Ieuwquote:Op donderdag 4 april 2013 09:31 schreef L-E het volgende:
[..]
Ja, en al het snot van het winkelend publiek, dat dacht ik dus ook.
Hoe oud is de peuter?quote:Op donderdag 4 april 2013 09:32 schreef ymme het volgende:
Wolk, succes vandaag!
Hier al een aantal beroerde nachten achter elkaar, maar dat komt niet door de zwangerschap.
Maar door een zieke peuter, die overigens wel gewoon naar de peuterspeelzaal wilde, dus ben benieuwd.
Jemig...quote:Op donderdag 4 april 2013 09:53 schreef Suikertante het volgende:
Ja maar dan kan ik echt niks!
Als ik aai wordt ie al hard
Als ik tegen het bureau zit (en niet eens leun) wordt ie hard.
Als ik op de bank ga liggen krijg ik rusteloze benen en dan moet ik rechtop gaan zitten en wordt ie hard.
Als ik in bad lig en mijn buik is koud boven water wordt ie hard.
Ik denk dat ik maar gewoon exact op 40 weken moet bevallen, dat is het beste
Mijn man is internationaal chauffeur (Duitsland, frankrijk, Italie en Belgie).quote:Op donderdag 4 april 2013 09:19 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja, vriendje is rond 5 uur, half 6 weer thuis... dus goed te doen natuurlijk. En als ik eerder bel gaat ie direct naar de trein
Het bedje is hier ook al een meer dan een week opgemaakt, lijkt mooier dan dat alleen de matras ed in het bedje ligt.quote:Op donderdag 4 april 2013 09:51 schreef LadyBlack het volgende:
Suiker, de intake mevrouw van de kraamzorg verzekerde me hier dat het bedje hoe dan ook nog een keer 'officieel' opgemaakt gaat worden door de kraam, dus dat beddengoed kun je inderdaad maar het beste schoon in de kast hebben liggen.
Enne, buik die steeds hard aanvoelt zegt mij dat je dan niet genoeg luiert!![]()
Dank jequote:Op donderdag 4 april 2013 09:09 schreef L-E het volgende:
[..]
Methyldopa idd, 3x dgs 500 mg. Ik ben thuisMorgen groeiecho incl doppler, bloeddrukmeting, en gesprek met gyn
Edit: ik lees je post nu pas goed, maar beterschap daar, klinkt gezellig
wat fijn!!quote:Op donderdag 4 april 2013 10:15 schreef Limone het volgende:
Hier ben ik weer! Echo was helemaal goedKindeke was enorm gegroeid en lag op z'n kop (of doen ze dat allemaal?) en het hartje deed het ook gewoon. Over twee weken de termijnecho..
quote:Op donderdag 4 april 2013 10:15 schreef Limone het volgende:
Hier ben ik weer! Echo was helemaal goedKindeke was enorm gegroeid en lag op z'n kop (of doen ze dat allemaal?) en het hartje deed het ook gewoon. Over twee weken de termijnecho..
quote:Op donderdag 4 april 2013 10:15 schreef Limone het volgende:
Hier ben ik weer! Echo was helemaal goedKindeke was enorm gegroeid en lag op z'n kop (of doen ze dat allemaal?) en het hartje deed het ook gewoon. Over twee weken de termijnecho..
Ze horen hard te groeien hèquote:Op donderdag 4 april 2013 10:19 schreef Limone het volgende:
Ja! Genieten gaat steeds beter! Ik was vooral verbaasd en ook een beetje trots dat -ie zo hard gegroeid was!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |