Hehequote:Op donderdag 7 maart 2013 22:38 schreef MacorgaZ het volgende:
Moet je hem niet passworden? Is ook wel modern![]()
Deden ze in 1997 alquote:Op donderdag 7 maart 2013 22:38 schreef MacorgaZ het volgende:
Moet je hem niet passworden? Is ook wel modern![]()
quote:Op donderdag 7 maart 2013 22:38 schreef MacorgaZ het volgende:
Moet je hem niet passworden? Is ook wel modern![]()
Passworded Files FTW!!quote:
Supernews is een goede.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 22:50 schreef Dirkos1987 het volgende:
Welke usenet server is het beste waar ik met paypal kan betalen en dus direct kan downloaden?
Eweka is uitgesloten.
DMCA? » Uitlegquote:Op zondag 17 maart 2013 00:43 schreef djbosanac het volgende:
jullie laatste tijd met spot-net problemen met het binnenhalen van spots?
Ik krijg niks meer compleet binnen, terwijl ik een pay-server heb...
Echt op zoek naar een community of gewoon naar een goede site zonder veel fakes? In dat geval is ftdworld.net misschien wat voor je?quote:Op maandag 18 maart 2013 18:30 schreef dimmak het volgende:
Heeft iemand misschien een prive community waar de alles van de welbekende uploaders staan? Dus net als UT maar dan met NZB's?
Ik loop weg met www.nzbserver.com , super site!!quote:Op maandag 18 maart 2013 20:19 schreef Azerdion het volgende:
[..]
Echt op zoek naar een community of gewoon naar een goede site zonder veel fakes? In dat geval is ftdworld.net misschien wat voor je?
Weet zo geen community te bedenken.
Sunny Usenet is voor mij het beste, prima prijs kwaliteit.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 22:50 schreef Dirkos1987 het volgende:
Welke usenet server is het beste waar ik met paypal kan betalen en dus direct kan downloaden?
Eweka is uitgesloten.
Kende ik nog niet, ziet er best wel nice uit! Thanksquote:Op maandag 18 maart 2013 22:35 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Ik loop weg met www.nzbserver.com , super site!!
Zoals glannie zegt; het aanbod is overal zo'n beetje hetzelfde. Maar als je gaat kijken op de sites die hierboven staan, zie je allemaal posts van video, audio e.d.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:09 schreef Bankpasje het volgende:
Zojuist begonnen met eweka, vind alleen het aanbod wat mager, zijn er nog betere/uitgebreiderde? En hoe zit dat nou maar die nzb titels die veranderd worden zodat de nzb niet offline word gehaalt als een film maker begint te klagen, hoe kan ik er achter komen of t nou om een nieuwe film gaat etc?
Vorige week heeft m'n NAS 'm 52 minuten (quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:56 schreef KhaZ het volgende:
Klopt het dat TopGear helemaal niet op usenet staat? Sickbeard kan geen afleveringen vinden..
Sickbeard index is poep!quote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:56 schreef KhaZ het volgende:
Klopt het dat TopGear helemaal niet op usenet staat? Sickbeard kan geen afleveringen vinden..
Wie heeft trouwens de perfecte news search index site (mag best eenmalig of jaarlijks ¤10 kosten) die werkt in CouchPotatoV2 én Sickbeard?
wil niks anders meerquote:Op dinsdag 19 maart 2013 11:30 schreef Azerdion het volgende:
[..]
Kende ik nog niet, ziet er best wel nice uit! Thanks
Heb mijn server opnieuw opgestart en zowel Sab als CP geupdate en het probleem is niet meer voorgekomenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 19:24 schreef Devolution het volgende:
Er is iets flink mis gegaan in mijn setup. Toen ik net in Couch Potato keek had ie 500 nieuwe downloads gevonden en in Sab stond een queue van honderden downloads, allemaal van een viertal films (dus 100x van elke film). Heel mn setup werd gek, de web interface was ongelooflijk sloom etc...
Gebruik ik ook, totnutoe echt geen klachten.quote:Op maandag 18 maart 2013 22:38 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Sunny Usenet is voor mij het beste, prima prijs kwaliteit.
Couchpotato zoekt naar films, Sick Beard zoekt naar tv-series. Beiden sturen ze inderdaad door naar Sabnzbd die ze download.quote:Op woensdag 27 maart 2013 02:09 schreef d4v1d het volgende:
Dus couchpotato zoeks nieuwsgroepen af op bijvoorbeeld 'mythbusters' (Geen idee eigenlijk of daar nog nieuwe afleveringen van worden uitgezonden (?)) En stuurt ze naar sabnzbd? Of begrijp ik het verkeerd? Lijkt me best episch namenlijk
Kun je eens kijken of je in je bin map van sickbeard sick.pid hebt staan.quote:Op woensdag 27 maart 2013 14:35 schreef Armageddon het volgende:
Iemand problemen met de laatste update van SickBeard op een Synology? Ik krijg hem niet meer gestart.
Je moest alleen sick.pid verwijderenquote:Op woensdag 27 maart 2013 16:07 schreef Armageddon het volgende:
Heb hem verwijderd en opnieuw erop gezet. Nu kan ik 39 shows weer gaan toevoegen.![]()
Je kunt toch ook een folder aangeven waar je series staan worden ze automatisch toegevoegdquote:Op woensdag 27 maart 2013 16:07 schreef Armageddon het volgende:
Heb hem verwijderd en opnieuw erop gezet. Nu kan ik 39 shows weer gaan toevoegen.![]()
Ik zag je bericht te laat.quote:Op woensdag 27 maart 2013 16:08 schreef GodZZila het volgende:
[..]
Je moest alleen sick.pid verwijderenAls dat bestand er namelijk staat kan sickbeard niet opstarten omdat hij dan denkt dat hij al gestart is
Vroeg je dit ook niet in het vorige topic?quote:Op donderdag 28 maart 2013 07:35 schreef Kloonhommel het volgende:
Heb de laatste tijd ook problemen met Sickbeard, het komt steeds vaker voor dat een aflevering een status krijgt van "unknown" ipv unaired/aired of zo staat terwijl bij airdate een datum in het verleden staat (afgelopen paar weken) en nou loop ik nu al een aantal afleveringen achter.
Iemand een idee hoe ik dit oplos en of hoe dit komt?
Enige oplossing dat ik heb is de serie verwijderen en opnieuw toevoegen.
1 | C:\Sickbeard\SickBeard.exe --forceupdate |
Uuuhm? Nee, volgens mij niet? Zal eens teruglezen.quote:Op donderdag 28 maart 2013 10:55 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Vroeg je dit ook niet in het vorige topic?
Zo staat ie goed? https://www.dropbox.com/s/e3ipqvq3rkgn8c5/ScreenShot051.jpgquote:
Dat zou moeten werken.quote:Op donderdag 28 maart 2013 13:58 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Zo staat ie goed? https://www.dropbox.com/s/e3ipqvq3rkgn8c5/ScreenShot051.jpg
meer search providers toevoegen.quote:Op donderdag 28 maart 2013 15:11 schreef Tegan het volgende:
Ik heb ook vaker dat Sickbeard gewoon episodes niet vindt/download. Dus blijven die oneindig op Wanted staan totdat ik ze handmatig download. Ik had dit ook een tijdje eerder, toen was het opgelost door Sickbeard up te graden. Nu maar weer eens doen. Het is alleen zoveel gedoe.
Dan moet je je errorlog eens nalezen, die opennzb.net werkt niet goed. (klopt het dat ie veranderd naar een IPadres nadat je hem hebt gesaved en weer terugkeert naar de searchproviderinstelpagina?)quote:Op vrijdag 29 maart 2013 08:14 schreef Tsurany het volgende:
Gewoon opennzb.net toevoegen. Heb die tezamen met mijn eigen public Newznab en dat werkt prima
Opgelost doordat ik bij vorige herinstallatie vergat de mapnaam waar de series instaan opnieuw aan te duiden. Stomstomstommerdestom.quote:Op donderdag 28 maart 2013 07:35 schreef Kloonhommel het volgende:
Verder werkt Autosub ook al een poosje niet meer. Volgens mij komt doordat Sickbeard de afleveringen op de verkeerde manier hernoemt waardoor de naam van de sub en de aflevering naam niet helemaal overeenkomt? Hoe hebben jullie de hernoem-aflevering in Sickbeard ingesteld?
Bij mij gebeurd dat echt niet, dit terwijl ik in een flat woon en in een flatrijke omgeving.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 09:04 schreef µ het volgende:
Ziggo zet mij soms op de helft van de snelheid. Gok vanwege drukte op het netwerk in het weekend.
500GB per maand gok ik. Lijkt mij niet superveel.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 09:44 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Bij mij gebeurd dat echt niet, dit terwijl ik in een flat woon en in een flatrijke omgeving.
Ik maak ook gebruik van SSL. Overigens download ik regelmatig maar niet dagelijks of zo. Er zitten dagen tussen dat ik niks download.
Misschien probeer jij heel internet dagelijks binnen te halen, dan kan ik me er iets van voorstellen dat Ziggo je afknijpt. Anders niet.![]()
Idd, dat is belachelijk veel.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:11 schreef µ het volgende:
[..]
500GB per maand gok ik. Lijkt mij niet superveel.
Hoe kijk je dat weg?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 12:32 schreef redboyke het volgende:
heb nu sinds december een hoger abbonement en in het begin downloade ik 600GB ofzo
nu is dat gezakt naar een 200GB maar 500GB elke maand da's wel veel dan download je gewoon alles wat je tegenkomt?
gewoon de ene serie na de anderequote:
quote:Het is weer bijna Pasen, Easyusenet heeft een spectaculaire aanbieding voor U!!
Tot 06-04-2013 ontvangt u maar liefst 40% korting** op uw aankoop/verlenging, door middel van het invoeren van de couponcode:
PASEN
Tja dat was te verwachten met zo'n publieke indexquote:
met die korting is sunny usenet nog steeds goedkoperquote:Op zaterdag 30 maart 2013 15:36 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Helaas net Abbo bij Sunny afgesloten.
Het gaat er natuurlijk om dat als jij in een drukke netwerk omgeving zit, dat je altijd wel last gaat krijgen met je snelheid. Om iedereen te kunnen voorzien van een goede internetverbinding word iedereen in die regio afgeknepen. Niks aan te doen. Verhuizen naar een plek waar het rustiger is, is een optiequote:Op zaterdag 30 maart 2013 09:04 schreef µ het volgende:
Ziggo zet mij soms op de helft van de snelheid. Gok vanwege drukte op het netwerk in het weekend.
Het is pas veel als meer dan 50% van de mensen dat doet. Dan gaat het netwerk het niet fijn vinden.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:11 schreef µ het volgende:
[..]
500GB per maand gok ik. Lijkt mij niet superveel.
Is natuurlijk een beetje moeilijk gokken of het veel is.quote:[b]Op
500GB per maand gok ik. Lijkt mij niet superveel.
tnx, wat kost het bij pwnzb.com?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 15:45 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Tja dat was te verwachten met zo'n publieke index
Open alternatieven:
http://opennzb.net
https://nzb-matrix.eu
http://nzbtv.net
https://nzb.baconbytes.nl/
http://nzbfinder.ws
https://www.nzbzombie.com/
http://nzbid.org/
Ik heb ook nog 10 invites voor pwnzb.com (maar het kost daar geld enzo..)
Spotweb-sites met werkende Newznab API:
http://spots4all.com
http://cybernuke.nl
$2 per maand, ik was daar toevallig al lid voordat het betaald werd.quote:
nzbs.in heeft zojuist zijn deuren geslotenquote:Op zondag 31 maart 2013 14:29 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
$2 per maand, ik was daar toevallig al lid voordat het betaald werd.
ik raad het niet per se aan hoor.
nzbs.in is een goede invite-only site die op donaties draait, maar niet verplicht betaald is dus.
als je daar een invite voor kan vinden is dat wel een aanrader
en met deze gratis sites moet je ook al alles kunnen vinden hopelijk..
Het is de enige serie waarvan ik de BluRay ook na downloaden heb gekocht.quote:Op dinsdag 2 april 2013 10:58 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Game of Thrones breekt downloadrecord
NU.nl
Bovendien werd de eerste aflevering op het hoogtepunt door ruim 163.000 mensen tegelijkertijd gedeeld.
Dat blijkt uit gegevens van Torrentfreak dat keek naar het aantal downloads voor de BitTorrent-bestanden van de aflevering. BitTorrent is een veel gebruikte manier om bestanden te delen. Onder meer the Pirate Bay maakt daar gebruik van.
Bovendien werd de eerste aflevering op het hoogtepunt door ruim 163.000 mensen tegelijkertijd gedeeld.
Dat blijkt uit gegevens van Torrentfreak dat keek naar het aantal downloads voor de BitTorrent-bestanden van de aflevering. BitTorrent is een veel gebruikte manier om bestanden te delen. Onder meer the Pirate Bay maakt daar gebruik van.
Volgens Torrentfreak werd een aflevering nog nooit door zo veel mensen tegelijkertijd gedeeld. Het oude record stond op naam van de serie Heroes met 145.000 mensen die een aflevering tegelijkertijd deelden.
Nederland
De meeste van de ruim 1 miljoen downloads voor de Game of Thrones-aflevering waren afkomstig uit de Verenigde Staten (12,9 procent), gevolgd door het Verenigd Koninkrijk (11,5 procent) en Australië (9,9 procent). Nederland staat met 4,2 procent op positie 6, net achter Frankrijk en Canada.
HBO, de maker van Game of Thrones, laat in een reactie overigens weten het hoge aantal downloads als een compliment te zien. De serie was over heel 2012 ook al de meest gedownloade show. De zender stelt dat de downloads geen negatieve invloed hebben op de dvd-verkopen en dat het erbij hoort.
=============================================================
Laatste alineaEens een ander geluid.
Dan ben jij ook een uploader/verspreider en geen downloaderquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:32 schreef Armageddon het volgende:
Vieze leugenaars bij dat HBO. Ik ben al vier keer bedreigd door ze.
Honeypotjes van HBO zelf via Torrents.quote:Op dinsdag 2 april 2013 12:57 schreef tcr het volgende:
[..]
Dan ben jij ook een uploader/verspreider en geen downloader.
Mijn SickBeard pakte een repack op vanochtend, dacht al dat mijn versie niet helemaal goed was, sync was een beetje weg halverwege de aflevering. Nou ja, gelukkig werkt het.
Damn, ik moet nodig mijn NAS-schijven vervangen van 2Tb naar 4Tb, ik heb niet eens ruimte voor die hoeveelheden, laat staan de tijd (maar ik neem genoegen met x264, hoef geen 1:1 rips).quote:Op dinsdag 2 april 2013 13:45 schreef GodZZila het volgende:
[..]
Idd ik was benieuwd wat ik download. Maar dan valt 500Gb aardig mee
[ afbeelding ]
Dit is alleen sunny
1 aprilquote:Op dinsdag 2 april 2013 11:29 schreef Rainesz het volgende:
[..]
nzbs.in heeft zojuist zijn deuren gesloten
Te weinig donaties
Geen idee wat je zoekt, maar je zou op bijv nzbindex al voor series/films kunnen aangeven alleen bestanden groter dan 350/700mbquote:Op dinsdag 9 april 2013 12:12 schreef De-Hamster het volgende:
Pff, via de Usenet searchers zoals NZBindex vind ik haast alleen maar spam. En die FTD alternatieven zoals Spotgrit zijn zo traag als wat met veel te weinig content.
Heb eigenlijk het idee dat Brein veel van die oude Usenet / NZB fora afschrikt.
Die gleden zo je downloadbuis in.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:34 schreef µ het volgende:
Ik heb 450 NZB's gedownload via Arma's server, dat was echt fantastisch!
GOT is ook een apart verhaal. Die is al gesloopt voordat ie op usenet staat.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:34 schreef T_Fuff het volgende:
Ik moet wel zeggen dat met 10 min tussen zoeken van sickbeard het me nog niet lukt om de nieuwe series goed binnen te krijgen, bijv GoT 3x02 nog niet (ja, handmatig inmiddels) binnengehaald.
Voor de rest heel erg tevreden, maar sinds vorige week weer wat moeite!
Mooi zoquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:46 schreef T_Fuff het volgende:
Dat dacht ik al ja, rest is baasHelaas is hier downloadsnelheid sinds een week dramatisch (van 5MB/s naar 300KB/s). Maar dat ben ik nog aan het uitzoeken, wel irritant.
Ben in elk geval erg tevreden Arma
Denk meer dat te maken heeft dat eerst de 1080i versie op het net verschijntquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:40 schreef Armageddon het volgende:
[..]
GOT is ook een apart verhaal. Die is al gesloopt voordat ie op usenet staat.
quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:31 schreef Armageddon het volgende:
Tot 1 juni GRATIS uitproberen op m'n server. Voor info PM.
(inclusief Forum toegang voor de niet vindbare handel)
Er zijn zoveel Newznab sites (ik heb er momenteel 20 gebookmarked), dat het he-le-maal niet nodig is om hiervoor te betalen. En zeker niet in combinatie met Spotnet/-lite.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 15:45 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Tja dat was te verwachten met zo'n publieke index
Open alternatieven:
http://opennzb.net
https://nzb-matrix.eu
http://nzbtv.net
https://nzb.baconbytes.nl/
http://nzbfinder.ws
https://www.nzbzombie.com/
http://nzbid.org/
Ik heb ook nog 10 invites voor pwnzb.com (maar het kost daar geld enzo..)
Spotweb-sites met werkende Newznab API:
http://spots4all.com
http://cybernuke.nl
Ik heb ook Newznab sites mét een actief forum en absoluut ook mét aardige mensen. Het is niet zo dat er alleen maar aardige mensen te vinden zijn bij jullie private clubje hoorquote:Op woensdag 10 april 2013 09:40 schreef Idanue het volgende:
Maar dan heb je wel een nab die het altijd goed doet.
En een forum met aardige mensen, als je iets zoekt is er vaak wel iemand die het dezelfde dag nog even voor je upload.
Ik heb er graag een paar euro voor over.
Mensen die alles gratis willen.
Er is hier indd wat voor te zeggenquote:Op woensdag 10 april 2013 10:36 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Ik heb ook Newznab sites mét een actief forum en absoluut ook mét aardige mensen. Het is niet zo dat er alleen maar aardige mensen te vinden zijn bij jullie private clubje hoor(het is trouwens niet zo aardig om mensen eruit te knikkeren die niet betalen of zelfs niet kunnen betalen, dan ben je imho gewoon wat zielig bezig).
En ik zei niet dat ik alles gratis wil (le-zen!), maar om alles binnen te harken wat je nodig hebt, is doneren geen noodzaak, zeker niet i.c.m. Spotnet (en goede payservers), dit is puur mijn bevinding en het lijkt me wel zo eerlijk dat meer mensen hier dit weten voordat de porto opengetrokken wordt, omdat men zich gedwongen voelt door bepaalde personen om te dokken.
Toch grappig dat jullie private clubje verdediging nodig heeft, als het zo goed is, als je beweerd...![]()
Blij dat ik er weg ben posts ouder dan 100 dagen zijn een crime om te downloadenquote:Op woensdag 10 april 2013 14:54 schreef MineraalWater het volgende:
Nog steeds geen problemen gehad met Hitnews, Gister account afgelopen dus vandaag gewoon weer voor een jaar bestellen
Ah net gekocht, Ik share met 4 andere mensen dus is iig nog het besten voor mij.quote:Op woensdag 10 april 2013 17:06 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Blij dat ik er weg ben posts ouder dan 100 dagen zijn een crime om te downloaden
En me upload was geblocked om vage reden, niemand kon me uitleg geven.
Sunny FTW!
http://www.bierdopje.com/ ?quote:Op maandag 15 april 2013 14:16 schreef relativity het volgende:
Iemand een idee waar ze content aanbieden met nederlandse ondertitels?
Meer in de trant van multimedia met Nederlandse ondertitelsquote:
nzbserver.com ?quote:Op maandag 15 april 2013 14:37 schreef relativity het volgende:
[..]
Meer in de trant van multimedia met Nederlandse ondertitels
Maar toch bedanktdie gebruikte ik al.
Ah dank uquote:
Zullen wij samen een private clubje beginnen?quote:Op woensdag 10 april 2013 10:36 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Ik heb ook Newznab sites mét een actief forum en absoluut ook mét aardige mensen. Het is niet zo dat er alleen maar aardige mensen te vinden zijn bij jullie private clubje hoor(het is trouwens niet zo aardig om mensen eruit te knikkeren die niet betalen of zelfs niet kunnen betalen, dan ben je imho gewoon wat zielig bezig).
En ik zei niet dat ik alles gratis wil (le-zen!), maar om alles binnen te harken wat je nodig hebt, is doneren geen noodzaak, zeker niet i.c.m. Spotnet (en goede payservers), dit is puur mijn bevinding en het lijkt me wel zo eerlijk dat meer mensen hier dit weten voordat de porto opengetrokken wordt, omdat men zich gedwongen voelt door bepaalde personen om te dokken.
Toch grappig dat jullie private clubje verdediging nodig heeft, als het zo goed is, als je beweerd...![]()
Mag ik meedoen?quote:Op maandag 15 april 2013 15:20 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Zullen wij samen een private clubje beginnen?
Ik heb geen alternatief voor je, maar vraag me wel af tegen welke problemen je aanloopt?quote:Op dinsdag 16 april 2013 17:39 schreef Chevalric het volgende:
Heeft iemand nog een alternatief voor Couch Potato? Het is zo enorm buggy dat het eigenlijk alleen maar ongemak oplevert.
http://www.nzbindex.nl/quote:Op dinsdag 16 april 2013 17:39 schreef Chevalric het volgende:
Heeft iemand nog een alternatief voor Couch Potato? Het is zo enorm buggy dat het eigenlijk alleen maar ongemak oplevert.
ziet er nogal lomp uitquote:Op dinsdag 16 april 2013 18:55 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
en deze vind ik veel beter : http://www.nzbwereld.org
Oh okquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door EugeneKrabs op 16-04-2013 19:15:47 ]
Gebruik je geen usenet meerquote:Op dinsdag 16 april 2013 20:10 schreef Tsurany het volgende:
Sickbeard + Freshon.tv en hij komt prima binnen.
Worden elke keer nep uploads geplaatst net na de uitzending in US.quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:09 schreef Cheiron het volgende:
Pff, game of thrones komt al drie weken niet binnen via sickbeard. Of password of incompleet. Pff
Vaak kloppen die met password wel, maar is weer zon gedoe! Zolang je geen algemene search, maar een spot plek gebruikt dan loop je al veel minder risico op bestanden met passwordquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:47 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Worden elke keer nep uploads geplaatst net na de uitzending in US.
Ben je nog zoekende dan?quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:09 schreef Cheiron het volgende:
Pff, game of thrones komt al drie weken niet binnen via sickbeard. Of password of incompleet. Pff
Nope, lees de waarschuwingen maar op usenet betreffendie die uploads.quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:15 schreef Bretsuk het volgende:
[..]
Vaak kloppen die met password wel, maar is weer zon gedoe! Zolang je geen algemene search, maar een spot plek gebruikt dan loop je al veel minder risico op bestanden met password
Niks mis met passwords hoor.quote:Op woensdag 17 april 2013 10:46 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nope, lees de waarschuwingen maar op usenet betreffendie die uploads.
Passwords niet maar iemand post GoT uploads ten tijde van de origine uitzendtijd en die worden opgepakt door Sickbeard. Echter zoals er ook gewaarschuwd wordt zijn dit fake uploads.quote:
quote:Both GOT posted by BigJoe and r@ndom is Passworded SPAM "game_of_thrones_s03e03_720p_hdtv_x264-immerse(2).nzb" yEnc (1/1) 23345 bytes
Probleem nog nooit gehad!quote:Op woensdag 17 april 2013 13:49 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Passwords niet maar iemand post GoT uploads ten tijde van de origine uitzendtijd en die worden opgepakt door Sickbeard. Echter zoals er ook gewaarschuwd wordt zijn dit fake uploads.
[..]
Hier ook geen problemen. Wellicht een source van je die je hebt toegevoegd die troep doorgeeft?quote:Op woensdag 17 april 2013 17:41 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Probleem nog nooit gehad!hij pakt hem ook pas vaak een uur na de uitzentijd
Je hebt nog steeds van die pipo's die alleen de header en rarfiles encrypten. In de rar staat dan nog gewoon: The.Hobbit.2012.DVDScr.avi ofzo.quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:23 schreef Rainesz het volgende:
Volgens mij werkt dat deferer gedoe ook niet echt, want hoorde v/d week dat veel onbekende header namen van een bepaalde release group ook ineens DMCA attacked zijnBlijkbaar zitten er veel matennaaiers op open plekken
Klopt ook wel ja, zelfs bij binsearch kun je met 1 druk op de knop vaak zien of je het redelijk goed heb ingepakt de ja of de nee.quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:36 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Je hebt nog steeds van die pipo's die alleen de header en rarfiles encrypten. In de rar staat dan nog gewoon: The.Hobbit.2012.DVDScr.avi ofzo.
Ik had ook eindeloos veel errors van opennzb. Vandaag stond ik op het punt om hem er maar uit te gooien....toch nog 1 keer de instellingen bekijken. Op de site van opennzb staat "Key: none".quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:15 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Dan moet je je errorlog eens nalezen, die opennzb.net werkt niet goed. (klopt het dat ie veranderd naar een IPadres nadat je hem hebt gesaved en weer terugkeert naar de searchproviderinstelpagina?)
hier doet die het gewoon nogquote:Op zaterdag 20 april 2013 17:12 schreef Bretsuk het volgende:
Bij mij lijkt http://nzber.net niet meer te werkenHopelijk ligt het alleen aan het brakke internet van hier!
en anders is er altijd nog www.nzbserver.comquote:Op zaterdag 20 april 2013 17:12 schreef Bretsuk het volgende:
Bij mij lijkt http://nzber.net niet meer te werkenHopelijk ligt het alleen aan het brakke internet van hier!
Opennzb, nzbx, nzb-matrixquote:Op zondag 21 april 2013 16:41 schreef FreaZ het volgende:
Ik merk dat Sickbeard niet voldoende heeft aan Womble's en Sick Beard Index. Bepaalde series lijken niet meer gepost te worden o.i.d. Is dit af te vangen door een account te nemen bij bijvoorbeeld NZB Finder of een andere indexer?
Dit is een andere matrixquote:Op zondag 21 april 2013 17:15 schreef FreaZ het volgende:
Had Sickbeard al ff niet meer geupdatet. Nzbx staat nu bovenaan (via de site vind ik ook veel meer dan via binsearch o.i.d.)
matrix was toch gestopt?
Haha mooi bedacht, en die naam ookquote:Op zaterdag 20 april 2013 20:25 schreef EugeneKrabs het volgende:
Haha check dit: http://www.nzbay.org
nee dat nietquote:Op zondag 21 april 2013 22:19 schreef Friday12 het volgende:
[..]
ja maar is het van dezelfde makers als nzbmatrix?
Ze hebben andere file namesquote:Op maandag 22 april 2013 11:10 schreef MacorgaZ het volgende:
He, worden NZBindex en Binsearch meteen gecensureerd of wordt Mad Men gewoon niet gepost? Of The Client List (kuch Jennifer Tits Hewitt)?
Als ik daar kijk, zie ik allemaal bestanden staan van 1-30mb.. waarom staat die erop?quote:Op zaterdag 20 april 2013 17:12 schreef Bretsuk het volgende:
Bij mij lijkt http://nzber.net niet meer te werkenHopelijk ligt het alleen aan het brakke internet van hier!
Via de website link in zulke posts kun je je nzb ophalenquote:Op maandag 22 april 2013 13:04 schreef Oksel het volgende:
[..]
Als ik daar kijk, zie ik allemaal bestanden staan van 1-30mb.. waarom staat die erop?
Het is niet de bedoeling om hier naar links voor downloads te vragen!quote:Op maandag 22 april 2013 18:27 schreef MeesterBier het volgende:
Ik zoek altijd hele verzamelingen (Nederlandse) E-books, maar deze kan ik altijd moeilijk vinden (zowel op Piratebay als usenet). Zijn hier verzamelingen van en eventueel collecties die al eens gepost zijn?
Die laatste kan er wel uitquote:Op maandag 22 april 2013 17:03 schreef zoz het volgende:
sickbeard op mijn synology nas download alleen maar game of thrones afleveringen met wachtwoord
Iemand een oplossing?
Ik gebruik de volgende searchproviders:
http://nzb-matrix.eu/
sickbeard index
usenet-crawler
Waarom niet gelijk 3 of 4 TB?quote:Op maandag 22 april 2013 22:55 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Huidige 1TiB HDD is bijna vol(minder dan 30 gig),op 2 mei a.s nieuwe 1 TiB HDD aansluiten(heb ik dan 4 maanden).
Meer dan 12 maanden Supernews gebruik zonder problemen,sinds 2 April 2012.
Over 2 jaar 2 terrabyte HDD kopenquote:Op maandag 22 april 2013 23:12 schreef editoor het volgende:
[..]
En na 5 jaar zit je met 10 schijven opgescheept. Je hebt zeker geen ruimte gebrek?
Doe maar gelijk 6 TB, dan hoef je de komende 10 jaar je nergens druk over te maken.quote:Op maandag 22 april 2013 23:12 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Over 2 jaar 2 terrabyte HDD kopen
Maar als je de schijf in je pc (of nas) wilt zetten, ben je ook gelijk je garantie kwijt.quote:Op maandag 22 april 2013 23:18 schreef editoor het volgende:
Dit is de schijf die ¤/GB het goedkoopste is die er nu te krijgen is:
"Western Digital Elements Desktop 3TB Zwart"
0,036/GB
http://tweakers.net/price(...)sktop-3tb-zwart.html
Niet als je een interne koopt en die zitten op dezelfde prijsklasse.quote:Op dinsdag 23 april 2013 00:36 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Maar als je de schijf in je pc (of nas) wilt zetten, ben je ook gelijk je garantie kwijt.
Wel vreemd dat een externe duurder is dan een interne schijf...
Ik krijg hem anders iedere week nog gewoon binnen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 21:28 schreef Oksel het volgende:
Game of Thrones is weer drama.. alles password protected
Usenet is naar de klote.
welke searchproviders gebruik je met sickbeard.quote:Op woensdag 24 april 2013 00:24 schreef Idanue het volgende:
[..]
Ik krijg hem anders iedere week nog gewoon binnen.
quote:Op woensdag 24 april 2013 00:24 schreef Idanue het volgende:
[..]
Ik krijg hem anders iedere week nog gewoon binnen.
Spotnet gebruiken en de gecodeerde versie van de meest bekende releasegroep downloaden, gaat hier echt nooit mis (je hebt hier iig echt geen arma of andere newznab sites voor nodigquote:Op dinsdag 23 april 2013 21:28 schreef Oksel het volgende:
Game of Thrones is weer drama.. alles password protected
Usenet is naar de klote.
gebruik Sunny al een jaar of 2 en nooit problemen met snelheid gehad, heb 120 mbit en download met volle snelheid.quote:Op woensdag 24 april 2013 08:54 schreef nelisb het volgende:
Iemand bekend met deze payserver.
Ik gebruik nu Eweka maar heb sinds gisteren een 150mbit lijn. Deze geeft bij snelheid unlimited aan en Eweka gaat tot 100 mbit.
http://www.sunnyusenet.com/sunny-unl
Alternatieven ook welkom!
Thanks. Ik zie dat je een week gratis kan testen, vanavond maar eens proberen.quote:Op woensdag 24 april 2013 09:08 schreef byah het volgende:
[..]
gebruik Sunny al een jaar of 2 en nooit problemen met snelheid gehad, heb 120 mbit en download met volle snelheid.
Ik heb dat een paar maanden geleden gedaan. Nooit spijt van gehad.quote:Op woensdag 24 april 2013 09:11 schreef Chevalric het volgende:
Twee weken geleden heb ik SABnzbd gedumpt voor NZBget en sindsdien gaan mijn downloads een stuk beter. Ook de load op m'n synology is een stukje lager.
Ik draai ook al een aantal maanden NZBget in plaats van SABnzbd op m'n NAS, omdat SABnzbd daar simpelweg wat te lomp voor was (veel CPU-gebruik).quote:Op woensdag 24 april 2013 09:11 schreef Chevalric het volgende:
Twee weken geleden heb ik SABnzbd gedumpt voor NZBget en sindsdien gaan mijn downloads een stuk beter. Ook de load op m'n synology is een stukje lager.
Bij arma is wel de bazenversie te vinden.quote:Op woensdag 24 april 2013 07:51 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Spotnet gebruiken en de gecodeerde versie van de meest bekende releasegroep downloaden, gaat hier echt nooit mis (je hebt hier iig echt geen arma of andere newznab sites voor nodig).
couchpotato v2 is bij mijn sowieso zo instabiel als de pestquote:Op woensdag 24 april 2013 18:02 schreef Beach het volgende:
Weet iemand hoe je couchpotato kan forcen om up te daten? Die update aanklikken doet het niet en blijft dan voor eeuwig op 100%cpu gebruik staan.
Op OpenNZB ook en die is gratisquote:Op woensdag 24 april 2013 17:54 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Bij arma is wel de bazenversie te vinden.
Met originele NL Subs.
Weet niet lastig te zoeken zonder degelijke searchquote:Op woensdag 24 april 2013 18:53 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Op OpenNZB ook en die is gratis
Daar heb je Sickbeard voor tochquote:Op woensdag 24 april 2013 18:59 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Weet niet lastig te zoeken zonder degelijke search
Maar geeft sickbeard mij de garantie dat ik hem met Originele NL subs heb of een aftreksel van bijv QoQquote:Op woensdag 24 april 2013 19:00 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Daar heb je Sickbeard voor toch
Oh ja dat is waarquote:Op woensdag 24 april 2013 19:02 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Maar geeft sickbeard mij de garantie dat ik hem met Originele NL subs heb of een aftreksel van bijv QoQ
De versie updaten of de films vernieuwen?quote:Op woensdag 24 april 2013 18:02 schreef Beach het volgende:
Weet iemand hoe je couchpotato kan forcen om up te daten? Die update aanklikken doet het niet en blijft dan voor eeuwig op 100%cpu gebruik staan.
Versiequote:Op woensdag 24 april 2013 19:48 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
De versie updaten of de films vernieuwen?
Misschien kan je gewoon 'git pull' uitvoeren in de map van couchpotato?
Ik denk het niet, doet 'git' iets in cmd?quote:
Als ik met google op arma zoek, dan kom ik uit bij een spel. Heb je een linkie?quote:Op woensdag 24 april 2013 17:54 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Bij arma is wel de bazenversie te vinden.
Met originele NL Subs.
Kan met beiden geen verbinding krijgen, zowel news als news.eu. Hmm, vreemd.quote:
quote:Op donderdag 25 april 2013 17:23 schreef zoz het volgende:
[..]
Als ik met google op arma zoek, dan kom ik uit bij een spel. Heb je een linkie?
DNS flush? Of downloader opnieuw opstarten?quote:Op donderdag 25 april 2013 17:37 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Kan met beiden geen verbinding krijgen, zowel news als news.eu. Hmm, vreemd.
quote:Op donderdag 25 april 2013 17:23 schreef zoz het volgende:
[..]
Als ik met google op arma zoek, dan kom ik uit bij een spel. Heb je een linkie?
Antwoord gegeven dus.quote:Op donderdag 25 april 2013 17:42 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Armageddon. DM hem ff want hij wilt niet dat het hier gepost wordt ivm google indexering.
Dat zou ook de reden kunnen zijn dat supernews hier niet meer werkt..quote:Op donderdag 25 april 2013 22:06 schreef Sjowhan het volgende:
Ziggo lijkt een netwerkaanpassing gedaan te hebben waardoor poort 119 totaal geblokkeerd is. Gelukkig hebben de meeste nieuwsservers ook poort 80 nog, waardoor de download binnen stroomt.
Heb wel een berichtje naar de webcare van Ziggo gestuurd om navraag te doen
Is dat niet alleen zo bij Giganews? (Supernews gebruikt ook Giganews)quote:Op donderdag 25 april 2013 22:06 schreef Sjowhan het volgende:
Ziggo lijkt een netwerkaanpassing gedaan te hebben waardoor poort 119 totaal geblokkeerd is. Gelukkig hebben de meeste nieuwsservers ook poort 80 nog, waardoor de download binnen stroomt.
Heb wel een berichtje naar de webcare van Ziggo gestuurd om navraag te doen
Of poort 563 met SSL. Sab heeft om kwart over 9 nog een film gedownload zonder problemen, dus die poort werkt iig nog bij Ziggo hierquote:Op donderdag 25 april 2013 22:06 schreef Sjowhan het volgende:
Ziggo lijkt een netwerkaanpassing gedaan te hebben waardoor poort 119 totaal geblokkeerd is. Gelukkig hebben de meeste nieuwsservers ook poort 80 nog, waardoor de download binnen stroomt.
Heb wel een berichtje naar de webcare van Ziggo gestuurd om navraag te doen
563 is de betere optie.quote:Op donderdag 25 april 2013 22:06 schreef Sjowhan het volgende:
Ziggo lijkt een netwerkaanpassing gedaan te hebben waardoor poort 119 totaal geblokkeerd is. Gelukkig hebben de meeste nieuwsservers ook poort 80 nog, waardoor de download binnen stroomt.
Heb wel een berichtje naar de webcare van Ziggo gestuurd om navraag te doen
download hier gewoon nog met sunny usenet met poort 119quote:Op donderdag 25 april 2013 22:06 schreef Sjowhan het volgende:
Ziggo lijkt een netwerkaanpassing gedaan te hebben waardoor poort 119 totaal geblokkeerd is. Gelukkig hebben de meeste nieuwsservers ook poort 80 nog, waardoor de download binnen stroomt.
Heb wel een berichtje naar de webcare van Ziggo gestuurd om navraag te doen
Als zijn provider de snelheid van usenet verkeer met opzet verlaagd, helpt SSL wel.quote:Op vrijdag 26 april 2013 18:16 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Omdat SSL??
Zo prive is dat niet hoor...
Heb meerdere mensen bij Ziggo horen klagen. Dus waarschijnlijk gewoon een kleine storing.quote:Op vrijdag 26 april 2013 21:33 schreef Sjowhan het volgende:
Het werkt ook (weer) via poort 119; blijf het vreemd vinden dat van zowel supernews als tweaknews de connection 'timed out' waren gisteravond..
Klopt maar je met sommige (easy, sunny, ect) komen niet altijd alle headers binnen. Met losse headerservers wel na schijnt.quote:Op donderdag 2 mei 2013 19:08 schreef µ het volgende:
[..]
Ik snap je vraag niet zo.
Volgens mij kan je op alle servers gewoon headeren....
Vraag armaquote:Op donderdag 2 mei 2013 21:52 schreef Xeor het volgende:
[..]
Klopt maar je met sommige (easy, sunny, ect) komen niet altijd alle headers binnen. Met losse headerservers wel na schijnt.
http://www.spot-net.nl/forums/viewtopic.php?f=1&t=5quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor headers dus, maar er schijnen ook enkele goede betaalde te zijnvandaar mijn vraag hier.
quote:Op donderdag 2 mei 2013 22:29 schreef Xeor het volgende:
[..]
http://www.spot-net.nl/forums/viewtopic.php?f=1&t=5SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap niet waarom je zelf alle headers door wil spitten?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor headers dus, maar er schijnen ook enkele goede betaalde te zijnvandaar mijn vraag hier.
Tough Times Never Last, But Tough People Do!
Omdat ik de laatste tijd geen nieuwe releases krijg te zien van SRTquote:Op vrijdag 3 mei 2013 20:36 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Snap niet waarom je zelf alle headers door wil spitten?
Die ga je ook met geen 1 header vinden.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 21:18 schreef Xeor het volgende:
[..]
Omdat ik de laatste tijd geen nieuwe releases krijg te zien van SRT
quote:Op vrijdag 3 mei 2013 21:37 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Die ga je ook met geen 1 header vinden.
Encrypted filenames.
DM a.u.b.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 22:39 schreef µ het volgende:
[..]
Tijd om lid te worden van een private indexer.
Alsof brein denkt dat hun gestopt zijn?quote:Op zaterdag 4 mei 2013 07:58 schreef KillerBee4ever het volgende:
Xeor, houdt er rekening mee dat je straks mag betalen![]()
Je vindt geen nieuwe SRT posts in Spotnet, omdat deze releasegroup simpelweg is gestopt met posten op Spotnet (dit had iedereen trouwens kunnen weten, als je de laatste twee posts op spotnet van SRT even had doorgenomen).
SRT is elders verder gaan spotten, vanwege Big Brother Brein, lijkt het me niet verstandig dit hier te vermelden. DM'en mag uiteraard(bij mij is en blijft dit gratis, lol
)
Ik zit bij Supernews en voor een fill server kun je bij Cheapnews terecht. 500gb block voor ¤17,95. Cheapnews is een reseller van Tweaknews volgens mij.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:24 schreef Trebo het volgende:
Ik maak gebruik van Eweka op dit moment.. ik ben alleen steeds minder tevreden met Eweka.. wat is op dit moment een goede en een beetje betaalbare payserver?
Net abbo afgesloten bij Supernewsquote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:55 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik zit bij Supernews en voor een fill server kun je bij Cheapnews terecht. 500gb block voor ¤17,95. Cheapnews is een reseller van Tweaknews volgens mij.
Geen SSL: 119 of 23 of 80quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:59 schreef Trebo het volgende:
[..]
Net abbo afgesloten bij Supernews![]()
Ik snap het nog niet helemaal.. ik moet bij newsleecher deze nieuwe server instellen. Welke poort moet ik invullen? 119?
En 30 SSL Connections.. zijn dat 30 bots in Newsleecher?
Ja en ja.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:59 schreef Trebo het volgende:
[..]
Net abbo afgesloten bij Supernews![]()
Ik snap het nog niet helemaal.. ik moet bij newsleecher deze nieuwe server instellen. Welke poort moet ik invullen? 119?
En 30 SSL Connections.. zijn dat 30 bots in Newsleecher?
Wie beweerd dit dan? Niet ik iigquote:Op zaterdag 4 mei 2013 11:52 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Alsof brein denkt dat hun gestopt zijn?
quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:07 schreef s0ul1991 het volgende:
[ code verwijderd ]
Registratie is tijdelijk open. 1x doneren = altijd VIP.
Alweer dicht.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:07 schreef s0ul1991 het volgende:
[ code verwijderd ]
Registratie is tijdelijk open. 1x doneren = altijd VIP.
Thanks! Draait netjes 👍quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:07 schreef s0ul1991 het volgende:
[ code verwijderd ]
Registratie is tijdelijk open. 1x doneren = altijd VIP.
zelfde melding...quote:
quote:
Even geduld dus. Misschien dat ie het straks wel weer doet.quote:5. Why did I receive a "10061 Connection Refused" error?
This error indicated that the server you are connecting to has temporarily reached its connection limit. After a brief pause you should try to connect again and our load balancing hardware will connect you to an available server.
http://www.usenetserver.com/en/faq.php#ce5
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou het zelf liever op de oude vertrouwde baai![]()
quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:59 schreef wihehin het volgende:
Ik heb een Usenet code gewonnen, heb er verder geen verstand van, dus jullie mogen de code hebben.
Hier is de e-mail die ik kreeg:Thnx!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hou het zelf liever op de oude vertrouwde baai
Ik geef ze altijd gewoon wegquote:Op dinsdag 21 mei 2013 23:47 schreef Redah het volgende:
Ik heb nog een aantal nzb.su invites over, die ik op zich wel zou willen ruilen tegen andere NZB indexers...
Mag dat hier op Fok! ?
upload.eweka.nlquote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:56 schreef webbyplus het volgende:
Hmm, ik heb het zo'n 5 keer geprobeerd, over de hele afgelopen week, geen een keer gelukt...
SSL is een nep bescherming voor jezelf feitelijk.quote:Op donderdag 23 mei 2013 20:28 schreef Azerdion het volgende:
Wie gebruikt er hier SSL? Ik las op ergens dat het meer processing power gebruikt en zorgt voor een lagere downloadsnelheid. Maar is het nuttig om toch aan te hebben staan?
Hier in Nederland hebben we netneutraliteit, dus providers mogen toch niet pakketjes gaan onderzoeken en anders behandelen op basis van wat het is.
Aan de andere kant heb je wel een connectie met het buitenland.
Dus, wie wel/wie niet? Ben erg benieuwd.
Zijn er nog mensen die een invite voor een indexer willen doneren?Ik gebruik gewoon gratis sites, maar wil wel eens zien wat het verschil/voordeel is
Ik zou er dus erg blij mee zijn!
Ik download alleen van Usenet. Heb eigenlijk niets nuttigs om te uploaden. Dus tja, ik begin nu ook te twijfelen of het wel nuttig is.quote:Op donderdag 23 mei 2013 20:42 schreef Rainesz het volgende:
[..]
SSL is een nep bescherming voor jezelf feitelijk.
Het is voor je ISP een klein kunstje om te kijken wanneer iets geupload is en welke verbinding is gebruikt. Alleen het decrypten van de data zal enige tijd duren. Maar echt 100% veilig is het dus niet.
Heb het wel aanstaan, puur omdat alle beetjes helpen, en aangezien ik nog wel eens wat upload.
Maar als ik alleen deed downloaden betwijfel ik of ik achter een SLL verbinding ging zitten
Lekker uitzetten als je download snelheid eronder lijd.quote:Op donderdag 23 mei 2013 20:46 schreef Azerdion het volgende:
[..]
Ik download alleen van Usenet. Heb eigenlijk niets nuttigs om te uploaden. Dus tja, ik begin nu ook te twijfelen of het wel nuttig is.
Kzal even kijkenquote:Op donderdag 23 mei 2013 20:48 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Lekker uitzetten als je download snelheid eronder lijd.
Hier trouwens weinig snelheidsverschil met of zonder SSL.
www.usenetvergelijker.nlquote:Op vrijdag 24 mei 2013 22:14 schreef Kadooosh het volgende:
Wat is nu het goedkoopste min 30mbit 250 dagen abonnement?
Zo een beetje elke spotwebbased-site met een forum kan je wel wat requesten. Zo ging het toentertijd toch ook met FTD?quote:Op maandag 27 mei 2013 17:45 schreef Chr1st1aan het volgende:
Waar kun je tegenwoordig nog requesten voor bepaalde films enz. (of mag ik dat niet vragen hier?)
Kijk zelf altijd op nzbserver
Als je 20 posts op forum van hun hebt ga je toch ook nog flink eind omhoog kwa grabs?quote:Op maandag 27 mei 2013 11:51 schreef MineraalWater het volgende:
https://newztown.co.za/
Gratis registratie vandaag
Probation account: 10 Grabs/day and 50 API Requests/day
Ja 50 grabs dacht ikquote:Op maandag 27 mei 2013 17:57 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Als je 20 posts op forum van hun hebt ga je toch ook nog flink eind omhoog kwa grabs?
Probation account: 10 Grabs/day and 50 API Requests/dayquote:
Oh kijk 30 grabs.quote:Op maandag 27 mei 2013 18:06 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Probation account: 10 Grabs/day and 50 API Requests/day
Normal account: 30 Grabs/day and 200 API Requests/day
VIP account: 1,000 Grabs/day and 10,000 API Requests/day
Bij FTD had je een forum, ik zie nergens bij bijv nzbserver een gedeelte voor requests. Zelfs niet om te registreren.quote:Op maandag 27 mei 2013 17:54 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Zo een beetje elke spotwebbased-site met een forum kan je wel wat requesten. Zo ging het toentertijd toch ook met FTD?
Thanks! Ik heb me geregistreerd. Ben al een tijdje opzoek naar een community en niet alleen een indexsitequote:Op maandag 27 mei 2013 11:51 schreef MineraalWater het volgende:
https://newztown.co.za/
Gratis registratie vandaag
Probation account: 10 Grabs/day and 50 API Requests/day
Het ligt voor de hand dat als je iets wilt requesten je ergens moet zijn waar ze ook een forum hebben. nzbserver heeft geen forum en dus kan je daar niks requesten. Welke websites dit wel hebben weet ik niet want ik doe niet aan requesten.quote:Op maandag 27 mei 2013 18:17 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
Bij FTD had je een forum, ik zie nergens bij bijv nzbserver een gedeelte voor requests. Zelfs niet om te registreren.
Gratis nieuwsproviders zijn er feitelijk niet.quote:Op donderdag 30 mei 2013 21:21 schreef Beach het volgende:
wie heeft er nog gratis nieuwsgroep provider voor me
Als je ook al niet veel op zijn forum kwam wist je er helemaal niks vanaf.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 02:03 schreef MacorgaZ het volgende:
wtf serieus?![]()
Dan heeft die de 6 maanden waar je voor moest betalen nadat je eraf gekickt was niet eens gehaald.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |