Moet ik even een blog erbij zoeken.quote:
Dat is toch geen eigenschap van een valuta? Ligt er maar net aan hoe de gebruikers ermee omgaan.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:09 schreef Amun90 het volgende:
Als de prijzen zo volatiel blijven is het hele bitcoin concept waardeloos. Een goede valuta moet tenminste stabiel zijn.
Stel dat je iets op silkroad met bitcoins wil kopen(quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:16 schreef FastFox91 het volgende:
[..]
Dat is toch geen eigenschap van een valuta? Ligt er maar net aan hoe de gebruikers ermee omgaan.
Ik snap je punt, maar dat ligt niet aan de techniek Bitcoin, maar aan het gebrek van gebruikers en de intentie van gebruikers om te speculeren in plaats van het te gebruiken.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:18 schreef Amun90 het volgende:
[..]
Stel dat je iets op silkroad met bitcoins wil kopen(), maar de prijs schommelt telkens op en neer, dan kan je nauwelijks normaal zaken doen.
Het wordt voornamelijk gebruikt door criminelen en belastingontduikers.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:20 schreef Starm het volgende:
Bitcoin is leuk maar vrij nutteloos op het moment. Ik kan het in mijn dagelijks leven nog niet gebruiken
quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:40 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Moet ik even een blog erbij zoeken.
http://www.geenstijl.nl/m(...)itcoin_by_seven.html
Feitelijk incorrect.quote:De miners vangen een fee over elke toekomstige transactie/uitgave met hun bitcoins binnen het bitcoinnetwerk. De eerste miners vangen exponentieel meer fees dan latere.
Dat stuk van GS is dus inderdaad een fairy tale, ja.quote:
Ze hebben het steeds over feeën, maar dat begrijp ik niet in die context.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:23 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Dat stuk van GS is dus inderdaad een fairy tale, ja.
quote:Op zondag 14 april 2013 00:52 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Ze hebben het steeds over feeën, maar dat begrijp ik niet in die context.
Jij vindt kinderporno kopen nuttig? Heb t even doorgestuurd naar de politie, have a nice time in jailquote:Op zondag 14 april 2013 19:18 schreef Slome_stokbrood_eter het volgende:
De bitcoin word tot nu alen gebruikt op pedo sites waar je dan porno kan kopen verder is het echt nutteloos
Ah, een expert.quote:Op zondag 14 april 2013 19:18 schreef Slome_stokbrood_eter het volgende:
De bitcoin word tot nu alen gebruikt op pedo sites waar je dan porno kan kopen verder is het echt nutteloos
En jij natuurlijk geloven dat je echt iemand kunt laten vermoorden met je bitcoin omdat het op een hidden service wiki staatquote:Op maandag 15 april 2013 01:40 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ok, huurmoorden, harddrugs én kinderpornoWat een medium
TOR staat vol met mensen die claimen huurmoordenaar te zijn en betaling accepteren in bitcoins. Meeste zullen scams en/of FBI ofzo zijn, maar het zou me niets verbazen als er ook 1 of 2 echte bij zitten.quote:Op maandag 15 april 2013 01:54 schreef zolderkamer-autist het volgende:
[..]
En jij natuurlijk geloven dat je echt iemand kunt laten vermoorden met je bitcoin omdat het op een hidden service wiki staat
Hoezo zal het je niet verbazen?quote:Op maandag 15 april 2013 02:19 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
TOR staat vol met mensen die claimen huurmoordenaar te zijn en betaling accepteren in bitcoins. Meeste zullen scams en/of FBI ofzo zijn, maar het zou me niets verbazen als er ook 1 of 2 echte bij zitten.
Omdat huurmoordenaars gewoon bestaan in de echte wereld. Van die schimmige figuren die je via een vaag telefoonnummer bereikt en voor 10.000 dollar iemand omleggen. Dat gebeurt niet alleen in films. Waarom zouden dat soort figuren zich niet op het internet bevinden tussen de pedofielen en die-hard oplichters?quote:Op maandag 15 april 2013 02:24 schreef zolderkamer-autist het volgende:
[..]
Hoezo zal het je niet verbazen?
Omdat jij en ik het kunnen vinden op tor.quote:Op maandag 15 april 2013 02:27 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Omdat huurmoordenaars gewoon bestaan in de echte wereld. Van die schimmige figuren die je via een vaag telefoonnummer bereikt en voor 10.000 dollar iemand omleggen. Dat gebeurt niet alleen in films. Waarom zouden dat soort figuren zich niet op het internet bevinden tussen de pedofielen en die-hard oplichters?
Ga vooral je gang, volgens mij lullen we langs elkaar heen.quote:Op maandag 15 april 2013 02:33 schreef zolderkamer-autist het volgende:
[..]
Omdat jij en ik het kunnen vinden op tor.
Zal ik het even uitgebreid voor je uitleggen of heb je zelf ook door hoe dom je afgelopen 2 posts nou eigenlijk zijn.
TOR is voor iedereen toegankelijk he. Je hoeft alleen die browser te downloaden.quote:Op maandag 15 april 2013 02:19 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
TOR staat vol met mensen die claimen huurmoordenaar te zijn en betaling accepteren in bitcoins. Meeste zullen scams en/of FBI ofzo zijn, maar het zou me niets verbazen als er ook 1 of 2 echte bij zitten.
Nee hoor.quote:Op maandag 15 april 2013 02:42 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Ga vooral je gang, volgens mij lullen we langs elkaar heen.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=143722.0quote:Op maandag 15 april 2013 17:11 schreef Slome_stokbrood_eter het volgende:
Waar kan je eigenlijk verder er dingen me kopen ? Volgens mij kan je niet naar het zwembad gaan en zeggen Euro dat is zo 2012 !
Legale dingen hé
Ga eens voor de gein rondkijken in het subfora AEX en zoek op topics die over Bitcoins e.d. gaat.quote:Op zondag 14 april 2013 19:21 schreef Zolder het volgende:
Terechte klacht, ken ook wat mensen die zich opeens als bankier gingen gedragen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |