Nee deze heeft echt talent.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oh je hebt een pornosterretje geadopteerd? Wat leuk? Heet ze Kim Holland toevallig?
Want jouw oordeel klopt wel natuurlijk? Feit blijft dat als het waar is dat die agent zo vaak geschoten heeft het sowieso een prutser is.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:04 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Eerder knullig van jou. Je zit te brallen over zaken die niet kloppen.
Misschien werd de hele situatie wel afgeleid door een UFO.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:04 schreef theguyver het volgende:
[..]
ja oke, wel een mongool die Mike als de kogels je om de oren vliegt en je blijft door rennen. MAAR!!! heeft de agent dat wel gemaand om te stoppen met rennen.
of heeft hij als een malle alleen lopen knallen.
bedoel in de regel voor agenten bij gebruik van vuur wapen moet normaal het volgende gedaan worden.
2 tot 3 x moet er worden geroepen naar de aanvaller.
dan mag een waarschuwings schot worden gelost.
mocht dat niet helpen mag er gericht worden geschoten ( in de benen liefst)
mja soms gaan dingen zo snel..
nou ja, wel 8 keer raak in de rug, toch een prestatie eigenlijkquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:05 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Want jouw oordeel klopt wel natuurlijk? Feit blijft dat als het waar is dat die agent zo vaak geschoten heeft het sowieso een prutser is.
Agenten worden niet getraind om op benen te mikken, of op armen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:03 schreef Montagui het volgende:
Een gericht schot op de benen om hem tot stilstaan te dwingen kan zomaar een halve meter hoger inslaan.
Wanneer het risico anderen te raken substantieel is, is inzet van een vuurwapen sowieso niet helemaal de bedoeling, als ik de ambtsinstructies goed begrijp.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:12 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
Agenten worden niet getraind om op benen te mikken, of op armen.
Dan is de kans dat ze missen te groot, die kogel kan ook iemand anders raken.
Ik heb nog steeds niets gelezen om mij er van te overtuigen ze politie niet goed heeft gehandeld.
Wat doet dat ertoe in deze? Gaan we hier alle punten van de instructies en opleiding van agenten doornemen om te kijken of die goed toegepast zijn terwijl we te weinig weten?quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:19 schreef NomanIW het volgende:
[..]
Wanneer het risico anderen te raken substantieel is, is inzet van een vuurwapen sowieso niet helemaal de bedoeling, als ik de ambtsinstructies goed begrijp.
Wat ben je ook een dombo he?quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:21 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Wat doet dat ertoe in deze? Gaan we hier alle punten van de instructies en opleiding van agenten doornemen om te kijken of die goed toegepast zijn terwijl we te weinig weten?
Wat een gebral van niks. Maar goed, je gebruikte wel het woord "substantieel". Dat is dan wel weer stoer.
Als je merkt dat ik het onmeunig interessant doen van je door heb, moet je het gewoon over je heen laten gaan. Omgedraaid ermee aanvallen werkt niet.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:24 schreef NomanIW het volgende:
[..]
Wat ben je ook een dombo he?En maar doen of je best slim bent!
Probleem is alleen dat ik het nergens over gehad heb dat agenten niet getraind worden om op armen en benen te schieten. Compleet raadsel.quote:Jij zegt dat agenten niet getraind worden op armen en benen te mikken OMDAT ze dan te makkelijk iemand raken.
Daarop leg ik je uit dat agenten in een dergelijke situatie helemaal niet geacht worden te schieten, OMDAT het risico dan te groot is omstanders te raken.
Daarmee is dus duidelijk geworden dat ik met feiten reageer op JOUW gebral.
En dergelijke woorden passen bij mijn intellect. Jij vindt dat al snel stoer doen. Maar lieverd, jij zit hier verkeerd, niet ik.
Kusje.
Dat was ik. Onze iconen lijken voor hem teveel op elkaar...quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:33 schreef 3-voud het volgende:
Probleem is alleen dat ik het nergens over gehad heb dat agenten niet getraind worden om op armen en benen te schieten. Compleet raadsel.
Ik neem wel een andere dan. Moment...quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:36 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
Dat was ik. Onze iconen lijken voor hem teveel op elkaar...
Dit wil je niet.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:27 schreef Gia het volgende:
Indien niet, dan vind ik het onterecht dat de agent schoot. Laten lopen en daarna thuis oppikken met enkele collega's.
Exact. En dan ook nog de onverdraagzaamheid richting Ajax supporters (het is een fucking spelletje) en bekend staan als driftig. Naar persoon. Kunnen we best zonder.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:37 schreef xenobinol het volgende:
Het is toch niet zo raar dat je mogelijk neergeschoten word door de politie als je met een puntige stok je gram gaat halen?
Dit.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:36 schreef Weltschmerz het volgende:
Als die man agressief was dan had hij gewoon daarvoor een straf moeten krijgen. Als je naar huis loopt om een slagwapen op te halen dan hoeft dat wat mij betreft niet bij een taakstraf te blijven.
Maar schieten op iemand die wegloopt, dat lijkt mij ook iets voor strafrechtelijke vervolging.
Niet ?quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:43 schreef probeer het volgende:
Alsof het gerechtvaardigd is om een tokkie neer te schieten.
nee, die agent mag zijn functie niet meer uitoefenen totdat we weten hoe het zit.quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:12 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Want een agent is schuldig tot het tegendeel is bewezen.
Gewoon de situatie blijven vertalen alsof die gast rustig wegliep zonder voorafgaande arrest en dreigende omstandigheden.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:43 schreef probeer het volgende:
[..]
Dit.
Alsof het gerechtvaardigd is om een tokkie neer te schieten.
Zo beter scorpie? Nu niet meer huilen he.quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:46 schreef Bananenman het volgende:
[..]
En als je niet naar die regeltjes wilt luisteren mag een agent 8 keer proberen om je in je rug te schieten. In je rug, dat wil zeggen, terwijl jij wegloopt. Zoals het hoort. Sorry herr Obersturmbahnführer, ik zal voortaan mijn invalide hondje wél aanlijnen. Beetje respect voor het gezag en onze regels graag.
Dat doe ik niet. Ik zeg alleen maar dát hij dus wegliep, omdat hij anders onmogelijk in zijn rug geschoten had kunnen worden.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:47 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Gewoon de situatie blijven vertalen alsof die gast rustig wegliep zonder voorafgaande arrest en dreigende omstandigheden.
Ik wordt zo moe van dit geleuter...
Inderdaad.quote:
de getuige zegt dat ze mike zag met 7-8 kogelgaten in zijn rug... daar kun je dan een heel verhaal omheenbouwen lijkt mequote:Op dinsdag 9 april 2013 12:51 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat doe ik niet. Ik zeg alleen maar dát hij dus wegliep, omdat hij anders onmogelijk in zijn rug geschoten had kunnen worden.
Soms wel, maar voor het meeste tokkiegedrag niet.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:43 schreef probeer het volgende:
[..]
Dit.
Alsof het gerechtvaardigd is om een tokkie neer te schieten.
Ah ok, ik dacht dat het feit was dat er iig 1 kogel in zijn rug belandde.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:54 schreef Re het volgende:
[..]
de getuige zegt dat ze mike zag met 7-8 kogelgaten in zijn rug... daar kun je dan een heel verhaal omheenbouwen lijkt me
Ervaring leert dat dat soort getuigen onberouwbaar zijn. O.a. door shock. Maar ook doordat ze onbekend zijn met de wonden veroorzaakt door een vuurwapen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:54 schreef Re het volgende:
[..]
de getuige zegt dat ze mike zag met 7-8 kogelgaten in zijn rug... daar kun je dan een heel verhaal omheenbouwen lijkt me
Iig niet om het tokkie zijn, zoals men hier insinueert. Want ja, Pricilla had een gouden naamkettinkje en Mike was een agressieve feyenoord-supporter...quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:55 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Soms wel, maar voor het meeste tokkiegedrag niet.
Je bedoelt dappere bewakers van orde en veiligheid ?quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:56 schreef trancethrust het volgende:
Agenten in burger. Ligt het nu aan mij of zijn dat vaker compleet van de wereld losgerukte vigilanten?
Je vergeet nog te vermelden dat het een werkeloze laagopgeleide uitkeringstrekker wasquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:58 schreef Pharmacist het volgende:
Als dit het beste is wat geschreven kan worden om sympathie op te wekken voor deze jongeman is er weinig aan verloren gegaan.
Hond niet aanlijnen![]()
Ruzie met stadswachten![]()
Bekend staan als degene met het korte lontje![]()
Met een stok met stalen punt aar buiten gaan om stadwachten te confronteren![]()
Niet luisteren naar politieagenten![]()
Jammer voor de nabestaanden, dat wel.
Haha, die vermeed ik juist omdat dat ook deels door de economische crisis komt. Daar zou ik hem niet op afrekenenquote:Op dinsdag 9 april 2013 13:00 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Je vergeet nog te vermelden dat het een werkeloze laagopgeleide uitkeringstrekker was
Had hij maar werk moeten zoeken buiten de verhuisbusinessquote:Op dinsdag 9 april 2013 13:01 schreef Pharmacist het volgende:
Haha, die vermeed ik juist omdat dat ook deels door de economische crisis komt. Daar zou ik hem niet op afrekenen.
Yep. Dat.quote:Op dinsdag 9 april 2013 13:02 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Had hij maar werk moeten zoeken buiten de verhuisbusiness
Hij had wsl gewoon geen opleiding. Tsja, sommige mensen worden gewoon in een kutgezin/situatie geboren en hebben een klotejeugd. Daar kan ik enigszins begrip voor hebben. Als je geen opleiding hebt zijn dit zware tijden. Het is meer dat tokkiegedrag waar ik hem voor zou afrekenen. Ik denk niet dat het een pretje is buurtgenoten als dit figuur te hebben.quote:Op dinsdag 9 april 2013 13:02 schreef xenobinol het volgende:
Had hij maar werk moeten zoeken buiten de verhuisbusiness
Als je jezelf midden in de nacht verstoppen in bosjes om vervolgens uit het niets drie dertienjarige jongens te bespringen, of wegrennende individuen met een kogel in de been een paar keer in de rug knalt dapper en veiligheidsbehoudend vindt, dan jazeker.quote:Op dinsdag 9 april 2013 12:57 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
Je bedoelt dappere bewakers van orde en veiligheid ?
Hee een zinnige post in het welles nietes woudquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:53 schreef xenobinol het volgende:
Ik denk dat veel mensen zich niet realiseren dat agenten mogelijk helemaal niet zo goed getraind zijn om met dit soort situaties om te gaan. Dat is natuurlijk ook niet zo heel raar want zulke situaties zijn gewoon heel moeilijk na te bootsen.
De agent heeft misschien teveel geweld gebruikt volgens het boekje maar je zou ook kunnen redeneren dat als het slachtoffer zich had ingehouden deze nog geleefd had.
Actie-reactie, dus laten we de les trekken dat het heel onverstandig is om een grote bek en een agressieve houding aan te nemen tegenover verbalisanten.
Er zullen natuurlijk ook mensen zijn die smullen van dit soort harde optredens maar het blijft uiteraard een drama voor de achterblijvers, iets wat ze hun hele leven met zich mee zullen dragen.
Bah. Nuances.quote:Op dinsdag 9 april 2013 13:20 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Hee een zinnige post in het welles nietes woud
Stoere praat, tot jij de gevolgen daarvan merkt, groei op.quote:Op dinsdag 9 april 2013 11:34 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ja joh. Straks komen we agenten te kort omdat heel Nederland bij alles een onderzoek eist en de agenten binnen zitten in afwachting ervan.
Verwijfde zooi ook.
Mooi man. Kun je eeuwig over doorbomen.quote:
Ik vind jouw opmerking maar onbeschoft. Groei maar een paar ogen in je rug kerel, voor je het weet staat er een burgeragent op je te knallen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 14:43 schreef Shawn het volgende:
Nou ja, de tokkies zijn in ieder geval gewaarschuwd, hun onbeschofte gedrag kan fatale gevolgen hebben. Een gewaarschuwde tokkie, telt voor twee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |