In het geval RODA JC heft zich weinig opquote:Op maandag 11 maart 2013 15:04 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Heft elkaar altijd op. Het is standaard dat je aan het eind van het seizoen nagenoeg altijd een 0 lijn hebt bij iedere club. Iedere mazzelpenalty wordt opgeheven door een onterechte kaart etc.
Er moet dit seizoen toch wel een wedstrijdje zijn waar PSV ook gruwelijk gemazzeld heeft? Kan 'm zo niet voor de geest halen, maar moet haast wel.quote:Op maandag 11 maart 2013 16:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
In het geval RODA JC heft zich weinig op
Handsbal van Marcelo .quote:Op maandag 11 maart 2013 16:12 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Er moet dit seizoen toch wel een wedstrijdje zijn waar PSV ook gruwelijk gemazzeld heeft? Kan 'm zo niet voor de geest halen, maar moet haast wel.
Maar dat heeft Marcelo dan wel weer ruimshoots goed gemaakt door onnodig penalties weg te geven.quote:
Maar die waren terecht. Maar dit streept wel weer iets anders weg.quote:Op maandag 11 maart 2013 17:00 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Maar dat heeft Marcelo dan wel weer ruimshoots goed gemaakt door onnodig penalties weg te geven.
twitter:thijsslegers twitterde op maandag 11-03-2013 om 17:07:45Het bericht over de keuring van Boljevic klopt. Hij komt naar #psv reageer retweet
twitter:thijsslegers twitterde op maandag 11-03-2013 om 17:09:33Boljevic is 17, komt naar PSV aan het einde van dit jaar naar PSV als hij 18 is. reageer retweet
twitter:psvnetwerk twitterde op maandag 11-03-2013 om 17:21:16Er is wat verwarring, maar Alexander Boljević blijkt, hoe kan het ook anders, een aanvaller te zijn. #psv reageer retweet
quote:Op maandag 11 maart 2013 17:23 schreef tompsv18 het volgende:
Was een foutje. Is een aanvaller, geen centrale verdediger.
Ff kijken naar onze nieuwe Messi.quote:
WTF. Die tegenstanders.quote:
quote:
quote:Vol
quote:Nu dan
I lolledquote:echt
quote:Op maandag 11 maart 2013 17:23 schreef tompsv18 het volgende:
Was een foutje. Is een aanvaller, geen centrale verdediger.
Blijkt het nog echt zo te zijn ookquote:Op maandag 11 maart 2013 17:23 schreef mrstylo het volgende:
twitter:psvnetwerk twitterde op maandag 11-03-2013 om 17:21:16Er is wat verwarring, maar Alexander Boljević blijkt, hoe kan het ook anders, een aanvaller te zijn. #psv reageer retweet
Is nog waar ookquote:Op maandag 11 maart 2013 17:23 schreef tompsv18 het volgende:
Was een foutje. Is een aanvaller, geen centrale verdediger.
Wat gaan ze dan met die Rayhi doen dan? Hij is ook een Linksbuiten.quote:Op maandag 11 maart 2013 17:44 schreef Lange_Lans het volgende:
Gelukkig is het een linksbuiten. Want daar hadden we er nog geen van.
Meer een aanvallende middenvelder. Ik ben er niet kapot van.quote:Op maandag 11 maart 2013 17:47 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Wat gaan ze dan met die Rayhi doen dan? Hij is ook een Linksbuiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |