FOK!forum / Gaming / [Mass Effect 3] #29: The Best!
The_Substitutezondag 24 maart 2013 @ 22:00
2ntwk8h.jpg

Naam: Mass Effect 3
Platform(s): PS3/Xbox360/PC
Releasedate: 9 Maart 2012

quote:
Mass Effect 3 is an upcoming action role-playing game developed by BioWare and published by Electronic Arts for Microsoft Windows, Xbox 360 and PlayStation 3.[4] Officially announced on December 11, 2010,[5][6] the game is scheduled for a March 6, 2012 release[7] and will mark the final chapter in the Mass Effect trilogy of videogames, completing the story of Commander Shepard.[8][9]
Gameplay in Mass Effect 3 will be influenced by decisions from Mass Effect and Mass Effect 2 and have settings throughout the galaxy, including Earth and Mars. Combat has been changed and refined; in particular, the cover system has been improved, there will be more options for moving around the battlefield, instant melee kills and more conventional grenades will be introduced as well as improved artificial intelligence.
Mass Effect 3 will follow from the events of the Mass Effect 2 DLC expansion Arrival and follow Commander Shepard as he/she tries to save the galaxy from the Reapers by rallying civilizations of the galaxy together, while also having to deal with Cerberus, who have decided to turn against him/her.
Bron: IGN

miri.gif

* De officiele Bioware Mass Effect website
* De officiele Mass Effect Wiki-site

SPOILER: Trailers:
SPOILER: Screenshots
3LwVO.jpg

KAbWL.jpg

GepXK.jpg
Reviews:
* IGN!
* Gamespot!
* Edge!
* Eurogamer!
* Gamekings!

131165.gif
FOK!kers met net zoveel swag op Origin 6.gif:
Drizzt - Moredhel83
Hans1988 - Fluffeltje
ElmarO - EcVo
jebentzelfeenfiets. - Wubcake
Smoofie - Smoofiee
Athcom - Verzijl
PirE - Kaiaiaia
Drizzt_DoUrdenzondag 24 maart 2013 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 22:00 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Oh sorry. :@

Beterschap dan.
Kon je niet weten :P

Senkjoe O+
Rikketikzondag 24 maart 2013 @ 22:02
Gisteren trouwens eindelijk de Shakarian tango gedanst. Epische scene, misschien wel één van de beste in de trilogie. En ik overdrijf niet. _O_
Gatenkaaszondag 24 maart 2013 @ 22:19
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2013 22:02 schreef Rikketik het volgende:
Gisteren trouwens eindelijk de Shakarian tango gedanst. Epische scene, misschien wel één van de beste in de trilogie. En ik overdrijf niet. _O_
Oh kom op zeg. Iedereen weet dat Shenko>Shakarian. Garrus is gewoon de ultieme bro. :P
Drizzt_DoUrdenzondag 24 maart 2013 @ 22:29

Vanaf 0:50 _O-

En op het einde: "Heh, I love you, Grunt" _O_
The_Substitutezondag 24 maart 2013 @ 22:41
quote:
14s.gif Op zondag 24 maart 2013 22:02 schreef Rikketik het volgende:
Gisteren trouwens eindelijk de Shakarian tango gedanst. Epische scene, misschien wel één van de beste in de trilogie. En ik overdrijf niet. _O_
Even gekeken, dat maakt dat gedeelte een stuk leuker dan zonder romance. :P

Ik vond trouwens de momenten met de herdenking van Thane (romance, goeie voice-acting van Jennifer Hale) en met Jack (tatoeage in je appartement) toch ook 2 mooie momenten.
Rikketikzondag 24 maart 2013 @ 22:56
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 22:19 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Oh kom op zeg. Iedereen weet dat Shenko>Shakarian. Garrus is gewoon de ultieme bro. :P
Kaidan is een stuk interessanter geworden in ME3, ik neem hem vaak mee op missies, maar als romance vind ik hem echt niets. Ik haal er elke playthrough nog voldoening uit om hem "als een broer voor mij" te noemen. :D Garrus daarentegen... Ik ben een man en ik acht mezelf zowel heteroseksueel als Garruseksueel.

@ The_Substitute: scene met Jack nog niet gezien, maar de memorial voor Thane was mooi inderdaad. Ik vond het tof dat zowel de Salarian Councilor als Commander Bailey ook aanwezig waren.
The_Substitutezondag 24 maart 2013 @ 23:03
quote:
2s.gif Op zondag 24 maart 2013 22:56 schreef Rikketik het volgende:
Ik vond het tof dat zowel de Salarian Councilor als Commander Bailey ook aanwezig waren.
Zeggen die trouwens nog wat als bijvoorbeeld Tali, Garrus en Samara de suicide mission niet overleefd hebben?
Rikketikzondag 24 maart 2013 @ 23:07
Niet dat ik weet. Ik weet niet hoe het met de Councilor zit, maar Bailey heeft een unieke voice actor, en ik denk niet dat ze die teruggehaald hebben om één of twee zinnetjes in te spreken.
Vault-Boymaandag 25 maart 2013 @ 00:53
Nog een paar missies en dan weer verder met de MQ. Heb nog 2 loyalty en 3 missies in Tuchanka te gaan en dan eindelijk verder met de MQ. Hopelijk voor dinsdag klaar, want dan is Bioshock Infinite aan de beurt :Y :+
LeaderRoelmaandag 25 maart 2013 @ 12:47
Kyubeymaandag 25 maart 2013 @ 22:23
I should go
1RjazP6.png
Ensiferumdinsdag 26 maart 2013 @ 01:19
Ben begonnen aan mijn ME3 replay, met alle DLC deze keer. voor het eerst de infiltrator gekozen... wat een beest is dat met een Black Widow. Kan net zo goed solo gaan :D
Appelknallerdinsdag 26 maart 2013 @ 01:31
quote:
7s.gif Op dinsdag 26 maart 2013 01:19 schreef Ensiferum het volgende:
Ben begonnen aan mijn ME3 replay, met alle DLC deze keer. voor het eerst de infiltrator gekozen... wat een beest is dat met een Black Widow. Kan net zo goed solo gaan :D
Moet je eens een shotgun er op zetten, Claymore en Infiltrator is geniaal in MP _O_ misschien in SP ook wel cool.
Ensiferumdinsdag 26 maart 2013 @ 01:45
quote:
8s.gif Op dinsdag 26 maart 2013 01:31 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Moet je eens een shotgun er op zetten, Claymore en Infiltrator is geniaal in MP _O_ misschien in SP ook wel cool.
MP heb ik niet geprobeerd. MP sowieso doet me vrij weinig, ik speel voor het verhaal en niet om me te meten met anderen. Shotgun zal ik proberen, even kijken of ik een paar powers om moet schakelen omdat bijna alle relevante traits die ik heb gekozen voor de sniper rifle zijn. Die tijdvertraging elke keer als je inzoomt et de extra damage als je uit stealth komt plus maxed disrupter ammo... gewoon OP. Je hoeft niet eens te bewegen, alleen als de vijand gewoon niet uit de dekking wil komen.

Net dat gevecht met Kai Leng bij de Asari temple... kostte me 3 kogels en nul beweging :')
emokidwoensdag 27 maart 2013 @ 14:25
Mijn trilogy is binnen. _O_ Wat een prachtige doos. Nu al kippenvel bij de intro van Mass Effect. 5 jaar is écht wel lang geleden.

Ik zie dat deel 2 en 3 een tweede dvd erbij hebben. Gaat het verhaal hier verder of zijn het van die eenmalige installatie-cd's?
Racerbladewoensdag 27 maart 2013 @ 14:42
quote:
0s.gif Op woensdag 27 maart 2013 14:25 schreef emokid het volgende:
Mijn trilogy is binnen. _O_ Wat een prachtige doos. Nu al kippenvel bij de intro van Mass Effect. 5 jaar is écht wel lang geleden.

Ik zie dat deel 2 en 3 een tweede dvd erbij hebben. Gaat het verhaal hier verder of zijn het van die eenmalige installatie-cd's?
Nee, je zal discs moeten wisselen. Op Xbox in ieder geval wel.
Vault-Boywoensdag 27 maart 2013 @ 14:44
Volgens mij gaat het verhaal daar verder. Zag weleens een video van iemand dat die soms die dvd's moest verwisselen.

Die intro's zijn altijd super van Mass Effect. Van deel 2 vond ik het ook super mooi. Als je dan Joker en The Normandy weer voor het eerst ziet. Vind opzich wel jammer dat ME2 nu klaar is. Heb me er zeker wel mee vermaakt ;) Maarja heb nog zat andere games :+ Eerst morgen Bioshock Infinite, en dan daarna wellicht beginnen aan Mass Effect 3. _O- .
Racerbladewoensdag 27 maart 2013 @ 14:54
Pas ook ME2 weer begonnen. Krijg toch elke keer weer kippenvel als je die deur van de eerste Normandy doorloopt, en dan alleen maar je eigen ademhaling horen, schitterend.
padlarfwoensdag 27 maart 2013 @ 15:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 maart 2013 01:45 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

MP heb ik niet geprobeerd. MP sowieso doet me vrij weinig, ik speel voor het verhaal en niet om me te meten met anderen.
Ja, het is wel duidelijk dat je de MP niet hebt geprobeerd.
Ensiferumwoensdag 27 maart 2013 @ 15:26
quote:
7s.gif Op woensdag 27 maart 2013 15:07 schreef padlarf het volgende:

[..]

Ja, het is wel duidelijk dat je de MP niet hebt geprobeerd.
Oh, ik weet dat het co-op is, maar zelfs in een team zijn verschillen (goed) merkbaar.
ElmarOwoensdag 27 maart 2013 @ 15:29
quote:
8s.gif Op dinsdag 26 maart 2013 01:31 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Moet je eens een shotgun er op zetten, Claymore en Infiltrator is geniaal in MP _O_ misschien in SP ook wel cool.
EDI-bot met de Raider is echt een heerlijke combo in de MP. Al werkt mijn Quarian Female Infiltrator wel goed met de Wraith. Gebruik de Claymore echt amper nog. :P
padlarfwoensdag 27 maart 2013 @ 16:16
quote:
7s.gif Op woensdag 27 maart 2013 15:26 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

Oh, ik weet dat het co-op is, maar zelfs in een team zijn verschillen (goed) merkbaar.
Ah ok, als je daar niet van houdt moet je het inderdaad niet spelen
LeaderRoeldonderdag 28 maart 2013 @ 10:08
I+should+go.+I+should+go_902745_4266633.jpg
Appelknallervrijdag 29 maart 2013 @ 11:45
ShtgMstr.png

Het valt me net op dat er aan de zijkant 300-M staat, met een beetje fantasie maak je daar BOOM van 8-)

ME3_Claymore_Shotgun.png

Hier zie je het wat beter.
Appelknallerzaterdag 30 maart 2013 @ 00:44
015.jpg
Drizzt_DoUrdenzaterdag 30 maart 2013 @ 01:30
quote:
_O_
Gatenkaaszaterdag 30 maart 2013 @ 01:31
quote:
^O^
#ANONIEMzaterdag 30 maart 2013 @ 06:31
quote:
Godver, te flauw voor op de vroege ochtend, daar gaat mijn koffie :(
The_Substitutezaterdag 30 maart 2013 @ 08:57
quote:
In her Dalatras' Special Tasks Group!
Appelknallerzaterdag 30 maart 2013 @ 17:09
tumblr_mjbww9Y2191qzx9yno1_500.gif
padlarfzaterdag 30 maart 2013 @ 17:54
quote:
_O_
Ensiferumzondag 31 maart 2013 @ 01:26
quote:
Grunt _O_

Samen met Wrex verantwoordelijk voor de beste momenten in Citadel ^O^
Drizzt_DoUrdenzondag 31 maart 2013 @ 01:48
quote:
Yes _O_
Ensiferumzondag 31 maart 2013 @ 03:40
Heb me maar eens aan de multiplayer gewaawg. Met mijn eerste 100k meteen zo'n 99k spectre pack gekocht, en meteen een N7 Valiant :')

Leuk voor mijn Infiltrator, maar ziet er wel noob uit zonder mods :')
Vault-Boyzondag 31 maart 2013 @ 21:43
Zo Bioshock Infinite is uitgespeeld *O* Wat een game _O_

Nu is het tijd om aan het laatste deel van ME te beginnen *)
Gatenkaaszondag 31 maart 2013 @ 22:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 21:43 schreef Vault-Boy het volgende:
Zo Bioshock Infinite is uitgespeeld *O* Wat een game _O_

Nu is het tijd om aan het laatste deel van ME te beginnen *)
Eerst Bioshock afmaken op 1999 mode!
padlarfzondag 31 maart 2013 @ 23:15
quote:
10s.gif Op zondag 31 maart 2013 03:40 schreef Ensiferum het volgende:
Heb me maar eens aan de multiplayer gewaawg. Met mijn eerste 100k meteen zo'n 99k spectre pack gekocht, en meteen een N7 Valiant :')

Leuk voor mijn Infiltrator, maar ziet er wel noob uit zonder mods :')
Je kunt echt beter eerst Recruit Packs kopen tot je commons gemaxed zijn, en daarna Veteran Packs tot je uncommons gemaxed zijn. Daarna arsenal/reserves packs tot je rares op een hoog level zijn. pas daarna PSP's kopen.

Uiteraard moet je dat helemaal zelf weten, maar deze methode is de meest efficiënte.
Ensiferumzondag 31 maart 2013 @ 23:31
quote:
7s.gif Op zondag 31 maart 2013 23:15 schreef padlarf het volgende:

[..]

Je kunt echt beter eerst Recruit Packs kopen tot je commons gemaxed zijn, en daarna Veteran Packs tot je uncommons gemaxed zijn. Daarna arsenal/reserves packs tot je rares op een hoog level zijn. pas daarna PSP's kopen.

Uiteraard moet je dat helemaal zelf weten, maar deze methode is de meest efficiënte.
Ben zoiets inderdaad al tegengekomen toen ik naar info over mods zocht. Wordt wel een hoop farmen zo :(
Vault-Boymaandag 1 april 2013 @ 00:05
Zit er meteen weer in _O-

Die soundtrack als je op mars zit. Dat lijkt echt de soundtrack van de film Moon :o
ElmarOmaandag 1 april 2013 @ 09:58
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 23:31 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

Ben zoiets inderdaad al tegengekomen toen ik naar info over mods zocht. Wordt wel een hoop farmen zo :(
Het is voor een nieuwe speler helaas nogal veel wat je kunt unlocken. Maar de methode die padlarf omschreef is het best. Voornamelijk ook omdat er aardig wat weapon mods in de Common/Uncommon categorie vallen. En die zijn toch wel erg handig om te hebben.
Appelknallermaandag 1 april 2013 @ 13:24
Drellgod_zps8aaf79ad.jpg

http://narida.pytalhost.c(...)5AM5////ShotgunAmp5/

Mijn favoriete build nu _O_
Vault-Boymaandag 1 april 2013 @ 13:46
Damn ben sinds gister ineens aan het twijfelen. Wil toch weer opnieuw beginnen nu ik echt alle DLC's heb. En de 2e reden is omdat ik echt met iemand alle delen wil doorlopen. Heb nu Liara als mijn romance, maar daar kan je alleen in deel 1 en 3 volledig mee spelen. In deel 2 is ze eigenlijk alleen maar speelbaar in haar DLC.

Ik wil eigenlijk voor Tali gaan, omdat je met haar in deel 1 en 2 eigenlijk heel de game kan spelen. Maar weet eerlijk gezegd niet of ze ook in deel 3 speelbaar is. Of hebben ze dat expres zo gedaan? Dat je met niemand elk deel helemaal kan doorlopen.
Ensiferummaandag 1 april 2013 @ 14:00
quote:
0s.gif Op maandag 1 april 2013 13:46 schreef Vault-Boy het volgende:
Damn ben sinds gister ineens aan het twijfelen. Wil toch weer opnieuw beginnen nu ik echt alle DLC's heb. En de 2e reden is omdat ik echt met iemand alle delen wil doorlopen. Heb nu Liara als mijn romance, maar daar kan je alleen in deel 1 en 3 volledig mee spelen. In deel 2 is ze eigenlijk alleen maar speelbaar in haar DLC.

Ik wil eigenlijk voor Tali gaan, omdat je met haar in deel 1 en 2 eigenlijk heel de game kan spelen. Maar weet eerlijk gezegd niet of ze ook in deel 3 speelbaar is. Of hebben ze dat expres zo gedaan? Dat je met niemand elk deel helemaal kan doorlopen.
Ze komt halverwege deel 3 speelbaar in je team.
ElmarOmaandag 1 april 2013 @ 14:08
quote:
Mag ik vragen waarom je voor Sniper Damage gaat? Aangezien je een shotgun gebruikt. Tevens kan je voor de Claymore de High Velocity Barrel gebruiken. Er is een bug dat voor de wapens van het eerste uur het extra gewicht van die barrel niet meetelt.
Appelknallermaandag 1 april 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op maandag 1 april 2013 14:08 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Mag ik vragen waarom je voor Sniper Damage gaat? Aangezien je een shotgun gebruikt. Tevens kan je voor de Claymore de High Velocity Barrel gebruiken. Er is een bug dat voor de wapens van het eerste uur het extra gewicht van die barrel niet meetelt.
Sniper damage doe ik voor als ik een keer een sniper wil gebruiken en de HVB op de claymore vind ik lelijk. :P Eigenlijk ben ik wel van plan om als ik weer een respec gevalletje heb de laatste 2 van TC over te slaan en 4 punten in homing grenades doen.
Appelknallervrijdag 5 april 2013 @ 11:47
http://me3.trollfot.org/roll

_O_
emokidvrijdag 5 april 2013 @ 11:55
Speel nu weer de ME trilogy vanaf het begin, en besef weer waarom ik deel 1 zo haatte 6 jaar terug. Die close combat mechanics. :r Werkt, voor, geen, meter. Hoop echt dat ME2 en ME3 wat dit betreft beter uitgewerkt zijn.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 5 april 2013 @ 12:57
Ik zat gisteravond alle deaths van ME3 te kijken en werd woest toen renegade Shepard Mordin neerschoot :r :(
emokidvrijdag 5 april 2013 @ 12:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 12:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zat gisteravond alle deaths van ME3 te kijken en werd woest toen renegade Shepard Mordin neerschoot :r :(
Ooit van spoilers gehoord?
The_Substitutevrijdag 5 april 2013 @ 13:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 12:59 schreef emokid het volgende:

[..]

Ooit van spoilers gehoord?
Valt wel mee, misschien gebeurt dat wel niet. ;)
AthComvrijdag 5 april 2013 @ 13:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 11:55 schreef emokid het volgende:
Speel nu weer de ME trilogy vanaf het begin, en besef weer waarom ik deel 1 zo haatte 6 jaar terug. Die close combat mechanics. :r Werkt, voor, geen, meter. Hoop echt dat ME2 en ME3 wat dit betreft beter uitgewerkt zijn.
Indien op pc: in ME2 (en denk ook ME3, ga ik vandaag weer aan beginnen na Arrival) moet je op F drukken voor een mêléeaanval. Dat vage gedoe met de muis van ME1 zit daar niet in.
Appelknallervrijdag 5 april 2013 @ 13:18
Dat coversysteem in ME1 werkt ook voor geen meter, toen ik t laatst weer speelde gewoon alleen maar soft-cover gebruikt.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 5 april 2013 @ 14:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 12:59 schreef emokid het volgende:

[..]

Ooit van spoilers gehoord?
Het spel is al ruim een jaar uit, dus.
Vault-Boyvrijdag 5 april 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 14:22 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Het spel is al ruim een jaar uit, dus.
Ja en ik heb het spel nog steeds niet gespeeld :6 :6 :6

Moet wel zeggen dat ik melee aanvallen best overpowered vind. Meestal sla je met 3 stompen een tegenstander neer. En ik speel echt niet op de laagste difficulty.
Gatenkaasvrijdag 5 april 2013 @ 14:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 12:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zat gisteravond alle deaths van ME3 te kijken en werd woest toen renegade Shepard Mordin neerschoot :r :(
Snap inderdaad niet waarom mensen dat zouden willen. ;(
Vault-Boyvrijdag 5 april 2013 @ 14:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 14:27 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Snap inderdaad niet waarom mensen dat zouden willen. ;(
Ik kan dat ook nooit. Ik kan echt nooit een spel spelen als slechterik. :') Fallout games speel ik ook altijd als goodguy, en bij ME gebruik ik ook altijd die paragon opties. :@
ems.vrijdag 5 april 2013 @ 14:40
Slechterik mag ik graag spelen maar Mordin neerschieten....nooit :')

Ik speel altijd de slechterik die wel homies is met z'n crew :P
BeyondTheGreenvrijdag 5 april 2013 @ 14:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 14:37 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Ik kan dat ook nooit. Ik kan echt nooit een spel spelen als slechterik. :') Fallout games speel ik ook altijd als goodguy, en bij ME gebruik ik ook altijd die paragon opties. :@
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 14:27 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Snap inderdaad niet waarom mensen dat zouden willen. ;(
Als renegade ben je geen slechterik, maar een badass, doch egoïstische klojo. Shepard shiet Mordin als renegade niet dood zonder zo'n 2 waarschuwingen. Als je de genophage wilt vernietigen, is Mordin vermoorden de enige optie. En waarom zou je de genophage vernietigen? Door de verhalen van Wrex dat de Krogan in de toekomst weer het grootste volk zijn en iedereen kunnen domineren. Voor de veiligheid van het heelal is het misschien beter als de Krogan uitgeroeid worden.
Racerbladevrijdag 5 april 2013 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 14:47 schreef BeyondTheGreen het volgende:

[..]

[..]

Als renegade ben je geen slechterik, maar een badass, doch egoïstische klojo. Shepard shiet Mordin als renegade niet dood zonder zo'n 2 waarschuwingen. Als je de genophage wilt vernietigen, is Mordin vermoorden de enige optie. En waarom zou je de genophage vernietigen? Door de verhalen van Wrex dat de Krogan in de toekomst weer het grootste volk zijn en iedereen kunnen domineren. Voor de veiligheid van het heelal is het misschien beter als de Krogan uitgeroeid worden.
Er is ook een Paragon optie om Mordin niet naar boven te sturen.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 5 april 2013 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 15:08 schreef Racerblade het volgende:

[..]

Er is ook een Paragon optie om Mordin niet naar boven te sturen.
Had to be him... someone else might have gotten it wrong.

Mordin ;( :'(
2Happy4Uvrijdag 5 april 2013 @ 17:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 12:59 schreef emokid het volgende:

[..]

Ooit van spoilers gehoord?
de titanic zinkt
Ensiferumzaterdag 6 april 2013 @ 02:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 17:20 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

de titanic zinkt
Heh Heh Heh.

:D
Drizzt_DoUrdenzaterdag 6 april 2013 @ 02:58
quote:
10s.gif Op zaterdag 6 april 2013 02:43 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

Heh Heh Heh.

:D
Grunt O+
AthComzaterdag 6 april 2013 @ 12:18
Zo, gisteren weer aan ME3 begonnen en wat stoorde ik me aan dat kind. Geen gezeur over dat einde e.d., maar enkel dat kind aan het begin.

Reapers landen, miljoenen mensen sterven, heeft mensen tot drab zien vergaan op de Collector Base, heeft Ashley achtergelaten op Virmire, zag een soldaat doorboord worden op Eden Prime, David Archers technokruisiging en weet ik veel wat mijn Shepard heeft meegemaakt ... en dan zorgt de dood van één onbekend kutkind ervoor dat mijn Shepard depri wordt?

Zeker een Renegade Shep weet toch dat in een oorlog, zeker met Reapers, mensen sterven? Ook kinderen dus. :')

Maar goed, ik ben er voorbij. :9

Edit: Het deed me hieraan denken:
Van 4:20 tot 4:40

[ Bericht 23% gewijzigd door AthCom op 06-04-2013 12:28:13 ]
Appelknallerzaterdag 6 april 2013 @ 13:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2013 12:18 schreef AthCom het volgende:
Zo, gisteren weer aan ME3 begonnen en wat stoorde ik me aan dat kind. Geen gezeur over dat einde e.d., maar enkel dat kind aan het begin.

Reapers landen, miljoenen mensen sterven, heeft mensen tot drab zien vergaan op de Collector Base, heeft Ashley achtergelaten op Virmire, zag een soldaat doorboord worden op Eden Prime, David Archers technokruisiging en weet ik veel wat mijn Shepard heeft meegemaakt ... en dan zorgt de dood van één onbekend kutkind ervoor dat mijn Shepard depri wordt?

Zeker een Renegade Shep weet toch dat in een oorlog, zeker met Reapers, mensen sterven? Ook kinderen dus. :')

Maar goed, ik ben er voorbij. :9

Edit: Het deed me hieraan denken:
Van 4:20 tot 4:40
ME139_zpsd1030444.jpg
Vault-Boyzaterdag 6 april 2013 @ 13:36
Had pas een paar videos gekeken van de soundtrack, en daar hadden ze het ook over dat deel 3 veel emotioneler moest zijn.
Rikketikzaterdag 6 april 2013 @ 23:17
INCOMING RANT (MET SPOILERS)

quote:
0s.gif Op zaterdag 6 april 2013 12:18 schreef AthCom het volgende:
Zo, gisteren weer aan ME3 begonnen en wat stoorde ik me aan dat kind. Geen gezeur over dat einde e.d., maar enkel dat kind aan het begin.

Reapers landen, miljoenen mensen sterven, heeft mensen tot drab zien vergaan op de Collector Base, heeft Ashley achtergelaten op Virmire, zag een soldaat doorboord worden op Eden Prime, David Archers technokruisiging en weet ik veel wat mijn Shepard heeft meegemaakt ... en dan zorgt de dood van één onbekend kutkind ervoor dat mijn Shepard depri wordt?

Zeker een Renegade Shep weet toch dat in een oorlog, zeker met Reapers, mensen sterven? Ook kinderen dus. :')

Maar goed, ik ben er voorbij. :9
De gedeeltes met dat kind zijn verschrikkelijk. Het is er gewoon veel te dik bovenop gelegd.

Die nachtmerries bijvoorbeeld, waarin je omgekomen squadmates tegen je praten. Ik heb een filmpje op YouTube gezien waarbij alle lines achter elkaar geplakt waren met dezelfde muziek als uit de nachtmerries eronder. Heel indrukwekkend. Maar vervolgens zie je in de game dat kutjoch in slowmotion wegrennen, met die spastische beentjes en armpjes van 'm en aan het einde vliegt-ie in de fik terwijl Shepard geschrokken toekijkt.

Tenenkrommend gewoon.

Vooral die laatste nachtmerrie, waarin Shepard naast dat kind hurkt en een hand op zijn schouder legt.

Zonder die elementen, en dus alleen met de stemmen en de muziek, had ik die nachtmerries geweldig gevonden. Nu is het gewoon de zoveelste scène waarin ik verwoed op de X-button blijf drukken in de hoop dat ik de boel kan skippen als ik het maar vaak genoeg probeer.

Het stomme is dat de schrijvers en designers constant blijven aantonen dat ze zoveel beter kunnen. Dat moment waarop je Charr's laatste bericht terugbrengt naar Ereba... het zijn slechts een paar zinnetjes, maar Charr's gedicht en Ereba's reactie (ge-wel-dige voice acting) doen misschien nog wel meer voor mij dan dan sommige emotionele momenten met m'n squadmates. Hetzelfde geldt voor die salarian en z'n asari peetdochter op Illium in ME2. Uit m'n hoofd:

"Not a fish. Something that will last. You'll make sure she keeps it?"
"Yeah... I'll make sure."

Je hoort haar stem gewoon breken, verdomme. In het begin merk je het helemaal niet, maar je loopt er een aantal keer langs, je gaat luisteren naar wat ze zeggen en hoe ze het zeggen en voor je het weet zit je zo achter je computer:

tumblr_m1xjo6l6ll1rsm220o1_400.gif

Weet je, het ligt gewoon compleet aan dat kind. Als dat er niet was geweest en Shepard had dan die twee shuttles vol met mensen opgeblazen zien worden, en vervolgens haar hoofd afgewend, dan had ik het aangrijpend gevonden. Civilians zoals je ze al twee delen ziet, die rennen voor hun leven en het niet redden. Dat is ook gewoon geloofwaardig. Maar dat kind viel zo uit de toon dat ik eigenlijk alleen maar dacht: Oh, jij bent speciaal ontworpen en in het spel gestopt om nu tragisch om het leven te komen en mij droevig te maken. Terwijl ik daarvoor al vrij snel "in" het spel zat, werd ik er nu even zo abrupt weer uitgehaald.

Ik heb in die scene ook meer te doen met bijvoorbeeld die man en die vrouw op de achtergrond die paniekerig naar die shuttle toe hinken dan met dat joch op de voorgrond.

ME3 is een geweldige game, maar zowel het begin als het einde van de game zijn zwak en dat kutkind is daar de personificatie van. Bah.
AthComzondag 7 april 2013 @ 03:42
quote:
14s.gif Op zaterdag 6 april 2013 23:17 schreef Rikketik het volgende:
Lang verhaal, dus *knip*
Dat van Charr en Ereba zag ik nog in mijn sessie van vandaag. Ik zat inderdaad bijna zoals dat .gifje achter m'n computer. ;(

De andere keer was tijdens zo'n NPC-gesprek tussen een asari en een andere vrouw, wier vermiste zoon een asari datete. Dit dus:

The_Substitutezondag 7 april 2013 @ 10:17
Zitten mensen hier nou elkaar hun ergernis, t.o.v. dat kind, aan te praten? Volgens mij hebben een aantal hier een paar playthroughs te veel gehad.

[ Bericht 1% gewijzigd door The_Substitute op 07-04-2013 10:24:14 ]
Jiviszondag 7 april 2013 @ 10:46
quote:
10s.gif Op zondag 7 april 2013 10:17 schreef The_Substitute het volgende:
Zitten mensen hier nou elkaar hun ergernis, t.o.v. dat kind, aan te praten? Volgens mij hebben een aantal hier een paar playthroughs te veel gehad.
Dit. Al biedt het wel fijn leesvoer op de brakke zondagochtend.
Rikketikzondag 7 april 2013 @ 19:02
Tja, wat heet te veel. Ik heb de neiging vaak overnieuw met playthroughs te beginnen en dat betekent dat je steeds maar weer met dat kind geconfronteerd wordt. Op een gegeven moment loopt de emmer der frustraties over en moet je het even van je af schrijven.
Racerbladezondag 7 april 2013 @ 23:55
quote:
9s.gif Op zondag 7 april 2013 19:02 schreef Rikketik het volgende:
Tja, wat heet te veel. Ik heb de neiging vaak overnieuw met playthroughs te beginnen en dat betekent dat je steeds maar weer met dat kind geconfronteerd wordt. Op een gegeven moment loopt de emmer der frustraties over en moet je het even van je af schrijven.
Ik heb het ook hoor, ondanks nog maar één playthrough erop te hebben zitten. Omdat je gezicht importeren uit een ME1-file niet lukte, heb ik het begin een aantal keer opnieuw gedaan, ondanks dat ik het een irriterend begin vond. Personages die ineens een behoorlijke makeover hebben gehad, (Anderson, Ashley) bijna alleen maar dialogen waar je zelf niet eens uit kan kiezen, het véél te grote gat tussen het einde van ME2 en het begin van ME3 en als ergste het feit dat de hele invasie me helemaal niets deed. Had er even flink de pest in dat ik daar 3 jaar voor had zitten wachten, zeker aangezien het begin van ME2 subliem was. Heeft wel een paar levels geduurd voordat ik het spel weer begon te waarderen.
emokidmaandag 8 april 2013 @ 19:37
Holy crap.. pas net dus aan ME2 begonnen.. na hoeveel jaar? Had 6 jaar geleden ME1 uitgespeeld, en het sindsdien laten liggen omdat ik mij doodergerde aan hoe dat spel technisch in elkaar steekt. Had de afgelopen dagen nog wel even de moeite genomen om ME1 opnieuw uit te spelen voor de savefile en om het verhaal weer naar boven te brengen.. maar wat een verademing is ME2 ten opzichte van het eerste deel. Werkelijk alles is verbeterd. Het voelt gewoon stukken beter aan, de combat, het dekken, de mechanics van je wapens (eindelijk ammo), de crosshair., de UI, alles is gewoon een stap omhoog. _O_

en eindelijk headshots geven en er waardering voor krijgen. :s)

[ Bericht 9% gewijzigd door emokid op 08-04-2013 20:02:51 ]
Ensiferumdinsdag 9 april 2013 @ 03:10
Multiplayer behoorlijk verslavend. N7 Paladin is een beest en tot nu doe mijn favoriete class. Zit nu op een punt waar silver vaak te gemakkelijk gaat maar voor gold vind ik mijn gear te beroerd. Heb wel een paar potjes op gold gespeeld, en ondanks dat ik niet de laagste was qua score ging ik verdomd vaak neer. Moet ik het bij silver houden, of toch met mijn N7 Eagle I naar gold gaan om het farmen te versnellen?
padlarfdinsdag 9 april 2013 @ 10:28
quote:
7s.gif Op dinsdag 9 april 2013 03:10 schreef Ensiferum het volgende:
Multiplayer behoorlijk verslavend. N7 Paladin is een beest en tot nu doe mijn favoriete class. Zit nu op een punt waar silver vaak te gemakkelijk gaat maar voor gold vind ik mijn gear te beroerd. Heb wel een paar potjes op gold gespeeld, en ondanks dat ik niet de laagste was qua score ging ik verdomd vaak neer. Moet ik het bij silver houden, of toch met mijn N7 Eagle I naar gold gaan om het farmen te versnellen?
Linkje naar je N7HQ? (http://social.bioware.com/n7hq/search/ rechtsbovenin username en platform invullen) Dan kan ik kijken of je iets bruikbaars hebt.
Ensiferumdinsdag 9 april 2013 @ 17:41
quote:
7s.gif Op dinsdag 9 april 2013 10:28 schreef padlarf het volgende:

[..]

Linkje naar je N7HQ? (http://social.bioware.com/n7hq/search/ rechtsbovenin username en platform invullen) Dan kan ik kijken of je iets bruikbaars hebt.
Hiero
Appelknallerdinsdag 9 april 2013 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 17:41 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

Hiero
Geth infiltrator met een piranha of een reegar is wel goed, is alleen wel kwetsbaar maar doet wel veel damage. Verder kun je ook de Turian ghost gebruiken met de mattock of de argus. Turian ghost is wel handig met zijn packs om te zorgen dat je minder vaak neer gaat.
Ensiferumdinsdag 9 april 2013 @ 18:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 april 2013 17:56 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Geth infiltrator met een piranha of een reegar is wel goed, is alleen wel kwetsbaar maar doet wel veel damage. Verder kun je ook de Turian ghost gebruiken met de mattock of de argus. Turian ghost is wel handig met zijn packs om te zorgen dat je minder vaak neer gaat.
Hmm, heb nooit echt shotguns gebruikt, ook niet in de single player. Ik zal ze vanavond wel even proberen en zien of hun speelstijl me beter ligt dan de Paladin. Een hoop damage doen lukt me met de Paladin ook wel, en daarbij met Snap Freeze heb je lekkere aoe, werkt perfect samen met incinerate en je kan vijanden door muren raken.

En kwetsbaar zijn is nog geen goed idee voor mij. Nog te vaak ben ik iets te optimistisch als ik een groepje vijanden zie. Vooral als je ineens een collector swarm als metgezel hebt.
ElmarOdinsdag 9 april 2013 @ 18:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 9 april 2013 17:56 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Geth infiltrator met een piranha of een reegar is wel goed, is alleen wel kwetsbaar maar doet wel veel damage. Verder kun je ook de Turian ghost gebruiken met de mattock of de argus. Turian ghost is wel handig met zijn packs om te zorgen dat je minder vaak neer gaat.
Dan is de Piranha denk ik beter voor hem. Als je voor accuracy gaat met Hunter Mode heeft de Piranha een veel groter bereik dan anders. Zo kan-ie wat makkelijker op afstand blijven. De Reegar is daar toch wat gelimiteerder in.

quote:
0s.gif Op dinsdag 9 april 2013 18:12 schreef Ensiferum het volgende:

[..]

Hmm, heb nooit echt shotguns gebruikt, ook niet in de single player. Ik zal ze vanavond wel even proberen en zien of hun speelstijl me beter ligt dan de Paladin. Een hoop damage doen lukt me met de Paladin ook wel, en daarbij met Snap Freeze heb je lekkere aoe, werkt perfect samen met incinerate en je kan vijanden door muren raken.
Snap Freeze is ook een goede combinatie met een teamgenoot die Overload heeft. Heel makkelijke manier om Cryo Explosions te krijgen. Met name tegen de Geth.

quote:
En kwetsbaar zijn is nog geen goed idee voor mij. Nog te vaak ben ik iets te optimistisch als ik een groepje vijanden zie. Vooral als je ineens een collector swarm als metgezel hebt.
Die Collector Swarms zijn dan ook gewoon irritant. :P Maar als je kwetsbaar zijn nog geen goed idee vind, dan is zoals Appelknaller al zegt de Turian Ghost een goede optie. Met de Warfighter Package krijg je dan ook nog eens extra damage voor je Assault Rifle + een extra Stim Pack.
Appelknallervrijdag 26 april 2013 @ 16:39

_O_
The_Substitutevrijdag 26 april 2013 @ 18:44
VLP96BO.gif

SPOILER
ealHlZ6.png
SPOILER
ZFhvBeF.gif
emokidzondag 28 april 2013 @ 22:51
Kan ik dat kind in ME3 ergens vroeg laten doodgaan? Wil van die stomme moraalscènes af.
bjorntjumaandag 29 april 2013 @ 00:33
haha nee :D
Appelknallerdinsdag 30 april 2013 @ 01:54
bg.jpg

De achtergrond van de N7 HQ is wel erg vet.
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 15:21
WTF is dit nou weer voor bullshit.

Wil ik die DLC's voor Mass Effect 3 kopen en kan ik niet betalen met iDeal. Terwijl ik dat wel kon met die DLC voor Mass Effect 2.

Ach ja dan maar geen DLC voor Mass Effect 3 :')
trancethrustdinsdag 30 april 2013 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 april 2013 11:55 schreef emokid het volgende:
Speel nu weer de ME trilogy vanaf het begin, en besef weer waarom ik deel 1 zo haatte 6 jaar terug. Die close combat mechanics. :r Werkt, voor, geen, meter. Hoop echt dat ME2 en ME3 wat dit betreft beter uitgewerkt zijn.
Kon je uberhaupt melee in ME1? :P

Infiltrator here
trancethrustdinsdag 30 april 2013 @ 17:06
quote:
1s.gif Op zondag 28 april 2013 22:51 schreef emokid het volgende:
Kan ik dat kind in ME3 ergens vroeg laten doodgaan? Wil van die stomme moraalscènes af.
Ik zou ook graag een mod hiervoor willen. Zwaar mislukte Max Payne imitatie. En als je te goed achter dat kind aanrent in die dromen zie je hem gewoon verdwijnen en 10000 km verderop respwanen, :')
Appelknallerdinsdag 30 april 2013 @ 17:30
quote:
14s.gif Op dinsdag 30 april 2013 17:06 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Ik zou ook graag een mod hiervoor willen. Zwaar mislukte Max Payne imitatie. En als je te goed achter dat kind aanrent in die dromen zie je hem gewoon verdwijnen en 10000 km verderop respwanen, :')
Wat ik wel leuk vind van die scenes is dat in het begin van het spel het bos leeg is en tegen het einde helemaal gevuld met schaduwen.
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 19:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 15:21 schreef Vault-Boy het volgende:
WTF is dit nou weer voor bullshit.

Wil ik die DLC's voor Mass Effect 3 kopen en kan ik niet betalen met iDeal. Terwijl ik dat wel kon met die DLC voor Mass Effect 2.

Ach ja dan maar geen DLC voor Mass Effect 3 :')
Kan niet, als in geen iDeal-optie, of ligt iDeal er weer uit?
quote:
11s.gif Op dinsdag 30 april 2013 17:04 schreef trancethrust het volgende:
Kon je uberhaupt melee in ME1? :P

Infiltrator here
Als je dichtbij genoeg stond, sloeg je i.p.v. te schieten.
quote:
14s.gif Op dinsdag 30 april 2013 17:06 schreef trancethrust het volgende:
Ik zou ook graag een mod hiervoor willen. Zwaar mislukte Max Payne imitatie. En als je te goed achter dat kind aanrent in die dromen zie je hem gewoon verdwijnen en 10000 km verderop respwanen, :')
Lekker boeiend, het is een droom. :P

[ Bericht 22% gewijzigd door The_Substitute op 30-04-2013 19:09:04 ]
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 19:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:01 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Kan niet, als in geen iDeal-optie, of ligt iDeal er weer uit?

Geen iDeal optie :{
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 19:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:09 schreef Vault-Boy het volgende:
Geen iDeal optie :{
Ik mag aannemen dat je een social.bioware-account hebt?
trancethrustdinsdag 30 april 2013 @ 19:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:01 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Kan niet, als in geen iDeal-optie, of ligt iDeal er weer uit?

[..]

Als je dichtbij genoeg stond, sloeg je i.p.v. te schieten.

[..]

Lekker boeiend, het is een droom. :P

Nee het is een game. Maar van dat uit de lucht vallen en instant teleportaties is in ME3 gewoon een terugkerend thema, zal vast een designkeuze zijn geweest.
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 19:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:11 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Ik mag aannemen dat je een social.bioware-account hebt?
Yep
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 19:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:38 schreef Vault-Boy het volgende:
Yep
Is die hetzelfde als je Origin account?
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 19:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:39 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Is die hetzelfde als je Origin account?
Yep
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 19:42
Ik zie nu trouwens de Genesis 2-interactive backstory op Origin staan, ME2 in 't kort. Niks van gehoord.
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 19:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:41 schreef Vault-Boy het volgende:
Yep
Dan is het gewoon een kwestie van de punten aanschaffen via social.bioware.com, waar je een iDeal-optie hebt, waardoor die punten automatisch toegevoegd worden bij je Origin-account.
trancethrustdinsdag 30 april 2013 @ 19:44
quote:
8s.gif Op dinsdag 30 april 2013 17:30 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Wat ik wel leuk vind van die scenes is dat in het begin van het spel het bos leeg is en tegen het einde helemaal gevuld met schaduwen.
Mja, dat drama-element van ze. Ff zoeken... Here:

quote:
I read one recent blog post where the writer basically said "the ending was awesome because it was just like a movie" and I think she was missing the point.

It is a game. Not a movie.

And more specifically, its a role-playing game. The players are *part* of the game. Part of the process of building and experiencing the game, much more so than with most other forms of entertainment.

Entitlement is really a right, for the gamer, because they have participated, actively, in the game itself.

Again, I can't speak to the actual ending myself, because I have not played it but in generally I'd say a Role-Playing Video Game Trilogy Ending should (try to) do the following:

1. Reward the player's choices throughout the series. The big stuff they did should be noted. They should *feel* like they had a unique impact on the world.

2. End on a positive note. This is really important for video games... life in general is full of shitty stuff happening all the time. When I invest a hundred hours into a game I need to walk away feeling like a hero.

When you waste a couple hours of a person's life with an artsy/depressing movie or short story or even a novel, it is more forgivable because the time spent is less. And presumably the consumer knew what they were going into when they started. Certain directors create certain styles of movie. Certain writers write specific types of fiction.

On the other hand somebody playing an epic role-playing video-game trilogy is going to *expect* to be the hero and save the universe. That's why they are playing the game. When expectations don't match reality, disappointment is created.

It might be an artistic/creative move to go with a different style of ending but I feel its the wrong choice, especially for a videogame *trilogy*. Make your middle game bleak if you want to, but end the series on a high note.
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:44 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Dan is het gewoon een kwestie van de punten aanschaffen via social.bioware.com, waar je een iDeal-optie hebt, waardoor die punten automatisch toegevoegd worden bij je Origin-account.
WTF ik wist helemaal niet dat dat kon. Dacht dat je alleen DLC tegelijkertijd met die punten kon kopen.

Thanx man zo even kopen dan ^O^
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 20:12
Even gemist...
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:37 schreef trancethrust het volgende:
Nee het is een game. Maar van dat uit de lucht vallen en instant teleportaties is in ME3 gewoon een terugkerend thema, zal vast een designkeuze zijn geweest.
Je bedoelt, respectievelijk, met de vijanden en je teamgenoten?

Mierenneuken is ook een keuze.
trancethrustdinsdag 30 april 2013 @ 20:17
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:12 schreef The_Substitute het volgende:
Even gemist...

[..]

Je bedoelt, respectievelijk, met de vijanden en je teamgenoten?

Mierenneuken is ook een keuze.
Ik heb blijkbaar gewoon wel standaarden :Y)
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 20:18
quote:
11s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:42 schreef The_Substitute het volgende:
Ik zie nu trouwens de Genesis 2-interactive backstory op Origin staan, ME2 in 't kort. Niks van gehoord.
Zo alle verhaal DLC's gekocht en ik zag idd ook die Genesis 2 er tussen staan voor 320 punten.

Maar dat is toch echt alleen als je voorgaande spellen (of saves) niet heb gespeeld. Anders krijg je dat niet te zien. Kijk het anders wel een keer via YouTube.
The_Substitutedinsdag 30 april 2013 @ 20:46
quote:
16s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:17 schreef trancethrust het volgende:
Ik heb blijkbaar gewoon wel standaarden :Y)
Bah, wat elitair. :6
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:18 schreef Vault-Boy het volgende:
Maar dat is toch echt alleen als je voorgaande spellen (of saves) niet heb gespeeld. Anders krijg je dat niet te zien. Kijk het anders wel een keer via YouTube.
Nee, het is voor iedereen. Als je geen zin/tijd hebt om ME2 nog een keer te spelen, kun je met Genesis alsnog je specifieke savegame bepalen die je mee kunt nemen naar ME3.
Vault-Boydinsdag 30 april 2013 @ 20:55
quote:
6s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:46 schreef The_Substitute het volgende:

[..]

Bah, wat elitair. :6

[..]

Nee, het is voor iedereen. Als je geen zin/tijd hebt om ME2 nog een keer te spelen, kun je met Genesis alsnog je specifieke savegame bepalen die je mee kunt nemen naar ME3.
Ah ok.

Dat heb ik eerlijk gezegd nu een beetje met Mass Effect 1. :@ Ik wil ook weer helemaal opnieuw beginnen, maar eigenlijk heb ik helemaal geen zin meer om deel 1 weer te gaan spelen.

Misschien dat ik echt puur de main quest ga doen en dan deel 2 en 3 rustig ga doen. :{
Appelknallerwoensdag 1 mei 2013 @ 18:23
e325fdff7204b23a651d2fc0a47f477e-d5n0bi8.png

:9~ :9~
Fir3flywoensdag 1 mei 2013 @ 19:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 30 april 2013 19:44 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Mja, dat drama-element van ze. Ff zoeken... Here:

[..]

Wat een belachelijk slecht stukje _O-.
trancethrustwoensdag 1 mei 2013 @ 19:56
quote:
10s.gif Op woensdag 1 mei 2013 19:07 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Wat een belachelijk slecht stukje _O-.
Mag je vinden. Wel vreemd; dat is een lead designer die Bioware aan de top heeft geholpen.
Gatenkaaswoensdag 1 mei 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:55 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Ah ok.

Dat heb ik eerlijk gezegd nu een beetje met Mass Effect 1. :@ Ik wil ook weer helemaal opnieuw beginnen, maar eigenlijk heb ik helemaal geen zin meer om deel 1 weer te gaan spelen.

Misschien dat ik echt puur de main quest ga doen en dan deel 2 en 3 rustig ga doen. :{
Het zou al heel veel schelen als deel 1 de gameplay van deel 2 of 3 had.
Fir3flywoensdag 1 mei 2013 @ 20:10
quote:
7s.gif Op woensdag 1 mei 2013 19:56 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Mag je vinden. Wel vreemd; dat is een lead designer die Bioware aan de top heeft geholpen.
Dus? Hij heeft de game niet gespeeld ( :') ) en zijn argument is in essentie dat omdat hij graag een held wil zijn alle games dat maar moeten faciliteren.

Zal wel te maken hebben met de reden dat hij niet meer bij Bioware werkt :').

Ik heb veel kritieken gelezen op ME3 en sommige daarvan zijn terecht maar dit is toch wel het toppunt van niet weten waar je over praat.
trancethrustwoensdag 1 mei 2013 @ 20:18
quote:
10s.gif Op woensdag 1 mei 2013 20:10 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dus? Hij heeft de game niet gespeeld ( :') ) en zijn argument is in essentie dat omdat hij graag een held wil zijn alle games dat maar moeten faciliteren.

Zal wel te maken hebben met de reden dat hij niet meer bij Bioware werkt :').
Na 4 van Biowares grootste successen mede te hebben gemaakt, als lead of director, zal hij vast wel weten wat de basisprincipes zijn van RPGs. ME3 overtreedt deze, en ME3 had tegelijkertijd ook een behoorlijke backlash dankzij het verhaalelement. Ik trek mijn conclusie.

En ja, juist zijn vertrek kwam Bioware uit met dingen als ME3 en Dragon Age 2. Had liever gezien dat hij was gebleven.
Fir3flywoensdag 1 mei 2013 @ 20:27
quote:
2s.gif Op woensdag 1 mei 2013 20:18 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Na 4 van Biowares grootste successen mede te hebben gemaakt, als lead of director, zal hij vast wel weten wat de basisprincipes zijn van RPGs.
Blijkbaar niet. Hij heeft ook geen enkele onderbouwing, simpelweg zijn eigen mening als feit presenterend. Hoezo is het een regel dat de speler in elke RPG een held moet zijn? En hoezo is iemand pas een held als iedereen het overleeft? Dat stukje over verwachtingen is al helemaal belachelijk, alsof een schrijver zijn publiek nooit mag verrassen. Het lijkt wel of hij iets tegen originaliteit heeft.

Met andere woorden, ik vind zijn visie enorm beperkt en ben dus blij dat hij niet meer bij Bioware werkt.
trancethrustwoensdag 1 mei 2013 @ 20:53
quote:
2s.gif Op woensdag 1 mei 2013 20:27 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Blijkbaar niet. Hij heeft ook geen enkele onderbouwing, simpelweg zijn eigen mening als feit presenterend. Hoezo is het een regel dat de speler in elke RPG een held moet zijn? En hoezo is iemand pas een held als iedereen het overleeft?
Dat is niet wat hij schrijft. Hij zegt nog vrij letterlijk dat de keuzes van de speler impact moeten hebben op het spel. Of die keuzes nu iedereen in een vroeg graf krijgen of niet is aan de speler. Hij zegt puur dat de opties er moeten zijn.
quote:
Dat stukje over verwachtingen is al helemaal belachelijk, alsof een schrijver zijn publiek nooit mag verrassen. Het lijkt wel of hij iets tegen originaliteit heeft.
Niet negatief mag verrassen, inderdaad. Ik ben het 100% met hem eens. Hij heeft niet iets tegen originaliteit, hij heeft iets tegen anti-climaxen. Ik ook.
quote:
Met andere woorden, ik vind zijn visie enorm beperkt en ben dus blij dat hij niet meer bij Bioware werkt.
Zolang je maar doorhebt dat je Baldur's gate, Jade empire, en Dragon age als onorginele en niet-verrassende games probeert weg te zetten. Je kan prima een goede game neerzetten zonder te proberen van Titanic een game te maken, of wat hier ook het plan was.
Fir3flywoensdag 1 mei 2013 @ 21:02
quote:
2s.gif Op woensdag 1 mei 2013 20:53 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Dat is niet wat hij schrijft. Hij zegt nog vrij letterlijk dat de keuzes van de speler impact moeten hebben op het spel. Of die keuzes nu iedereen in een vroeg graf krijgen of niet is aan de speler. Hij zegt puur dat de opties er moeten zijn.

En die opties zijn er ook. Dat dan niet degene er bij zit die hij graag ziet is jammer, maar zo werkt het natuurlijk niet. Niet in het leven en zeker niet in het Mass Effect universum.

quote:
Niet negatief mag verrassen, inderdaad. Ik ben het 100% met hem eens. Hij heeft niet iets tegen originaliteit, hij heeft iets tegen anti-climaxen. Ik ook.
Je kunt zeggen wat je wil maar het einde van ME3 is absoluut geen anti-climax. Zoek dat nog maar eens op in het woordenboek. Wiki zegt bijvoorbeeld:
quote:
An anti-climax is where something which would appear to be difficult to solve in a plot is solved through something trivial.
Bovendien zou hij het niet kunnen weten want hij heeft het niet gespeeld :').

Gedachtenexperimentje: stel het einde was geweest dat de Crucible gewoon een wapen was dat de Reapers uitschakelde en alles was goed. Waarom zou dat een 'beter' einde zijn?

quote:
Zolang je maar doorhebt dat je Baldur's gate, Jade empire, en Dragon age als onorginele en niet-verrassende games probeert weg te zetten.
Dat is niet wat ik doe, het probleem is dat hij in die mindset is blijven hangen. Er is geen enkele reden waarom een RPG niet een ander soort verhaal zou mogen vertellen. Dan hoef je er nog niet eens diep op in te gaan. Neem bijvoorbeeld Dragon Age waar de methode om het kwaad te verslaan vanaf het begin bekend is. Dat is bij ME al heel anders.
trancethrustwoensdag 1 mei 2013 @ 21:23
quote:
14s.gif Op woensdag 1 mei 2013 21:02 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

En die opties zijn er ook. Dat dan niet degene er bij zit die hij graag ziet is jammer, maar zo werkt het natuurlijk niet. Niet in het leven en zeker niet in het Mass Effect universum.

[..]

Je kunt zeggen wat je wil maar het einde van ME3 is absoluut geen anti-climax. Zoek dat nog maar eens op in het woordenboek. Wiki zegt bijvoorbeeld:

[..]

Bovendien zou hij het niet kunnen weten want hij heeft het niet gespeeld :').

Gedachtenexperimentje: stel het einde was geweest dat de Crucible gewoon een wapen was dat de Reapers uitschakelde en alles was goed. Waarom zou dat een 'beter' einde zijn?

[..]

Dat is niet wat ik doe, het probleem is dat hij in die mindset is blijven hangen. Er is geen enkele reden waarom een RPG niet een ander soort verhaal zou mogen vertellen. Dan hoef je er nog niet eens diep op in te gaan. Neem bijvoorbeeld Dragon Age waar de methode om het kwaad te verslaan vanaf het begin bekend is. Dat is bij ME al heel anders.
Het gaat er niet om wat hij graag ziet, het gaat erom wat de gemiddelde gamer graag ziet; dat is zijn onderwerp en zijn expertise. Het feit dat spelers massaal een fan-bedachte uitleg van het einde begonnen aan te hangen, een einde dat ook nog eens veel sterker zou zijn dan de letterlijke uitleg, spreekt boekdelen over hoe teleurgesteld spelers waren. Dat valt niet eens te bediscussieren.

Een deus ex machina is zeker wel een anti-climax, ook in jouw strikte betekenis van het begrip.

Het einde was beter omdat je het in ieder geval overleeft, onafhankelijk van wat je favorite kleur is. Het einde zou nog steeds ver onder de maat zijn vanwege de resterende plotholes en algehele indruk dat niets wat je hebt gedaan een zak uitmaakt, behalve voor dat ene war strength optelsommetje.
Als ik Aria on-board haal dan wil ik scenes zien waar heavy mechs op merauders worden losgelaten, waar commandotroepen wat banshees kapotschieten, en waar vorcha een klein legertje husks kapotswarmen. Als ik een platoon Geth primes heb wil ik die ook wel eens rond zien schieten. Als ik de rachni queen red, zie ik liever ook een repear kapotgemaakt worden door die beesten. Enzovoorts. Dat is het grootste punt waar ME3 teleurstelt.

Natuurlijk mag je dingen anders doen, maar als je tegen de (onbewuste) verwachtingen van je klanten gaat dan krijg je een reactie. Daar is onvoldoende rekening mee gehouden en dat pakte slecht uit voor Bioware, en voor de gamers die er tijd hebben ingestoken; het is tenslotte een trilogie geweest.
emokidwoensdag 1 mei 2013 @ 21:56
Ik baal ondertussen als een stekker dat ik Legion verkocht heb in ME2. Ging (ja echt!) per ongeluk(was samen met iemand aan het spelen die door de dialogen ging razen :r ), maar heb geen zin om die lompe lotalty missions allemaal opnieuw te spelen. Las pas later dat je in ME3 met de Geth kunt onderhandelen als je Legion nog had maar dat kan ik nu wel vergeten. :{
Vault-Boywoensdag 1 mei 2013 @ 21:56
Zo nu heb ik echt alle DLC voor elk deel. Dus nu rustig beginnen aan deze hele serie.

*O* *O* *O*
Vault-Boydonderdag 2 mei 2013 @ 00:02
Pfff ik kan echt deel 1 niet meer spelen. Ik ben nu zo gewend geraakt aan deel 2 met die besturing.

Het voelt allemaal zo clunky aan vind ik.
Racerbladedonderdag 2 mei 2013 @ 13:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 00:02 schreef Vault-Boy het volgende:
Pfff ik kan echt deel 1 niet meer spelen. Ik ben nu zo gewend geraakt aan deel 2 met die besturing.

Het voelt allemaal zo clunky aan vind ik.
Pff, ben je nou een fan of wat? :6
DeeCruisedonderdag 2 mei 2013 @ 13:13
quote:
10s.gif Op donderdag 2 mei 2013 13:03 schreef Racerblade het volgende:

[..]

Pff, ben je nou een fan of wat? :6
Heeft er niks mee te maken. Ik heb alle 3 de games minimaal 5x per deel doorgespeeld, alle dlc gekocht, en kan het waarschijnlijk zelfs mijn favoriete trilogy ooit noemen. Dat neemt niet weg dat deel 1 qua combat enorm log en traag is..
Vault-Boydonderdag 2 mei 2013 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 13:13 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Heeft er niks mee te maken. Ik heb alle 3 de games minimaal 5x per deel doorgespeeld, alle dlc gekocht, en kan het waarschijnlijk zelfs mijn favoriete trilogy ooit noemen. Dat neemt niet weg dat deel 1 qua combat enorm log en traag is..
Dit idd.

Begrijp me niet verkeerd hoor. De Mass Effect serie behoort echt wel in mijn top 5 aller tijden. Maar die combat in deel 1 is idd heel log en traag. In Mass Effect 2 en 3 voelt dat meteen veel beter aan.
DeeCruisedonderdag 2 mei 2013 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 13:45 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Dit idd.

Begrijp me niet verkeerd hoor. De Mass Effect serie behoort echt wel in mijn top 5 aller tijden. Maar die combat in deel 1 is idd heel log en traag. In Mass Effect 2 en 3 voelt dat meteen veel beter aan.
Jup, maar de conversations waren in deel 1 weer veel uitgebreider, evenals de omgevingen op de citadel. Maar goed, bioware gaf bij deel 1 al aan dat de serie onderhevig zou zijn aan veranderingen, dus onverwacht kun je het niet noemen.
Racerbladedonderdag 2 mei 2013 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 13:13 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Heeft er niks mee te maken. Ik heb alle 3 de games minimaal 5x per deel doorgespeeld, alle dlc gekocht, en kan het waarschijnlijk zelfs mijn favoriete trilogy ooit noemen. Dat neemt niet weg dat deel 1 qua combat enorm log en traag is..
Klopt, ik vind deel 1 ook absoluut inferieur qua gameplay ten opzichte van deel 2 en 3, maar ik zou niet zeggen dat het inmiddels onspeelbaar is geworden. Misschien ben ik minder gevoelig voor besturing van oudere games. Ik heb een maandje geleden Mass Effect met alle DLC en sidequests nog gedaan, iets meer dan een week over gedaan. Gelijk verdergegaan met Mass Effect 2, maar daar haakte ik af voordat ik überhaupt op Horizon was, had er niet zoveel zin meer in omdat het verhaal wat minder was.

Begrijp me niet verkeerd, ik vind ME2 absoluut geweldig, over het algemeen beter dan deel 1, maar Mass Effect draait voor mij om de conversaties, het verhaal. En daar was, vind ik, deel 1 het beste in. ME2 zijn kracht is dan weer de gameplay en ontwikkeling van personages.
DeeCruisedonderdag 2 mei 2013 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 13:49 schreef Racerblade het volgende:

[..]

Klopt, ik vind deel 1 ook absoluut inferieur qua gameplay ten opzichte van deel 2 en 3, maar ik zou niet zeggen dat het inmiddels onspeelbaar is geworden. Misschien ben ik minder gevoelig voor besturing van oudere games. Ik heb een maandje geleden Mass Effect met alle DLC en sidequests nog gedaan, iets meer dan een week over gedaan. Gelijk verdergegaan met Mass Effect 2, maar daar haakte ik af voordat ik überhaupt op Horizon was, had er niet zoveel zin meer in omdat het verhaal wat minder was.

Begrijp me niet verkeerd, ik vind ME2 absoluut geweldig, over het algemeen beter dan deel 1, maar Mass Effect draait voor mij om de conversaties, het verhaal. En daar was, vind ik, deel 1 het beste in. ME2 zijn kracht is dan weer de gameplay en ontwikkeling van personages.
Zie mijn laatste comment.
emokiddonderdag 2 mei 2013 @ 14:11
"Begrijp me niet verkeerd", "Begrijp mij niet verkeerd!" :') ME1 is gewoon het lompst en daarmee is het basta.
DeeCruisedonderdag 2 mei 2013 @ 14:52
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2013 14:11 schreef emokid het volgende:
"Begrijp me niet verkeerd", "Begrijp mij niet verkeerd!" :') ME1 is gewoon het lompst en daarmee is het basta.
:')
Gatenkaasdonderdag 2 mei 2013 @ 14:55
Deze discussie. :')
Verbodsborddonderdag 2 mei 2013 @ 18:53
Heb gister eindelijk deel 3 uitgespeeld, was er nooit aan toe gekomen om em te kopen. Wat een spel zeg _O_
Gatenkaasdonderdag 2 mei 2013 @ 21:50
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2013 18:53 schreef Verbodsbord het volgende:
Heb gister eindelijk deel 3 uitgespeeld, was er nooit aan toe gekomen om em te kopen. Wat een spel zeg _O_
Je bent niet gedeprimeerd over het eind?
Vault-Boyvrijdag 3 mei 2013 @ 01:43
Damn dit nummer is echt mooi :@

eQuaLvrijdag 3 mei 2013 @ 09:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 21:50 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Je bent niet gedeprimeerd over het eind?
Kan toch bijna niet anders,je sluit een serie af.

Al moet ik zeggen dat de "depressie" die ik had na ME3 echt helemaal NIETS was vergeleken met de depressie na The Walking Dead (pc game), man man man :{
Maar nu weer helemaal in orde B-)
Verbodsbordvrijdag 3 mei 2013 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2013 21:50 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Je bent niet gedeprimeerd over het eind?
Mja een beetje wel, maar

SPOILER
bijna al m'n teammates hebben 3 games overleefd, behalve Kaiden, Thane en Mordin, en m'n shepard heeft het overleefd.
Dus heb opzich wel vrede met het einde.
The_Substitutevrijdag 3 mei 2013 @ 10:13
Ik heb 't gevoel dat kaas-met-gaten iets anders bedoelt.
Gatenkaasvrijdag 3 mei 2013 @ 11:47
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 mei 2013 10:13 schreef The_Substitute het volgende:
Ik heb 't gevoel dat kaas-met-gaten iets anders bedoelt.
Klopt.
Fir3flyvrijdag 3 mei 2013 @ 11:48
_O-.
Appelknallerwoensdag 8 mei 2013 @ 20:46
MP statistieken van de laatste 3 maanden

quote:
15 Most Played Kits (All Difficulties)

1. Geth Juggernaut (7.53%)
2. N7 Destroyer (3.97%)
3. Human Soldier (male and female combined) (3.20%)
4. Human Engineer (male and female combined) (2.97%)
5. Krogan Warlord (2.94%)
6. Alliance Infiltration Unit (2.86%)
7. N7 Shadow (2.78%)
8. Human Vanguard (male and female combined) (2.75%)
9. Talon Mercenary (2.73%)
10. Collector Adept (2.56%)
11. N7 Fury (2.43%)
12. Turian Ghost (2.41%)
13. Geth Trooper (2.34%)
14. N7 Slayer (2.33%)
15. Human Adept (male and female combined) (2.34%)

15 Most Played Kits (Gold & Platinum Only)

1. Geth Juggernaut (11.81%)
2. N7 Destroyer (5.47%)
3. Turian Ghost (4.38%)
4. Alliance Infiltration Unit (4.28%)
5. Geth Trooper (4.11%)
6. Krogan Warlord (3.01%)
7. N7 Paladin (2.83%)
8. Collector Adept (2.74%)
9. N7 Fury (2.67%)
10. N7 Shadow (2.63%)
11. Geth Infiltrator (2.62%)
12. Talon Mercenary (2.52%)
13. N7 Demolisher (2.24%)
14. Asari Huntress (1.99%)
15. N7 Slayer (1.98%)

10 Least Played Kits (All Difficulties)

1. Volus Protector Vanguard (0.40%)
2. Volus Mercenary Sentinel (0.44%)
3. Drell Vanguard (0.59%)
4. Batarian Slasher Adept (0.61%)
5. Male Quarian Marksman Soldier (0.61%)
6. Vorcha Hunter Engineer (0.67%)
7. Volus Adept (0.70%)
8. Volus Engineer (0.81%)
9. Male Quarian Engineer (0.81%)
10. Batarian Brawler Vanguard (0.82%)

10 Least Played Kits (Gold & Platinum Only)

1. Drell Vanguard (0.31%)
2. Battlefield 3 Soldier (0.36%)
3. Volus Protector Vanguard (0.40%)
4. Volus Mercenary Sentinel (0.50%)
5. Vorcha Hunter Engineer (0.53%)
6. Male Quarian Marksman Soldier (0.57%)
7. Human Sentinel (male and female combined) (0.60%)
8. Batarian Slasher Adept (0.62%)
9. Volus Adept (0.65%)
10. Human Infiltrator (male and female combined) (0.74%)

Breakdown by class (All Difficulties)

1. Soldier 28.3%
2. Engineer 16.7%
3. Sentinel 15.8%
4. Infiltrator 14.1%
5. Adept 13.1%
6. Vanguard 12.0%

Breakdown by class (Gold & Platinum Only)

1. Soldier 31.9%
2. Infiltrator 16.0%
3. Sentinel 15.3%
4. Engineer 15.0%
5. Adept 13.8%
6. Vanguard 8.0%
Volus en Drell vanguard als minst gespeelde kits, wat is deze :')
ElmarOwoensdag 8 mei 2013 @ 21:33
quote:
8s.gif Op woensdag 8 mei 2013 20:46 schreef Appelknaller het volgende:
MP statistieken van de laatste 3 maanden

[..]

Volus en Drell vanguard als minst gespeelde kits, wat is deze :')
Ze kunnen gewoon de goddelijkheid van de Volus niet aan. :P Maar opvallend dat de Quarian Male Engineer zo laag staat bij All Difficulties. Is echt een heerlijke klasse om Tech Explosions mee te doen.
Appelknallerwoensdag 15 mei 2013 @ 16:00
ME3 nu maar even voor de PC aangeschaft puur voor MP. Hoop dat hij goed draait.

Wel ff wennen dat ik nu van dit: http://social.bioware.com/n7hq/?name=Appelknaller&platform=ps3

Naar helemaal niks ga :')
ElmarOwoensdag 15 mei 2013 @ 16:46
quote:
8s.gif Op woensdag 15 mei 2013 16:00 schreef Appelknaller het volgende:
ME3 nu maar even voor de PC aangeschaft puur voor MP. Hoop dat hij goed draait.

Wel ff wennen dat ik nu van dit: http://social.bioware.com/n7hq/?name=Appelknaller&platform=ps3

Naar helemaal niks ga :')
Dat is dan inderdaad een aardige tegenvaller. In ieder geval welkom op de PC. 8-)
Appelknallerwoensdag 15 mei 2013 @ 18:12
quote:
0s.gif Op woensdag 15 mei 2013 16:46 schreef ElmarO het volgende:

[..]

Dat is dan inderdaad een aardige tegenvaller. In ieder geval welkom op de PC. 8-)
PC meesterras 8-)

Het spel heeft me ook meteen weer te pakken, het is een stuk minder verslavend als je al bijna alles geunlocked hebt. Maar nu ff goede wapens verzamelen en dan gelijk op Gold gaan spelen.
Anshurdonderdag 16 mei 2013 @ 23:59
In Steam momenteel ME1 en ME2 samen voor slechts $10.
Appelknallervrijdag 17 mei 2013 @ 16:46
http://imgur.com/a/n5sSA#0
Vault-Boymaandag 20 mei 2013 @ 23:29
;( The best ;(
ROFLOLzaterdag 25 mei 2013 @ 13:04

ME met Daft Punk. O+
Elke keer wil ik helemaal opnieuw beginnen vanaf ME1 waar ik alles opnieuw doe inclusief DLC. Alleen echt te vaak gespeeld dat ik alles kan dromen. Gaat me nooit meer lukken denk ik, ondanks beste games deze generatie. _O_
Vault-Boymaandag 3 juni 2013 @ 22:47
Mordin stapt de lift in en dan ;( ;( ;(

Nooooooooooooooooo

En dan ook nog met die muziek erbij :'( :'( :'(
Appelknallerdinsdag 4 juni 2013 @ 12:30
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2013 22:47 schreef Vault-Boy het volgende:
Mordin stapt de lift in en dan ;( ;( ;(

Nooooooooooooooooo

En dan ook nog met die muziek erbij :'( :'( :'(
Had je Wrex maar dood moeten maken, de data niet bewaren en de genophage niet curen.
Drizzt_DoUrdendinsdag 4 juni 2013 @ 14:32
quote:
1s.gif Op donderdag 2 mei 2013 14:11 schreef emokid het volgende:
"Begrijp me niet verkeerd", "Begrijp mij niet verkeerd!" :') ME1 is gewoon het lompst en daarmee is het basta.
Eens met het feit dat de combat in 1 het lompst is.

Eenieder die hierover huilt:

KHjRfMq.jpg
Appelknallerdinsdag 4 juni 2013 @ 17:06
Ze hebben nu allemaal dingen aan de N7 HQ toegevoegd.

Online codex en de datapad app _O_

Datapadgebeuren_zps351aa2f0.jpg

codex_zps915fae2b.jpg

[ Bericht 45% gewijzigd door Appelknaller op 04-06-2013 17:28:52 ]
Vault-Boyzaterdag 15 juni 2013 @ 14:07
Paar dagen geleden Mass Effect 3 uitgespeeld. Damn man wat een games zijn het toch. _O_ _O_ _O_

Had het eerlijk gezegd wel een beetje te snel gespeeld, omdat ik ook nog andere games had. Vond het wel meteen super jammer dat het echt over was. Ik wilde gewoon door blijven spelen.

Ik ga het zeker nog een keer helemaal vanaf deel 1 spelen, en dan ga ik echt echt echt elke side quest, dlc en wat ik ook maar kan doen voltooien. Ik ga dan denk ik gewoon met Garrus (kan hem toch wel waarderen) en dit keer Tali als mijn LI. Beetje spijt wat ik met Tali heb gedaan in deel 3 :+
hans1988dinsdag 25 juni 2013 @ 00:06
Eeeeeen ME1 weer uitgespeeld, elke side-quest, elke planeet, met alles en iedereen gekletst, beide DLC's erbij en ik heb er weer van genoten!

Wat een bazen-game is het toch ook _O_

Op naar 2 en 3 :D (ook allebei voor de zoveelste keer, maar dat mag de pret niet drukken)
Vault-Boydinsdag 25 juni 2013 @ 00:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:06 schreef hans1988 het volgende:
Eeeeeen ME1 weer uitgespeeld, elke side-quest, elke planeet, met alles en iedereen gekletst, beide DLC's erbij en ik heb er weer van genoten!

Wat een bazen-game is het toch ook _O_

Op naar 2 en 3 :D (ook allebei voor de zoveelste keer, maar dat mag de pret niet drukken)
Lol nu alweer joh. Damn heb je snel gedaan.

Ik heb het ook vaak hoor. Dan luister je weer de soundtrack van een game en dan heb je meteen weer zin om dat spel te gaan spelen.
hans1988dinsdag 25 juni 2013 @ 00:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:36 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Lol nu alweer joh. Damn heb je snel gedaan.

Ik heb het ook vaak hoor. Dan luister je weer de soundtrack van een game en dan heb je meteen weer zin om dat spel te gaan spelen.
:P Iets met geen leven enzo. :')
Vault-Boydinsdag 25 juni 2013 @ 00:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:39 schreef hans1988 het volgende:

[..]

:P Iets met geen leven enzo. :')
Ghehe ach ja ;)
DeeCruisedinsdag 25 juni 2013 @ 08:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 14:07 schreef Vault-Boy het volgende:
en dit keer Tali als mijn LI.
Houdt er rekening mee dat Tali niet als LI te selecten is in ME1 ;)
speknekdinsdag 25 juni 2013 @ 08:48
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2013 22:47 schreef Vault-Boy het volgende:
Mordin stapt de lift in en dan ;( ;( ;(

Nooooooooooooooooo

En dan ook nog met die muziek erbij :'( :'( :'(
Ik had hem laatste keer
SPOILER
in z'n rug geschoten voordat hij de lift instapte
.

Heftig stuk. Ook interessant hoe Shepard en de rest er in het verloop op reageerden.
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 10:26
Meest dramatische moment ook en daarna als je de Geth helpt en niet de Quarians kunt redden.
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 10:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 10:26 schreef SolidDS het volgende:
Meest dramatische moment ook en daarna als je de Geth helpt en niet de Quarians kunt redden.
Hoewel dat stukje met Wrex ook wel een WTF moment is.
speknekdinsdag 25 juni 2013 @ 11:26
Stukje met Wrex? Die was bij mij al dood, en heb dat maar zo gelaten als canon.
Drizzt_DoUrdendinsdag 25 juni 2013 @ 12:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:48 schreef speknek het volgende:

[..]

Ik had hem laatste keer
SPOILER
in z'n rug geschoten voordat hij de lift instapte
.

Heftig stuk. Ook interessant hoe Shepard en de rest er in het verloop op reageerden.
MOTHERFUCKER :( :(
Gatenkaasdinsdag 25 juni 2013 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:06 schreef hans1988 het volgende:
Eeeeeen ME1 weer uitgespeeld, elke side-quest, elke planeet, met alles en iedereen gekletst, beide DLC's erbij en ik heb er weer van genoten!

Wat een bazen-game is het toch ook _O_

Op naar 2 en 3 :D (ook allebei voor de zoveelste keer, maar dat mag de pret niet drukken)
Dit. Ben een aantal weken terug begonnen, maar nu eindelijk voor de 2e keer Mass Effect uitgespeeld. Nu voor de 9e keer met deel twee beginnen. :P
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 11:26 schreef speknek het volgende:
Stukje met Wrex? Die was bij mij al dood, en heb dat maar zo gelaten als canon.
Jep als hij nog leeft en je verraad hem door de Ghenopage niet te verhelpen dan weet hij waar je huis woont :P
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 12:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:17 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Dit. Ben een aantal weken terug begonnen, maar nu eindelijk voor de 2e keer Mass Effect uitgespeeld. Nu voor de 9e keer met deel twee beginnen. :P
Tijdje geleden ook nog gedaan. dacht van nou even snel door deel 1 heen met nieuw klasse, maar toch gewoon weer alles gedaan :')
The_Substitutedinsdag 25 juni 2013 @ 12:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:10 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
MOTHERFUCKER :( :(
Someone has clearly gotten it wrong.
speknekdinsdag 25 juni 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:10 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

MOTHERFUCKER :( :(
Had to be me, somebody else might have missed.
speknekdinsdag 25 juni 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:42 schreef SolidDS het volgende:

[..]

Jep als hij nog leeft en je verraad hem door de Ghenopage niet te verhelpen dan weet hij waar je huis woont :P
Apart dat Wreav er nooit achterkomt. Omdat ie te trots is natuurlijk. Ik vond het wel jammer dat ik Wrex niet bij me had in de Citadel DLC, maar voor de rest vind ik Wreav een interessanter karakter, juist omdat het zo'n eikel is.
hans1988dinsdag 25 juni 2013 @ 13:06
Godver wat duurt het lang om alle dlc voor ME2 te downloaden met 1,5 mb/sec :')
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 13:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:53 schreef speknek het volgende:

[..]

Apart dat Wreav er nooit achterkomt. Omdat ie te trots is natuurlijk. Ik vond het wel jammer dat ik Wrex niet bij me had in de Citadel DLC, maar voor de rest vind ik Wreav een interessanter karakter, juist omdat het zo'n eikel is.
Inderdaad Wrex in Citadel _O-
Vault-Boydinsdag 25 juni 2013 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:18 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Houdt er rekening mee dat Tali niet als LI te selecten is in ME1 ;)
Ah das waar ook.

Misschien blijf ik toch wel Liara houden. Vind haar toch wel het leukste en het interessantste.
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 08:48 schreef speknek het volgende:

[..]

Ik had hem laatste keer
SPOILER
in z'n rug geschoten voordat hij de lift instapte
.

Heftig stuk. Ook interessant hoe Shepard en de rest er in het verloop op reageerden.
Dat stuk was idd heftig ja. Loopt die de lift in en dan met muziek erbij :o Damn kreeg toen gewoon even kippenvel.

quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 10:26 schreef SolidDS het volgende:
Meest dramatische moment ook en daarna als je de Geth helpt en niet de Quarians kunt redden.
Die optie had ik dus gekozen.

Damn man best een triest stuk wat je dan te zien krijgt. Ook met die mooie muziek erbij ;(
SolidDSdinsdag 25 juni 2013 @ 13:44
De laatste keer dat ik ME3 utspeelde had ik echt een Readyness van rond de 9000 Salarians, Krogan, Geth, Quarians, Reaper water gasten freaking alles wat je goed kunt doen had ik. Schiet ik dat irritante jongetje (catalyst) neer en hoopte dat ik zo wel de reapers kon verslaan, maar helaas pindakaas. Blijft toch jammer dit niet een soort van geheim einde was.
Gatenkaasdinsdag 25 juni 2013 @ 14:32
Net crash site van de Normandy gedaan @ deeltje twee. Waarom krijg ik opeens heimwee naar deel 1. :'(
Amnonwoensdag 26 juni 2013 @ 00:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 00:36 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Lol nu alweer joh. Damn heb je snel gedaan.

Ik heb het ook vaak hoor. Dan luister je weer de soundtrack van een game en dan heb je meteen weer zin om dat spel te gaan spelen.
padlarfwoensdag 26 juni 2013 @ 23:57
Oh leeft dit topic ook nog
Appelknallerdonderdag 27 juni 2013 @ 21:01


Echt zielig ;(
Gatenkaasdonderdag 27 juni 2013 @ 21:18
Kunnen die Quarians niet uit het spel optiefen? Nog minder sympathiek dan de Batarians.
Appelknallerdonderdag 27 juni 2013 @ 21:25
quote:
13s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:18 schreef Gatenkaas het volgende:
Kunnen die Quarians niet uit het spel optiefen? Nog minder sympathiek dan de Batarians.
Haten op de Quarians :')

Quarian bumbums _O_ , Tali _O_ , Reegar Carbine _O_
Drizzt_DoUrdendonderdag 27 juni 2013 @ 21:26
quote:
6s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:25 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Haten op de Quarians :')

Quarian bumbums _O_ , Tali _O_ , Reegar Carbine _O_
image.png
Gatenkaasdonderdag 27 juni 2013 @ 21:32
quote:
6s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:25 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Haten op de Quarians :')

Quarian bumbums _O_ , Tali _O_ , Reegar Carbine _O_
Tali :') :') :') :') :') :')
Appelknallerdonderdag 27 juni 2013 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:32 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Tali :') :') :') :') :') :')
tali_zorah_vas_rannoch_by_brinx2-d63mk1o.jpg

5crdx.jpg

Alleen hommotjes haten op O+ Tali O+
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 00:04
Tali ziet me er daar te doods uit, net die banshee uit warcraft :')
Vault-Boyvrijdag 28 juni 2013 @ 00:17
liara-sexy-wallpaper-1024x576.jpg
Gatenkaasvrijdag 28 juni 2013 @ 05:46
quote:
8s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:23 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Alleen hommotjes haten op O+ Tali O+
Tali-mancers. :r :r :r :r :') :') :') :') :') :')
eQuaLvrijdag 28 juni 2013 @ 08:59
Tali O+
Ik kan als male shep ook echt geen andere LI kiezen. Voelt als vreemdgaan :')

1e playthrough had ik ook echt complete galaxy achter mij staan. Alleen Jack was niet loyal in ME2, dus nemesis in ME3 ;(
Kon toen overigens gewoon Quarians & Geth redden, wat moet je dan verneukt hebben als dat niet kan? Bepaalde missies niet (goed) afronden?

Nu met femshep bezig. Wel tof om te zien wat ik allemaal gemist heb :P
Racerbladevrijdag 28 juni 2013 @ 10:53
Na iedere playthrough begin ik de quarians meer te haten eigenlijk. Eerst de oorlog met de geth zelf uitlokken en dan constant slachtoffer spelen en vingertje wijzen. :') Irritant volk is het.
ImMaxavrijdag 28 juni 2013 @ 11:21
Laat iedereen toch gewoon lekker in zijn waarde. Geen enkele LI is 'de beste'. Vind ik juist een van de sterke punten van de ME serie. Zoveel keus. Sterke verhalen. Echt een band krijgen met de verschillende squadmates, die ook allemaal persoonlijke ontwikkeling doormaken.
Heb zelf een zwak voor Tali, maar heb ook saves waarin Liara en Miranda de LI waren. Maakt de game goed herspeelbaar.
Krediaxvrijdag 28 juni 2013 @ 12:45
quote:
Wat een kut leven moet jona hebben.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 13:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 11:21 schreef ImMaxa het volgende:
Laat iedereen toch gewoon lekker in zijn waarde. Geen enkele LI is 'de beste'. Vind ik juist een van de sterke punten van de ME serie. Zoveel keus. Sterke verhalen. Echt een band krijgen met de verschillende squadmates, die ook allemaal persoonlijke ontwikkeling doormaken.
Heb zelf een zwak voor Tali, maar heb ook saves waarin Liara en Miranda de LI waren. Maakt de game goed herspeelbaar.
Ach, de een zegt "Tali :') ", waarop de ander reageert met "Liara :') ". Laat ze, maakt toch niemand wat uit? Het is maar een spel, mensen :+
Vault-Boyvrijdag 28 juni 2013 @ 13:28
LI :')

Tis je vriendin niet :')
Tis maar een spel :')

:')

SPOILER
_O-
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 13:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 13:28 schreef Vault-Boy het volgende:
LI :')

Tis je vriendin niet :')
Tis maar een spel :')

:')

SPOILER
_O-
:')
padlarfvrijdag 28 juni 2013 @ 13:33
Tali :') Liara :') Miranda :') Ashley :') Traynor :') Kelly Chambers :') Allers :')

828104172.jpg
Phantoms O+

SPOILER
is niet serieus he, ik haat die bitches intens
padlarfvrijdag 28 juni 2013 @ 13:34
Tevens, tijdens het zoeken naar een phantom plaatje zag ik dit:

mass_effect___pregnant_nemesis_phantom_request_by_wsk65-d5ogayl.jpg

wat bezielt mensen om zoiets te maken? :')
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 13:37
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 13:34 schreef padlarf het volgende:
Tevens, tijdens het zoeken naar een phantom plaatje zag ik dit:

[ afbeelding ]

wat bezielt mensen om zoiets te maken? :')
_O- :')
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 13:49
Er gaat zelfs een Fornax.pdf rond :')
The_Substitutevrijdag 28 juni 2013 @ 14:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 juni 2013 12:53 schreef speknek het volgende:
Apart dat Wreav er nooit achterkomt. Omdat ie te trots is natuurlijk. Ik vond het wel jammer dat ik Wrex niet bij me had in de Citadel DLC, maar voor de rest vind ik Wreav een interessanter karakter, juist omdat het zo'n eikel is.
Het enige interessante aan hem is dat ie compleet in contrast staat met Wrex. Wrex, die ondanks z'n eigen instinct toch het totaalbeeld ziet, met alle hoofdpijnen die dat meebrengt, en weet dat de krogan moeten veranderen - tegenover Wreav, die de typische tiran uithangt, met geweld, intimidatie, enz, en daar de verdere implicaties niet van inziet. Hoe is dat interessanter?
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 13:34 schreef padlarf het volgende:
wat bezielt mensen om zoiets te maken? :')
In-game lijkt me dit best handig: wat minder acrobatiek, wat meer 'moeilijk lopen met handen in de onderrug'.

[ Bericht 0% gewijzigd door The_Substitute op 28-06-2013 14:45:56 ]
Appelknallervrijdag 28 juni 2013 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 13:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Er gaat zelfs een Fornax.pdf rond :')
Staat op mijn pctje :9~

Hete plaatjes hoor :9~ :@ :@
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 16:30
quote:
8s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:24 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Staat op mijn pctje :9~

Hete plaatjes hoor :9~ :@ :@
:D
Appelknallervrijdag 28 juni 2013 @ 16:33
SPOILER
tumblr_mj37ilTeTj1rpkbrso1_500.png
http://fornaxmag.tumblr.com/

Lekker hoor :9~ :9~

tumblr_m837fyHv3f1rq9btxo6_250.gif

[ Bericht 13% gewijzigd door Appelknaller op 28-06-2013 18:15:35 ]
Appelknallervrijdag 28 juni 2013 @ 16:43
batarian_beauty_by_yanarada-d4de5v4.jpg

:9~ :9~
The_Substitutevrijdag 28 juni 2013 @ 17:59
Kijk maar uit wat je hier post, anders heb je een ban aan je broek.
Gatenkaasvrijdag 28 juni 2013 @ 18:02
quote:
Wtf man.
padlarfvrijdag 28 juni 2013 @ 20:32
quote:
8s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:24 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Staat op mijn pctje :9~

Hete plaatjes hoor :9~ :@ :@
Gast :')
Drizzt_DoUrdenvrijdag 28 juni 2013 @ 20:46
Appel zit zeker al de hele middag op blauwe tietjes te fappen :D
hans1988vrijdag 28 juni 2013 @ 23:16
quote:
Das nog niks vergeleken met wat je in de donkere hoeken van Google Images kan vinden :')
hans1988maandag 15 juli 2013 @ 00:33
En ik heb het weer gedaan! _O_ De gehele Trilogie doorgespeeld, alle DLC gedaan, elke Planeet gescand/verkend. Alle Side-missions gedaan. En ik heb er weer van genoten! Wat een rit was het weer en wat een TOP-serie! _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
DeeCruisemaandag 15 juli 2013 @ 08:32
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 00:33 schreef hans1988 het volgende:
En ik heb het weer gedaan! _O_ De gehele Trilogie doorgespeeld, alle DLC gedaan, elke Planeet gescand/verkend. Alle Side-missions gedaan. En ik heb er weer van genoten! Wat een rit was het weer en wat een TOP-serie! _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
^O^

Hoeveel uur totaal?
Vault-Boymaandag 15 juli 2013 @ 11:37
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 00:33 schreef hans1988 het volgende:
En ik heb het weer gedaan! _O_ De gehele Trilogie doorgespeeld, alle DLC gedaan, elke Planeet gescand/verkend. Alle Side-missions gedaan. En ik heb er weer van genoten! Wat een rit was het weer en wat een TOP-serie! _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Nice.

Moet er ook echt weer een keer aan gaan beginnen. Had hem vorige keer wel helemaal uitgespeeld, maar had pas alle dlc van deel 3 gekocht en had de side missies van deel 2 en 3 helemaal niet gedaan. Dus wil de serie toch nog een keer helemaal 100% gaan spelen.

Alleen ik moet er echt even weer zin in hebben.
hans1988maandag 15 juli 2013 @ 12:00
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 08:32 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

^O^

Hoeveel uur totaal?
zo'n 120 uur :P Ik neem me er ruim de tijd voor :P
Gatenkaasmaandag 15 juli 2013 @ 12:12
Op insanity?
DeeCruisemaandag 15 juli 2013 @ 12:42
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 12:00 schreef hans1988 het volgende:

[..]

zo'n 120 uur :P Ik neem me er ruim de tijd voor :P
Mwoa, is toch netjes qua gemiddelde, vooral als je ook alle dialogen doorloopt en niet skipped. Het blijft een van mijn favoriete series, maar heb het teveel gespeeld om nog eens helemaal te doorlopen. Misschien over een jaar of 2 nog een keer..
Vault-Boymaandag 15 juli 2013 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 12:42 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Mwoa, is toch netjes qua gemiddelde, vooral als je ook alle dialogen doorloopt en niet skipped. Het blijft een van mijn favoriete series, maar heb het teveel gespeeld om nog eens helemaal te doorlopen. Misschien over een jaar of 2 nog een keer..
Daar heb ik met Mass Effect gelukkig nog geen last van :P Heb het ook pas 2x gespeeld in tegenstelling tot Fallout 3. Die heb ik vanaf 2008 echt wel 50x als het niet meer is opnieuw gespeeld.

En nee het verveeld nog steeds niet _O_ _O_ _O_
Son-Gokuwoensdag 17 juli 2013 @ 12:58
Ik moet zeggen, deel 2 en drie heb ik altijd op insanity gespeeld, maar deel 1 ga ik 1 keer op insanity uitspelen ivm de tropy/reward of wat dan ook, en dan nooit meer, net ff TE pittig/irritant als echt iedereen en z'n moeder armor/shield/biotic barrier/regenerative shit heeft, veteran/hardcore is goed genoeg voor de volgende playthrough(s) :)
SolidDSwoensdag 17 juli 2013 @ 13:02
Ik speel altijd alle delen op Insanity omdat het dan gewoon net wat meer uitdaging biedt, Maar deel 2 en 3 zijn inderdaad een stuk makkelijker.
Vault-Boywoensdag 17 juli 2013 @ 13:15
Gister weer aan deel 2 begonnen. Echt man heb nu al iets van 3x dat moment gezien dat je voor het eerst Joker en de nieuwe Normandy ziet. Damn blijf maar kippenvel krijgen van dat moment. Die muziek is ook echt prachtig gedaan.
Drizzt_DoUrdenwoensdag 17 juli 2013 @ 17:20
M'n neefje was hier vanmiddag en die heeft een uurtje deel 2 gespeeld. Was meteen helemaal verkocht, dus die zal de serie binnenkort ook wel kopen :D
hans1988woensdag 17 juli 2013 @ 18:10
Dacht, ga je lekker nog wat achievements vrijspelen in 1... ja niet dus, alle achievements verdwenen ;(
Racerbladewoensdag 17 juli 2013 @ 19:02
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:10 schreef hans1988 het volgende:
Dacht, ga je lekker nog wat achievements vrijspelen in 1... ja niet dus, alle achievements verdwenen ;(
Die zijn gebonden aan je account, die kunnen niet zomaar verdwijnen. Tenzij het een storing is bij Microsoft, dan zullen ze snel terugkomen.
DeeCruisedonderdag 18 juli 2013 @ 08:58
Weet niet of er meer mensen zijn die Sins of a Solar Empire Rebellion spelen, maar ik kan niet wachten tot deze mod uitkomt:

http://www.moddb.com/mods(...)-the-reapers-trailer

Compleet nagemaakt Mass Effect Universe, maar dan in RTS op steroids!
Gatenkaasdonderdag 18 juli 2013 @ 10:33
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 08:58 schreef DeeCruise het volgende:
Weet niet of er meer mensen zijn die Sins of a Solar Empire Rebellion spelen, maar ik kan niet wachten tot deze mod uitkomt:

http://www.moddb.com/mods(...)-the-reapers-trailer

Compleet nagemaakt Mass Effect Universe, maar dan in RTS op steroids!
Kan leuk zijn, maar ziet er nogal saai uit.
DeeCruisedonderdag 18 juli 2013 @ 13:01
quote:
15s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:33 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Kan leuk zijn, maar ziet er nogal saai uit.
Jij speelt duidelijk geen Sins of a Solar Empire ;)
emokiddonderdag 18 juli 2013 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:01 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Jij speelt duidelijk geen Sins of a Solar Empire ;)
Dan mag hij het nog steeds saai vinden toch.. lol.
Gatenkaasdonderdag 18 juli 2013 @ 14:02
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:01 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Jij speelt duidelijk geen Sins of a Solar Empire ;)
Ruimteschepen die stationair elkaar zitten af te knallen. Wat een feest.
DeeCruisedonderdag 18 juli 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:02 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Ruimteschepen die stationair elkaar zitten af te knallen. Wat een feest.
En mass effect is een on rails shooter..
Gatenkaasdonderdag 18 juli 2013 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:24 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

En mass effect is een on rails shooter..
Ga Vanguard spelen. ^O^
DeeCruisedonderdag 18 juli 2013 @ 15:12
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:26 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Ga Vanguard spelen. ^O^
:')
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 16:16
Vanguards zijn wel tof. Sentinels zijn geen zak aan :P
Racerbladedonderdag 18 juli 2013 @ 16:52
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 16:16 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Vanguards zijn wel tof. Sentinels zijn geen zak aan :P
:{w

Ze zijn allemaal tof. :6
padlarfdonderdag 18 juli 2013 @ 17:27
Krogan Sentinel voor leven jwz
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 18:56
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 16:52 schreef Racerblade het volgende:

[..]

:{w

Ze zijn allemaal tof. :6
Heul nie.
2Happy4Udonderdag 18 juli 2013 @ 19:09
Manguard of opbokken.
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 19:13
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:09 schreef 2Happy4U het volgende:
Manguard of opbokken.
Engineer is toffer.
2Happy4Udonderdag 18 juli 2013 @ 19:14
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Engineer is toffer.
Schuil maar achter je turrets ja, zwakkeling
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 19:14
quote:
6s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:14 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Schuil maar achter je turrets ja, zwakkeling
Ik sta vooraan met een shotgun in m'n klauwen.
2Happy4Udonderdag 18 juli 2013 @ 19:15
quote:
6s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Ik sta vooraan met een shotgun in m'n klauwen.
Halve bitch nigga
Echte mannen meppen
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 19:21
quote:
6s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:15 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Halve bitch nigga
Echte mannen meppen
Dat gebeurt ook vaak genoeg ja :7
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 21:11
Ik ga het nog één keer proberen met ME1, als manguard.
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 23:09
Ik had nog een Manguardsave staan, lvl 9, was op Therum en wist nog waarom ik vorige keer niet verder kon: een smal paadje waar je de Mako moet parkeren en te voet verder moet richting een fabriek. Daar sloeg ik me dit keer met gemak door de geth (incl. de sniper en de rocketlauncher die bovenaan stonden)... tot ik net bij een ambush terecht kwam :{ Wat ik ook doe, ik ga er altijd aan tegen die horde crawlers, snipers en dat dikke geval :')
emokiddonderdag 18 juli 2013 @ 23:18
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik had nog een Manguardsave staan, lvl 9, was op Therum en wist nog waarom ik vorige keer niet verder kon: een smal paadje waar je de Mako moet parkeren en te voet verder moet richting een fabriek. Daar sloeg ik me dit keer met gemak door de geth (incl. de sniper en de rocketlauncher die bovenaan stonden)... tot ik net bij een ambush terecht kwam :{ Wat ik ook doe, ik ga er altijd aan tegen die horde crawlers, snipers en dat dikke geval :')
Bij het woord "mako" krijg ik al de kriebels..

Never again.
padlarfdonderdag 18 juli 2013 @ 23:28
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik had nog een Manguardsave staan, lvl 9, was op Therum en wist nog waarom ik vorige keer niet verder kon: een smal paadje waar je de Mako moet parkeren en te voet verder moet richting een fabriek. Daar sloeg ik me dit keer met gemak door de geth (incl. de sniper en de rocketlauncher die bovenaan stonden)... tot ik net bij een ambush terecht kwam :{ Wat ik ook doe, ik ga er altijd aan tegen die horde crawlers, snipers en dat dikke geval :')
Die armature (of colossus ) daar is echt een bitch ja :')
Drizzt_DoUrdendonderdag 18 juli 2013 @ 23:42
Pfff, kut Krogan Battlemaster :r 4e keer op rij dat ik het NET niet red ;(
Drizzt_DoUrdenvrijdag 19 juli 2013 @ 00:44
Ben alweer een stuk verder, heb met heel veel geluk van die Battlemaster gewonnen en zit nu de geth op Zhu's Hope af te slachten :P
Gatenkaasvrijdag 19 juli 2013 @ 01:08
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Pfff, kut Krogan Battlemaster :r 4e keer op rij dat ik het NET niet red ;(
Die Battlemaster is echt zo kut. Ik ben nu voor het eerst met een Femshep bezig, renegade engineer. Tegen geth is wel aardig makkelijk zo. :9
Drizzt_DoUrdenvrijdag 19 juli 2013 @ 02:22
Ben inmiddels al een eindje verder, sta nu voor de 2e keer tegenover de Thorian op/onder Zhu's Hope, zonder medigel, met Garrus en Liara op low health en er zal zometeen weer een golf van creepers op me af komen. Joy :')
Appelknallervrijdag 19 juli 2013 @ 20:23

Misschien maar eens een keer in het frans spelen :P
The_Substitutevrijdag 19 juli 2013 @ 20:58
Je dois partir!
Drizzt_DoUrdenvrijdag 19 juli 2013 @ 21:46
Gaat lekker, ben alweer lvl 20 en moet nu ene Major Kyle overtuigen dat 'ie niet goed bezig is.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 19 juli 2013 @ 21:47
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:58 schreef The_Substitute het volgende:
Je dois partir!
A tout le monde,
a tout mes amis!
padlarfvrijdag 19 juli 2013 @ 21:56
Assumer controle directe.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 19 juli 2013 @ 22:46
Gelukt, al moest het met vechten gebeuren (had niet genoeg charmpunten, blijkbaar) en ging ik twee keer dood voordat ik me door dat gebouw heen kon vechten :') Had trouwens wel verwacht dat Kyle hem snel peerde en hem als "eindbaas" nog te grazen moest nemen, maar hij was al meteen dood. Heb hem wel ge-teabagged.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 20 juli 2013 @ 00:16
Zeu, ben inmiddels een lvl 23 Vanguard/Shock Trooper met 5 1/3e Paragonblokjes en Charm op 10 :P
Drizzt_DoUrdenzaterdag 20 juli 2013 @ 19:57
En dat was deel 1 O+ Heb het uitgespeeld op lvl 40.
Vault-Boyzaterdag 20 juli 2013 @ 20:04
Damn hoe snel spelen jullie die Mass Effect delen uit zeg :o
Drizzt_DoUrdenzondag 21 juli 2013 @ 01:44
Ben inmiddels alweer lvl 12 in ME2, heel absurd dat ik nu pas naar Horizon gestuurd word, dat is/was altijd lvl 10 :? Ennieweejs, m'n lvl 40 vanguard is nu een engineer met reave en zal op lvl 16 de shotgun nemen. Ik speel de engineer sowieso al erg agressief: drone op vijand gooien, er op af stormen en schieten maar. Altijd vooraan in het gevecht :7
Gatenkaaszondag 21 juli 2013 @ 10:53
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 01:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ben inmiddels alweer lvl 12 in ME2, heel absurd dat ik nu pas naar Horizon gestuurd word, dat is/was altijd lvl 10 :? Ennieweejs, m'n lvl 40 vanguard is nu een engineer met reave en zal op lvl 16 de shotgun nemen. Ik speel de engineer sowieso al erg agressief: drone op vijand gooien, er op af stormen en schieten maar. Altijd vooraan in het gevecht :7
Horizon is als je 8 squadmates hebt.
Drizzt_DoUrdenzondag 21 juli 2013 @ 13:51
quote:
14s.gif Op zondag 21 juli 2013 10:53 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Horizon is als je 8 squadmates hebt.
Ah, dan heb ik die dus normaal al op lvl 10.
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 00:38
Inmiddels alweer lvl 26 in ME2 :P Moet nu Samara nog loyal krijgen, Liara ff regelen en daarna achter de Reaper IFF aan.
Mr.Noodlemaandag 22 juli 2013 @ 00:46
Ik zoek nog de ME Trilogy pack, tijdje geleden wassie bij FRS voor ¤27,99, maar vergeten te kopen Waar kun je die nog krijgen voor ¤30,- ?
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 01:00
En 27 :P
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 01:00
quote:
11s.gif Op maandag 22 juli 2013 00:46 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik zoek nog de ME Trilogy pack, tijdje geleden wassie bij FRS voor ¤27,99, maar vergeten te kopen Waar kun je die nog krijgen voor ¤30,- ?
Geen idee, maar je kunt ME1+2 voor 15 euro op Steam kopen ;)
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 18:56
Zo, dat was ME2... helaas ben ik een paar crewmembers kwijtgeraakt (Kelly Chambers, engineer Gabby, chef Rupert en wat onbelangrijke), best apart aangezien ik dacht dat je toch zeker nog een missie of 2 kon doen voordat je je hele crew uit de klauwen van de collectors kon redden. Achja.

Ik twijfel nu heel sterk tussen opnieuw beginnen in 1 met een Adept en m'n Engineer naar 3 overzetten om daar verder te gaan. Heb meer zin in Adept :P Ik heb net wat dingen zitten lezen over beste bonuspower/skill voor Adept in ME1:

- Sniper: van afstand beginnen met rellen, dan in biotics-range komen, die dingen spammen en tussendoor Pistol.
- Electronics: voor shields (die je nog niet hebt) en sabotage.

Lastig.
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 19:10
Laat maar weer, ik zie dat je die achievements eerst moet unlocken :') Dan maar gewoon als Adept spelen ^O^
Vault-Boymaandag 22 juli 2013 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 18:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zo, dat was ME2... helaas ben ik een paar crewmembers kwijtgeraakt (Kelly Chambers, engineer Gabby, chef Rupert en wat onbelangrijke), best apart aangezien ik dacht dat je toch zeker nog een missie of 2 kon doen voordat je je hele crew uit de klauwen van de collectors kon redden. Achja.

Ik twijfel nu heel sterk tussen opnieuw beginnen in 1 met een Adept en m'n Engineer naar 3 overzetten om daar verder te gaan. Heb meer zin in Adept :P Ik heb net wat dingen zitten lezen over beste bonuspower/skill voor Adept in ME1:

- Sniper: van afstand beginnen met rellen, dan in biotics-range komen, die dingen spammen en tussendoor Pistol.
- Electronics: voor shields (die je nog niet hebt) en sabotage.

Lastig.
Game jij ook gewoon met dit weer ofzo :P Damn jij speelt die ME games echt heel snel uit :+
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 20:15 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Game jij ook gewoon met dit weer ofzo :P Damn jij speelt die ME games echt heel snel uit :+
Was iets van de 20e keer dat ik ME2 speelde, dusja :D Als engineer speel ik het ook heel agressief: zodra ik een groep enemies zie smijt er een drone tussen, ren naar voren, cast area reave en schiet dan gewoon zoveel mogelijk aan gort. Zodra het kan (en nodig is) doe ik weer een drone, reave... rinse & repeat. Geen laf gedoe van achterin blijven en casten, gewoon keihard rellen :D
bjorntjumaandag 22 juli 2013 @ 20:54
quote:
11s.gif Op maandag 22 juli 2013 00:46 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik zoek nog de ME Trilogy pack, tijdje geleden wassie bij FRS voor ¤27,99, maar vergeten te kopen Waar kun je die nog krijgen voor ¤30,- ?
Zag de Xbox 360 versie toevallig vandaag bij Mediamarkt Eindhoven liggen voor 30 euro. Weet niet of ze de PC en PS3 versie ook hebben.
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 22:40
Ik zit nu toch even bij de ME1 Sentinel te kijken, die is iig veelzijdiger en op het eerste gezicht leuker dan de ME2-variant, maar ze kunnen zo te zien geen armor dragen (alleen light, toch?) en alleen met pistols schieten... wat ik dus al zowat de hele tijd met m'n vanguard deed :P
Drizzt_DoUrdenmaandag 22 juli 2013 @ 23:05
Lezen, lezen, lezen... en ik ben eruit: Assault Rifle Bastion Sentinel :+ Moet ik wel eerst even hersenloos 150 man afschieten met een Soldier voordat ik dat ding toe kan voegen aan de Sentinel, dus dat wordt morgen pas echt lol hebben.

Of in de console klooien, maar dat is gay :')
Rikketikdinsdag 23 juli 2013 @ 00:10
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 18:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zo, dat was ME2... helaas ben ik een paar crewmembers kwijtgeraakt (Kelly Chambers, engineer Gabby, chef Rupert en wat onbelangrijke), best apart aangezien ik dacht dat je toch zeker nog een missie of 2 kon doen voordat je je hele crew uit de klauwen van de collectors kon redden. Achja.
Volgens mij kun je alleen Legion's loyalty mission doen zonder het risico te lopen dat er crewleden doodgaan.
Drizzt_DoUrdendinsdag 23 juli 2013 @ 00:44
quote:
2s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:10 schreef Rikketik het volgende:

[..]

Volgens mij kun je alleen Legion's loyalty mission doen zonder het risico te lopen dat er crewleden doodgaan.
Die missie deed- en doe ik altijd meteen zodra hij lid van m'n team is ;)
Dranksterdinsdag 23 juli 2013 @ 01:14
quote:
11s.gif Op maandag 22 juli 2013 00:46 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik zoek nog de ME Trilogy pack, tijdje geleden wassie bij FRS voor ¤27,99, maar vergeten te kopen Waar kun je die nog krijgen voor ¤30,- ?
http://www.budgetgaming.n(...)ogy/console-all.html
padlarfdinsdag 23 juli 2013 @ 07:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Die missie deed- en doe ik altijd meteen zodra hij lid van m'n team is ;)
Ik zorg inderdaad altijd dat ik alles heb gedaan, voordat ik de Reaper IFF ga halen.
AthComdinsdag 23 juli 2013 @ 10:13
quote:
7s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 07:45 schreef padlarf het volgende:

[..]

Ik zorg inderdaad altijd dat ik alles heb gedaan, voordat ik de Reaper IFF ga halen.
Ik ook, en dat vind ik ergens best jammer ... Zo heb ik namelijk minder plezier van Legion, daar ik het hem niet overal mee kan brengen zonder dat mijn bemanning doodgaat.

Als men nou een conversatiepunt met Joker / EDI had gedaan waarin je kon bepalen wanneer je die IFF in de Normandy kon steken i.p.v. automatisch ... Ach, dat had ik leuker gevonden. :D
padlarfdinsdag 23 juli 2013 @ 10:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 10:13 schreef AthCom het volgende:

[..]

Ik ook, en dat vind ik ergens best jammer ... Zo heb ik namelijk minder plezier van Legion, daar ik het hem niet overal mee kan brengen zonder dat mijn bemanning doodgaat.

Als men nou een conversatiepunt met Joker / EDI had gedaan waarin je kon bepalen wanneer je die IFF in de Normandy kon steken i.p.v. automatisch ... Ach, dat had ik leuker gevonden. :D
Ik ben het volledig met je eens. Ik had graag Legion meegenomen naar de Quarians >:O
Drizzt_DoUrdendinsdag 23 juli 2013 @ 17:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 10:14 schreef padlarf het volgende:

[..]

Ik ben het volledig met je eens. Ik had graag Legion meegenomen naar de Quarians >:O
Dat zou idd geniaal zijn geweest :P Ach, je kunt Tali iig meenemen naar Heretic Station, wel jammer dat er niet eerst een soort van interactive cutscene is waar ze compleet gaat flippen :+
padlarfdinsdag 23 juli 2013 @ 17:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 17:01 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Dat zou idd geniaal zijn geweest :P Ach, je kunt Tali iig meenemen naar Heretic Station, wel jammer dat er niet eerst een soort van interactive cutscene is waar ze compleet gaat flippen :+

Het kan wel, maar ik wil nooit de crew opofferen. >:O
Drizzt_DoUrdendinsdag 23 juli 2013 @ 19:38
quote:
14s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 17:05 schreef padlarf het volgende:

[..]


Het kan wel, maar ik wil nooit de crew opofferen. >:O
:D
Vault-Boydonderdag 25 juli 2013 @ 01:20
Ben ook weer met Mass Effect 3. Heb nu alle dlc en wil het zo compleet mogelijk uitspelen.

Ben nu na een tijdje weer bij deze missie beland, maar damn die muziek man. Ik krijg echt kippenvel ervan en begin meteen helemaal hyped te worden als eenmaal 1:14 begint :X :X :X
Vault-Boyvrijdag 26 juli 2013 @ 01:15
Fuck man heb ineens een bug in het spel. Hanar Diplomat kan ik nu niet meer doen. Dat is die missie met Kasumi. Ik moet een terminal vinden, maar nergens word wat aangegeven. Had al een fix gevonden maar dat helpt ook niet, omdat ik al veel verder in het spel zit.

Fuck waarom nou weer. Ik probeer echt alles side missies te voltooien.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 26 juli 2013 @ 03:35
Ik ben die bug ook een keer tegengekomen, geen idee wat ik er aan heb gedaan, maar volgens mij was een eerdere save (autosave docking the citadel-idee) laden al genoeg om te werken.
DeeCruisevrijdag 26 juli 2013 @ 08:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 01:15 schreef Vault-Boy het volgende:
Fuck man heb ineens een bug in het spel. Hanar Diplomat kan ik nu niet meer doen. Dat is die missie met Kasumi. Ik moet een terminal vinden, maar nergens word wat aangegeven. Had al een fix gevonden maar dat helpt ook niet, omdat ik al veel verder in het spel zit.

Fuck waarom nou weer. Ik probeer echt alles side missies te voltooien.
Wat ik wel weet is dat je sommige citadel gerelateerde missies slechts kunt doen VOOR de citadel attack. Als de missie accept en dan vervolgens verder speelt verdwijnen de missies, al blijven ze soms wel in je log staan. Enige wat je in dat geval kunt doen is een savegame laden VOOR de citadel attack.

Nu weet ik overigens niet of dat bij jou de situatie is maar dat is het eerste wat me te binnen schoot..
The_Substitutevrijdag 26 juli 2013 @ 08:48
Kan ook liggen aan de game zelf. Als je namelijk midden in een missie zit en je vervolgens savet en herlaadt, wordt alles in 't level gereset. Dus ook bepaalde subdoelen binnen lopende missies.

Ik had dat bij de quest van Aria op de citadel: ik had de Blue Suns en Eclipse overgehaald, dus ik liep richting de uitgang, waar je dus normaal een oproep krijgt van Cpt. Bailey. Maar omdat ik tussentijds gesaved en gereload had, kwam die oproep dus niet en was de quest niet te beëindigen.

[ Bericht 0% gewijzigd door The_Substitute op 26-07-2013 09:56:06 ]
Vault-Boyvrijdag 26 juli 2013 @ 12:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 08:19 schreef DeeCruise het volgende:

[..]

Wat ik wel weet is dat je sommige citadel gerelateerde missies slechts kunt doen VOOR de citadel attack. Als de missie accept en dan vervolgens verder speelt verdwijnen de missies, al blijven ze soms wel in je log staan. Enige wat je in dat geval kunt doen is een savegame laden VOOR de citadel attack.

Nu weet ik overigens niet of dat bij jou de situatie is maar dat is het eerste wat me te binnen schoot..
De laatste Priority missie die ik heb gedaan is Sur'Kesh. Ik probeer juist zoveel mogelijk side missies te doen voordat ik weer een nieuwe main missie begin.

Kan gewoon alle side missies doen, maar net die Hanar Diplomat missie doet weer lastig. En een eerdere save laden word een beetje kut, aangezien ik toch al wat missies en dlc heb gedaan.

;(
Vault-Boyvrijdag 26 juli 2013 @ 13:12
Oh het is nu toch gefixt.

Moest een save maken bij de deur van Bailey, en dan die save gebruiken om wat te veranderen in een progje. Met dat progje een nieuwe save gemaakt en nu kon ik de missie wel doen *O*
Appelknallervrijdag 26 juli 2013 @ 16:37
SP :') , in de MP kun je tenminste als een volus of een krogan/turian/drell/geth/batarian/quarian/asari/salarian/collector rondlopen _O_
Rikketikvrijdag 26 juli 2013 @ 18:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 10:14 schreef padlarf het volgende:

[..]

Ik ben het volledig met je eens. Ik had graag Legion meegenomen naar de Quarians >:O
Je kunt altijd de game modden. Legion heeft een heleboel ongebruike dialoog, helemaal terug tot en met Mordin's recruitment mission op Omega. Meestal voeg ik hem al na Freedom's Progress toe aan mijn game.

quote:
3s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 08:48 schreef The_Substitute het volgende:
Kan ook liggen aan de game zelf. Als je namelijk midden in een missie zit en je vervolgens savet en herlaadt, wordt alles in 't level gereset. Dus ook bepaalde subdoelen binnen lopende missies.
Klopt inderdaad. Ik had dat met die missie voor Aria, waarbij je die Salarian kunt overhalen om de leiding over de Eclipse over te nemen. Normaal gesproken praat je met hem en als je dan naar de lift loopt, dan krijg je Bailey aan de lijn en die informeert je dan dat maffe wijf in de gevangenis blijft en iedereen is blij. Alleen, als je net in dat security hokje saved en die file vervolgend laadt, dan neemt Bailey nooit contact met je op.

Ik moest daardoor een eerdere save laden en werkelijk al die korte side quests op de Citadel weer overnieuw doen. ;(
padlarfvrijdag 26 juli 2013 @ 18:10
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 18:05 schreef Rikketik het volgende:

[..]

Je kunt altijd de game modden. Legion heeft een heleboel ongebruike dialoog, helemaal terug tot en met Mordin's recruitment mission op Omega. Meestal voeg ik hem al na Freedom's Progress toe aan mijn game.

Weet je dat dit serieus nog nooit bij me op is gekomen? :') Is dat met een beetje Google makkelijk uit te vogelen?
#ANONIEMvrijdag 26 juli 2013 @ 18:10
quote:
8s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 16:37 schreef Appelknaller het volgende:
SP :') , in de MP kun je tenminste als een volus of een krogan/turian/drell/geth/batarian/quarian/asari/salarian/collector rondlopen _O_
Ik heb van de week de multiplayer weer eens opgestart. Toen ik er nog fanatiek mee bezig was speelde ik zo een potje gold uit maar nu had ik het op easy zelfs weer even moeilijk omdat ik de besturing en het gevoel kwijt was.
Ps. Ik vind de cerberus harrier trouwens het fijnste wapen om in de multiplayer te gebruiken.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2013 18:12:50 ]
Rikketikvrijdag 26 juli 2013 @ 18:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 18:10 schreef padlarf het volgende:

[..]

Weet je dat dit serieus nog nooit bij me op is gekomen? :') Is dat met een beetje Google makkelijk uit te vogelen?
Speel je op de PC of op de X360? Op beide is het mogelijk, maar op de X360 is het wel ingewikkelder. Speel je op de PC, dan zou dit je aardig op weg moeten helpen:

http://social.bioware.com/group/1278/discussion/4124/

Ik heb alleen zelf geen ervaring met de Coalesced editor, als console gamer kan ik alleen Gibbed gebruiken. Meer uitleg daarover en een downloadlink kun je hier vinden:

http://www.masseffect2fac(...)ls&tutorial=saveEdit

Er staat niet uitgelegd hoe je Legion moet toevoegen in Gibbed, maar dat doe je door naar de "henchmen" tab te gaan en als het goed is staat daar dan een hele waslijst met alle squad mates en hun status (recruited, loyal, alternative armor, etc.). Vervolgens kun je simpelweg Legion als ontmoet en als recruited aanvinken en dan kun je hem zonder problemen gebruiken. Ik weet alleen niet of zijn loyalty mission meteen te doen is of dat je helemaal moet wachten tot wanneer je hem eigenlijk zou recruiten, maar dat merk je dan vanzelf wel. :P
Vault-Boyzaterdag 27 juli 2013 @ 00:46
Wow weer een nieuwe bug :')

Moet een trap af maar hij blijft daar steeds steken. Ik kan geen andere weg nemen en moet perse die trap nemen. Damn man die kut bugs soms :r
Gatenkaaszaterdag 27 juli 2013 @ 00:51
Heb dat een keer gehad @ Horizon. Op gegeven moment had ik het laatste gevecht gehaald (voor het eerst op insanity ook), bleef ik steken op een trap. Erg frustrerend omdat dat als Soldier best een kutgevecht is. :')
Vault-Boyzaterdag 27 juli 2013 @ 01:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 00:51 schreef Gatenkaas het volgende:
Heb dat een keer gehad @ Horizon. Op gegeven moment had ik het laatste gevecht gehaald (voor het eerst op insanity ook), bleef ik steken op een trap. Erg frustrerend omdat dat als Soldier best een kutgevecht is. :')
Kut he :{

Het is alweer gefikst. Moet de resolutie op laagst zetten en op windowed zetten. Gek genoeg werkte dat :P _O- Pffff rare bugs soms. Dit was trouwens tijdens de DLC Leviathan.
Rikketikzaterdag 27 juli 2013 @ 02:56
De trappen in ME3 zijn sowieso bugged. Ik heb dat vaak op Mars, wanneer je buiten zo'n trap op moet, net wanneer Vega van zich laat horen. Ik heb één keer gehad dat ik er gewoon minutenlang over deed om die trap op te komen omdat Shepard er de hele tijd doorheen liep. :')
eQuaLzaterdag 27 juli 2013 @ 09:21
quote:
11s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 02:56 schreef Rikketik het volgende:
De trappen in ME3 zijn sowieso bugged. Ik heb dat vaak op Mars, wanneer je buiten zo'n trap op moet, net wanneer Vega van zich laat horen. Ik heb één keer gehad dat ik er gewoon minutenlang over deed om die trap op te komen omdat Shepard er de hele tijd doorheen liep. :')
Dat idd, schande dat ze dat nooit gepatched hebben eigenlijk.
Vault-Boyzondag 28 juli 2013 @ 02:08
Thane ;(

Damn ME3 heeft ook best wel veel side missies. Ik heb er aardig wat opzitten en heb net Priority Citadel II gedaan. Nu heb ik weer iets van 20 a 25 side missies te doen.

Wanneer zijn jullie eigenlijk gestart met die Citadel DLC? Ik wil het eigenlijk net voor het einde doen, zodat iedereen nog even bij elkaar is voordat je echt het einde nadert.
Gatenkaaszondag 28 juli 2013 @ 02:39
quote:
9s.gif Op zondag 28 juli 2013 02:08 schreef Vault-Boy het volgende:
Thane ;(

Damn ME3 heeft ook best wel veel side missies. Ik heb er aardig wat opzitten en heb net Priority Citadel II gedaan. Nu heb ik weer iets van 20 a 25 side missies te doen.

Wanneer zijn jullie eigenlijk gestart met die Citadel DLC? Ik wil het eigenlijk net voor het einde doen, zodat iedereen nog even bij elkaar is voordat je echt het einde nadert.
Verstandigste is het om het na Horizon te doen, zodat je elk mogelijke squadmate aanwezig hebt (afgezien van Thane).
Appelknallerzondag 28 juli 2013 @ 10:52
quote:
0s.gif Op zondag 28 juli 2013 02:39 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Verstandigste is het om het na Horizon te doen, zodat je elk mogelijke squadmate aanwezig hebt (afgezien van Thane).
Je kan wel eerder gaan alleen ff wachten met het feestje tot na Horizon.

Hoeveel mensen is het eigenlijk al opgevallen dat de black widow vol-automatisch is?
#ANONIEMzondag 28 juli 2013 @ 15:26
quote:
0s.gif Op zondag 28 juli 2013 02:39 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Verstandigste is het om het na Horizon te doen, zodat je elk mogelijke squadmate aanwezig hebt (afgezien van Thane).
Huh, kan je Thane dan meenemen als hij nog niet dood is?
Gatenkaaszondag 28 juli 2013 @ 15:59
quote:
14s.gif Op zondag 28 juli 2013 15:26 schreef MAHL het volgende:

[..]

Huh, kan je Thane dan meenemen als hij nog niet dood is?
Citadel unlocked toch voordat hij doodgaat? Of dat weer niet.
Drizzt_DoUrdenzondag 28 juli 2013 @ 16:24
Volgens mij kun je Thane echt niet meenemen in 3.
Appelknallerzondag 28 juli 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op zondag 28 juli 2013 15:59 schreef Gatenkaas het volgende:

[..]

Citadel unlocked toch voordat hij doodgaat? Of dat weer niet.
Citadel kan pas na de cerberus coup, dus dan is Thane al dood.
DeeCruisezondag 28 juli 2013 @ 17:32
quote:
8s.gif Op zondag 28 juli 2013 17:08 schreef Appelknaller het volgende:

[..]

Citadel kan pas na de cerberus coup, dus dan is Thane al dood.
Dit, al zit er een hele mooie reference naar thane in de citadel dlc. Evenals bij mordin btw, daar heb ik me kapot bij gelachen..

SPOILER
Ah not attacking! Mating instinct!
_O-
#ANONIEMzondag 28 juli 2013 @ 18:46
Ohja nu weet ik het weer, zijn zoon was er bij :)
Vault-Boydinsdag 30 juli 2013 @ 02:02
Kan je trouwens als je de keuze moet maken op het einde ook nog saven? Wil eigenlijk als ik daar ben mijn eerste keuze selecteren, maar daarna nog wel vanaf die save de andere keuzes/eindes zien.
DeeCruisedinsdag 30 juli 2013 @ 10:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 02:02 schreef Vault-Boy het volgende:
Kan je trouwens als je de keuze moet maken op het einde ook nog saven? Wil eigenlijk als ik daar ben mijn eerste keuze selecteren, maar daarna nog wel vanaf die save de andere keuzes/eindes zien.
Niet voor zover ik me kan herinneren. Wel heb je de laatste autosave als je de citadel ingestraald wordt, dus vanaf daar is het niet zo lang om dan een nieuwe keuze te maken..