Ik denk dat een Mart Smeets trui jou wel zou staan tegen die tijd.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:24 schreef Karina het volgende:
Ik wil wel andere kleren als ik zo oud ben, niet zo een jurkje.
Wel lekker warm ja. En dan een kort rokje eronderquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:24 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik denk dat een Mart Smeets trui jou wel zou staan tegen die tijd.
De oudjes van nu zijn nog van de permanentjes en bloemenjurkjes, ik denk dat wij toch anders oud gaan wordenquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:24 schreef Karina het volgende:
Ik wil wel andere kleren als ik zo oud ben, niet zo een jurkje.
Dat denk ik ook, of hoop ik. Mijn oma's hadden ook altijd van dit soort jurkjes, Waar koop je dat eigenlijkquote:Op zaterdag 9 maart 2013 22:25 schreef Bluezz het volgende:
[..]
De oudjes van toen waren nog van de permanentjes en bloemenjurkjes, ik denk dat wij toch anders oud gaan worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |