Maar je wil ook dat sommige wel over die dirtroad rijden, anders is die dirtroad weer nutteloosquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:42 schreef ThamfBeast het volgende:
[..]
Je hebt nooit 150K echte agents in je stad. Als er 150K inwoners staat, heb je hooguit 20K echte agents.
Verder wordt er nu al pathfinding gedaan, een paar extra variabelen daaraan toevoegen maakt het echt niet onwijs veel trager.
Daarnaast is het probleem volgens mij ook niet dat niet iedere agent een vaste woning of baan heeft, maar meer dat er niet naar de juiste variabelen gekeken wordt bij het vinden van het pad. Waarom zou men over een dirtroad gaan rijden als daarnaast een high density avenue ligt?
Waar kan je dat überhaupt zien, die totalen?quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:25 schreef Scorpie het volgende:
Het aantal banen dat open staat in mijn stad is bizar. 90k aan mensen en dan 24k aan banen
Waarom niet? Ooit in C++ iets moeten schrijven voor pathfinding waar elk autootje inderdaad een vertrek en doel had. Met stoplichten, kruispunten etc. En een editor om het stratenplan door een willekeurige gebruiker te laten tekenen en dan op start te drukken. Er gingen al heel wat autootjes prima op weg. En dat was een pentium 166 met misschien 256 mb ram. Uiteindelijk werd het geheugen het probleem, die raakte op. Waarom zou het met de hedendaagse pcs niet beter kunnenquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:37 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Stel dat je dat doet, moet je ook voor 150k agents simultaan pathfinding, besluitvorming gaan doen. Dat is gewoon niet te doen.
Wat er dan gebeurt is dat de ingang van het huis/flat/winkel/fabriek aan die ene kant van de straat komt. Dus minder kerende sims die aan de andere kant moesten zijn, ze rijden meteen de juiste kant van de straat inquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:45 schreef mschol het volgende:
ik merkte wel dat het traffic probleem verschoof/minder werd door maar 1 kant van een blok te zonen..., hierdoor was het wel beter te behappen leek het..
inderdaad, het lijkt me niet eens zo moeilijk om een agent bij iedere kruising een kleine check op verkeersdrukte te laten doen.. Dit zal overigens wel een hoop extra CPU kosten.quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:45 schreef Akilla het volgende:
[..]
Maar je wil ook dat sommige wel over die dirtroad rijden, anders is die dirtroad weer nutteloos
Dit dus; zo moeilijk is het programmeren niet. En ze hebben bij EA genoeg knappe koppen volgens mijquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:48 schreef Pheno het volgende:
[..]
Waarom niet? Ooit in C++ iets moeten schrijven voor pathfinding waar elk autootje inderdaad een vertrek en doel had. Met stoplichten, kruispunten etc. En een editor om het stratenplan door een willekeurige gebruiker te laten tekenen en dan op start te drukken. Er gingen al heel wat autootjes prima op weg. En dat was een pentium 166 met misschien 256 mb ram. Uiteindelijk werd het geheugen het probleem, die raakte op. Waarom zou het met de hedendaagse pcs niet beter kunnen
SimCity moet natuurlijk wel kunnen draaien op de crap die de "The Sims"-generatie doorgaans in huis heeft staan hè!quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:48 schreef Pheno het volgende:
[..]
Waarom niet? Ooit in C++ iets moeten schrijven voor pathfinding waar elk autootje inderdaad een vertrek en doel had. Met stoplichten, kruispunten etc. En een editor om het stratenplan door een willekeurige gebruiker te laten tekenen en dan op start te drukken. Er gingen al heel wat autootjes prima op weg. En dat was een pentium 166 met misschien 256 mb ram. Uiteindelijk werd het geheugen het probleem, die raakte op. Waarom zou het met de hedendaagse pcs niet beter kunnen
Thanks.quote:Op woensdag 13 maart 2013 02:19 schreef kensei het volgende:
[..]
ze lijnen uit op de ruimte die je nodig hebt voor de grootste gebouwen op dat type weg. Bij avenues is er dus meer ruimte nodig
Zelfs dat is beter dan een pentium 166 met 256 mb (en het heeft ook goed 128 kunnen zijn).quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
SimCity moet natuurlijk wel kunnen draaien op de crap die de "The Sims"-generatie doorgaans in huis heeft staan hè!
Een 500 euro laptop van 3 jaar oud
Klik op je bewonersaantal en dan het 2e tabblad.quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:46 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Waar kan je dat überhaupt zien, die totalen?
dan wordt dat vermomd als moeilijkheidsgraad: easy: brainiac, hard herpederpquote:Op woensdag 13 maart 2013 11:02 schreef jogy het volgende:
Dan moeten ze maar gewoon een optie in je lokale cliënt maken die je laat kiezen hoe slim je agents kunnen zijn. van herpederp tot brainiac
Zou zo maar kunnenquote:Op woensdag 13 maart 2013 11:05 schreef mschol het volgende:
[..]
dan wordt dat vermomd als moeilijkheidsgraad: easy: brainiac, hard herpederp
Die regio ben ik ook begonnen in mijn eentje!quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:09 schreef mschol het volgende:
[ afbeelding ]
mijn met de hand gelegde (curvy roads tool) vierkantje
ik ook dusquote:Op woensdag 13 maart 2013 11:10 schreef jogy het volgende:
[..]
Die regio ben ik ook begonnen in mijn eentje!.
dat zag ik inderdaad al aan je buur-stad plaatjes.quote:
5de pas ofzo?quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:12 schreef ArnosL het volgende:
Alweer een update, de hoeveelste is dat al wel niet?
Ik krijg niet eens 1 stad goed draaiend.quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:09 schreef jogy het volgende:
[..]
Zou zo maar kunnen. Maar ik ben nu lekker begonnen met een eigen 7 steden regio met één great work plek en iedereen aan elkaar aangesloten en heb 4 dorpjes opgezet. Nu kan ik lekker als stad-hoppend mijn regio maken zoals ik het wil
. En ben meteen begonnen met het leggen van de avenues (met zoveel mogelijk bochten
). Regionaal traden is ook 'lokaal' trouwens?
quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:12 schreef ArnosL het volgende:
Alweer een update, de hoeveelste is dat al wel niet?
Oh, valt nog wel mee dan, ik had het idee dat het er al meer waren.quote:Op woensdag 13 maart 2013 11:13 schreef NextTVH het volgende:
Ze mogen in plaats van dat gratis spel ook wel gewoon de aankomende DLC's gratis geven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |