SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kom ik zelfverzekerd over?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tips voor online versieren:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Geef ook anderen de ruimte om hun problemen te bespreken.
Liefde is leuk.
------------------------------------------------------------------------------------
geen slowchat hier!
Filosofeer hier verder over de methodiek van de menselijke balts.![]()
Zelf voor het eerst sinds 3 jaar weer eens een oogje op een leuke meidIk weet eigenlijk vrijwel zeker dat ze mij ook wel ziet zitten, alleen is de situatie nogal kut
![]()
Ik heb een vriend ( nu meer een soort kennis geworden) , waar ik tussen mijn 15-20e best veel mee omging. Hij kreeg een vriendin, en na anderhalf jaar maakte hij het uit met haar. Na een paar maandjes kreeg hij een nieuwe vriendin. Ik kreeg weer een paar maandjes later, met zijn ex die hij had gedumpt..
Inmiddels zijn allebei die relaties over, die van hem een half jaar en die van mij met zijn ex al drie jaar ofzo. En je raadt het al: Meisje waar ik nu een oogje op heb is zijn tweede ex, echt puur toeval..
Kom haar vaak tegen op de sportclub en op de universiteit, maar vind het toch een beetje awkward om 2 keer met de ex van dezelfde persoon ervandoor te gaan niet?![]()
aangezien het nu een kennis is ipv een goede vriend, en ze zijn ex is, zie ik het probleem niet zo eigenlijk.![]()
De vraag is hoe erg vind jij t als hij hierdoor geen contact meer met je zou willen hebben.. mocht dat gebeuren.
of ruzie or whatever![]()
Eigenlijk is de grootste vraag vooral of hij er uberhaupt een neuk om geeft.quote:Op donderdag 28 maart 2013 17:26 schreef Cue_ het volgende:
De vraag is hoe erg vind jij t als hij hierdoor geen contact meer met je zou willen hebben.. mocht dat gebeuren.
of ruzie or whatever
Zo ja, dan dat.Rustig aan.![]()
alle leuke jongens zitten op fok!quote:Op donderdag 28 maart 2013 17:36 schreef Kimberliedje het volgende:
Zucht.. In de bus zijn er ook nooit leuke jongens..![]()
![]()
Jawel, ik zit regelmatig in de bus.quote:Op donderdag 28 maart 2013 17:36 schreef Kimberliedje het volgende:
Zucht.. In de bus zijn er ook nooit leuke jongens.."What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
Laat ik mij hier ook maar melden.. Helaas ervaringsdeskundige is.. Hier en daar een verdwaalde relatie gehad, dates mislukken vaak.. Als in, meestal blijft het maar bij 1 date.. En dan is de pap op.. Laatst wel 3 dates gehad, heel gezellig, en ineens *pats over..
En als ik nu eens wist waar het door kwam.. Dan kan ik er ook iets aan doen.. Een gedeelte van de puzzel zou ik in kunnen vullen (ik loop iets moeilijker en dat is te zien..), maar dat is een aanname en of het daadwerkelijk zo is, en dat zullen de meeste niet durven zeggen (denk ik ;-)), omdat ze je niet willen kwetsen..![]()
Je komt zelf geen vrouwen tegen? Waarom perse haar:oExponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Heb je seks gehad met die meid waarmee je 3x gedate had?quote:Op donderdag 28 maart 2013 18:48 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Laat ik mij hier ook maar melden.. Helaas ervaringsdeskundige is.. Hier en daar een verdwaalde relatie gehad, dates mislukken vaak.. Als in, meestal blijft het maar bij 1 date.. En dan is de pap op.. Laatst wel 3 dates gehad, heel gezellig, en ineens *pats over..
En als ik nu eens wist waar het door kwam.. Dan kan ik er ook iets aan doen.. Een gedeelte van de puzzel zou ik in kunnen vullen (ik loop iets moeilijker en dat is te zien..), maar dat is een aanname en of het daadwerkelijk zo is, en dat zullen de meeste niet durven zeggen (denk ik ;-)), omdat ze je niet willen kwetsen..Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Nee, want ik wilde het rustig aan doen namelijk.. (en dat heb ik haar NIET verteld, of dat nu wel of geen goede keuze is geweest.. Blijft gokwerk ;-)).quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:00 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Heb je seks gehad met die meid waarmee je 3x gedate had?![]()
Dat was de slechte keuze;/ Door het zelf zo lang mogelijk bewust(let op:bewust) uit te stellen, had je je kansen enorm verkleind. Dit komt vanwege :1) minder leiderschap 2)minder wrijving / spanning 3) minder op een lijn met je eigen gevoel op het moment. 4)teveel investeren in de toekomst en niet genieten van het moment zelf/al een grote waarde hangen. Kort samengevat, je was wss te onzeker waardoor je het ging uit stellen. Zij voelt heus wel aan wat je van plan was, x doen om haar te bemachtigen. Ik bedoel het niet gemeen, wil je graag helpen om het voor altijd gefixt te hebben.:)quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:02 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Nee, want ik wilde het rustig aan doen namelijk.. (en dat heb ik haar NIET verteld, of dat nu wel of geen goede keuze is geweest.. Blijft gokwerk ;-)).Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Er zat meer achter, ze vertelde dat ze in vorige relaties behoorlijk "klem" heeft gezeten, daarop heb ik besloten om ruimte te geven en te kijken hoe het loopt.. Ze vertelde nota bene op de 3de date dat ze de avond ervoor bij iemand geweest was die alleen maar in haar broekje wilde komen en daar stak ze een stok voor (nee, niet die van hemquote:Op donderdag 28 maart 2013 19:16 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Dat was de slechte keuze;/ Door het zelf zo lang mogelijk bewust(let op:bewust) uit te stellen, had je je kansen enorm verkleind. Dit komt vanwege :1) minder leiderschap 2)minder wrijving / spanning 3) minder op een lijn met je eigen gevoel op het moment. 4)teveel investeren in de toekomst en niet genieten van het moment zelf/al een grote waarde hangen. Kort samengevat, je was wss te onzeker waardoor je het ging uit stellen. Zij voelt heus wel aan wat je van plan was, x doen om haar te bemachtigen. Ik bedoel het niet gemeen, wil je graag helpen om het voor altijd gefixt te hebben.:)), toen had ik zoiets van, daar zit ze niet op te wachten.. en had ik het idee dat ik op de goede weg was.. Ik begrijp ook wel dat je het niet gemeen bedoeld, dank voor de snelle reacties.
Het lijkt alleen dat ik "altijd" de verkeerde keuze maak, en dat zeg ik niet omdat ik mezelf zielig vind (zie OP), het valt mij wel op, dat dan weer wel
.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2013 19:26:48 ]![]()
firefly3 weet het toch beter: jij was en bent onzeker en als je in je game was geweest en in lijn met je fucking gevoel had ze je heus wel geneukt dit dat.quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:24 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Er zat meer achter, ze vertelde dat ze in vorige relaties behoorlijk "klem" heeft gezeten, daarop heb ik besloten om ruimte te geven en te kijken hoe het loopt.. Ze vertelde nota bene op de 3de date dat ze de avond ervoor bij iemand geweest was die alleen maar in haar broekje wilde komen en daar stak ze een stok voor (nee, niet die van hem), toen had ik zoiets van, daar zit ze niet op te wachten.. en had ik het idee dat ik op de goede weg was.. Ik begrijp ook wel dat je het niet gemeen bedoeld, dank voor de snelle reacties.
Het lijkt alleen dat ik "altijd" de verkeerde keuze maak, en dat zeg ik niet omdat ik mezelf zielig vind (zie OP), het valt mij wel op, dat dan weer wel
.
volgende keer niet zo onzeker meer doen en gewoon haar hand vastpakken! en toen wist ik het niet meer, heb het pua-handboek hier niet liggen.![]()
Dat was een bitchtest:p ik zelf let amper op wat ze zegt ivm inhoud, maar meer hoe ze is en hoe ze zich voelt op het moment. Beetje voor beetje haar opwarmen en aanvoelen hoe ze emotioneel gezien zich voelt. Je kunt altijd vaart meerderen of minderen, maar wat ze zegt staat soms geheel los van haar gevoel. Dat leer je vanzelf steeds meer. Maar altijd voorwaards gaan.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Wat dat betreft is het imo. allemaal wel vrij simpel man : Als een chick je echt leuk vindt, dan wil ze ook met je neuken, no bullshit. Zelf heb ik nog nooit een date gehad die niet uitliep op zoenen of seks eerlijk gezegd. Als zo'n meisje begint over dat ze wil wachten, zit daar denk ik vaak gewoon iets anders achter, tenzij je nog 16 bent ofzo..quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:24 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Er zat meer achter, ze vertelde dat ze in vorige relaties behoorlijk "klem" heeft gezeten, daarop heb ik besloten om ruimte te geven en te kijken hoe het loopt.. Ze vertelde nota bene op de 3de date dat ze de avond ervoor bij iemand geweest was die alleen maar in haar broekje wilde komen en daar stak ze een stok voor (nee, niet die van hem), toen had ik zoiets van, daar zit ze niet op te wachten.. en had ik het idee dat ik op de goede weg was.. Ik begrijp ook wel dat je het niet gemeen bedoeld, dank voor de snelle reacties.
Het lijkt alleen dat ik "altijd" de verkeerde keuze maak, en dat zeg ik niet omdat ik mezelf zielig vind (zie OP), het valt mij wel op, dat dan weer wel
.
Persoonlijk steek ik alleen maar moeite in meiden die zelf ook initiatief tonen, spontaan zijn, en niet de hele tijd moeilijk lopen te doen of de boot proberen af te houden. Helaas zijn er te veel lulletjes die dan alsnog achter zo'n meisje blijven aanlopen.. Genoeg andere vissen in de vijver man..![]()
nog zo een?
man, fuck even op. dit is een topic voor mensen met moeite met versieren, niet om bullshit cijfers over hoeveel je wel niet neukt te zeuren.
daar is het pua-topic voor. en nou opgerot met die zooi, daar heeft hier echt niemand wat aan.![]()
![]()
Ok, fair enough, ik ben onzeker op sommige momenten, daar kom ik eerlijk voor uit.. Teveel rekening houdend met.. Op dat vlak ben ik nog een slappe zak.. I agree. Ik ben geen klootzak die alleen maar wil neuken en meer niet.. Ik wil veel meer dan dat!quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:31 schreef dawg het volgende:
[..]
firefly3 weet het toch beter: jij was en bent onzeker en als je in je game was geweest en in lijn met je fucking gevoel had ze je heus wel geneukt dit dat.
volgende keer niet zo onzeker meer doen en gewoon haar hand vastpakken! en toen wist ik het niet meer, heb het pua-handboek hier niet liggen.Daar heb je volkomen gelijk in...quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:36 schreef TommyVercetti het volgende:
[..]
Wat dat betreft is het imo. allemaal wel vrij simpel man : Als een chick je echt leuk vindt, dan wil ze ook met je neuken, no bullshit. Zelf heb ik nog nooit een date gehad die niet uitliep op zoenen of seks eerlijk gezegd. Als zo'n meisje begint over dat ze wil wachten, zit daar denk ik vaak gewoon iets anders achter, tenzij je nog 16 bent ofzo..
Persoonlijk steek ik alleen maar moeite in meiden die zelf ook initiatief tonen, spontaan zijn, en niet de hele tijd moeilijk lopen te doen of de boot proberen af te houden. Helaas zijn er te veel lulletjes die dan alsnog achter zo'n meisje blijven aanlopen.. Genoeg andere vissen in de vijver man..![]()
je zou geblokt moeten worden met je geslowchat altijd en het stoken/drama. Ik heb me flink ingehouden en gaf heel rustig wat tips. Jij verpest het topic met dat gechat en drama.quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:36 schreef dawg het volgende:
zei re laatst trouwens niet dat je hier weg moest blijven ff3?Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
niks mis mee. met anderen rekening houden en naar ze luisteren is niks mis. integendeel.quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:42 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ok, fair enough, ik ben onzeker op sommige momenten, daar kom ik eerlijk voor uit.. Teveel rekening houdend met.. Op dat vlak ben ik nog een slappe zak.. I agree. Ik ben geen klootzak die alleen maar wil neuken en meer niet.. Ik wil veel meer dan dat!![]()
rot op.quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:44 schreef firefly3 het volgende:
[..]
je zou geblokt moeten worden met je geslowchat altijd en het stoken/drama. Ik heb me flink ingehouden en gaf heel rustig wat tips. Jij verpest het topic met dat gechat en drama.![]()
dit bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 28 maart 2013 19:35 schreef firefly3 het volgende:
Dat was een bitchtest:p ik zelf let amper op wat ze zegt ivm inhoud, maar meer hoe ze is en hoe ze zich voelt op het moment. Beetje voor beetje haar opwarmen en aanvoelen hoe ze emotioneel gezien zich voelt. Je kunt altijd vaart meerderen of minderen, maar wat ze zegt staat soms geheel los van haar gevoel. Dat leer je vanzelf steeds meer. Maar altijd voorwaards gaan.
met weinig respect in dit geval, excuse me.
maar niet naar iemand luisteren maar in plaats daarvan kijken naar hoe ze zich voelt. iemand die je net kent. ten eerste laat niemand meteen het achterste van zijn tong zien, daarnaast heeft een onzeker iemand daar niks aan. die is veel meer op zichzelf gefocussed, juist vanwege die onzekerheid. eerst leren te ontspannen in publieke situaties dus. zijn verschillende manieren voor, assertiviteitscursussen tot ademhalingsoefeningen.
"opwarmen", wtf? voor wat? hoe? waarom? emotioneel voelen, zie mijn statement hierboven.
altijd voorwaarts gaan, etc. hoe is dat een tip? dit is vaag en niet concreet gezever waar je gewoon niks mee kunt.
dit heb ik jou al vaak onderbouwd uit proberen te leggen maar je blijft dezelfde zooi hier uitbraken.![]()
![]()
Ik vind je leuk echter je bowie mag je niet meer omdoen...Al die moeite weer voor niks want dat ga ga nie bowie blijft mooi waar die hangt
![]()
![]()
Als iemand iets niet snapt kan diegene het zelf ook aan me vragen. Er is geen concreet stappenplan. Je moet zelf leren aanvoelen en uitproberen. Enige wat ik mee wilde geven is niet dingen zelf uitstellen.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Ik ben ook niet opzoek naar een stappenplan.. Ik heb eerder mijn neus gestoten door te direct te zijn en teveel te willen.. Nu wilde ik het rustig aan doen, zeker na de verhalen van de dame in kwestie.. Wilde niet "pushen".. Nu bracht mij dat nog niets, buiten een leermoment..quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Als iemand iets niet snapt kan diegene het zelf ook aan me vragen. Er is geen concreet stappenplan. Je moet zelf leren aanvoelen en uitproberen. Enige wat ik mee wilde geven is niet dingen zelf uitstellen.![]()
(het eerste gedeelte was overigens tegen dawg)quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:09 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ik ben ook niet opzoek naar een stappenplan.. Ik heb eerder mijn neus gestoten door te direct te zijn en teveel te willen.. Nu wilde ik het rustig aan doen, zeker na de verhalen van de dame in kwestie.. Wilde niet "pushen".. Nu bracht mij dat nog niets, buiten een leermoment..
HerkenbaarHet is allemaal het evenwicht tussen wel ervoor gaan en tegelijk zou het resultaat je niets mogen uit maken. Is het uit balans gaat het idd mis, en dat is bij mij ook zo als 1 teveel is.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
snap ik. ik zeg alleen dat je dat vage gelul eens wat zou moeten concretiseren.quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:07 schreef firefly3 het volgende:
Als iemand iets niet snapt kan diegene het zelf ook aan me vragen. Er is geen concreet stappenplan. Je moet zelf leren aanvoelen en uitproberen. Enige wat ik mee wilde geven is niet dingen zelf uitstellen.![]()
Ok zal het proberen, alleen niet iedereen is hetzelfde. In principe maakt het ook niet uit hoe je de interactie voorwaarts brengt. Je gaat knuffelen, haar hand vast pakken en met elkaar wandelen, zoenen, etc. Het is allemaal goed, als het maar niet saai wordt en stagneert.quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:19 schreef dawg het volgende:
[..]
snap ik. ik zeg alleen dat je dat vage gelul eens wat zou moeten concretiseren.
Deze dingen doe je vanzelf wel als je heel erg goed je eigen gevoel kunt volgen. En dan komen we weer terug over "in het moment leven", "niet nadenken en niet resultaat gericht", "gelukkig en genieten van het moment" enzo.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
En dat is hoe aanranding begint ............quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:37 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ok zal het proberen, alleen niet iedereen is hetzelfde. In principe maakt het ook niet uit hoe je de interactie voorwaarts brengt. Je gaat knuffelen, haar hand vast pakken en met elkaar wandelen, zoenen, etc. Het is allemaal goed, als het maar niet saai wordt en stagneert.
Deze dingen doe je vanzelf wel als je heel erg goed je eigen gevoel kunt volgen. En dan komen we weer terug over "in het moment leven", "niet nadenken en niet resultaat gericht", "gelukkig en genieten van het moment" enzo.![]()
En met aanranding begint verkrachting en daarmee begint moord;) beetje erg overdreven hoorquote:Op donderdag 28 maart 2013 22:34 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
En dat is hoe aanranding begint ............Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Nou heel duidelijk als een meisje nee , zegt bedoelt ze niet anders hoor. Dat was namelijk een ander stukje eerder wat dus gezegd word , ik ben zelf een vrouw , ik weet van mijzelf heel duidelijk dat een nee geen ja word en ik vind dus ook dat je een beetje rare ideeen qua versieren erop nahoud.![]()
Vreemd dat je dit zegt. Jij doet niks anders namelijk, als ik je verhalen moet geloven. Jij wilt namelijk meer en meer vrouwen versieren. Daar onderneem je bepaalde stappen voor en gaat elke keer stapje de goede kant op volgens je eigen uitleg. Beter en beter worden, met als resultaat waar dan ook vrouwen versieren en nummers regelen.quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:37 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ok zal het proberen, alleen niet iedereen is hetzelfde. In principe maakt het ook niet uit hoe je de interactie voorwaarts brengt. Je gaat knuffelen, haar hand vast pakken en met elkaar wandelen, zoenen, etc. Het is allemaal goed, als het maar niet saai wordt en stagneert.
Deze dingen doe je vanzelf wel als je heel erg goed je eigen gevoel kunt volgen. En dan komen we weer terug over "in het moment leven", "niet nadenken en niet resultaat gericht", "gelukkig en genieten van het moment" enzo.
Heel erg resultaat gericht bezig zijn dus
En wat Dwag bedoeld is dat mensen simpele tips willen hebben, beginners tips. Jij stap in bij stap 20 als zij nog bij stap 5 zijn. En dat doe je met omschrijvingen wat voor velen abra cadabra klint. Tevens lijkt het zo te zijn dat vrouwen alles moeten doen wat jij wilt. Hand vastpakken, direct zoenen. Waar is de wil can de vrouw indeze? Er zijn genoeg vrouwen die hier totaal niet can gediend zijn namelijk. Maar dat vergeet je voor het gemak in je verhalen.
Laatste puntje, sls iemand iets niet doet wat jij wel doet, respecteer dat dan ipv onzeker bestempelen.
Door bovenstaande wek jij veel onbegrip en irritaties op bij velen. Lees het eens door en doe je voordeel er mee.Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group![]()
Vandaag eerste echte dayapproach gehad, alles wat fout kon gaan ging fout.
Maar nice, vanaf nu gaat het alleen nog maar beter.Dé lijst der albums: https://rateyourmusic.com(...)st_i_mean_the_list_/![]()
zoals ik zei, je moet een meid leren aanvoelen. Je denkt veel te zwart wit.quote:Op donderdag 28 maart 2013 23:36 schreef formerjellybean het volgende:
Nou heel duidelijk als een meisje nee , zegt bedoelt ze niet anders hoor. Dat was namelijk een ander stukje eerder wat dus gezegd word , ik ben zelf een vrouw , ik weet van mijzelf heel duidelijk dat een nee geen ja word en ik vind dus ook dat je een beetje rare ideeen qua versieren erop nahoud.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Goed bezig:)quote:Op vrijdag 29 maart 2013 01:23 schreef Kerftminister het volgende:
Vandaag eerste echte dayapproach gehad, alles wat fout kon gaan ging fout.
Maar nice, vanaf nu gaat het alleen nog maar beter.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
De tip was voor iemand hier die drie dates gehad had met iemand. Waar die halve aanrand verhalen vandaan komen weet ik niet.quote:Op donderdag 28 maart 2013 23:50 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vreemd dat je dit zegt. Jij doet niks anders namelijk, als ik je verhalen moet geloven. Jij wilt namelijk meer en meer vrouwen versieren. Daar onderneem je bepaalde stappen voor en gaat elke keer stapje de goede kant op volgens je eigen uitleg. Beter en beter worden, met als resultaat waar dan ook vrouwen versieren en nummers regelen.
Heel erg resultaat gericht bezig zijn dus
En wat Dwag bedoeld is dat mensen simpele tips willen hebben, beginners tips. Jij stap in bij stap 20 als zij nog bij stap 5 zijn. En dat doe je met omschrijvingen wat voor velen abra cadabra klint. Tevens lijkt het zo te zijn dat vrouwen alles moeten doen wat jij wilt. Hand vastpakken, direct zoenen. Waar is de wil can de vrouw indeze? Er zijn genoeg vrouwen die hier totaal niet can gediend zijn namelijk. Maar dat vergeet je voor het gemak in je verhalen.
Laatste puntje, sls iemand iets niet doet wat jij wel doet, respecteer dat dan ipv onzeker bestempelen.
Door bovenstaande wek jij veel onbegrip en irritaties op bij velen. Lees het eens door en doe je voordeel er mee.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..
Hier ook weer een meisje op facebook ; 22 jaar, leuke kop, maar al sinds anderhalf jaar in een suffe relatie met een vriend van 10 jaar ouder
'' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..
Jezus christ, moet je niet tussen je leeftijdsgenoten zitten, overdag werken of naar school gaan..![]()
Of dat suf is dat bepaald zij waarschijnlijk zelf, jij bekijkt het ook maar vanuit jou perspectief van wat een vervullend leven zou moeten zijn.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:24 schreef TommyVercetti het volgende:
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..
Hier ook weer een meisje op facebook ; 22 jaar, leuke kop, maar al sinds anderhalf jaar in een suffe relatie met een vriend van 10 jaar ouder
'' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..
Jezus christ, moet je niet tussen je leeftijdsgenoten zitten, overdag werken of naar school gaan.."Not just in commerce but in the world of ideas too our age is putting on a veritable clearance sale. Everything can be had so dirt cheap that one begins to wonder whether in the end anyone will want to make a bid." - Soren Kierkegaard![]()
Zie niet in wat er mis mee is hoor.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:24 schreef TommyVercetti het volgende:
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..
Hier ook weer een meisje op facebook ; 22 jaar, leuke kop, maar al sinds anderhalf jaar in een suffe relatie met een vriend van 10 jaar ouder
'' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..
Jezus christ, moet je niet tussen je leeftijdsgenoten zitten, overdag werken of naar school gaan..![]()
Wat er mis mee is, is dat je je hele leven baseert op 1 persoon, en jezelf daar helemaal afhankelijk van maakt. Als die relatie over gaat, krijg je hier straks een topic over dat ze zo eenzaam is en dat haar vriendinnen haar in de steek hebben gelaten.quote:![]()
Nogal logisch toch dat ik redeneer vanuit mijn eigen perspectief, of moet ik dat er nog bij gaan zetten ?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:34 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Of dat suf is dat bepaald zij waarschijnlijk zelf, jij bekijkt het ook maar vanuit jou perspectief van wat een vervullend leven zou moeten zijn.![]()
Nee hoor, zoals je ziet was dat wel duidelijk. Alleen heeft die mening naar mijn idee weinig waarde (voor haar) omdat ik denk dat dat heel persoonlijk is of dat een goede keuze is. (Aan de andere kant weet jij natuurlijk wie je voor ogen hebt.)quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:59 schreef TommyVercetti het volgende:
[..]
Nogal logisch toch dat ik redeneer vanuit mijn eigen perspectief, of moet ik dat er nog bij gaan zetten ?
De één settled zich eerder en heeft al vroeg een blij huisje, boompje, beestje leven en de ander heeft wat meer afwisseling en vult zijn leven anders in.
En dan heb je inderdaad uitschieters, die ongelukkig zijn, maar die heb je verder over het gehele spectrum."Not just in commerce but in the world of ideas too our age is putting on a veritable clearance sale. Everything can be had so dirt cheap that one begins to wonder whether in the end anyone will want to make a bid." - Soren Kierkegaard![]()
' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:57 schreef TommyVercetti het volgende:
[..]
Wat er mis mee is, is dat je je hele leven baseert op 1 persoon, en jezelf daar helemaal afhankelijk van maakt. Als die relatie over gaat, krijg je hier straks een topic over dat ze zo eenzaam is en dat haar vriendinnen haar in de steek hebben gelaten.
Ik zie hier een moeder, een hond, nichtje (dus familie) en haar vriend.. Dat is toch echt meer dan 1 persoon![]()
![]()
Dat komt omdat je in je verhalen geen rekening houd met wat een vrouw mogelijk wel of niet op prijs stelt. Hand pakken, aanraken enz. Er zijn vrouwen die dat niet op prijs stellen. Maar jij hebt het altijd over, je [b]moet[/[b] aanraken en hand vastpakken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 07:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
De tip was voor iemand hier die drie dates gehad had met iemand. Waar die halve aanrand verhalen vandaan komen weet ik niet.
Ja aanrad opmerking is inderdaad overdreven, maar zo zwart wit als dat jij het hier verteld is het dus niet. Dat kan een heel stuk genuanceerder.Op bovenstaande reageeer je verwacht dan weer niet trouwens. Het staat namelijk lijn recht op je advies om niet resultaat gericht te moeten zijn.quote:Vreemd dat je dit zegt. Jij doet niks anders namelijk, als ik je verhalen moet geloven. Jij wilt namelijk meer en meer vrouwen versieren. Daar onderneem je bepaalde stappen voor en gaat elke keer stapje de goede kant op volgens je eigen uitleg. Beter en beter worden, met als resultaat waar dan ook vrouwen versieren en nummers regelen.
Heel erg resultaat gericht bezig zijn dusAlle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group![]()
en wie ben jij om dat te bepalen? een bad-ass uit een game?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:24 schreef TommyVercetti het volgende:
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..
Hier ook weer een meisje op facebook ; 22 jaar, leuke kop, maar al sinds anderhalf jaar in een suffe relatie met een vriend van 10 jaar ouder
'' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..
Jezus christ, moet je niet tussen je leeftijdsgenoten zitten, overdag werken of naar school gaan..
laat iedereen lekker in zijn of haar waarde zeg.![]()
Dat!quote:Op vrijdag 29 maart 2013 15:08 schreef dawg het volgende:
laat iedereen lekker in zijn of haar waarde zeg.![]()
En verder een kutdiscussie, doe een tr als iets je niet aanstaat
Tante minthy!! O+
Achtbaan1 is voor mij te intens![]()
Wie zegt dat ze dat doet?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:57 schreef TommyVercetti het volgende:
[..]
Wat er mis mee is, is dat je je hele leven baseert op 1 persoon, en jezelf daar helemaal afhankelijk van maakt. Als die relatie over gaat, krijg je hier straks een topic over dat ze zo eenzaam is en dat haar vriendinnen haar in de steek hebben gelaten.![]()
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:24 schreef TommyVercetti het volgende:
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..
Hier ook weer een meisje op facebook ; 22 jaar, leuke kop, maar al sinds anderhalf jaar in een suffe relatie met een vriend van 10 jaar ouder
'' Straks even met mama naar de stad om zomerkleding te halen, dan even gezellig met het hondje wandelen, nog een uurtje oppassen op mijn lieve nichtje en vanavond lekker een filmpje kijken met mijn schatje''..
Jezus christ, moet je niet tussen je leeftijdsgenoten zitten, overdag werken of naar school gaan..
Ik proef hier heel veel jaloezie tussen . Dat ze toch voor een ouder iemand kiest![]()
Het gaat erom dat je in de flow zit jonguh, geen vrouw die je dan kan weerstaan! Als was in je handen, nat als oktober!quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dat komt omdat je in je verhalen geen rekening houd met wat een vrouw mogelijk wel of niet op prijs stelt. Hand pakken, aanraken enz. Er zijn vrouwen die dat niet op prijs stellen. Maar jij hebt het altijd over, je [b]moet[/[b] aanraken en hand vastpakken.
Ja aanrad opmerking is inderdaad overdreven, maar zo zwart wit als dat jij het hier verteld is het dus niet. Dat kan een heel stuk genuanceerder.
[..]
Op bovenstaande reageeer je verwacht dan weer niet trouwens. Het staat namelijk lijn recht op je advies om niet resultaat gericht te moeten zijn.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Ik heb gewoon een vriendin hoor dus weet niet waar ik jaloers op moet zijn...quote:Op vrijdag 29 maart 2013 15:20 schreef formerjellybean het volgende:
Ik wil er geen apart topic voor openen, maar wat is het toch eigenlijk zonde ; Al die jonge mensen die in een of andere suffe relatie terecht komen, en daardoor het leven krijgen van een gepensioneerde..![]()
Hij laat haar toch gewoon in haar waarde hij zegt het toch niet tegen haar? Ben het er wel deels mee eens hoor. Ken genoeg mensen die per se een relatie moeten hebben omdat ze daarbuiten gewoon niemand hebben om op terug te vallen..quote:Op vrijdag 29 maart 2013 15:08 schreef dawg het volgende:
[..]
en wie ben jij om dat te bepalen? een bad-ass uit een game?
laat iedereen lekker in zijn of haar waarde zeg.
En als ze single zijn, zijn ze een wandelende depressiviteit omdat het opbouwen van een kennissenkring te ingewikkeld is, en dan maar weer volgas op zoek naar een relatie en blijven plakken aan de eerste de beste die maar een vinger uitsteekt. Wil niet zeggen dat dit altijd zo is, maar er lopen genoeg van dat soort figuren rond..![]()
je zegt zelf al waar het waarschijnlijk aan ligt...quote:Op donderdag 28 maart 2013 18:48 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Laat ik mij hier ook maar melden.. Helaas ervaringsdeskundige is.. Hier en daar een verdwaalde relatie gehad, dates mislukken vaak.. Als in, meestal blijft het maar bij 1 date.. En dan is de pap op.. Laatst wel 3 dates gehad, heel gezellig, en ineens *pats over..
En als ik nu eens wist waar het door kwam.. Dan kan ik er ook iets aan doen.. Een gedeelte van de puzzel zou ik in kunnen vullen (ik loop iets moeilijker en dat is te zien..), maar dat is een aanname en of het daadwerkelijk zo is, en dat zullen de meeste niet durven zeggen (denk ik ;-)), omdat ze je niet willen kwetsen..![]()
Waar vertel ik iets zwart wit? Ik ben vrouwen verslaafd, maar tegelijk boeit het me niets als ik afgewezen wordt. Lijkt een contradictie maar hoeft niet. Ik denk dat teveel concrete tips zelfs in de weg kunnen staan. Het is allemaal teveel onnodige informatie. Enige wat echt belangrijk is is wilskracht en motivatie.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dat komt omdat je in je verhalen geen rekening houd met wat een vrouw mogelijk wel of niet op prijs stelt. Hand pakken, aanraken enz. Er zijn vrouwen die dat niet op prijs stellen. Maar jij hebt het altijd over, je [b]moet[/[b] aanraken en hand vastpakken.
Ja aanrad opmerking is inderdaad overdreven, maar zo zwart wit als dat jij het hier verteld is het dus niet. Dat kan een heel stuk genuanceerder.
[..]
Op bovenstaande reageeer je verwacht dan weer niet trouwens. Het staat namelijk lijn recht op je advies om niet resultaat gericht te moeten zijn.Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.![]()
Ik voel me rot. Ik heb zoveel behoefte aan een vriendinnetje. Ik ben alleen en wil dat niet meer zijn. Pff![]()
Laten we het emotionele aspect hiervan verplaatsen naar ''hoe voel je je nu'' en wees hier wat rationeler en constructiever.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 21:24 schreef benzin het volgende:
Ik voel me rot. Ik heb zoveel behoefte aan een vriendinnetje. Ik ben alleen en wil dat niet meer zijn. PffRustig aan.![]()
Hee medefokkers,
ik lees al een tijdje stilletjes mee maar nu heb ik zelf een vraag.
Sinds 2 maanden ben ik single en sinds kort kijk ik weer wat om me heen naar leuke mannen.
Als ik er dan eentje tegen kom en we raken aan de praat dan komt het er altijd op uit dat ze gewoon seks willen.
Ik ben 21 en volgens mij straal ik niet uit dat ik een op zoek ben naar een neukertje en hoe ik ook mijn best doe om het gesprek een andere kant op te sturen, het komt er toch altijd weer op uit.
Is het tegenwoordig normaal dat mannen gewoon willen neuken of op zich wel willen daten zolang er maar geneukt wordt op de eerste ontmoeting?
Of ben ik ineens ontzettend preuts?![]()
Nee hoor, je bent niet preuts. Het kan altijd erger trouwens. Er zijn mensen hier die nooit neuken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:08 schreef Kitlerrr het volgende:
Hee medefokkers,
ik lees al een tijdje stilletjes mee maar nu heb ik zelf een vraag.
Sinds 2 maanden ben ik single en sinds kort kijk ik weer wat om me heen naar leuke mannen.
Als ik er dan eentje tegen kom en we raken aan de praat dan komt het er altijd op uit dat ze gewoon seks willen.
Ik ben 21 en volgens mij straal ik niet uit dat ik een op zoek ben naar een neukertje en hoe ik ook mijn best doe om het gesprek een andere kant op te sturen, het komt er toch altijd weer op uit.
Is het tegenwoordig normaal dat mannen gewoon willen neuken of op zich wel willen daten zolang er maar geneukt wordt op de eerste ontmoeting?
Of ben ik ineens ontzettend preuts?"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
Haha, ik heb ook zeker mijn behoeften. Alleen niet met de eerste de beste op de eerste de beste date :pquote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:22 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Nee hoor, je bent niet preuts. Het kan altijd erger trouwens. Er zijn mensen hier die nooit neuken.![]()
Jullie vertellen me anders ook niet constructief en rationeel hoe ik het moet gaan doen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 21:56 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Laten we het emotionele aspect hiervan verplaatsen naar ''hoe voel je je nu'' en wees hier wat rationeler en constructiever.![]()
Ga je nou eisen stellen aan ons?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:37 schreef benzin het volgende:
[..]
Jullie vertellen me anders ook niet constructief en rationeel hoe ik het moet gaan doen.
Wij posten hier ook maar een beetje, als je advies wilt horen dan is dat nog altijd een gunst.Rustig aan.![]()
Dan bij deze, zoek een psychiater op voor meer hulp,quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:37 schreef benzin het volgende:
[..]
Jullie vertellen me anders ook niet constructief en rationeel hoe ik het moet gaan doen.![]()
Je wil niet weten hoe vaak dit al tegen hem gezegd is maar dat ziet hij niet als adviesquote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:42 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Dan bij deze, zoek een psychiater op voor meer hulp,![]()
Constructief: ga werken. Werken tot je er bijna bij neervalt. Dan heb je genoeg centjes om de mooiste vrouwtjes naar je toe te trekken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:37 schreef benzin het volgende:
[..]
Jullie vertellen me anders ook niet constructief en rationeel hoe ik het moet gaan doen.
Rationeel: Stop eens met zo obsessief over relaties te denken. Ga je eens bezig houden met je werk en maak geld, zo trek je de mooiste vrouwtjes naar je toe.
Want ja, de rest is al gezegd.
:{![]()
Jullie stellen wel eisen aan mij (wees hier wat rationeler en constructiever). Andersom mag dat niet?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ga je nou eisen stellen aan ons?
Wij posten hier ook maar een beetje, als je advies wilt horen dan is dat nog altijd een gunst.
Ik wil gewoon een oplossing.![]()
Dat weet ik FJB, en ergens houd het ook een keer op helaas.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:43 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Je wil niet weten hoe vaak dit al tegen hem gezegd is maar dat ziet hij niet als advies![]()
Zielig voor je hoor.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 21:24 schreef benzin het volgende:
Ik voel me rot. Ik heb zoveel behoefte aan een vriendinnetje. Ik ben alleen en wil dat niet meer zijn. Pff
Maar maak eerst je leven maar leuk zonder vriendinnetje en kom daarna maar weer terug.![]()
Je hebt niks te eisen jongen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:44 schreef benzin het volgende:
[..]
Jullie stellen wel eisen aan mij (wees hier wat rationeler en constructiever). Andersom mag dat niet?
Ik wil gewoon een oplossing.Rustig aan.![]()
Nogmaals zoek hulp bij je huisarts niet op een forum.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:44 schreef benzin het volgende:
[..]
Jullie stellen wel eisen aan mij (wees hier wat rationeler en constructiever). Andersom mag dat niet?
Ik wil gewoon een oplossing.
Als ik wat kon eisen dan eiste ik nu dat KT bij mij op de bank zat. Terwijl ik bezig ben mijn Fotocamera's aan het onderhouden ben.![]()
Je zin klopt niet helemaal.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:47 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Nogmaals zoek hulp bij je huisarts niet op een forum.
Als ik wat kon eisen dan eiste ik nu dat KT bij mij op de bank zat. Terwijl ik bezig ben mijn Fotocamera's aan het onderhouden ben.
Maar dankjewel.
Rustig aan.![]()
Jullie begrijpen kennelijk gewoon niet hoe ik me voel en hoe de situatie in elkaar hangt. Het is jammer dat deze reeks deze kant op is afgegleden.![]()
Dit topic heet toch niet ''hoe voelt benzin zich''quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:49 schreef benzin het volgende:
Jullie begrijpen kennelijk gewoon niet hoe ik me voel en hoe de situatie in elkaar hangt. Het is jammer dat deze reeks deze kant op is afgegleden.Rustig aan.![]()
Ben dan ook bezig met meer zaken dan alleen dit forumquote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:48 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je zin klopt niet helemaal.
Maar dankjewel.
Dat jij je niet prettig voelt in hoe je leven zich nu afspeelt snappen wij, echter in en hoekje blijven zitten en enkel huilen heeft geen nut. Wil jij je situatie veranderen begin dan bij jezelf. Wij zijn je ouders die jou de wijde wereld in moeten leiden.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:49 schreef benzin het volgende:
Jullie begrijpen kennelijk gewoon niet hoe ik me voel en hoe de situatie in elkaar hangt. Het is jammer dat deze reeks deze kant op is afgegleden.
Anders heten ik wel Meneer Ooi. Evaar.![]()
![]()
Wat loste je vorige vriendinnetje precies op dan? Je hebt nog steeds geen leuk leven namelijk.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:49 schreef benzin het volgende:
Jullie begrijpen kennelijk gewoon niet hoe ik me voel en hoe de situatie in elkaar hangt. Het is jammer dat deze reeks deze kant op is afgegleden.![]()
Het heet "Als versieren niet zo makkelijk gaat" en daarvoor "Het serieuze als-versieren-moeilijk-is-topic". Kennelijk is voor mij versieren niet zo makkelijk; tegenwoordig wordt er hier vooral gepraat door users voor wie het wel makkelijk is.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dit topic heet toch niet ''hoe voelt benzin zich''![]()
En stop met de schuld iedere maal naar andere gebruikers van dit forum te schuiven. Jou leven niet den onze.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:52 schreef benzin het volgende:
[..]
Het heet "Als versieren niet zo makkelijk gaat" en daarvoor "Het serieuze als-versieren-moeilijk-is-topic". Kennelijk is voor mij versieren niet zo makkelijk; tegenwoordig wordt er hier vooral gepraat door users voor wie het wel makkelijk is.![]()
Oh nou bedankt voor het verspreiden van jouw visie over deze zaak.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:52 schreef benzin het volgende:
[..]
Het heet "Als versieren niet zo makkelijk gaat" en daarvoor "Het serieuze als-versieren-moeilijk-is-topic". Kennelijk is voor mij versieren niet zo makkelijk; tegenwoordig wordt er hier vooral gepraat door users voor wie het wel makkelijk is.
En nu?Rustig aan.![]()
Ik heb me toen eventjes verschrikkelijk goed gevoeld. Misschien zelfs gelukkig. Wat mij betreft de beste tijd uit mijn leven.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:52 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Wat loste je vorige vriendinnetje precies op dan? Je hebt nog steeds geen leuk leven namelijk.
Ze heeft niets opgelost omdat het niet werkte. Voordat het echt wat werd liep het stuk en inmiddels heeft ze me ingeruild voor een leuker exemplaar.![]()
Misschien moet je dan je best doen een beter exemplaar te worden. Heb je ideeen hoe je dat kunt bereiken?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:54 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik heb me toen eventjes verschrikkelijk goed gevoeld. Misschien zelfs gelukkig. Wat mij betreft de beste tijd uit mijn leven.
Ze heeft niets opgelost omdat het niet werkte. Voordat het echt wat werd liep het stuk en inmiddels heeft ze me ingeruild voor een leuker exemplaar.![]()
En daar lieg je , er zitten hier zat die nog steeds moeilijk vinden, maar ik denk meer dat je er niet tegen komt dat het niet meer alleen om jou draait en er ook andere mensen zijn.
Jammer voor je dat je je kut voelt en er van baalt dat je geen vriendinnetje hebt maar alles wat wij tegen je zeggen helpt gewoon niet dus waarom zouden we het blijven doen.
Wij zijn geen bodemloze putten waar je jaren lang hetzelfde tegen kan zeggen , je zal zelf voor de verandering moeten zorgen en niet wij.![]()
Fuasti & Faustino sluiten zich aan bij deze reactie.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:56 schreef formerjellybean het volgende:
En daar lieg je , er zitten hier zat die nog steeds moeilijk vinden, maar ik denk meer dat je er niet tegen komt dat het niet meer alleen om jou draait en er ook andere mensen zijn.
Jammer voor je dat je je kut voelt en er van baalt dat je geen vriendinnetje hebt maar alles wat wij tegen je zeggen helpt gewoon niet dus waarom zouden we het blijven doen.
Wij zijn geen bodemloze putten waar je jaren lang hetzelfde tegen kan zeggen , je zal zelf voor de verandering moeten zorgen en niet wij.![]()
Ik weet het niet. Ik zou heel veel potentie hebben, maar ze doen gewoon allemaal geen moeite om het goede te zien.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:56 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Misschien moet je dan je best doen een beter exemplaar te worden. Heb je ideeen hoe je dat kunt bereiken?![]()
... Ja je bent heel zielig.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:03 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Ik zou heel veel potentie hebben, maar ze doen gewoon allemaal geen moeite om het goede te zien.Rustig aan.![]()
Wat voor potentie vind je dat je hebt? Wat heb jij dat een meisje wil?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:03 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Ik zou heel veel potentie hebben, maar ze doen gewoon allemaal geen moeite om het goede te zien.![]()
Jij ook maar jij bent tenminste knuffelbaarquote:![]()
Nee maar serieus, Benzin je weet iedere maal het topic naar je hand te zetten. Iedere maal word er weer even aandacht gegeven. Ik denk dat je daar eens mee moet stoppen want wees eerlijk Benzin je geniet er stiekem wel een beetje van al die aandacht toch?![]()
Ik ben lief, slim, romantisch. Ik denk dat ik een klassieke auto ben; wat roestig, niet iedereen heeft interesse, maar veel potentie. Er moet alleen wat moeite en geduld worden ingestoken en dat wil schijnbaar niemand.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:05 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Wat voor potentie vind je dat je hebt? Wat heb jij dat een meisje wil?![]()
Als ze datzelfde kunnen krijgen in iemand die daarnaast ook een eigen leven heeft en wat zelfverzekerdheid, waarom zouden ze dan kiezen voor jou?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:08 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik ben lief, slim, romantisch. Ik denk dat ik een klassieke auto ben; wat roestig, niet iedereen heeft interesse, maar veel potentie. Er moet alleen wat moeite en geduld worden ingestoken en dat wil schijnbaar niemand.![]()
Nee. Ik wil vooral de gevoelens van frustratie kwijt, ik wil mezelf begrepen voelen en ik wil een oplossing. En dat is waar ik keer op keer voor terug kom. Maar die laatste twee dingen krijg ik hier duidelijk gewoon niet (ondanks dat ik erop hoop) en het uiten van mijn gevoel en frustraties wordt ook steeds meer door het hier ontstane kliekje de kop ingedrukt. Ik kan er niet meer van genieten, maar ik hoop dat de oude tijd weer terugkomt en ik hoop dat er misschien iemand komt met oplossingen. En daarom blijf ik proberen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:08 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Jij ook maar jij bent tenminste knuffelbaar![]()
Nee maar serieus, Benzin je weet iedere maal het topic naar je hand te zetten. Iedere maal word er weer even aandacht gegeven. Ik denk dat je daar eens mee moet stoppen want wees eerlijk Benzin je geniet er stiekem wel een beetje van al die aandacht toch?![]()
http://www.cracked.com/bl(...)ou-better-person_p2/quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:08 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik ben lief, slim, romantisch. Ik denk dat ik een klassieke auto ben; wat roestig, niet iedereen heeft interesse, maar veel potentie. Er moet alleen wat moeite en geduld worden ingestoken en dat wil schijnbaar niemand.Rustig aan.![]()
Dat is een oneerlijke vergelijking natuurlijk. Als ze kunnen kiezen voor hetzelfde als ik, maar 1000 keer fysiek aantrekkelijker zouden ze daar ook voor gaan. Als ik bij de bakker een brood kan kopen dat hetzelfde is als ander brood, maar beter dan koop ik het ook.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:10 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Als ze datzelfde kunnen krijgen in iemand die daarnaast ook een eigen leven heeft en wat zelfverzekerdheid, waarom zouden ze dan kiezen voor jou?
Ik denk dat ik met wat moeite een hele goede deal zou kunnen zijn.![]()
Ik zou geen vriend willen hebben met geen greintje zelfvertrouwen en een hele grote berg zelfmedelijden hoor. Dat is gewoon een dealbreaker. En ik denk niet dat ik alleen ben daarin.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:14 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is een oneerlijke vergelijking natuurlijk. Als ze kunnen kiezen voor hetzelfde als ik, maar 1000 keer fysiek aantrekkelijker zouden ze daar ook voor gaan. Als ik bij de bakker een brood kan kopen dat hetzelfde is als ander brood, maar beter dan koop ik het ook.
Ik denk dat ik met wat moeite een hele goede deal zou kunnen zijn.![]()
Nee jij vind her nogmaals! geen oplossing. Het is bij jou een vicieuze cirkel iedere keer weer je zoekt aandacht op de verkeerde plaats. Ga nu toch eens echt aan jezelf werken en ga echt nu eens naar een specialist, ik ben niet de persoon ervoor maar vermoed toch zoals ik jou zie schrijven een vorm van autisme.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:11 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee. Ik wil vooral de gevoelens van frustratie kwijt, ik wil mezelf begrepen voelen en ik wil een oplossing. En dat is waar ik keer op keer voor terug kom. Maar die laatste twee dingen krijg ik hier duidelijk gewoon niet (ondanks dat ik erop hoop) en het uiten van mijn gevoel en frustraties wordt ook steeds meer door het hier ontstane kliekje de kop ingedrukt. Ik kan er niet meer van genieten, maar ik hoop dat de oude tijd weer terugkomt en ik hoop dat er misschien iemand komt met oplossingen. En daarom blijf ik proberen.
Dat is geen vies woord maar het word echt eens tijd dat daar eens goed naar gekeken word want gelukkig word je op deze manier nimmer. En iedere keer hetzelfde verhaal moeten aanhoren en dezelfde reacties daarop worden na een aantal maal gewoonweg meer dan vervelend. Die oude tijd komt niet terug omdat men er gewoon genoeg van heeft. Daarom mijd ik normaliter ook dit topic. En daar ben jij niet alleen de oorzaak van dat zijn er nog wel een aantal meer.![]()
Als ik wat te wensen had, dan had ik vanavond een leuke avond met haar gehad, eindigend in goeie sex. Helaas is dat niet zo en zit ik vanavond alleen thuis op de bank samen met m'n ouders.
Zou het trouwens slim zijn om aan m'n vrienden te vertellen dat ik een crush op haar heb? M'n tweelingbroer is ook onderdeel van m'n vriendengroel, maar hij weet het ook nog niet. Alleen m'n moeder weet het.
Klinkt misschien gek, maar ik heb haar in een bezopen bui over haar verteld en een foto laten zien. Meteen goed gekeurd ook![]()
![]()
das ook niet zo moeilijk op deze manierquote:[b]Op vrijdag 29 maart 2013 22:54 schreef benzin het volgende inmiddels heeft ze me ingeruild voor een leuker exemplaar.
![]()
Ik wacht gewoon op die leuke glommo welke misschien wel moeite heeft met versieren, dat is de reden van mijn bezoeken in dit topic.![]()
Heequote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:22 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
das ook niet zo moeilijk op deze manier![]()
![]()
Gewoon doen wat let jequote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:20 schreef ArnosL het volgende:
Als ik wat te wensen had, dan had ik vanavond een leuke avond met haar gehad, eindigend in goeie sex. Helaas is dat niet zo en zit ik vanavond alleen thuis op de bank samen met m'n ouders.
Zou het trouwens slim zijn om aan m'n vrienden te vertellen dat ik een crush op haar heb? M'n tweelingbroer is ook onderdeel van m'n vriendengroel, maar hij weet het ook nog niet. Alleen m'n moeder weet het.
Klinkt misschien gek, maar ik heb haar in een bezopen bui over haar verteld en een foto laten zien. Meteen goed gekeurd ook![]()
Doe wat aan je stoornissen (vooral aan je ontwijkende persoonlijkheidsstoornis).quote:"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
Een poosje terug had ik je gelijk gegeven op het kliekje maar er is hier weinig van een kliekje over en we proberen er wel een versiertopic van te maken . Je weet maar al te goed dat je vroeger de topics overheerste en daar krijg je minder de kans en dat heb je niet aan een kliekje te danken maar door elke keer weer met de dezelfde vragen en hetzelfde riedeltje, dat houd ook een keer op en dan gaat mijn energie liever naar mensen die wel willen leren en degelijk pogingen doen om te veranderen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:11 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee. Ik wil vooral de gevoelens van frustratie kwijt, ik wil mezelf begrepen voelen en ik wil een oplossing. En dat is waar ik keer op keer voor terug kom. Maar die laatste twee dingen krijg ik hier duidelijk gewoon niet (ondanks dat ik erop hoop) en het uiten van mijn gevoel en frustraties wordt ook steeds meer door het hier ontstane kliekje de kop ingedrukt. Ik kan er niet meer van genieten, maar ik hoop dat de oude tijd weer terugkomt en ik hoop dat er misschien iemand komt met oplossingen. En daarom blijf ik proberen.![]()
Nogmaals: dat is iets waar je ZELF aan moet werken. Een echte vent zit niet constant te janken over hoe erg z'n leven wel niet is, maar doet er iets aan of accepteert het.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:11 schreef benzin het volgende:
[..]
Nee. Ik wil vooral de gevoelens van frustratie kwijt, ik wil mezelf begrepen voelen en ik wil een oplossing. En dat is waar ik keer op keer voor terug kom. Maar die laatste twee dingen krijg ik hier duidelijk gewoon niet (ondanks dat ik erop hoop) en het uiten van mijn gevoel en frustraties wordt ook steeds meer door het hier ontstane kliekje de kop ingedrukt. Ik kan er niet meer van genieten, maar ik hoop dat de oude tijd weer terugkomt en ik hoop dat er misschien iemand komt met oplossingen. En daarom blijf ik proberen.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Ook echt steeds hetzelfde vragen/zeggen.Of troll of zwaar autistisch.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Autisme behoeft verder geen spot mee bedreven te worden.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:41 schreef Fascination het volgende:
Ook echt steeds hetzelfde vragen/zeggen.Of troll of zwaar autistisch.
![]()
Ik ben serieus.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:42 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
Autisme behoeft verder geen spot mee bedreven te worden.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Er komt gewoon niemand met een oplossing voor me. Ik heb rust nodig, ik heb een oplossing nodig. Ik hoop dat uiteindelijk iemand me wel hoort.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:41 schreef Fascination het volgende:
Ook echt steeds hetzelfde vragen/zeggen.Of troll of zwaar autistisch.
![]()
DIE OPLOSSING LIGT BIJ JE HUISARTS WELKE JE KAN DOORVERWIJZEN NAAR EEN SPECIALIST. Ik raad je daarnaast aan om eens naar de opticien te gaan.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:45 schreef benzin het volgende:
[..]
Er komt gewoon niemand met een oplossing voor me. Ik heb rust nodig, ik heb een oplossing nodig. Ik hoop dat uiteindelijk iemand me wel hoort.![]()
Kan me nog een topic van je herinneren waarin iemand z'n problemen vertelde waarna jij helemaal opgelucht was dat iemand je begreep. Toen zei je zelfs dat je toch maar naar de psych zou gaan.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:45 schreef benzin het volgende:
[..]
Er komt gewoon niemand met een oplossing voor me. Ik heb rust nodig, ik heb een oplossing nodig. Ik hoop dat uiteindelijk iemand me wel hoort.
Ben je nou al geweest?:{![]()
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:46 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
DIE OPLOSSING LIGT BIJ JE HUISARTS WELKE JE KAN DOORVERWIJZEN NAAR EEN SPECIALIST. Ik raad je daarnaast aan om eens naar de opticien te gaan.!
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.![]()
Heb dat zelf dus totaal niet, maar ben wel een van de weinigen volgens mij. Meeste kerels zijn idd eigenlijk op seks uit merk ik uit gesprekken enzo.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:08 schreef Kitlerrr het volgende:
Hee medefokkers,
ik lees al een tijdje stilletjes mee maar nu heb ik zelf een vraag.
Sinds 2 maanden ben ik single en sinds kort kijk ik weer wat om me heen naar leuke mannen.
Als ik er dan eentje tegen kom en we raken aan de praat dan komt het er altijd op uit dat ze gewoon seks willen.
Ik ben 21 en volgens mij straal ik niet uit dat ik een op zoek ben naar een neukertje en hoe ik ook mijn best doe om het gesprek een andere kant op te sturen, het komt er toch altijd weer op uit.
Is het tegenwoordig normaal dat mannen gewoon willen neuken of op zich wel willen daten zolang er maar geneukt wordt op de eerste ontmoeting?
Of ben ik ineens ontzettend preuts?Dé lijst der albums: https://rateyourmusic.com(...)st_i_mean_the_list_/![]()
En daar lieg je ook er zijn een boel mensen met je bezig geweest hebben je aangehoord en je proberen te helpen, jij kiest er voor steeds in het riedeltje ik ben zielig niemand helpt me , guess what je bent geslaagd je bent zielig en niemand helpt je en dat is niet omdat wij gemeen zijn maar door je eigen houding. Zelfs als iemand met een kantklare oplossing voor je neus zou staan zou je het nog niet zien omdat je gewoon in de slachtoffer houding zit en er ook niets aan wil doen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:45 schreef benzin het volgende:
[..]
Er komt gewoon niemand met een oplossing voor me. Ik heb rust nodig, ik heb een oplossing nodig. Ik hoop dat uiteindelijk iemand me wel hoort.![]()
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:46 schreef FAUSTI het volgende:
[..]
DIE OPLOSSING LIGT BIJ JE HUISARTS WELKE JE KAN DOORVERWIJZEN NAAR EEN SPECIALIST. Ik raad je daarnaast aan om eens naar de opticien te gaan.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk.![]()
Geen optie vanwege je ouders als ik het me goed herinner. Grow up en doe je eigen ding.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk.:{![]()
Er is geen andere oplossing dan dat. Je kunt wel door blijven gaan op deze manier echter ga jij het nog heel moeilijk krijgen in je leven. Overigens al zou je een bril nodig hebben zou je niet eens gaan. Wanneer jij een gebroken voet heb ga je dan wel naar de huisarts of hoeft dat dan ook niet?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk.![]()
Een normale oplossing: Dan maak je daar maar een optie van.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk."What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
Dude, iedereen heeft potentieel. Zolang ze het zelf maar inzien. Ik durf te wedden dat ik van verder gekomen bent dan jij zat. Ik was vroeger de weirdo waar iedereen op neerkeek. Heb er lang over gedaan en veel aan moeten doen om te komen waar ik nu ben, dat kost werk. Zo simpel is het. Als ik het kan, kan jij het ook.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk.
Het is gewoon action ondernemen. Mensen vragen wat ze van je vinden, wat je kan verbeteren en daar keihard aan werken. Na een tijdje bouw je je sociale skills op en dan krijgen er vanzelf meiden interesse in je. Dat is bij mij ook toegenomen, echter was de interesse niet wederzijds. Dan kan je nog verder gaan, wat ik dus doe, om echt een geweldige chick te vinden en die uiteindelijk als vriendin te kunnen krijgen ofzo. Dat is mijn doel, ik weet niet of jouw eisen net zo hoog zijn als de mijne (niet positief in mijn geval) en wat je exacte doel is maar wat ik wel weet is dat je het kan behalen.Dé lijst der albums: https://rateyourmusic.com(...)st_i_mean_the_list_/![]()
Bang zijn dingen te doen die je ouders niet willen terwijl je 20+ bentquote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is geen optie. Ik wil een normale oplossing.
Ik heb ook al meerdere keren geschreven dat dat geen optie is, dus kennelijk krijgt de opticien het binnenkort druk._____
Vind je het gek dat vrouwen je niet willen.![]()
In Benzin zijn zaak ligt er wel meer ter grondslag dan enkel wat probleempjes dit valt niet op te lossen via een forum evenmin zijn mijn eigen problemen. Benzin de bal ligt voor je voeten echter doe je er niets mee.![]()
Als er echt een op te lossen probleem is, zoals een gebroken voet, dan zal je wel naar een arts moeten, want dat kan je zelf niet oplossen. Maar daar zitten geen rare waardeoordelen of ingewikkelde dingen aan vast.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:53 schreef FAUSTI het volgende:
Wanneer jij een gebroken voet heb ga je dan wel naar de huisarts of hoeft dat dan ook niet?![]()
Benzin, neem eens een FOK! Pauze, in elk geval reeksen als deze. Weer gaat alle aandacht onterecht en onnodig en op de verkeerde manier naar jou. Dit werkt niet.Ja doei.![]()
Geen idee eigenlijk. Er is nooit echt een goed moment of zo. Misschien maar gewoon eens met de deur in huis vallenquote:![]()
![]()
Je wilt het niet eens oplossen, anders was je al jaren geleden naar een deskundige gegaan in de hoop dat die je zou kunnen helpen. Je wilt dat het wordt opgelost, zolang je er zelf maar geen moeite voor hoeft te doen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:57 schreef benzin het volgende:
[..]
Als er echt een op te lossen probleem is, zoals een gebroken voet, dan zal je wel naar een arts moeten, want dat kan je zelf niet oplossen. Maar daar zitten geen rare waardeoordelen of ingewikkelde dingen aan vast.![]()
Ja als je niet probeert kom je ook niet verderquote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:58 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Er is nooit echt een goed moment of zo. Misschien maar gewoon eens met de deur in huis vallen![]()
Jou gedachtegang en manier van denken zijn helaas ook niet juist dat valt ook recht te breien of jou hulpstukken te geven om daar beter mee om te gaan. Wij kunnen jou geen oplossing bieden, wel tips echter zul je daar voor eerst toch echt een bepaald traject moeten volgen die taak kan niet bij de gewone burger voor de voeten gegooid worden iets wat jij wel probeert iedere maal.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:57 schreef benzin het volgende:
[..]
Als er echt een op te lossen probleem is, zoals een gebroken voet, dan zal je wel naar een arts moeten, want dat kan je zelf niet oplossen. Maar daar zitten geen rare waardeoordelen of ingewikkelde dingen aan vast.![]()
Gewoon langsgaan, omdat het kan en leuk is, je hebt geen reden of goed moment nodigquote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:58 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Er is nooit echt een goed moment of zo. Misschien maar gewoon eens met de deur in huis vallen![]()
![]()
Bij jou is het ook op te lossen kerel.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:57 schreef benzin het volgende:
[..]
Als er echt een op te lossen probleem is, zoals een gebroken voet, dan zal je wel naar een arts moeten, want dat kan je zelf niet oplossen. Maar daar zitten geen rare waardeoordelen of ingewikkelde dingen aan vast.
Maar wij kunnen je niet vertellen hoe, en jij gaat er zelf ook niet uitkomen.
Ik weet dat het niet makkelijk is maar je zult echt de stap moeten gaan zetten.
Anders blijf je tegen muren aanlopen en met jezelf in de knoop zitten.![]()
Als je ouders boos worden als je met geestelijke problemen naar de dokter gaat, waarom zou je die mensen nog als ouders willen?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:57 schreef benzin het volgende:
[..]
Als er echt een op te lossen probleem is, zoals een gebroken voet, dan zal je wel naar een arts moeten, want dat kan je zelf niet oplossen. Maar daar zitten geen rare waardeoordelen of ingewikkelde dingen aan vast.
Ik wist het wel als ik jou was."What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
M'n tweelingbroer woont ook hier in huis, nog makkelijker. Straks als hij weer is van z'n date maar eens over hebbenquote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:00 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Gewoon langsgaan, omdat het kan en leuk is, je hebt geen reden of goed moment nodig![]()
![]()
nee, je bent niet preuts. die ventjes willen stoer doen omdat hun matties ook stoer proberen te doen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 22:08 schreef Kitlerrr het volgende:
Hee medefokkers,
ik lees al een tijdje stilletjes mee maar nu heb ik zelf een vraag.
Sinds 2 maanden ben ik single en sinds kort kijk ik weer wat om me heen naar leuke mannen.
Als ik er dan eentje tegen kom en we raken aan de praat dan komt het er altijd op uit dat ze gewoon seks willen.
Ik ben 21 en volgens mij straal ik niet uit dat ik een op zoek ben naar een neukertje en hoe ik ook mijn best doe om het gesprek een andere kant op te sturen, het komt er toch altijd weer op uit.
Is het tegenwoordig normaal dat mannen gewoon willen neuken of op zich wel willen daten zolang er maar geneukt wordt op de eerste ontmoeting?
Of ben ik ineens ontzettend preuts?
geduld, niet toegeven, en geen jongetjes zoeken.![]()
![]()
niet om benzin te beledigen, maar ein-de-lijk.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:58 schreef motorbloempje het volgende:
Benzin, neem eens een FOK! Pauze, in elk geval reeksen als deze. Weer gaat alle aandacht onterecht en onnodig en op de verkeerde manier naar jou. Dit werkt niet.![]()
![]()
Dankjewel. Dat geeft hoop :pquote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:05 schreef dawg het volgende:
[..]
nee, je bent niet preuts. die ventjes willen stoer doen omdat hun matties ook stoer proberen te doen.
geduld, niet toegeven, en geen jongetjes zoeken.![]()
Misschien is dat geen slecht idee.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:58 schreef motorbloempje het volgende:
Benzin, neem eens een FOK! Pauze, in elk geval reeksen als deze. Weer gaat alle aandacht onterecht en onnodig en op de verkeerde manier naar jou. Dit werkt niet.
Ik heb gewoon niets/iemand waar ik naartoe kan met hoe ik me voel. Ik blijf in dezelfde ellende zitten dus ik zoek een oplossing. Ik wil niemand tot last zijn, maar ik heb gewoon een plek nodig.
Maar de laatste tijd doet niemand hier meer de moeite om echt te luisteren naar hoe ik me voel; niemand doet moeite om me te troosten of gerust te stellen. Niemand denkt echt meer voor me mee. Zodra mensen mijn username zien wordt er direct gereageerd op de manier die hierboven veelvuldig is te zien.
Ik zou het jammer vinden om weg te gaan omdat dit ooit het laatste plekje was dat ik had. Maar ik zie ook dat het kennelijk niet meer gaat en mij niets meer oplevert dan ellende en negatieve aandacht.![]()
bovendien durf ik te wedden dat het in de meeste gevallen ook nog eens grootspraak is. dus niet te serieus nemen, dat iedereen op een eerste date ook meteen alle hoeken van de kamer bezoeken.quote:![]()
![]()
Ja inderdaad grote mond, klein hartje en een nog kleiner pikkie.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:18 schreef dawg het volgende:
[..]
bovendien durf ik te wedden dat het in de meeste gevallen ook nog eens grootspraak is. dus niet te serieus nemen, dat iedereen op een eerste date ook meteen alle hoeken van de kamer bezoeken.
Maar toch, je scoort er niet echt mee denk ik.![]()
Als die oplossing niet te vinden is doordat je steeds op hetzelfde punt komt zal je iets stappen moeten nemen om die vicieuze cirkel te doorbreken.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:15 schreef benzin het volgende:
[..]
Misschien is dat geen slecht idee.
Ik heb gewoon niets/iemand waar ik naartoe kan met hoe ik me voel. Ik blijf in dezelfde ellende zitten dus ik zoek een oplossing. Ik wil niemand tot last zijn, maar ik heb gewoon een plek nodig.
Maar de laatste tijd doet niemand hier meer de moeite om echt te luisteren naar hoe ik me voel; niemand doet moeite om me te troosten of gerust te stellen. Niemand denkt echt meer voor me mee. Zodra mensen mijn username zien wordt er direct gereageerd op de manier die hierboven veelvuldig is te zien.
Ik zou het jammer vinden om weg te gaan omdat dit ooit het laatste plekje was dat ik had. Maar ik zie ook dat het kennelijk niet meer gaat en mij niets meer oplevert dan ellende en negatieve aandacht.
Weet ook verder niet hoe en wat er aan de hand is maar trek het je als persoon niet aan, denk dat het meer is omdat een bepaald onderwerp al zo vaak is aangehaald dat mensen het daarom zat worden.![]()
Heel eerlijk ik ben nu ook met iemand die heeft het aan zijn been, steunkous, dat is al een aantal jaar en heel eerlijk het maakt mij niet zoveel uit. Ik ken hem en weet hoe hij is en vind het niet zo'n heel groot probleem, vind het eerder lastig voor hemzelf dat die het heeft dan dat ik zoiets heb van oh dat is afzichtelijk daarom zou ik niet met je willen daten.quote:Op donderdag 28 maart 2013 18:48 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Laat ik mij hier ook maar melden.. Helaas ervaringsdeskundige is.. Hier en daar een verdwaalde relatie gehad, dates mislukken vaak.. Als in, meestal blijft het maar bij 1 date.. En dan is de pap op.. Laatst wel 3 dates gehad, heel gezellig, en ineens *pats over..
En als ik nu eens wist waar het door kwam.. Dan kan ik er ook iets aan doen.. Een gedeelte van de puzzel zou ik in kunnen vullen (ik loop iets moeilijker en dat is te zien..), maar dat is een aanname en of het daadwerkelijk zo is, en dat zullen de meeste niet durven zeggen (denk ik ;-)), omdat ze je niet willen kwetsen..
En pas ook op dat je dat soort dingen niet gaat inbeelden dat mensen je er niet door willen want je maakt er dan een soort zelfprofetie van . Een leuk meisje kijkt heus wel verder dan alleen je been.![]()
Probeer eens in het echte leven iemand tot last te zijn. Begin met je ouders.quote:"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor![]()
Ga naar een psycholoog. Hier kan je niet geholpen worden namelijk. Niet alleen vanwege het nooit wat doen met aangeboden hulp, maar ook omdat er wat is met je persoonlijkheid. Bedoel ik niet negatief of lomp, maar er is denk ik iets in je wat je tegenhoudt.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:15 schreef benzin het volgende:
[..]
Misschien is dat geen slecht idee.
Ik heb gewoon niets/iemand waar ik naartoe kan met hoe ik me voel. Ik blijf in dezelfde ellende zitten dus ik zoek een oplossing. Ik wil niemand tot last zijn, maar ik heb gewoon een plek nodig.
Maar de laatste tijd doet niemand hier meer de moeite om echt te luisteren naar hoe ik me voel; niemand doet moeite om me te troosten of gerust te stellen. Niemand denkt echt meer voor me mee. Zodra mensen mijn username zien wordt er direct gereageerd op de manier die hierboven veelvuldig is te zien.
Ik zou het jammer vinden om weg te gaan omdat dit ooit het laatste plekje was dat ik had. Maar ik zie ook dat het kennelijk niet meer gaat en mij niets meer oplevert dan ellende en negatieve aandacht.
Oftewel, ga naar een professional en probeer het daar eens. Dan kun je hier over een paar maanden de vooruitgang posten![]()
![]()
bij onzekere muurbloempjes wellicht wel. ogenschijnlijke zelfverzekerdheid.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:20 schreef Kitlerrr het volgende:
[..]
Ja inderdaad grote mond, klein hartje en een nog kleiner pikkie.
Maar toch, je scoort er niet echt mee denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |