Geeft niks met een w zegt John Eubanksquote:Op zaterdag 20 april 2013 17:24 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
Ik zou de zojuist genuttigde 6 Palmjes de schuld kunnen geven , maar ik maakte toch echt zelf de fout.
Ja hoor, waar wedden we op?quote:Op maandag 22 april 2013 03:37 schreef arjan1212 het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)ervie-en-kosovo.html
wedden dat servie nu binnen een half jaar lid van de europese unie word?
doe marokko, turkije en albanie ook maar erbijquote:Op maandag 22 april 2013 03:37 schreef arjan1212 het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)ervie-en-kosovo.html
wedden dat servie nu binnen een half jaar lid van de europese unie word?
quote:Weeklog Dennis de Jong: De vierde macht in het Europees Parlement draait door
21-04-2013 • De ambtelijke dienst die Europarlementariërs moet ondersteunen in hun werk, is gek geworden. In een 280 pagina’s rapport doen ze een reeks van voorstellen om meer te zeggen te krijgen, onder meer bij het buitenlands beleid. Daartoe moet het Europees Parlement meer bevoegdheden krijgen en om dat te bereiken gaan de ambtenaren er gemakshalve van uit dat er rond 2025 een federaal Europa is. Als klap op de vuurpijl moeten kritische burgers worden bestreden met tegeninformatie, vooral via de sociale media. De ambtenaren hadden hun tijd beter moeten besteden. Dit rapport vertegenwoordigt alleen een ambtelijke bubbel binnen de grotere Brusselse bubbel en heeft niets te maken met de realiteit in Europa.
In de vier jaar die ik nu in het Europees Parlement zit, heb ik goede ervaringen met ambtenaren van het secretariaat van het EP. Ze doen nuttig werk bij het begeleiden van de talloze wetgevende en andere rapporten die er in het EP geschreven worden. Tegelijkertijd is het me opgevallen dat er eigenlijk alleen maar volstrekt eurofiele mensen werken. Ze zien ‘populisten’ als hun vijand en eurokritische burgers als mensen die je moet opvoeden.
Dat blijkt ook uit het rapport dat de dienst in januari presenteerde. Natuurlijk is het goed als een ambtelijke dienst aangeeft hoe toekomstige ontwikkelingen kunnen doorwerken op het aantal benodigde ambtenaren, op de vereiste kwalificaties en op logistiek en infrastructuur. Zo’n rapport moet echter wel realistisch zijn. Het moet gebaseerd zijn op feiten en die laten zien dat het overgrote deel van de burgers in de Europese Unie geen federaal Europa willen. Het is behoorlijk arrogant als je dan een rapport schrijft, waarin je ervan uitgaat dat die federatie in 2025 een feit zal zijn.
Geheel natuurlijke drang om meer bevoegdheden te krijgen. Dit geldt voor vrijwel elke organisatie.quote:
quote:EU austerity measures offered few gains in 2012, figures show
Disappointing annual results across much of trading bloc as borrowings rose in several countries despite cost-cutting drive
The austerity measures being pursued by a number of European countries have led to very little gain, official figures show.
Several countries at the forefront of the economic crisis saw borrowings rise last year, even though they followed the strict fiscal tightening prescribed by international creditors to keep their debt levels down, according to figures from Eurostat, the EU's statistics office.
Though the cumulative level of government deficits fell last year, mainly because of Germany swinging into a budget surplus, many countries have continued to reel from the costs associated with recession.
Spending cuts and tax increases have helped to reduce deficits across the 17 EU countries that use the euro, but the region's debt burden rose after economic growth flatlined and fewer companies and households paid taxes.
Of the four countries that accepted financial assistance, Portugal and Spain saw their deficits swell in value terms and in proportion to the size of their economies. Portugal's deficit increased to 6.4% of GDP in 2012, from 4.4% the year before; Spain's jumped to 10.6% from 9.4%.
Greece managed to make further inroads in cutting its borrowings, but the deficit rose to 10% of its annual GDP from 9.5% as the country remained mired in a deep recession. Only Ireland, widely viewed as the poster child of austerity, saw its deficit fall under both criteria – it stood at 7.6% of GDP against 13.4% the year before.
Overall in the eurozone, the deficit dropped in 2012, to about ¤353bn (£302bn) from ¤391bn the year before, with Germany posting a dramatic improvement. Europe's biggest economy posted a ¤4.1bn budget surplus last year compared with a ¤20.2bn deficit in 2011. As a result, the budget deficit of the whole eurozone fell to 3.7% of the region's annual GDP. In 2012, eurozone debt was worth 90.6% of the region's annual GDP, up from 87.3%.
Overall borrowing in the eurozone stands well in comparison with the US, which has a budget deficit worth about 7% of annual GDP.
quote:Nibud: 70% van de Nederlanders bezuinigt
Het Nibud ziet dat het percentage Nederlanders dat bezuinigt nog nooit zo hoog is geweest de afgelopen jaren*. De aanhoudende economische crisis in combinatie met de bezuinigingen van de overheid zijn hiervan mogelijk de oorzaak. Alle inkomensgroepen, van laag tot hoog, bezuinigen.
Zo'n 60% van de huishoudens met een inkomen boven modaal (hoger dan 3.200 euro bruto per maand) bezuinigt momenteel. Ook is er een aanzienlijke groep mensen (50%) die voor hun gevoel niet méér kunnen bezuinigen dan ze nu al doen. Ook van hen heeft 22% een inkomen van boven modaal.
Meest genoemde bezuinigingsposten
1.Luxe artikelen (tv, computer, hifi)
2.Uitgaan
3.Uit eten gaan
4.Vakantie (het vaakst genoemd als eerste post om op te bezuinigen)
5.Tijdschriften/kranten (abonnementen)
9% heeft auto weggedaan
De belangrijkste bezuinigingsstrategie van de Nederlanders die bezuinigen, is zo veel mogelijk producten in de aanbieding kopen. 86% van hen doet dat. Dit wordt volgens de wetenschappelijke theorie van Van Raaij en Eilander (2009) de eerste fase genoemd. Deze fase heeft geen gevolgen voor de levensstijl.
De tweede stap is het kopen van minder producten en diensten, zoals minder uit eten gaan. Dit doet 75% van de bezuinigers.
De derde fase is het verminderen op kwaliteit, of juist investeren in kwaliteit om er langer mee te kunnen doen. Zo laat 60% nu iets dat kapot is repareren in plaats van vervangen.
De vierde en laatste fase is het stoppen met uitgaven in een bepaalde categorie, zoals niet op vakantie gaan of de auto wegdoen. Dit heeft grote gevolgen voor de levensstijl; mensen proberen deze fase zo lang mogelijk uit te stellen. Toch blijkt uit dit onderzoek dat 60% van de bezuinigers zich in deze fase bevindt. 57% heeft abonnementen opgezegd en 9% heeft de auto weggedaan.
quote:ma 22 apr 2013, 16:03
Bevolking Spanje krimpt
MADRID - De bevolking van Spanje is voor het eerst gekrompen. Het aantal inwoners nam vorig jaar af met 206.000 mensen tot 47,1 miljoen, blijkt uit maandag gepubliceerde statistieken.
De krimp komt voor rekening van geregistreerde buitenlanders die het land verlaten.
Spanje trok tot voor een paar jaar geleden veel arbeidsmigranten.
Inmiddels is de werkloosheid in Spanje opgelopen tot meer dan 25 procent en keren zij Spanje de rug toe.
Het is voor het eerst dat een krimp van de bevolking is geregistreerd sinds in 1857 werd begonnen met de statistieken.
Hoelang zou het duren voordat niet alleen migranten, maar ook hoger opgeleiden het land verlaten? Studenten komen nu al vaker hierheen.quote:Op maandag 22 april 2013 16:14 schreef michaelmoore het volgende:
Bevolking van Spanje krimpt
Men gaat de grens over, de oudjes en zwakkeren moeten de schuld aflossen
http://www.telegraaf.nl/b(...)Spanje_krimpt__.html
[..]
Dat gaat vaak niet om de grote aantallen in de praktijk. Het gebeurt wel, best veel zelfs, maar voor de inwoneraantallen zal het niet veel uitmaken.quote:Op maandag 22 april 2013 16:24 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hoelang zou het duren voordat niet alleen migranten, maar ook hoger opgeleiden het land verlaten? Studenten komen nu al vaker hierheen.
Heb je daar ook een bron voor ??quote:Op maandag 22 april 2013 17:36 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gebeurt wel, best veel zelfs, maar voor de inwoneraantallen zal het niet veel uitmaken.
Voor de Nederlandse situatie rapporteert het CBS daar goede cijfers over. Een aanrader om dergelijke demografische gegevens eens door te nemen. Voor Spanje geldt voor een groot gedeelte hetzelfde.quote:Op maandag 22 april 2013 17:48 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Heb je daar ook een bron voor ??
quote:Op maandag 22 april 2013 16:14 schreef michaelmoore het volgende:
Bevolking van Spanje krimpt
Men gaat de grens over, de oudjes en zwakkeren moeten de schuld aflossen
http://www.telegraaf.nl/b(...)Spanje_krimpt__.html
[..]
geef dan de bron in een linkquote:Op maandag 22 april 2013 17:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Voor de Nederlandse situatie rapporteert het CBS daar goede cijfers over. Een aanrader om dergelijke demografische gegevens eens door te nemen. Voor Spanje geldt voor een groot gedeelte hetzelfde.
Erg ingewikkeld is het niet. Het wijst zichzelf http://www.cbs.nl/nl-NL/menu/themas/bevolking/nieuws/default.htmquote:
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)013/2013-3808-wm.htmquote:Op maandag 22 april 2013 22:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Erg ingewikkeld is het niet. Het wijst zichzelf http://www.cbs.nl/nl-NL/menu/themas/bevolking/nieuws/default.htm
O ja duidelijkquote:Webmagazine, maandag 8 april 2013 9:30
Maandag steeds vaker trouwdag
quote:di 23 apr 2013, 08:36
Nederland holt achteruit
AMSTERDAM - Het Europese statistiekbureau Eurostat maakte gisteren bekend dat het begrotingstekort voor Nederland voor 2012 is uitgekomen op 4,1 procent ten opzichte van een tekort van 4,5 procent over 2011.
De door Brussel gehanteerde bezuiniging- en hervormingsagenda hanteert begrotingsregels die stellen dat een begrotingstekort niet hoger mag zijn dan 3 procent.
Voor eind 2014 moet Nederland terug zijn op of onder de 3 procent begrotingstekort. Een lastig karwei.
Nederland verkeert in recessie en zaken verslechteren, de economie krimpt en de werkloosheid stijgt extreem.
Het roer moet duidelijk om.
De Nederlandse bevolking is in de afgelopen drie jaar vele procenten armer geworden en het huidige gevoerde financieel economische beleid met een stringente bezuiniging- en hervormingsagenda voor tientallen miljarden heeft een steeds grotere impact op de samenleving.
Nederland holt achteruit.
Nederland implementeert nu nog steeds de ¤18 miljard eerste bezuinigingsronde van begin vorig jaar uit het Kunduz akkoord en de nieuwe regering Rutte II heeft vorig jaar november bij haar aantreden aangekondigd dat er vanaf dit jaar nog eens bezuinigingen en hervormingen, lees lastenverzwaringen, zullen worden doorgevoerd voor ¤14 miljard.
De Nederlandse bevolking en bedrijven betalen de prijs, de overheid spendeert gewoon door.
Veel van de aangekondigde plannen en wetgeving ter invulling van deze additionele ¤14 miljard aan bezuinigingen is tot nu toe gestrand. De Eerste Kamer bedrijft politiek. Nederland stagneert daardoor in haar bezuinigingsagenda en loopt zodoende vertraging op om aan de 3 procent begrotingstekort eis te kunnen voldoen. De Nederlandse economie krimpt ook dit jaar dus de tekorten lopen alleen maar verder op.
Ook zijn vorige week de bedachte extra bezuinigingen voor 2014 van ¤4,5 miljard voorlopig geparkeerd. In de gedachte van uitstel van bezuinigen en hervormingen zou een klein beetje groei kunnen worden gerealiseerd, tenminste als de bevolking wil consumeren. Maar steeds grotere groepen Nederlanders zijn aan het consuminderen. Het vertrouwen is ver te zoeken en er heerst groot pessimisme.
Gisteren werd bekend dat de impact van door de overheid doorgevoerde bezuinigingen, hervormingen en vooral lastenverzwaringen de Nederlandse burgers zo diep raakt dat er in plaats van extra uitgaven, er juist sprake is van sterk verminderde uitgaven. Nederlanders bezuinigen op hun uitgaven. Er wordt serieus bespaart. De Nederlandse economie krimpt en er zijn op het moment weinig groeiperspectieven.
De regeringsbelofte om de overheidsuitgaven deze kabinetsperiode op orde te brengen, is al volledig losgelaten. Alles moet bij het oude blijven. De werkloosheid accelereert en bedraagt nu al 8,1 procent van de beroepsbevolking. Echter daar zitten de ZZP ‘ers zonder werk niet bij en ook het grote leger aan arbeidsongeschikten zit hier niet bij. Nederland heeft dus een verborgen werkloosheid/leger van inactieve burgers van mogelijk bijna 20 procent van de beroepsbevolking.
In augustus zal dan ook blijken dat het begrotingstekort voor Nederland voor 2013 eerder richting de 5 procent zal uitkomen dan richting de gewilde 3 procent zal uitkomen. Lichte paniek zal zich dan meester maken van Den Haag. De door Rutte II aangekondigde ¤14 miljard bezuinigen en hervormingen zullen aangepast maar versneld worden moeten worden doorgevoerd en nieuwe meer dan initieel bedachte ¤4,5 miljard aan bezuinigingen voor 2014 zijn nodig.
Onze minster van financiën Jeroen Dijsselbloem heeft vorige week nog verklaard dat de 3 procent begrotingstekort doelstelling voor 2014 een keiharde te behalen eis zal worden voor de Nederlandse regering. Ik denk nu al dat men dat bijzonder moeilijk zal weten te kunnen halen.
Laat de overheid nu eerst eens beginnen zelf hun uitgaven te reduceren om zo ook bij te dragen. Er moet snel een denktank of comité van aanbeveling komen die plannen uitwerkt voor de Nederlandse regering hoe wij als klein land onze eigen economie weer ten goede kunnen keren. Even ons hoofd van Brussel afwenden en onze agenda zelf samenstellen.
Spanje had van alle eurolanden over 2012 het grootste begrotingstekort, 10,6 procent, volgens het gisteren gepubliceerde Eurostat rapport gevolgd door Griekenland met een 10 procent begrotingstekort voor 2012. Het Italiaanse begrotingstekort kwam keurig uit op 3 procent over 2012. De Italiaanse staatsschuld kwam echter over 2012 uit op 127 procent van het Italiaanse BBP.
Griekenland kent de hoogste schuld in percentage van het eigen BBP, namelijk 157 procent. De Nederlandse schuld is vorig jaar uitgekomen op 71,2 procent van ons eigen BBP. Brussel hanteert voor de eurozone landen een maximale schuld van 60 procent van het BBP van elk land. De totale schuldratio van de eurozone landen is in 2012 opgelopen tot 90,6 procent van het gezamenlijke eurozone landen BBP van ¤9490 miljard.
Schulden en tekorten tenderen de verkeerde kant op.
In 2013 lijkt ook geen verbetering van zaken te geven.
Maar dan gaan we met zijn allen in de uitstelregeling.
Zo schijnt Spanje van Brussel 2 jaar extra tijd te krijgen, tot 2016, om haar begrotingstekort terug te hebben gebracht tot onder de 3 procent.
Brussel wordt steeds ongeloofwaardiger
quote:23 apr 2013, 10:14 '
Economische krimp eurozone houdt aan'
LONDEN (AFN) - De economische activiteit in de eurozone is in april verder gedaald.
Dat bleek dinsdag uit cijfers van onderzoeksbureau Markit.
De inkoopmanagersindex voor de industrie in de eurolanden zakte deze maand van 46,8 naar 46,5. Voor de dienstensector verbeterde de graadmeter licht van 46,4 naar 46,6.
Een uitslag lager dan 50 wijst op krimp van de sector.
De standen van april lagen in lijn met de verwachtingen van economen.
Voor het eerst sinds november vertoonde ook de Duitse economie weer tekenen van krimp. De samengestelde index voor de Duitse economie zakte van 50,6 naar 48,8.
De Franse economie kromp afgelopen maand verder.
De stand van 44,2 duidde hier wel op een lichte verbetering ten opzichte van maart.
Markit-econoom Chris Williamson noemde de cijfers ,,zorgelijk''.
Volgens hem geven ze aan dat een verdere verslechtering in het tweede kwartaal waarschijnlijker is dan een opleving van de economie.
Markit gaat ervan uit dat de economie van de eurozone in het eerste kwartaal met circa 0,3 procent is gekrompen.
De eurozone krimpt niet, maar lijkt te gaan groeien omdat men er voordelen in ziet:quote:Op dinsdag 23 april 2013 10:49 schreef HD9 het volgende:
Eurozone blijft krimpen en de schulden nemen toe
Wat zijn nu de voordelen van de EURO ???
quote:VALDIS DOMBROVSKIS is undeterred. In spite of Cyprus, Slovenia and the continuing euro crisis, the prime minister of Latvia wants his country to join the single currency on January 1st 2014. This week he flew to Paris to persuade the French who, along with the Spanish, are among the most sceptical about Latvias designs.
Misschien niet gek als mensen de tijd vinden om de hele dag nieuwsberichten op fora te kopiëren?quote:Op dinsdag 23 april 2013 09:13 schreef HD9 het volgende:
Nederland holt achteruit
http://www.telegraaf.nl/d(...)olt_achteruit__.html
[..]
Was het maar een nieuwsbericht, het is de zoveelste gefrustreerde column/infomercial van Rob Koendersquote:Op dinsdag 23 april 2013 12:23 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
Misschien niet gek als mensen de tijd vinden om de hele dag nieuwsberichten op fora te kopiëren?
lijkt >???quote:Op dinsdag 23 april 2013 12:20 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
De eurozone krimpt niet, maar lijkt te gaan groeien omdat men er voordelen in ziet:
http://www.economist.com/(...)Fpe%2Fbalticambition
[..]
quote:di 23 apr 2013, 13:57 | 0 reacties
|lees voor
'Nederlanders weten weinig over staatsschuld'
AMSTERDAM - Bijna de helft van de Nederlanders (47 procent) denkt ten onrechte dat de staatsschuld de laatste 5 jaar vooral is opgelopen door steunoperaties aan banken en zwakke eurolanden.
Een minder grote groep (43 procent) weet dat in werkelijkheid de optelsom van reguliere begrotingstekorten de belangrijkste oorzaak is van de stijging.
Dat meldde De Nederlandse Bank (DNB) dinsdag op grond van een enquête.
Daaruit blijkt ook dat veel Nederlanders de hoogte van de Nederlandse staatsschuld fors onderschatten.
Niet meer dan een op de vijf kon een min of meer accurate inschatting geven.
Bijna de helft van de ondervraagden noemde een bedrag onder de 100 miljard euro, terwijl de schuld in werkelijkheid 450 miljard euro bedraagt, aldus DNB.
het is belastingteruggaaf voor een bepaalde groep mensenquote:Op dinsdag 23 april 2013 15:53 schreef Kowloon het volgende:
HRA is geen gift hoor. Dat geld hebben mensen helemaal zelf verdiend.
quote:Op dinsdag 23 april 2013 09:13 schreef HD9 het volgende:
quote:
di 23 apr 2013, 08:36
Nederland holt achteruit
AMSTERDAM - Het Europese statistiekbureau Eurostat maakte gisteren bekend dat het begrotingstekort voor Nederland voor 2012 is uitgekomen op 4,1 procent ten opzichte van een tekort van 4,5 procent over 2011.
De door Brussel gehanteerde bezuiniging- en hervormingsagenda hanteert begrotingsregels die stellen dat een begrotingstekort niet hoger mag zijn dan 3 procent.
Voor eind 2014 moet Nederland terug zijn op of onder de 3 procent begrotingstekort. Een lastig karwei.
Nederland verkeert in recessie en zaken verslechteren, de economie krimpt en de werkloosheid stijgt extreem.
Het roer moet duidelijk om.
Wat een ongelofelijk prutbericht.quote:Op dinsdag 23 april 2013 09:13 schreef HD9 het volgende:
Nederland holt achteruit
http://www.telegraaf.nl/d(...)olt_achteruit__.html
[..]
Nee, het is een verlaging van de som waarover belasting berekend wordt. Er is geen sprake van een gift.quote:Op dinsdag 23 april 2013 18:25 schreef michaelmoore het volgende:
het is belastingteruggaaf voor een bepaalde groep mensen
dus een gift uit geld opgebracht door iedereen
maar slechts een deel van de bevolking dus wel een bevoorrechting ofwel een giftquote:Op dinsdag 23 april 2013 23:06 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Nee, het is een verlaging van de som waarover belasting berekend wordt. Er is geen sprake van een gift.
quote:wo 24 apr 2013, 06:30
Generatie Portugezen gaat stilaan verloren door Eric Castien en Herman Stam
BRUSSEL/LISSABON - Kopzorgen in de kantoren van de Europese Commissie.
Hoe langer de eurocrisis duurt, des te meer lijken de anti-Europese sentimenten de overhand te krijgen.
Maar de grootste angst in de burelen in Brussel is een hele generatie verloren te zien gaan, nu de jeugdwerkloosheid in steeds meer Europese regio’s door de 50% knalt
Elke week is de stijgende jeugdwerkloosheid een speerpunt tijdens de gezamenlijke vergadering van de eurocommissarissen.
Ook op EU-toppen is al menige belofte gedaan om de steeds harder stijgende jeugdwerkloosheid in Europa tegen te gaan.
Maar een concrete aanpak ontbreekt. Taskforcen worden opgericht en actieplannen bedacht.
Zo wordt er middels de Europese subsidiepotten zo’n ¤6 miljard vrijgemaakt voor gesubsidieerde banen voor de jeugd. Het zet echter allemaal weinig zoden aan de dijk.
Intussen loopt een hele generatie in Europa verloren rond, zonder perspectief op een baan.
Een lichting die het zich niet kan veroorloven om een auto of huis te gaan kopen. Zelfs huren is lastig.
Uit zuidelijke landen waar het slecht gaat trekt de jeugd weg.
Terwijl deze generatie juist moet helpen om het land er bovenop te helpen.
Het is korting, als je geen inkomens belasting betaald krijg je het voordeel ook niet. Huursubsidie, AOW zijn voorbeelden van giften, daar kan je recht op hebben ook heb je nog nooit belasting betaald.quote:Op dinsdag 23 april 2013 23:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar slechts een deel van de bevolking dus wel een bevoorrechting ofwel een gift
Hoeft helemaal niet. Als alle werkelozen in die denktank zitten en een halve ton per jaar verdienen, is de crisis voorbij.quote:Op dinsdag 23 april 2013 18:30 schreef Koudspel het volgende:
[..]
Het enige wat hij doet is negatief gejankt uiten en als oplossing ziet hij het oprichten van de zoveelste denktank. Want die zal opeens met schokkende plannen komen om uit de crisis te komen die niemand had kunnen bedenken.
AOW heeft iedereeen recht op, de HRA slechts een deel van de bevolkingquote:Op woensdag 24 april 2013 14:23 schreef Sparqq het volgende:
AOW zijn voorbeelden van giften, daar kan je recht op hebben ook heb je nog nooit belasting betaald.
Dat is onjuist, voor 100% AOW moet je tussen je 15de en je 65ste in NL gewoond hebben.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:06 schreef HD9 het volgende:
[..]
AOW heeft iedereeen recht op, de HRA slechts een deel van de bevolking
In het buitenland wonen en werken kan leiden tot een korting op de AOW. Ik ken de regels niet precies, maar er zijn voorbeelden genoeg bekend van mensen die een fikse val in het inkomen te verduren kregen, omdat ze geen rekening hadden gehouden met die korting.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:06 schreef HD9 het volgende:
[..]
AOW heeft iedereeen recht op, de HRA slechts een deel van de bevolking
ik heb mijn hele leven in nederland gewoond en toch krijg ik geen HRA subsidiequote:Op woensdag 24 april 2013 15:30 schreef Sparqq het volgende:
[..]
Dat is onjuist, voor 100% AOW moet je tussen je 15de en je 65ste in NL gewoond hebben.
Heb je dan een hypotheek?quote:Op woensdag 24 april 2013 15:36 schreef HD9 het volgende:
[..]
ik heb mijn hele leven in nederland gewoond en toch krijg ik geen HRA subsidie
quote:Crisis for Europe as trust hits record low
Poll in European Union's six biggest countries finds Euroscepticism is soaring amid bailouts and spending cuts
quote:Public confidence in the European Union has fallen to historically low levels in the six biggest EU countries, raising fundamental questions about its democratic legitimacy more than three years into the union's worst ever crisis, new data shows.
After financial, currency and debt crises, wrenching budget and spending cuts, rich nations' bailouts of the poor, and surrenders of sovereign powers over policymaking to international technocrats, Euroscepticism is soaring to a degree that is likely to feed populist anti-EU politics and frustrate European leaders' efforts to arrest the collapse in support for their project.
quote:"The damage is so deep that it does not matter whether you come from a creditor, debtor country, euro would-be member or the UK: everybody is worse off," said José Ignacio Torreblanca, head of the ECFR's Madrid office. "Citizens now think that their national democracy is being subverted by the way the euro crisis is conducted."
quote:do 25 apr 2013, 20:31
Recordaantal werkzoekenden in Frankrijk
PARIJS (AFN) - Een recordaantal van 3,225 miljoen Fransen zat in maart onvrijwillig zonder werk, bijna 37.000 meer dan een maand eerder.
Dat blijkt uit cijfers die het Franse ministerie van Arbeid donderdag heeft gepubliceerd.
Het is de 23e maand op rij waarin het aantal werkzoekenden stijgt.
Ten opzichte van een jaar eerder lag dat aantal in maart 11,5 procent hoger. De toename verhoogt de druk op president François Hollande om met maatregelen te komen die de economie en werkgelegenheid vooruit helpen.
Het vorig record werd gevestigd in januari 1997.
De toenmalige president Jacques Chirac zag het aantal werkzoekenden oplopen tot 3,195 miljoen.
Join the clubquote:Op donderdag 25 april 2013 21:20 schreef michaelmoore het volgende:
http://www.telegraaf.nl/d(...)_in_Frankrijk__.html
[..]
Mooi. Volgend jaar zijn die EU verkiezingen, hopelijk komt er vlak daarvoor Cyprus 2.0 voorbij en het feest is compleet.quote:
Dat hadden ze afgelopen verkiezingen al.quote:Op donderdag 25 april 2013 21:37 schreef karton2 het volgende:
Jammer dat het CDA en Glijmiddel66 niet in de regering zitten, dergelijke partijen gun ik bloedrode cijfers bij de verkiezingsuitslag.
Jouw hoop(!) is dat nog meer landen in de problemen komen?quote:Op donderdag 25 april 2013 21:37 schreef karton2 het volgende:
[..]
Mooi. Volgend jaar zijn die EU verkiezingen, hopelijk komt er vlak daarvoor Cyprus 2.0 voorbij en het feest is compleet.
Jammer dat het CDA en Glijmiddel66 niet in de regering zitten, dergelijke partijen gun ik bloedrode cijfers bij de verkiezingsuitslag. Al neem ik ook genoegen met een wederom lagere opkomst dan de verkiezing ervoor.
Is onvermijdelijkquote:Op donderdag 25 april 2013 21:41 schreef Igen het volgende:
[..]
Jouw hoop(!) is dat nog meer landen in de problemen komen?
Ze worden toch gered, maak je niet zo druk.quote:Op donderdag 25 april 2013 21:41 schreef Igen het volgende:
[..]
Jouw hoop(!) is dat nog meer landen in de problemen komen?
Oh ja. En in Griekenland dansen ze allemaal vrolijk de Sirtaki omdat ze zijn gered en er dus helemaal niks aan de hand is daar.quote:Op donderdag 25 april 2013 21:48 schreef karton2 het volgende:
[..]
Ze worden toch gered, maak je niet zo druk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |