quote:
quote:
Net zoveel als Serviëquote:Op maandag 1 april 2013 15:26 schreef Tim86 het volgende:
3 Nederlanders in de top 100, je zou bijna denken dat het goed ging momenteel.
Meer dan Switzerlandquote:Op maandag 1 april 2013 15:26 schreef Tim86 het volgende:
3 Nederlanders in de top 100, je zou bijna denken dat het goed ging momenteel.
Meer dna Cyprusquote:Op maandag 1 april 2013 15:34 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Meer dan SwitzerlandMeer dan Engeland
Meer dan Canada
![]()
quote:
Die volleysquote:
quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:15 schreef Morthill het volgende:
Valt me mee dat er nog niet wordt opgemerkt dat het duo Haase/Sijsling momenteel 5e staat in de dubbelrankings
Haase staat op een plaats waar hij wel zou moeten staan, maar waar hij niet hoort te staan op basis van huidige resultaten. Sijsling staat op een plaats waar hij niet hoort te staan.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:31 schreef Morthill het volgende:
Haase barst van talent, maar faalt gewoon mentaal. Dus die staat dan eerder te laag als jouw redenering ergens op zou slaan.
Sijsling staat waar hij hoort op basis van zijn prestatiesquote:Op woensdag 3 april 2013 17:33 schreef Norrage het volgende:
[..]
Haase staat op een plaats waar hij wel zou moeten staan, maar waar hij niet hoort te staan op basis van huidige resultaten. Sijsling staat op een plaats waar hij niet hoort te staan.
Ja inderdaad. Maar ik gok dat hij er volgend jaar niet meer staat. En Roowbin ook niet meer tenzij die drastisch iets verandert. Hopelijk staat Thiemo er dan nog wel in. En van Schoorel en Jesse top 100 verwachten is ook buitengewoon onrealistisch. Schoorel gaat nooit meer dat niveau halen van destijds.quote:Op woensdag 3 april 2013 17:53 schreef Morthill het volgende:
[..]
Sijsling staat waar hij hoort op basis van zijn prestatiesOm even een open deur in te trappen. Voor mij is dat het enige wat telt.
Die potquote:Op woensdag 3 april 2013 19:48 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Herinneren jullie nog hoe Haase een set tegen Nadal uitserveerde met 3 aces en een servicewinner. Had dat niet de Roooooowbin kunnen worden.![]()
Haase had op zich het talent een solide top 30 speler te zijn met hier en daar een flinke piek, maar dat zie ik niet meer gebeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |