controleren waarom het niet dichter wil worden. ruimte gebrek misschien?quote:Op woensdag 13 maart 2013 19:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Hoe kan ik de dichtheid van een gebouw omhoog krijgen, naast de drukke wegen?
Ze zeggen er niets over....quote:Op woensdag 13 maart 2013 19:48 schreef jogy het volgende:
[..]
controleren waarom het niet dichter wil worden. ruimte gebrek misschien?
dezelfde reden dat treinen die langs vier stations gaan alleen mensen vervoeren vanaf het eerstequote:Op woensdag 13 maart 2013 19:50 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Waarom gaan mijn drie brandweerwagens allemaal naar dezelfde brand en staat er ergens anders in de stad een ander gebouw gewoon te fikken.
Bedoel je een onderwijs - departement @ gemeentehuis?quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:04 schreef Breaker.Faker het volgende:
Om een Middelbare School te krijgen moet ik een onderwijs in de regio hebben.
Hoe doe ik dit?
Dit dus. Helemaal mee eens, erg jammerlijkquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:03 schreef over_hedge het volgende:
ik heb nu wel steeds dat ik het leuk vind als ik een nieuwe stad begin. Maar als ik verder ben ga ik me steeds meer aan de bugs ergeren.
Ik ben nu wel in mijn 1tje een nationaal vliegveld aan het bouwenquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:09 schreef Maruna het volgende:
[..]
Dit dus. Helemaal mee eens, erg jammerlijk
Heb je dan alles wonen in 1, en werken in de andere? Levert bij mij alleen maar traffic chaos opquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik heb zelf een eigen regio gemaakt. Heb daarin nu twee steden. Één kolen en erts stad en één woonstad. Loopt tot nu toe wel aardig.
Nee, duurt lang voor het aankomt. Region play werkte gisteravond al een beetje trouwens.quote:Op woensdag 13 maart 2013 19:44 schreef prefix1 het volgende:
een maat van me heeft geld gestuurd in een regio alleen heb het geld niet gehad?? moet ik hetr ergens claime ofzo?'!
je hebt de education department uitbreiding op je city hall nodigquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:04 schreef Breaker.Faker het volgende:
Om een Middelbare School te krijgen moet ik een onderwijs in de regio hebben.
Hoe doe ik dit?
Ik geloof dat ik daar een stad heb die ik niet meer speel met een VU-toren.quote:Op woensdag 13 maart 2013 19:11 schreef Curlbrah het volgende:
Het gaat trouwens om de regio op Europa Oost 4 genaamd The ***********
3000 inwoners en dan al problemen? dan doe je volgens mij iets verkeerd, bij mij gaat het pas vanaf de 80-90k verkeerdquote:Op woensdag 13 maart 2013 19:35 schreef Maruna het volgende:
Ik ben er ff klaar mee...
Het is zo fking snel een puinhoop in de stad... Verkeer slaat nergens op en staat telkens muurvast, al bij 3000 inwoners is het een chaos (met drukke hoofdwegen!)
Er staat file tot kilometers buiten m'n stad, m'n mensen gaan niet werken in de naburige stad waar banen genoeg zijn in de industrie...
Nee... Dit spel heeft grote updates nodig voordat het speelbaar is... Maar daar waren we eigenlijk al wel achter...
volgens mij heb jij ook niet zoveel buren mscholquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:28 schreef mschol het volgende:
[..]
3000 inwoners en dan al problemen? dan doe je volgens mij iets verkeerd, bij mij gaat het pas vanaf de 80-90k verkeerd
quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:28 schreef DjinN het volgende:
Kan iemand mij nog een x uitleggen hoe dat ook al weer zat met die smalle felle groene streepjes ?Ik begrijp dat nog niet helemaal
ook met meerdere buren kan ik pas redelijk laat in de problemen komen...quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:29 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
volgens mij heb jij ook niet zoveel buren mschol
Die felle groene lijntjes geven de maximale grootte aan van het gebouw wat je op dat stuk kan bouwen. Bouw je een weg aangrenzend aan die groene lijn dan benut je de ruimte dus optimaal.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:28 schreef DjinN het volgende:
Kan iemand mij nog een x uitleggen hoe dat ook al weer zat met die smalle felle groene streepjes ?Ik begrijp dat nog niet helemaal
quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:31 schreef mschol het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
donkergroen -> er kan niet maximaal gebruik gemaakt worden van de weg soort (hoge dichtheid in dit geval)
licht groen -> er kan wel de maximale dichtheid gebouwd worden..
[..]
ook met meerdere buren kan ik pas redelijk laat in de problemen komen...
maar hoeveel buren heb jij dan?
Jullie zijn geweldig. Nu snap ik het eindelijkquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:32 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Die felle groene lijntjes geven de maximale grootte aan van het gebouw wat je op dat stuk kan bouwen. Bouw je een weg aangrenzend aan die groene lijn dan benut je de ruimte dus optimaal.
Zo is de grootte van de wegen met de hoogste density 3 blokken. Ze kan je dus een blok maken van 6 blokken diep zodat je in theorie de twee grootste gebouwen achter elkaar kan krijgen.
Je kan het hele blok doen maar ook 1 kant van het blokquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:39 schreef DjinN het volgende:
Maakt het verschil als ik alle 4 de wegkanten vol maak met woongebied? Of is het juist beter als ik tegenoverliggende wegen leeg houdt? (Ervanuitgaande dat ik blokken maak).
volle regios met buren elk een stad ook elk met relatief veel problemen die je vaak zelf er nog even bij krijgt.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:31 schreef mschol het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
donkergroen -> er kan niet maximaal gebruik gemaakt worden van de weg soort (hoge dichtheid in dit geval)
licht groen -> er kan wel de maximale dichtheid gebouwd worden..
[..]
ook met meerdere buren kan ik pas redelijk laat in de problemen komen...
maar hoeveel buren heb jij dan?
het lijkt beter te zijn als je 1 kant bebouwtquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:39 schreef DjinN het volgende:
Maakt het verschil als ik alle 4 de wegkanten vol maak met woongebied? Of is het juist beter als ik tegenoverliggende wegen leeg houdt? (Ervanuitgaande dat ik blokken maak).
vanmiddag was er een patch, daarin lijkt het brandweer probleem te zijn aangepakt.. (meerdere trucks naar 1 huis)quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:39 schreef Black-Hole het volgende:
Is er weer een nieuwe patch? Kan niets vinden maar moest wel weer updaten.
Nice, jammer dat er alleen nog geen nieuwe patch notes op de EA forums te vinden zijn. Langzaam maar zeker worden alle bugs hopelijk opgelost.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:40 schreef mschol het volgende:
vanmiddag was er een patch, daarin lijkt het brandweer probleem te zijn aangepakt.. (meerdere trucks naar 1 huis)
quote:Op woensdag 13 maart 2013 19:55 schreef Danny het volgende:
[..]
dezelfde reden dat treinen die langs vier stations gaan alleen mensen vervoeren vanaf het eerste
dat kan, zolang de 2 maar met een snelweg verbonden zijnquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:46 schreef Prullenbak6 het volgende:
Is het mogelijk om energie / water van je 2e stad te kopen? Of kun je dat alleen van een andere speler kopen?
als je tweede stad een directe wegverbinding heeft en de servers online zijn (en de stad overproductie heeft) welquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:46 schreef Prullenbak6 het volgende:
Is het mogelijk om energie / water van je 2e stad te kopen? Of kun je dat alleen van een andere speler kopen?
quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:40 schreef tim94 het volgende:
[..]
Je kan het hele blok doen maar ook 1 kant van het blok
Zo weet je precies waar het gebouw naartoe gaat wijzen en kan je beter het verkeer regelen
quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:40 schreef mschol het volgende:
[..]
het lijkt beter te zijn als je 1 kant bebouwt
[..]
vanmiddag was er een patch, daarin lijkt het brandweer probleem te zijn aangepakt.. (meerdere trucks naar 1 huis)
quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:46 schreef mschol het volgende:
[..]
dat kan, zolang de 2 maar met een snelweg verbonden zijn
Bij mij is het blijkbaar eenrichtingsverkeer... Er kan geen stroom en riolering van mijn industriestadje gekocht worden maar wel van mijn woonstadquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:46 schreef Danny het volgende:
[..]
als je tweede stad een directe wegverbinding heeft en de servers online zijn (en de stad overproductie heeft) wel
Dan zal het wel server lag zijn dat ik nog steeds niks kan kopen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:46 schreef Danny het volgende:
[..]
als je tweede stad een directe wegverbinding heeft en de servers online zijn (en de stad overproductie heeft) wel
dat soort dingen werken bij mij dan weer welquote:Op woensdag 13 maart 2013 20:54 schreef tim94 het volgende:
Vuilnis ophalen werkt ook niet in de regio -___-
Wanneer gaan ze daar es wat aan doen
Ik stop ermee voor vandaag, dit heeft geen zin zo
Ik ben het aan het testen, je hebt gelijk, het is een rotwerk om een avenue passend (twee kanten maximaal uitbreidbaar) te plaatsen, het is me wel gelukt maar tochquote:Op woensdag 13 maart 2013 13:37 schreef kensei het volgende:
[..]
Maar zonder avenues kan je de hoogste density niet halen, dus je hebt wel meer ruimte voor zoning maar minder effectief.
Wat wel werkt : Water, brandweer, ziekenauto en politiequote:Op woensdag 13 maart 2013 20:55 schreef mschol het volgende:
[..]
dat soort dingen werken bij mij dan weer wel(brandweer, ambulances, politie, stroom, water)
Ik ga een paar weken wachten tot de grootste fouten er uit zijn. Ondertussen Cities XL eens proberen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:54 schreef tim94 het volgende:
Ik stop ermee voor vandaag, dit heeft geen zin zo
in mijn werkstad heb ik ook nog wat mensen wonen.quote:Op woensdag 13 maart 2013 20:14 schreef Maruna het volgende:
[..]
Heb je dan alles wonen in 1, en werken in de andere? Levert bij mij alleen maar traffic chaos op
Die schuine weg door het midden gaat helemaal dichtslibben denk ik.quote:
Waarschijnlijk wel, maak ik wel een keer een avenue vanquote:Op woensdag 13 maart 2013 21:01 schreef Rezania het volgende:
[..]
Die schuine weg door het midden gaat helemaal dichtslibben denk ik.
Ik zou sowieso die middelste weg helemaal doortrekken en er meteen een hoofdweg van maken. Dan voorkom je het probleem van dichtslibben al voor het grootste deel (uit ervaring meegemaakt)quote:Op woensdag 13 maart 2013 21:02 schreef jogy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, maak ik wel een keer een avenue van. Maar het gaat nu om het maximaal uitbreiden en ik probeer zo min mogelijk kruispunten te maken voor de herpederpiaanse inwoners.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |