Jij vindt Snoeks ook een prima commentator?quote:
Jep, eerlijk waar.quote:Op zondag 7 april 2013 19:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het Abe Lenstra stadion bedoelt.
[..]
Hoe kun je van een prachtige volksclub met fantastische gehele sfeer. Pracht van een provincie.
Gemoedelijk en alles....
Naar een fan van de grootste schijtclub gaan? Met de meest ontrouwe supporters van Nederland.
Meest asociale supporters. Flut sfeer in het stadion (en ja ik ben daar geweest).
Hoe krijg je het voor elkaar
Ik heb aardig wat kennissen wonen in de wijk Oosterpark en ze geven allemaal toe dat het qua sfeer en beleving niks voorstelt sinds jullie uit het Oosterpark zijn. In het begin kon het heel af en toe nog spoken maar laatste 3 jaar helemaal niet meer.quote:Op zondag 7 april 2013 19:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het Abe Lenstra stadion bedoelt.
[..]
Hoe kun je van een prachtige volksclub met fantastische gehele sfeer. Pracht van een provincie.
Gemoedelijk en alles....
Naar een fan van de grootste schijtclub gaan? Met de meest ontrouwe supporters van Nederland.
Meest asociale supporters. Flut sfeer in het stadion (en ja ik ben daar geweest).
Hoe krijg je het voor elkaar
Ik vind alleen Theo Reitsma fucking kutquote:Op zondag 7 april 2013 19:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jij vindt Snoeks ook een prima commentator?
Kapot gevrorenquote:
Ron de Rijk is al jaren mijn grootste vijand.quote:Op zondag 7 april 2013 19:38 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik vind alleen Theo Reitsma fucking kut
Ik denk dattie 'm bedreigd heeftquote:Op zondag 7 april 2013 19:39 schreef Paxcon het volgende:
Conboy mocht toch nooit meer spelen van Pastoor?
Hoe zou dat komen? Als je tegenwoordig al iets roept kun je een levenslang-stadionverbod krijgenquote:Op zondag 7 april 2013 19:37 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik heb aardig wat kennissen wonen in de wijk Oosterpark en ze geven allemaal toe dat het qua sfeer en beleving niks voorstelt sinds jullie uit het Oosterpark zijn. In het begin kon het heel af en toe nog spoken maar laatste 3 jaar helemaal niet meer.
vind het ook een club zonder charmequote:Op zondag 7 april 2013 19:43 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
NEC, wat is het toch ook een kutclub
En dat al 10 jaar oprij, en toch blijft hij maar staanquote:
Die taart bakkenquote:
jaloers? HAHAHAquote:Op zondag 7 april 2013 19:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hier in Groningen zijn we ten minste nog beschaafd....
Niet arrogant maar gewoon realistisch. Eerlijk niet oneerlijk.
Nuchter, vriendelijk, groeten elkaar allemaal nog.
Dus ach als je door jaloersheid ons kneuzen gaat noemen, be my guest
Ik zeg ook niet dat de sfeer super goed isquote:Op zondag 7 april 2013 19:37 schreef RensAjacied het volgende:
Ik heb aardig wat kennissen wonen in de wijk Oosterpark en ze geven allemaal toe dat het qua sfeer en beleving niks voorstelt sinds jullie uit het Oosterpark zijn. In het begin kon het heel af en toe nog spoken maar laatste 3 jaar helemaal niet meer.
Ik weet niets over het Abe Lenstra stadion verder, nooit geweest (wel gezien en naast geweest enzo maar niet in het stadion en al helemaal niet bij een wedstrijd).quote:
Haha, ik ben misschien bevooroordeeld omdat ik fan ben, en sowieso geniet ik altijd wel van de sfeer als ik naar een stadion ga voor een voetbalwedstrijd.quote:Op zondag 7 april 2013 21:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat de sfeer super goed is
Maar het is een fantastische club, de sfeer onderling blijft gewoon goed.
De sfeer die er hangt blijft gewoon goed (niet in de zin van herrie en dergelijke).
En sowieso is de Groningse mentaliteit vele vele malen beter dan omgeving randstad.
Ajacieden zijn bv voor 99% buitenlands, voor 99% debielen, voor 99% asociale gestoorde gekken.
[..]
Ik weet niets over het Abe Lenstra stadion verder, nooit geweest (wel gezien en naast geweest enzo maar niet in het stadion en al helemaal niet bij een wedstrijd).
Ze hebben Bonyquote:Op zaterdag 13 april 2013 22:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
moet fietstas makkelijk kunnen winnen
Die had misschien gewoon de bal over de zijlijn moeten trappen. Maar ja, het 7e elftal van Parma dan zal je wel niet zo slim zijn.quote:
Ik dacht net nog in het verkeerde topic van niet, ik kreeg al helemaal geen reacties.quote:
Dit zou zo een scene uit de griezelbus kunnen zijn.quote:
Ik denk niet dat Piet die vanavond gaat lezen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 22:46 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Dit zou zo een scene uit de griezelbus kunnen zijn.
Pietje?quote:
Ik ga ervan uit dat hij de luisterboek versie heeft.quote:Op zaterdag 13 april 2013 22:47 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Piet die vanavond gaat lezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |