quote:Op zaterdag 25 mei 2013 20:38 schreef static het volgende:
Uitlslag:Hahahha!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ik vind zo'n foto (linkje?) dan wel weer getuigen van zelfspot. Kunnen velen blijkbaar een voorbeeld aan nemen.quote:Op zondag 26 mei 2013 14:17 schreef barca1971 het volgende:
Hij heeft ook meteen een foto geplaatst van hem in de ring op de grond, met de woorden: all the haters, please laugh...
De commentaren die hij daarop kreeg waren niet mals,
Toen hij al zat? Niet gezien.quote:Op zondag 26 mei 2013 14:17 schreef barca1971 het volgende:
Die knik richting iemand in het publiek vond ik ook heel vreemd, alsof hij een teken kreeg te stoppen...
Toen ik gisteravond zat te kijken leek het meer op een knikje, maar nu ik het terug kijk zou het net zo goed een flink knipperen met de gen kunnen zijn. Op 6:42.quote:
5 ton bij winst.quote:
quote:Op zondag 26 mei 2013 18:06 schreef sherezade het volgende:
kan ik ergens het gevecht terug bekijken???
Als ik Estelle was zou ik er voor gaan. Beter zo dan een pakje gehakt in je bed. Die creditcard doet het nog wel even. En ze kan zich focussen op de cover van zijn boek.quote:
Ik wilde dat je vragen.quote:
Hij heeft verloren, dat is niet zo sjiek. Het is sportquote:Op zondag 26 mei 2013 19:00 schreef barca1971 het volgende:
Badr heeft net laten zien wat hij mee naar huis mag nemen..honderden briefjes van 500 euro met elastiekjes erom..die lacht echt de ballen uit zijn broek en zegt dat ook letterlijk. Alle reacties en teleurgestelde fans interesseren hem echt geen reet en over eer en geweten mag hij al helemaal niet praten. Wat een triest geval van een vent zeg..
staat een comment van iemand bij van Bruce Lee, 'showing off, is the fool's idea of glory'
en zo ist maar net, hij laat alleen maar nog meer zien dat hij helemaal niet veranderd is, eerder dat hij geen steek geleerd heeft. Hij kan een shiq pak aan trekken en denken dat ie de man is, maar het blijft een pauper
Ik laat me op mijn bek slaan voor 1000 euroquote:Op zondag 26 mei 2013 19:19 schreef barca1971 het volgende:
Dat lijkt me vrij duidelijk, hij gaat alleen niet zo netjes om met de vele fans die hij toch heeft en laat alleen maar zien dat het om de poen gaat, dat gebral over de beste zijn is gewoon onzin, hij heeft nu een 'gezin' en moet duidelijk voor het geld gaan. Ook niet erg, maar blijf dan na het gevecht is afgelopen ook in de ring staan samen met de winnaar en verlaat niet als een lafaard de ring.
Een sporter moet ook tegen verlies kunnen. Ga dan niet de volgende dag als een klein kind een foto van je geld posten en dingen roepen als ik lach me een ongeluk. Snoop dogg is er niks bij
Wie ben jij dat je kunt beoordelen of zijn fans vinden dat hij netjes met ze omgaat?quote:Op zondag 26 mei 2013 19:19 schreef barca1971 het volgende:
Dat lijkt me vrij duidelijk, hij gaat alleen niet zo netjes om met de vele fans die hij toch heeft en laat alleen maar zien dat het om de poen gaat, dat gebral over de beste zijn is gewoon onzin, hij heeft nu een 'gezin' en moet duidelijk voor het geld gaan. Ook niet erg, maar blijf dan na het gevecht is afgelopen ook in de ring staan samen met de winnaar en verlaat niet als een lafaard de ring.
Een sporter moet ook tegen verlies kunnen. Ga dan niet de volgende dag als een klein kind een foto van je geld posten en dingen roepen als ik lach me een ongeluk. Snoop dogg is er niks bij
Dat er een kroon op je harses zit wil nog niet zeggen dat je de macht in pacht hebtquote:Op zondag 26 mei 2013 20:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wie ben jij dat je kunt beoordelen of zijn fans vinden dat hij netjes met ze omgaat?
Je mag dan wel op een ziekelijke manier alles van hem proberen te achterhalen maar je bent zeker geen fan.
Voor 5 ton verkoop ik mijn moeder! En dan doe ik mijn schoonmoeder er nog bij als bonus.quote:Op zondag 26 mei 2013 19:22 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik laat me op mijn bek slaan voor 1000 euroFuck mijn fans
Mijn moeder gaat in de verkoop. Gratisquote:Op zondag 26 mei 2013 21:22 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Voor 5 ton verkoop ik mijn moeder! En dan doe ik mijn schoonmoeder er nog bij als bonus.
Ik plak er wel een postzegel opquote:Op zondag 26 mei 2013 21:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Krijgen ze mijn schoonmoeder er gratis bij
Wel genoeg he, anders krijg ik mijn schoonmoeder weer retour afzenderquote:
Best lastig, ik snap die zegels niet meerquote:Op zondag 26 mei 2013 21:36 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wel genoeg he, anders krijg ik mijn schoonmoeder weer retour afzender
Dan had hij die wedstrijd niet moeten doen, dat hij met z'n hoofd bij dat proces is en niet bij de wedstrijd is toch echt z'n eigen probleem, net zoals het z'n eigen keuze was naar Moskou te gaan en zoals het zijn eigen keuze was Koen Everink een "opvoedkundige tik" te geven.quote:Op maandag 27 mei 2013 13:09 schreef Paule33 het volgende:
http://www.camilleri.nl/2013/05/badr-hari-down-maar-niet-out/
Badr vocht veel professioneler maar aan zijn hoofd hangt ook een proces,psychiek zal
voor hem ook moelijk,hij kan niet helemaal loos zijn,trainer een lichaam kan maar niet
zijn hersens!
quote:Op maandag 27 mei 2013 17:29 schreef proud_mami het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zondag 26 mei 2013 14:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Linkje van de foto iemand?
Open maar iets als er nog niks is.quote:Op maandag 27 mei 2013 18:55 schreef Droopie het volgende:
waarom is er nog geen gate over de ex van patrick kluivert? angela
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |