Wij hollanders willen zoveel mogelijk gratiz.quote:Op dinsdag 16 april 2013 19:58 schreef King-Ernie het volgende:
Ik heb vanmiddag om kwart voor 12 al de 8GB versie genomen, ik wist dat iedereen massaal voor de 16GB ging, dus heb ik deze tactische overweging gemaakt zodat ik iets meer zekerder was van de zaak
Haha je hebt betaald voor een tabletquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:03 schreef MeesterBier het volgende:
Ik heb 18 euro betaald voor de 8GB. Zie ik nou dat die 16GB helemaal niets gekost heeft?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Om 12 uur vanmiddag deed die het ook al niet, dus.. bug, out of stock of menselijke foutquote:Op dinsdag 16 april 2013 19:55 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Hier kan je ze nog bestellen: http://www.buysku.com/who(...)ash10-1-HDMI-3D.html
Maar op de pagina's zelf niet:
http://www.buysku.com/who(...)ash10-1-hdmi-3d.html
http://www.buysku.com/who(...)ash10-1-hdmi-3d.html
De knop doet het dan niet.
Lijkt me dan dat het toch op is
Ik ga het proberen iig, moet ik dropshipping aan of afvinken?quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:23 schreef wesselbraaksma het volgende:
[..]
Ja het is alleen de vraag of ze nog komen (wees bereid om te claimen)
Afvinkenquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:26 schreef zerokil het volgende:
[..]
Ik ga het proberen iig, moet ik dropshipping aan of afvinken?
Maakt geen poep of scheet uitquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:26 schreef zerokil het volgende:
[..]
Ik ga het proberen iig, moet ik dropshipping aan of afvinken?
Want ben bang voor eventuele douane kosten..
Bij dropshipping laten ze 'm toch eerst op de grond vallen voor ze 'm op de post doen?quote:
omg is dat echt zoquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:32 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Bij dropshipping laten ze 'm toch eerst op de grond vallen voor ze 'm op de post doen?
Bij tablets maakt dat volgens mij wel uit, maar ik kan ernaast zitten.
De grootste kans is gewoon dat ze netjes refunden dan komt er geen claim aan te pasquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:23 schreef wesselbraaksma het volgende:
[..]
Ja het is alleen de vraag of ze nog komen (wees bereid om te claimen)
Denk idd ook een refund icm een annuleer mailtje. Maar stiekem hoop ik nog even doorquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:44 schreef RobertNL het volgende:
[..]
De grootste kans is gewoon dat ze netjes refunden dan komt er geen claim aan te pas
Van een shop,maar gratis verzenden gold alleen bij 10 of meer stuks ;pquote:
die kan je beter in nederland kopenquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:51 schreef Travel. het volgende:
[..]
Van een shop,maar gratis verzenden gold alleen bij 10 of meer stuks ;p
Maar weet iemand hoe ik Rayban brillen vind op Dealextreme?
Bedoel de echte uiteraard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |