Ik vind het ook een flauwe reactie, maar een "Who gives a fuck" en een "dat is jouw business" op de uitleg waarom ie het topic op dat moment heeft geslot is nou ook niet echt een pluim waard.quote:
Dat is bullshit en dat weet je.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:37 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik vind het ook een flauwe reactie, maar een "Who gives a fuck" en een "dat is jouw business" op de uitleg waarom ie het topic op dat moment heeft geslot is nou ook niet echt een pluim waard.
En een gastslotje zou mijns inziens ook niet de juiste zet zijn geweest; Dan lijkt het alsof SD het niet aan kan en de medeoorzaak zou zijn geweest van het slotje.
Je bent appels met peren aan het vergelijken. Dit is geen zelfgeopend topic. Dit is een reeks waar moderatie bijna dagelijks nodig is, omdat users zich niet kunnen gedragenquote:Op donderdag 6 februari 2014 21:37 schreef 2cv het volgende:
Ik weet nog dat ik in als blauwe in een zelfgeopend topic in PTA modereerde. Dat was ook grote foei
2x2 is 5. Als dat niet zo zou zijn had ik dat niet gepost.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:40 schreef Anne het volgende:
[..]
Ehh, nee? Als ik dat bullshit zou vinden, had ik dat niet gepost.
Ik zie het en ik ben het er niet mee eens.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:42 schreef 2cv het volgende:
[..]
2x2 is 5. Als dat niet zo zou zijn had ik dat niet gepost.
Check ook de reactie van Alex, de (ex)moderator die in mijn ranking heel alleen staat, daar zo bovenaan met de rest mijlenver onder zich.
Ik zou niet reageren, maar kan het hier toch even niet laten: Ik had al meermaals gezegd dat het hoe en waarom van het modereren tegen kingtoppie mij niet boeide. Ik was er niet bij en heb het niet realtime kunnen volgen, SD zal er ongetwijfeld een goede reden voor hebben gehad, de uitleg die hij heeft gegeven over zijn business neem ik dan ook gewoon voor waar aan. En dat "Who gives a fuck" en het "Dat is jouw business" slaat op het feit dat er telkens op de modereeractie omtrent kingtoppie wordt teruggekomen, terwijl ik het inmiddels voor de 3e keer benoemde als: "Het zal wel kloppen, ik was er niet bij." En als je dan op een volwassen, beschaafde manier proberend een punt te maken, probeert mee te denken in de verbetering van de uitvoering en het concept, een kinderachtige reactie terugkrijgt, dan probeer ik het ook wel via die manier. Misschien komt het dan wel aan.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:37 schreef Anne het volgende:
Ik vind het ook een flauwe reactie, maar een "Who gives a fuck" en een "dat is jouw business" op de uitleg waarom ie het topic op dat moment heeft geslot is nou ook niet echt een pluim waard.
Onzin, Anne is in de meeste gevallen een betere mod dan ik ooit was, en TF blijft onovertroffen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:42 schreef 2cv het volgende:
[..]
2x2 is 5. Als dat niet zo zou zijn had ik dat niet gepost.
Check ook de reactie van Alex, de (ex)moderator die in mijn ranking heel alleen staat, daar zo bovenaan met de rest mijlenver onder zich.
Het is dan ook mijn rankingquote:Op donderdag 6 februari 2014 21:51 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Onzin, Anne is in de meeste gevallen een betere mod dan ik ooit was, en TF blijft onovertroffen.
Anders was jij waarschijnlijk laatste geweest hèquote:Op donderdag 6 februari 2014 21:56 schreef 2cv het volgende:
Okee, op dát punt ben ik het wel met je eens.
Waarschijnlijk ?quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:57 schreef Anne het volgende:
[..]
Anders was jij waarschijnlijk laatste geweest hè?
Over het eerste zijn we 't in elk geval eens, en dat was ook het enige waar ik op wilde reageren, want dat hele irritatietopic volg ik niet.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:37 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik vind het ook een flauwe reactie, maar een "Who gives a fuck" en een "dat is jouw business" op de uitleg waarom ie het topic op dat moment heeft geslot is nou ook niet echt een pluim waard.
Ik vind eigenlijk niet dat het slotje terecht is, want er was vrij weinig aan de hand.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:44 schreef Anne het volgende:
Maar verder vind ik dit echt geen discussie waard trouwens.
Niemand valt over het slotje zelf (want vrijwel iedereen die daar actief meepost weet dat ie gewoon terecht is), behalve de uitvoering daarvan. Shit happens, kan je niks meer aan veranderen, volgende keer beter.
Volgens mij heeft SD hierboven nu al een aantal keer uitgelegd waarom het topic op slot is gegaan, toch? Hij heeft het mij tevens ook nog laten zien en het klopt gewoon dat kingtoppie post, na post, na post doet. En dan kunnen wij die gelukkig wel met één knop verwijderen, maar een ban zetten behoort niet tot onze opties. Dus dan wordt het inderdaad een kwestie van wie het het langste volhoudt. Daar kunnen we nu dus nog lang over gaan bakkeleien, maar het is zoals bovenstaand. En als jullie dat anders zien, dan is dat zo. Zoals ik al zei: Het slotje was misschien een bad timing, maar mijns inziens wel terecht, want:quote:Op donderdag 6 februari 2014 22:08 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk niet dat het slotje terecht is, want er was vrij weinig aan de hand.
Als er 1 user loopt te kutten moet die gewoon opzouten, daar hoeft geen topic voor op slot imo
Het komt nu pas écht over dat het topic dus op slot is omdat er meerdere users opmerkten dat SD's irritatie gebaseerd was op weinig tastbaars en hij zijn verlies niet kan nemen...
Ik heb geen zin om de quotes op te zoeken, maar ik zie ook af en toe een post voorbij komen van een user dat de reeks verziekt is. Precies mijn gevoel en idee.quote:Op donderdag 6 februari 2014 12:21 schreef Anne het volgende:
En het zijn niet steeds dezelfde users die dit doen, want dan was het heel makkelijk geweest: Weg ermee.
Maar het zijn tegenwoordig bijna alle users die dit doen en ik vind persoonlijk dat de reeks daardoor een stuk minder leuk is geworden om te volgen. En de 'rellen' en hevige discussies die daar steeds ontstaan, inclusief persoonlijke sneren, notes en bans, doen mij dat alleen maar bevestigen.
Het is volgens mij ook de enige reeks in PTA die een topicpointer heeft, wat mijns inziens ook al wel iets zegt.
Er zijn overigens gelukkig ook users die het (inmiddels) wel snappen hoor. Dus wat dat betreft heeft het irritatietopic echt nog wel een kans, maar er moet zeker wel iets veranderen.
Dat snap ik in zoverre nog wel, dat hij niet direct opgezouten is. Je moet tijdelijk wat. Maar dan wel tijdelijk als in: "van zeer korte duur", en het had naar mijn mening nog steeds beter iemand anders kunnen zijn die het slotje kwam plaatsen. Hierdoor zou dit niet dubbel lopen met de lopende discussie. En anders: "Tijdelijk op slot in verband met getroll" ofzo op de "deur" spijkeren. Dan weet iedereen waar hij/zij aan toe is.quote:Op donderdag 6 februari 2014 22:08 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk niet dat het slotje terecht is, want er was vrij weinig aan de hand.
Als er 1 user loopt te kutten moet die gewoon opzouten, daar hoeft geen topic voor op slot imo
Slotje was ook mijn idee.quote:Op donderdag 6 februari 2014 21:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Een slotje zou in een ideale situatie van blup zijn hand geweest zijn.
We hebben een behoorlijke vrijheid ja.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:40 schreef vannelle het volgende:
"Tot nader order op slot" deed mij vermoeden dat er achter de schermen overleg gevoerd werd.
Of schrijven de mods eigen orders uit?
Wel mooi dat jij hier kritiek durft te uiten, terwijl jij een van die steeds maar weer trollende users bent uit het irritatietopic.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:39 schreef Spezza19 het volgende:
Als ik sommige posts van sounddragon lees, dan vraag ik mij soms wel eens af waarom ie nog modje is
En als iemand hem aanspreekt op zijn onterechte irritatie over iemand die harder gaat rijden zodra het mag terwijl hij die persoon wilt gaan inhalen, dan doet ie huilie
Niks mis mee.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:46 schreef Anne het volgende:
[..]
We hebben een behoorlijke vrijheid ja.
Hier nog even op terugkomend:quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:25 schreef Anne het volgende:
Wat moeten we precies overleggen met een admin dan?
Graag even teruglezen, want ik ga niet weer in herhaling vallen. Het was een druppel die de emmer deed overlopen.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 01:10 schreef vannelle het volgende:
[..]
Hier nog even op terugkomend:
Het was dus vooral 1 user en jullie kunnen zelf niet bannen was een argument om het topic op slot te gooien.
Niet dat ik die user een ban gun of zo maar het is wel een argument om met een admin te overleggen lijkt mij.
Dus dát zouden jullie met een admin kunnen overleggen, deze gang van zaken is nogal apart.
kan ik hier ook moderator worden?quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:53 schreef vannelle het volgende:
[..]
Niks mis mee.
Maar wat vind jij als medemod (niet als partner) van het taalgebruik van SD in dat topic?
Niet dat ik hem of iemand anders zwart wil maken maar toen het topic nog open was en ik het las gingen mijn wenkbrauwen al omhoog. Zulk soort taal lokt gewoon reacties uit en van een mod mag je wel iets nettere taal verwachten vind ik. Ongeacht de omstandigheden, of het nou een reactie op een persoonlijke "aanval" is of niet.
En ga ajb goed met die vrijheid die jullie hebben om, ook de users hebben recht op een bepaalde vrijheid.
Ik heb het helemaal gevolgd, daardoor weet ik ook zeker dat er nog geen antwoord is op mijn vraag over het taalgebruik van SD.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 01:43 schreef Anne het volgende:
[..]
Graag even teruglezen, want ik ga niet weer in herhaling vallen. Het was een druppel die de emmer deed overlopen.
Wat een onzin.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 01:43 schreef Anne het volgende:
Het was een druppel die de emmer deed overlopen.
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:52 schreef Anne het volgende:
[..]
Wel mooi dat jij hier kritiek durft te uiten, terwijl jij een van die steeds maar weer trollende users bent uit het irritatietopic.
Wat is er zo mis mijn taalgebruik dan? daar staat niks in wat ik niet ook bij jou in je notes terug vindquote:Op vrijdag 7 februari 2014 02:09 schreef vannelle het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal gevolgd, daardoor weet ik ook zeker dat er nog geen antwoord is op mijn vraag over het taalgebruik van SD.
Sterker nog, op mijn post daarvoor waarin ik 4 punten noem ga je helemaal niet in.
En dat vind ik jammer, ik ben namelijk helemaal niet uit op gezeur of gezeik of zo maar breng onderbouwd wat punten naar voren waar ook anderen denk ik wel antwoord op willen hebben.
ff teruglezen vind ik een dooddoener.
Ik ga je geen antwoord geven op die vraag en waarschijnlijk staat je dat niet aan, maar het is wel oprecht en eerlijk vanuit mij, want:quote:Op vrijdag 7 februari 2014 00:53 schreef vannelle het volgende:
[..]
Niks mis mee.
Maar wat vind jij als medemod (niet als partner) van het taalgebruik van SD in dat topic?
Niet dat ik hem of iemand anders zwart wil maken maar toen het topic nog open was en ik het las gingen mijn wenkbrauwen al omhoog. Zulk soort taal lokt gewoon reacties uit en van een mod mag je wel iets nettere taal verwachten vind ik. Ongeacht de omstandigheden, of het nou een reactie op een persoonlijke "aanval" is of niet.
En ga ajb goed met die vrijheid die jullie hebben om, ook de users hebben recht op een bepaalde vrijheid.
De discussie was dus ook niet de reden, maar het gedrag van kingtoppie. handige bijkomstigheid is om misschien weer eens de discussie om de inhoud en het gedrag van de diverse vaste users in het topic weer eens tegen het licht te houden, want zoals Anne al ergens eerder post; er is dagelijks moderatie nodig daar, en dat gaat eigenlijk helemaal nergens over..quote:Op vrijdag 7 februari 2014 05:24 schreef Ridocar het volgende:
Wat was dan de bedoeling van het slotje? Wachten tot een FA zin/tijd heeft om een user te bannen? Of is het een soort straf? Als in, een rotte appel verziekt het voor de rest, nu even met z'n allen op de blaren gaan zitten.
Mi neigt dit naar het laatste (waar ik het niet mee eens ben, we zitten niet in het leger). Of er moet een andere hele goede reden zijn, dan hoor ik dat graag.
De discussie die vooraf ging (en oorzaak was) kan me gestolen worden (is ook niet mij pakkie an), maar kan er niet wat gerichter worden gehandhaafd?
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:05 schreef Ridocar het volgende:
Ik ga niet eens wachten op een "tot nader order", doei.
PTA is wmb een afgesloten hoofdstuk. Jullie mogen het houden. Niet dat ik zo'n grote bijdrage heb geleverd, maar deze totale radiostilte slaat nergens op.
Alle notes zijn dan ook onterecht.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Wat is er zo mis mijn taalgebruik dan? daar staat niks in wat ik niet ook bij jou in je notes terug vind![]()
Dat snap ik wel, echt wel.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:36 schreef Sounddragon het volgende:
Ik heb het al eens eerder gezegd, and I will tell you again now; ook modjes zijn mensen, en die hebben wel eens een kutdag, en dan ben je wel eens wat grover gebekt als normaal en/of een wat korter lontje want het is volgens mij niet zo dat ik altijd en overal zo post of wel?
Misschien is dit niet tegen mij specifiek maar ik kan me niet herinneren dat ik om een snel antwoord vroeg.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:41 schreef Anne het volgende:
Sorry dat ik niet direct terug reageer en lag te slapenMeteen ook de reden waarom ik niet op onderstaande post heb gereageerd, aangezien ik in bed lag en dan is uitgebreid reageren op mijn telefoon niet handig.
Oprecht en eerlijk, ook al staat het me niet aan, kan ik waardering voor hebben.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:41 schreef Anne het volgende:
Ik ga je geen antwoord geven op die vraag en waarschijnlijk staat je dat niet aan, maar het is wel oprecht en eerlijk vanuit mij, want:
1. Ik zou niet weten waarom mijn mening daarover hier van toegevoegde waarde is, aangezien het geen reet met het slotje te maken heeft.
2. Als ik het niet eens zou zijn met het taalgebruik en/of een actie van SD of blup, zou ik dat nooit hier voor de schermen uiten en dat is wat je nu indirect vraagt. Dat doe ik achter de schermen, zoals het hoort. De toevoeging "niet als partner" had je dus ook niet hoeven maken. Ik behandel SD net zoals ik blup behandel.
3. In het verleden heb je wel eens over mijn rug geprobeerd je gelijk te halen bij SD (over onder andere het autorijtopic), of je probeerde te stoken: Ik kan er eigenlijk niet eens mijn vinger op leggen wat je insteek of intentie was. Maar ik heb het idee en gevoel dat je hier weer exact hetzelfde probeert te doen, alleen dan "the other way around". Ga ik dus gewoon niet op in.
Neen, die reeks hoort hier, en derhalve dient er ook gewoon normaal in gereageerd te worden.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:17 schreef JDude het volgende:
Kick die reeks gewoon naar KLB, opgeruimd staat netjes.
Uiteraard, bij mij ook.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:21 schreef vannelle het volgende:
[..]
Alle notes zijn dan ook onterecht.
[..]
Dat snap ik wel, echt wel.
Maar als je dan daarna een betere dag hebt kun je dingen die je misschien beter had kunnen doen alsnog beter doen toch?
En nee, normaal post je idd niet zo. Daarom was ik ook best verbaasd te lezen wat er staat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door Sounddragon op 07-02-2014 11:50:56 ]De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
I feel your pain.quote:
Niet van mij iigquote:Op vrijdag 7 februari 2014 12:05 schreef vannelle het volgende:
[..]
I feel your pain.
Edit: Heb er zelfs weer een paar bij zie ik net.
En ik ben een Fries. En al sinds 1995 heet de provincie die voorheen 'Friesland' heette Fryslân. Dat is een vaststaand feit. En ik wil daarom dat Fryslân ook consequent Fryslân genoemd wordt. mag ik, omdat ik een Fries ben, daar overal en altijd over doorzanikken ?quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:42 schreef Sounddragon het volgende:
Ik ben en blijf een Rotterdammert, opgegroeid aan de zelfkant en redelijk grof gebekt, irl ook. Doorgaans houd ik daar een beetje rekening mee, maar soms heb ik op enter geramd voor ik na heb gedacht, en dan staat er ineens iets wat men niet verwacht.. so be it.
Niet iedereen is altijd verstandig, en ook modjes hebben wel eens een kutdag, sue me.quote:Op zondag 9 februari 2014 02:59 schreef 2cv het volgende:
[..]
En ik ben een Fries. En al sinds 1995 heet de provincie die voorheen 'Friesland' heette Fryslân. Dat is een vaststaand feit. En ik wil daarom dat Fryslân ook consequent Fryslân genoemd wordt. mag ik, omdat ik een Fries ben, daar overal en altijd over doorzanikken ?
Niet om die hele 'Friesland'/Fryslân-discussie weer aan te zwengelen, maar om even aan te geven dat jouw redevoering totaal onzinnig is.
Dat je privé grofgebekt bent: so be it. Maar als je op FOK! moderator bent is het misschien wel erg verstandig om tóch even na te denken voor je op enter ramt. Want je hebt als moderator toch een voorbeeldfunctie. Ook als je uit Rotterdam komt.
Nee, de manier waarop dit is afgewikkeld is totaal doordacht en rationeel afgehandeld.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:57 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Jij noemt 50+ posts betreffende dit specifieke geval in een topic waar we al bijna een jaar mee doen 'totale radiostilte'? anders ga je effe lekker de dramaqueen uithangen
Niet dat ik weetquote:Op zaterdag 22 februari 2014 17:34 schreef Vonkenboer het volgende:
Is er een algemeen hulpverleningsvoertuigen topic hier in pta ?
In een ver grijs verleden meende ik ooit zoiets hier gezien te hebben; al ging het voornamelijk om ambulances.. oid.quote:
Als er bij centrale topics niks staat, dan is de kans zeer klein dat het nog actief isquote:Op zaterdag 22 februari 2014 17:36 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
In een ver grijs verleden meende ik ooit zoiets hier gezien te hebben; al ging het voornamelijk om ambulances.. oid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |