Ja, hierrrrr!quote:Op zondag 24 maart 2013 21:14 schreef DJMomo het volgende:
Voel me echt een enorme kluns zeg. ook enorm last weer van vallende ziekte, laat echt alles kletteren. Erg vermoeiend dit. en wachtbank is enorm ruk ja! Wie zit er nu nog meer op?
Jup, maar het wachtbankje zit je natuurlijk sowieso op, (klachten van) virusje of nietquote:Op maandag 25 maart 2013 09:36 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
I know, maar heb er al de helft opzitten![]()
Oh en bunnyoren bij xenos
Donequote:Op maandag 25 maart 2013 09:58 schreef ProjSkippy het volgende:
Kan trouwens de volgorde van de NOD's in de OP nog aangepast worden, Bla?
En anders: lieve mods, we vinden jullie zo lief en zonder jullie zouden we nergens zijn. Hellup?
Koffie dan maarquote:Op maandag 25 maart 2013 09:55 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Jup, maar het wachtbankje zit je natuurlijk sowieso op, (klachten van) virusje of niet.
Er mogen wmb wel wat meer dingen in de OP aangepast worden.quote:Op maandag 25 maart 2013 09:58 schreef ProjSkippy het volgende:
Kan trouwens de volgorde van de NOD's in de OP nog aangepast worden, Bla?
En anders: lieve mods, we vinden jullie zo lief en zonder jullie zouden we nergens zijn. Hellup?
quote:Op maandag 25 maart 2013 13:40 schreef zandsculptuur het volgende:
Ik vind zelfs NOD stom, want ik word op bijna alle dagen niet ongesteld.
Je had mijn moeder moeten horen toen ik het over NOD hadquote:Op maandag 25 maart 2013 13:40 schreef zandsculptuur het volgende:
Ik vind zelfs NOD stom, want ik word op bijna alle dagen niet ongesteld.
Maar het is een functionele term, dus die mag blijven.
Dat iemand online is zegt niet veel. Het kan zijn dat ze ooit eens op een school oid online is gegaan en dat er meerdere users daarvandaan hier zijn. Dan wordt het ip adres wel herkent maar was het niet per se die user.quote:Op maandag 25 maart 2013 13:58 schreef ProjSkippy het volgende:
Sowieso kan er volgens mij wel eens een bezem door de lijst WOHTS'ers. Een aantal heeft hier al zoooo lang niet meer mee gepost of is zelfs al heel lang niet meer online geweest.
Bijvoorbeeld (voor zo ver ik kan zien hè):
- Estelle: Laatst op Fok! gepost op 13 november 2012
- Wumb: Laatst op Fok! gepost eind december/begin januari, daarna nooit meer gezien en reageert ook niet op PB's. Volgens profiel ook al bijna 3 maanden niet meer online geweest.
--
- Met Kekaa weet ik eigenlijk niet hoe het staat.. die post nog steeds heel enthousiast overal, maar de laatste keer in OUD/hier was in september 2012..
- Lindala is nog wel veel online, maar heeft voor het laatst gepost in mei 2012.
Dus, wat vinden wij, geëmancipeerde vrouwen van bovenstaande..?
Ah, ja, goed punt!quote:Op maandag 25 maart 2013 14:07 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat iemand online is zegt niet veel. Het kan zijn dat ze ooit eens op een school oid online is gegaan en dat er meerdere users daarvandaan hier zijn. Dan wordt het ip adres wel herkent maar was het niet per se die user.
Ik zal de bezem er door halen. Over Wumb gaan overigens de nodige speculaties door de wandelgangen.
quote:Op maandag 25 maart 2013 14:08 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Ah, ja, goed punt!
En heey, ik ben lichtelijk nieuwsgierig aangelegd, dus hoe kun je me dit aan doen BE?
Vertelquote:Op maandag 25 maart 2013 14:07 schreef Brighteyes het volgende:
Ik zal de bezem er door halen. Over Wumb gaan overigens de nodige speculaties door de wandelgangen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |