uhuh. Het is vrij stuitend dat het gewoon niet op is gemerkt, want je zou toch zeggen dat het spoor al een tijdje hiervoor tegen de afkeurnorm aan moet hebben gezeten.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Blijkbaar was het spul tot ZO ver onder "de norm" versleten, dat acuut al het treinverkeer stilgelegd is. Dat is niet omdat er niks aan de hand is.
Kijk, iets als een brekende treinstam, dat merk je zodra het optreedt. Slijtage aan een spoorstaaf, of inderdaad aan een remschijf, ontdek je pas als je er naar kijkt.
We constateren dat hier een probleem is ontstaan, namelijk het tot onder de norm verslijten van de spoorstaaf. EN we constateren dat dat probleem tussen 1 en 30 dagen voor de ontdekking ontstaan is. En de paniek waarmee gisteren midden in de spits de boel stilgelegd is, doet mij vermoeden dat die termijn dichter bij de 30 dan bij de 1 dag(en) gezeten heeft.
Dus: Er heeft dagenlang, en waarschijnlijk weken lang, een probleem plaats gehad op het spoor, wat niet eens ontdekt was. Daarom is "de reizigers zijn geen moment in gevaar geweest" dus niet houdbaar.
idd, had gewoon tijdens routine-inspecties opgemerkt moeten worden, en met geplanned (nachtelijk) onderhoud vervangen moeten worden.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:23 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
uhuh. Het is vrij stuitend dat het gewoon niet op is gemerkt, want je zou toch zeggen dat het spoor al een tijdje hiervoor tegen de afkeurnorm aan moet hebben gezeten.
Zodra je dat merkt kun je alvast actie ondernemen. Dit was gewoon te laat.
Ja dat snap ik dus ook niet. Dan kun je in elk geval wat frequenter gaan inspecteren, zoiets zie je aankomen namelijk.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:23 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
uhuh. Het is vrij stuitend dat het gewoon niet op is gemerkt, want je zou toch zeggen dat het spoor al een tijdje hiervoor tegen de afkeurnorm aan moet hebben gezeten.
Zodra je dat merkt kun je alvast actie ondernemen. Dit was gewoon te laat.
Was het toevallig in een onderhoudscontract van Asset Rail?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja dat snap ik dus ook niet. Dan kun je in elk geval wat frequenter gaan inspecteren, zoiets zie je aankomen namelijk.
Geen idee.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:46 schreef Peter het volgende:
[..]
Was het toevallig in een onderhoudscontract van Asset Rail?
Ik denk dat dit het is: er iets versneld gaan slijten.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:30 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
idd, had gewoon tijdens routine-inspecties opgemerkt moeten worden, en met geplanned (nachtelijk) onderhoud vervangen moeten worden.
De enige verklaring zou kunnen zijn dat de slijtage echt overmatig snel ontstaan is door onvoorziene omstandigheden (materiaalfouten in het staal van de rails ofzo).
Wanneer wordt de goodwill van de reiziger vervangen?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:10 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik denk dat dit het is: er iets versneld gaan slijten.
Geen idee, maar het schijnt dat je nog best een paar duizend kilometer door kan rijden als het op isquote:Op dinsdag 26 februari 2013 14:49 schreef Litpho het volgende:
[..]
Wanneer wordt de goodwill van de reiziger vervangen?
Sowieso helpt het als je je routine-inspecties buiten de spits houdtquote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Geen idee, maar het schijnt dat je nog best een paar duizend kilometer door kan rijden als het op is
Nee precies die andere concurrentquote:Op dinsdag 26 februari 2013 13:46 schreef Peter het volgende:
[..]
Was het toevallig in een onderhoudscontract van Asset Rail?
Toch niet AnsaldoInfra?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kernafval vanaf de Sloe ?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:39 schreef greavy het volgende:
Binnen enkele dagen weer het meest bewaakte en beveiligde transport per spoor richting Frankrijk.
Jammer, maar begrijpelijk: treinpaden zijn bedoeld voor bedrijven die treinen willen laten rijden, niet voor projecten die nog niet zeker zijn.quote:De capaciteitsaanvraag van de gemeente Den Haag is door ProRail niet ontvankelijk verklaard en daardoor afgewezen.
De juiste weg lijkt me om eerst een vervoerder te zoeken die alle benodigde papieren heeft en het dan nog eens te proberen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:50 schreef KnightSolaire het volgende:
Ben benieuwd of ze het op een andere manier doorzetten
In ieder geval zal die trein niet op korte termijn gaan rijden. DRGL 2014 is nu uitgesloten en de toekomst is verder nog onzeker wat betreft er dan zal gaan gebeurenquote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:52 schreef James1988 het volgende:
[..]
De juiste weg lijkt me om eerst een vervoerder te zoeken die alle benodigde papieren heeft en het dan nog eens te proberen.
DRGL 2014 is nog niet uitgesloten. De deadline van begin april zal niet meer gehaald worden, maar de 'late path requests'-deadline ligt pas ergens in oktober. Als er voor die tijd een vervoerder gevonden wordt die ook de benodigde papieren in België op tijd in bezit kan krijgen, kan die deadline nog worden gehaald.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
In ieder geval zal die trein niet op korte termijn gaan rijden. DRGL 2014 is nu uitgesloten en de toekomst is verder nog onzeker wat betreft er dan zal gaan gebeuren
dat bedoel ik meer dus. Dat het lastig wordt om die trein nog ergens tussendoor te fietsen. Op een niets naar nergens express zit niemand te wachten natuurlijkquote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:56 schreef James1988 het volgende:
[..]
DRGL 2014 is nog niet uitgesloten. De deadline van begin april zal niet meer gehaald worden, maar de 'late path requests'-deadline ligt pas ergens in oktober. Als er voor die tijd een vervoerder gevonden wordt die ook de benodigde papieren in België op tijd in bezit kan krijgen, kan die deadline nog worden gehaald.
Wel zou dat kunnen betekenen dat treinen niet verder rijden dan bijvoorbeeld Brussel-Noord of zelfs Antwerpen, omdat de capaciteit in de NZV al vergeven is aan andere partijen.
Mee eens. Haast is nu echt wel geboden.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:58 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dat bedoel ik meer dus. Dat het lastig wordt om die trein nog ergens tussendoor te fietsen. Op een niets naar nergens express zit niemand te wachten natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |