helaas hebben we ook nog een (gare) verdediging.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Maar met die aanval van PSV moeten ze toch makkelijker winnen van Roda.
Matige trollquote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:50 schreef PizzaGeit het volgende:
Toch bizar dat de KNJB zóveel invloed op het kampioenschap kan hebben door Feyenoord 2 extra wedstrijden te laten spelen & ze de absolute vedette af te nemen
Rot toch op man, Pizzageit. Roda JC - Feyenoord hadden ze al geluk dat de scheidsrechter Roda JC een pingel + rood voor BMI ontnam.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:50 schreef PizzaGeit het volgende:
Toch bizar dat de KNJB zóveel invloed op het kampioenschap kan hebben door Feyenoord 2 extra wedstrijden te laten spelen & ze de absolute vedette af te nemen
Kan het nauwelijks uit elkaar houden, kom alleen maar gejank van jou tegen.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:51 schreef Muto het volgende:
[..]
Zo rol ik. Maar je leest ietwat selectief.
En Roda gaat gwn met 10 man op de 16.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:51 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
helaas hebben we ook nog een (gare) verdediging.
quote:
Dat klopt. Maar die schorsing van Pellè was belangrijkerquote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Rot toch op man, Pizzageit. Roda JC - Feyenoord hadden ze al geluk dat de scheidsrechter Roda JC een pingel + rood voor BMI ontnam.
Als dat zo was wonnen we bijna altijd.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Maar met die aanval van PSV moeten ze toch makkelijker winnen van Roda.
Matige troll.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:51 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Onterechte schorsing Pell1e & het feit dat ze enorm vermoeid waren
Ook in het PSV topic worden reacties die te ver gaan verwijderd en genote. Maar de ervaring leert dat de trolletjes gewoon weer weggaan na een tijdje. Het hoort er ook bij.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:50 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
PSV-topc mag ongeveer alles. GGMM was daar laatst openlijk aan het trollen.
Maar je moet er inderdaad tegenkunnen is over en weer. Als er morgen bij ajax iets is zit iedereen daar te klieren.
De gele kaart bij Feyenoord vond ik wel terecht, met gestrekt been vooruit.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:52 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar die schorsing van Pellè was belangrijker
idioot.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De gele kaart bij Feyenoord vond ik wel terecht, met gestrekt been vooruit.
Mwha, bij het PSV topic blijven plaatjes wel staan.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:52 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ook in het PSV topic worden reacties die te ver gaan verwijderd en genote. Maar de ervaring leert dat de trolletjes gewoon weer weggaan na een tijdje. Het hoort er ook bij.
En bij Utrecht kregen we een aantal strafschoppen niet. Dat kun je allemaal tegen elkaar wegstrepen. Selectief jammeren over een pingel, vaak genoeg andersom het geval geweest.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Rot toch op man, Pizzageit. Roda JC - Feyenoord hadden ze al geluk dat de scheidsrechter Roda JC een pingel + rood voor BMI ontnam.
Als er 1 team dit jaar de scheidsrechter mee heeft zijn julie het welquote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:53 schreef Muto het volgende:
[..]
En bij Utrecht kregen we een aantal strafschoppen niet. Dat kun je allemaal tegen elkaar wegstrepen. Selectief jammeren over een pingel, vaak genoeg andersom het geval geweest.
Hier blijven die olli-dom plaatjes ook staan. Het blijft iets wat niet geheel meetbaar is en de gedupeerde club zal zich altijd benadeeld voelen.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Mwha, bij het PSV topic blijven plaatjes wel staan.
Ach tegen roda hadden ze een pingel tegen moeten krijgen. De ene keer heb je het mee de andere heb je het tegen. Het is alleen zo balen voor het team die je support als het in de beslissende fase van een competitie gebeurd.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:50 schreef PizzaGeit het volgende:
Toch bizar dat de KNJB zóveel invloed op het kampioenschap kan hebben door Feyenoord 2 extra wedstrijden te laten spelen & ze de absolute vedette af te nemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |