hahah ja mijn Engelse uitspraak zal soms wat vernederlands/boers aanhoren, excuusquote:Op dinsdag 5 maart 2013 23:36 schreef FreaZ het volgende:
"Focalprijs"
Goeie reviewMis alleen een nacht filmpje
![]()
Verder echt netjes hoe je het beeld hebt weten te fixen. Stukken beter dan voorheen.
quote:Dear Rene,
We have checked it in the local post office.
They said that your order was on the way to your country.
It needs more time to you.
Could you please wait more days?
Have a nice day.
quote:Hi,
How can you check it when you have no tracking? I will wait then for a couple of days.
Rene
quote:Dear Rene,
We have the tracking number in our system.
Thank you for your kind understanding and waiting.
Hope you receive earlier.
Even zien met welke smoes ze nu komen.quote:Hi,
Can you send me the tracking number because with the tracking number i can call my post office and
they can check if it's already in Europe.
Regards,
Rene
haha, dag 37 vragen om een refund en dag 44 een case openen. Als je aangeeft dat je alsnog betaald wanneer het aankomt gaat het vaak iets makkelijker.quote:Op woensdag 6 maart 2013 09:32 schreef rene90 het volgende:
Jezus banggood is fantastisch, een pakketje zonder tracking die na meer dan 4 weken nog niet binnen is, zie hier:
[..]
[..]
[..]
[..]
Even zien met welke smoes ze nu komen.
Bij paypal bedoel je?quote:Op woensdag 6 maart 2013 10:38 schreef RobertNL het volgende:
[..]
haha, dag 37 vragen om een refund en dag 44 een case openen. Als je aangeeft dat je alsnog betaald wanneer het aankomt gaat het vaak iets makkelijker.
Hahah niet mijn auto he! laat dat even duidelijk zijnquote:Op woensdag 6 maart 2013 08:28 schreef monkeybrain het volgende:
Volgende Chinese aankoop van Downstar... setje nieuwe automattenZuignap!
![]()
Kun je met de originele opname nummerborden en straatborden lezen als je op pauze drukt? Ik vond het niet heel erg scherp allemaal, zelfs na de lens aanpassing. Het is verder wel een mooi systeem.
Bedankt for de informatieve en leuke reveiw (y)quote:Op woensdag 6 maart 2013 10:41 schreef Downstar het volgende:
[..]
Hahah niet mijn auto he! laat dat even duidelijk zijn
Hmm ik kan toch gewoon de nummerborden lezen in de video als je hem afspeelt op HD als hij begint bij het scherp gestelde gedeelte, verder niet echt heel dicht bij andere autos gereden..
Daarnaast is de videokwaliteit wel wat slechter geworden na de upload op youtube, Op de originele beelden kan ik van de meeste auto's die voor mij rijden wel gewoon de nummerborden opnoemen..
Daarnaast vind ik t weinig toevoeging hebben om een nummerbord van een auto die meer dan 5 meter voor je rijd te kunnen lezen, als die gene je van voren ramt, of hij iemand van achter
dan komt dat nummerbord toch wel heeeeeel dicht bij
Ramt iemand je van de zij- of achterkant dan zie je het kenteken niet eens
ja,ik doe dag 37 nog een laatste poging via een mail/bericht en maak op dag 44 een case bij paypal. Vaak helpt het bericht op dag 37 wel om een refund te krijgen omdat ik aangeef wat de verdere stappen zijn.quote:
haha net alsof ik zoveel Engelse termen heb genoemdquote:Op woensdag 6 maart 2013 10:42 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Bedankt for de informatieve en leuke reveiw (y)
En ik heb heerlijk genoten van je engels hoorJust keep on going sterk!
Hehe, nee hoor.. gewoon prima reviewquote:Op woensdag 6 maart 2013 10:58 schreef Downstar het volgende:
[..]
haha net alsof ik zoveel Engelse termen heb genoemd
Deurpakk'n, broeznnn!
http://www.dumpert.nl/med(...)_wil_deurpakk_n.html
wat is de resolutie van die dingen eigenlijk?quote:Op woensdag 6 maart 2013 11:05 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Hehe, nee hoor.. gewoon prima reviewBeetje fucken!
Heeft iemand nog MD80's die hij gebruikt? Heb er hier twee liggen.. maar gebruik ze eigenlijk niet meer![]()
Was grappige rage, maar ... beetje nutteloos nu
Volgens mij blijven steken op de 2MP die toen de high-end modellen hadden.quote:Op woensdag 6 maart 2013 11:36 schreef Marco001 het volgende:
[..]
wat is de resolutie van die dingen eigenlijk?
720x480 geloof ik. Noemen ze dan vals 720P HD.quote:Op woensdag 6 maart 2013 11:36 schreef Marco001 het volgende:
[..]
wat is de resolutie van die dingen eigenlijk?
Get the 808 #16 braw: http://www.chucklohr.com/808/C16/index.html // http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1556994 De nieuwe #16 heeft een betere lens-support en platte buik: http://www.rcgroups.com/f(...)946295&postcount=564 en dan zoiets erbij ofzo: http://www.ebay.nl/itm/321072734297quote:Op woensdag 6 maart 2013 12:13 schreef Miniem het volgende:
Zoek ook nog een leuk cameraatje voor onboard op mijn Puch![]()
Wat beveel je aan shiz?
Dan moet je maar nooit bestellen bij EFC! Daar sturen ze steeds hetzelfde antwoord:quote:Op woensdag 6 maart 2013 09:32 schreef rene90 het volgende:
Jezus banggood is fantastisch, een pakketje zonder tracking die na meer dan 4 weken nog niet binnen is, zie hier:
[..]
[..]
[..]
[..]
Even zien met welke smoes ze nu komen.
Leuke houderquote:Op woensdag 6 maart 2013 12:31 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Get the 808 #16 braw: http://www.chucklohr.com/808/C16/index.html // http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1556994 De nieuwe #16 heeft een betere lens-support en platte buik: http://www.rcgroups.com/f(...)946295&postcount=564 en dan zoiets erbij ofzo: http://www.ebay.nl/itm/321072734297
Als je iets wilde hotwireren aan je elektro-bedrading: no clue.
quote:Op woensdag 6 maart 2013 16:54 schreef davedavy het volgende:
Wat een waar-de-loze shop is dat EFC toch weer, laten ze je tien euro extra betalen voor Signapore post, versturen ze het met Signapore surface, met als gevolg: 4 tot 6 weken levertijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |