Oh, dat wist ik niet.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 09:57 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Dat kan maar iets van 48 uur geloof ik, daarna alleen nog door een mod. Dus, even zwaaien naar een moden anders pas in een volgend deel.
Nou inderdaad wat een kutmuts!quote:Op woensdag 27 februari 2013 07:08 schreef DJMomo het volgende:
En dan ook nog zo'n kutmuts in mijn groep die zit te ladiladiladien dat ze in 1 keer zwanger is geworden (nu week of 25 ofzo).![]()
Nee, daar heb je ook gelijk in, dat is dan ook wel weer zo.quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:05 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
ja maar...als je niet meeleest op forums zoals deze, dan heb je toch geen idee voor hoeveel mensen het veel moeilijker is als je in eerste instantie weet?
ik had er tenminste geen idee van dat het zo moeilijk kon zijn voordat ik mee begon te lezen toen we voor een eerste gingen
maargoedstreepjes graag!
Ik vind dat echt een beetje overdreven, maar soit. Dat vind ik trouwens ook van het ongemakkelijk voelen om hier te vertellen dat je zwanger bent ben je het? Heb je al getest?quote:Op woensdag 27 februari 2013 10:27 schreef Pvoesss het volgende:
Ik vind het nogal iets om iemand een kutmuts over te vinden..
Ik snap best dat het oneerlijk kan voelen hoor maar zeker zo met de smileys vind ik het nogal lullig.
En djmomo..quote:Op woensdag 27 februari 2013 11:13 schreef Limone het volgende:
[..]
Ik vind dat echt een beetje overdreven, maar soit. Dat vind ik trouwens ook van het ongemakkelijk voelen om hier te vertellen dat je zwanger bent ben je het? Heb je al getest?.
Wie ikke? nope
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |