
			
			
			Geen idee.. Ken RP niet.quote:Op woensdag 17 april 2013 00:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Doet RP ook hieraan mee met al die 'spookprofielen'?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |