quote:Op donderdag 11 april 2013 20:39 schreef GGMM het volgende:
Mensen die professioneel gamen zijn meestal zielige dikke mannen zonder leven.
En Fok! mods zijn dan weer de niet doorgebroken gamers?quote:Op donderdag 11 april 2013 20:39 schreef GGMM het volgende:
Mensen die professioneel gamen zijn meestal zielige dikke mannen zonder leven.
quote:Op donderdag 11 april 2013 20:42 schreef Jimbo het volgende:
[..]vooroordelen... Je lijk wel een jood
Nog steeds de aids look van vorige week?quote:Op donderdag 11 april 2013 20:44 schreef GGMM het volgende:
Wat de fuck. Leo Driessen ziet er goor uit tegenwoordig.
Kan zomaar zijn, ik zie hem niet wekelijks.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:45 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nog steeds de aids look van vorige week?
Ik ook niet. Daarom heb ik het over vorige week. De heenwedstrijd ivoor Newcastle dus/quote:Op donderdag 11 april 2013 20:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Kan zomaar zijn, ik zie hem niet wekelijks.
Dribbel van Robben in PESquote:Op donderdag 11 april 2013 20:45 schreef inZanity het volgende:
PES is realistisch. Fifa is leuk voor kindertjes die graag echte naampjes willen enzo. De echte voetballiefhebbers verkiezen echter PES omdat dat tenminste op echt voetbal lijkt.
Ja, dat snapte ik al. Maar toen heb ik hem dus gemist.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:47 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik ook niet. Daarom heb ik het over vorige week. De heenwedstrijd ivoor Newcastle dus/
Valt me tegen dit Typisch, die jongen had hiervoor een niveau 2 diploma.. motiveer hem, vertel hem dat je trots bent dat hij nu voor niveau 4 bezig is.quote:
FUT is een speltype in FIFAquote:Op donderdag 11 april 2013 20:48 schreef Jimbo het volgende:
En wat een kut discussie weer... Fut of pes, quak3 of UT, bf of cod ect ect
De een vind dit fijn, dr ander dat. Who gives a fuck speel gewoon wat je tof vind
zonder hem hadden wij geen burgerking jaquote:Op donderdag 11 april 2013 20:49 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Valt me tegen dit Typisch, die jongen had hiervoor een niveau 2 diploma.. motiveer hem, vertel hem dat je trots bent dat hij nu voor niveau 4 bezig is.
Renee is zwart?quote:Op donderdag 11 april 2013 20:50 schreef Jimbo het volgende:
[..]
zonder hem hadden wij geen burgerking ja
Ik deed al FUT sinds 09. Met 13 had ik een topteam, maar ik kon nooit Ronaldo halen, ook niet in de vorige delen. Wel een keer Messi gehad, maar daar heb je niks aan.quote:Op donderdag 11 april 2013 20:50 schreef Pascalus het volgende:
FUT is trouwens wel erg lelijk, je moet gewoon Carriére mode doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |