zit wel op redelijke loopafstand maar moet sochtends werken. kijk het wel op de tv in de lobbyquote:Op dinsdag 16 april 2013 00:33 schreef Operc het volgende:
[..]
Ik woon niet echt in de buurt, als het loopafstand was geweest misschien wel. Ga jij?
Scheelt nogal of je in of buiten Londen woont. Huizenprijzen gaan hier ook nog steeds elk jaar flink omhoog...quote:Op dinsdag 16 april 2013 08:01 schreef SeLang het volgende:
Ik betaal nog steeds dezelfde huur als toen ik hier bijna 5,5 jaar geleden kwam wonen
Inderdaad, Londen is een apart land. Er is de afgelopen paar jaar ook veel vluchtkapitaal uit Griekenland, Cyprus, China etc in Londen's real estate gevloeid heb ik me laten vertellen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 08:34 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Scheelt nogal of je in of buiten Londen woont. Huizenprijzen gaan hier ook nog steeds elk jaar flink omhoog...
Dat vraag ik mezelf ook altijd afquote:Op dinsdag 16 april 2013 08:43 schreef SeLang het volgende:
Ik zag gisteren op TV allerlei gejank van werkloze moeders e.d. in Londen dat ze minder housing benefits krijgen. Dan denk ik: WTF! waarom moet een werkloze moeder in Londen wonen? Er zijn zoveel mensen die werken in Londen en elke dag 4 uur besteden aan heen en weer reizen! Waarom moet zo'n vrouw dan gesubsidieerd in het duurste deel van het land wonen?
Ik moet werken, maar als dat niet het geval was geweest was ik ook thuis gebleven denk ik.quote:Op dinsdag 16 april 2013 00:31 schreef Yurithemaster het volgende:
Gaat er iemand hier woensdag nog 'even kijken' bij de begrafenis of laat het de meeste hier koud?
Ik begrijp die gedachten, maar aan de andere kant denk ik dat juist het feit dat hier alle sociale niveau's door elkaar heen wonen het zo'n prettige stad maken. Tegen een deel van de asocialen in council housing mag inderdaad harder worden opgetreden, maar ik wil liever niet dat het hier in een soort Parijs verandert.quote:Op dinsdag 16 april 2013 08:43 schreef SeLang het volgende:
Ik zag gisteren op TV allerlei gejank van werkloze moeders e.d. in Londen dat ze minder housing benefits krijgen. Dan denk ik: WTF! waarom moet een werkloze moeder in Londen wonen? Er zijn zoveel mensen die werken in Londen en elke dag 4 uur besteden aan heen en weer reizen! Waarom moet zo'n vrouw dan gesubsidieerd in het duurste deel van het land wonen?
Daar hebben we Croydon al voor!quote:Op dinsdag 16 april 2013 11:54 schreef Individual het volgende:
Alle armen naar een tuigdorp! ..Birmingham ofzo
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tuigdorp
http://nl.wikipedia.org/wiki/Maatschappij_van_Weldadigheid
http://en.wikipedia.org/wiki/Colonial_troops
600 per week krijgen aan huurtoeslagquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:30 schreef _evenstar_ het volgende:
Ik zag dat ook. En dat ze gewoonweg dik 600 per week krijgt![]()
Heeft niks met sociale lagen te maken, voor mij. Ik heb er geen probleem mee als de schoonmaker met wat subsidie in centraal Londen woont. Ik vind het alleen, net als SeLang, wat onzinnig als die plek wordt ingenomen door iemand die enkel uitkering trekt. Dat is onzinnig, je kunt zo iemand betere, goedkopere woonruimte aanbieden elders in het land. Hoeft niet eens ver weg te zijn.quote:Op dinsdag 16 april 2013 11:41 schreef Viajero het volgende:
[..]
Ik begrijp die gedachten, maar aan de andere kant denk ik dat juist het feit dat hier alle sociale niveau's door elkaar heen wonen het zo'n prettige stad maken. Tegen een deel van de asocialen in council housing mag inderdaad harder worden opgetreden, maar ik wil liever niet dat het hier in een soort Parijs verandert.
Wat? Dat haal ik lang niet met m'n salarisjequote:Op dinsdag 16 april 2013 23:30 schreef _evenstar_ het volgende:
Ik zag dat ook. En dat ze gewoonweg dik 600 per week krijgt![]()
Dat ben ik voor mensen die langdurig uitkering trekken helemaal met je eens. Die mogen van mij ergens in Essex of zo gaan wonen. Alleen worden blanke Britten dan een nog kleinere minderheid in Londonquote:Op woensdag 17 april 2013 08:35 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Heeft niks met sociale lagen te maken, voor mij. Ik heb er geen probleem mee als de schoonmaker met wat subsidie in centraal Londen woont. Ik vind het alleen, net als SeLang, wat onzinnig als die plek wordt ingenomen door iemand die enkel uitkering trekt. Dat is onzinnig, je kunt zo iemand betere, goedkopere woonruimte aanbieden elders in het land. Hoeft niet eens ver weg te zijn.
quote:Op woensdag 17 april 2013 18:44 schreef drWho het volgende:
Huren, wat een ellende hier. Net onze flat verkocht en nu op zoek naar een huurhuis, en omdat we niet heel veel tijd hebben ook nog via een makelaar. Als ik aan de macht kom is dat de eerste groep waar ik wat aan doe!
quote:Traffic wardens are the UK's most hated profession, according to a newly published survey.
They topped the list, just beating bouncers, estate agents and motorcycle couriers.
Read more: http://www.dailymail.co.u(...)b.html#ixzz2QjwQYzja
Makelaars zijn een beetje hit and miss hier (veel zaken zijn hit and miss hier, perfecte uitdrukking voor dit eilandquote:Op woensdag 17 april 2013 18:44 schreef drWho het volgende:
Huren, wat een ellende hier. Net onze flat verkocht en nu op zoek naar een huurhuis, en omdat we niet heel veel tijd hebben ook nog via een makelaar. Als ik aan de macht kom is dat de eerste groep waar ik wat aan doe!
Oi!, ik wil ze hier niet in Essex hebbenquote:Op woensdag 17 april 2013 18:14 schreef Viajero het volgende:
[..]
Dat ben ik voor mensen die langdurig uitkering trekken helemaal met je eens. Die mogen van mij ergens in Essex of zo gaan wonen. Alleen worden blanke Britten dan een nog kleinere minderheid in London
We verven ze wel oranje voordat we ze afleveren, dan zie je het verschil toch nietquote:Op donderdag 18 april 2013 17:06 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Oi!, ik wil ze hier niet in Essex hebben
quote:Op donderdag 18 april 2013 17:08 schreef Viajero het volgende:
[..]
We verven ze wel oranje voordat we ze afleveren, dan zie je het verschil toch niet
quote:Op woensdag 17 april 2013 19:04 schreef Viajero het volgende:
na ongeveer een maand zoeken en ongeveer 15/20 flats bekeken te hebben.
Wow, waar in de UK was dat? Dan heb je echt geluk gehad. Hier in London bestaat de flat uit de advertentie meestal niet eens, maar ze hebben wel iets dat er op lijkt. En dat is dan flink hit and miss.quote:Op donderdag 18 april 2013 17:31 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik ben twee keer naar de UK verhuisd. Beide keren maar één flat bekeken en ik zat er binnen een paar dagen in.
Het is allemaal heel simpel imo. Je gaat even rondkijken waar je wel en niet wilt wonen (want locatie = alles). In combinatie met de prijs die je wilt betalen weet je het dan meestal al. Die flat ga je dan bezichtigen. Als er geen negatieve verrassingen zijn dan neem je hem. Zo doe ik dat altijd (en niet alleen in Engeland). Nooit spijt gehad
Dit inderdaad.quote:Op donderdag 18 april 2013 17:33 schreef Bajskorv het volgende:
Ook dat is in Londen anders, prijs/kwaliteit varieert gewoon extreem door volatiliteit in prijzen, etc. Dus je moet in dezelfde buurt met hetzelfde budget gewoon goed veel dingen bekijken.
Jammer.. waarom moet je daar weg?quote:Op donderdag 18 april 2013 18:03 schreef Bajskorv het volgende:
Het is me vorige keer in Londen ook gelukt trouwens, eerste flat was raak. Maar was ook een no-brainer, baal nog steeds dat ik daar na 4 jaar weg moest.
Ik dacht dat het dit jaar niet door ging? Heb je een linkje?quote:Op donderdag 18 april 2013 19:10 schreef Mr. Orange het volgende:
Gaat Iemand hier naar het Holland house festival op trafalgar square deze zaterdag?
Laatste Koninginnedag in London voor zo'n 30-40 jaar en Holland House verneukt het.. ..dan maar naar Amsterdam!quote:Op donderdag 18 april 2013 19:47 schreef Mr. Orange het volgende:
hmm, dan is deze verkeerd.. http://www.bestwestern.co.uk/yoguag/event.aspx?id=518650
http://www.londontown.com(...)e/f106/events/23381/
In de Hems is er vast wel feest.quote:Op vrijdag 26 april 2013 23:32 schreef Lotteehee het volgende:
Hoi! Is er ergens (buiten Holland House dat niet doorgaat) koninginnedag feest? In de buurt van London? Of Guildford? Ik heb mijn oranje vlaggetjes klaarliggen, maar ik wil een feestje!
Geen hol aan, de Hems. Ben er drie keer geweest. Eerste keer was er weinig te doen, de tweede keer werd ik bestolen en de derde keer was er een of ander vaag kutfeest.quote:
Ik ben daar een keer of 5 geweest denk ik in de afgelopen 8 jaar. Ze hebben er wel redelijk lekkere saté al zijn de porties maar erg klein. Verder vind ik er ook niets aan daarquote:Op zaterdag 27 april 2013 14:45 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Geen hol aan, de Hems. Ben er drie keer geweest. Eerste keer was er weinig te doen, de tweede keer werd ik bestolen en de derde keer was er een of ander vaag kutfeest.
Ook geen enkele Nederlandstalige daar, de eerste keer toen ik dat aan een barman opmerkte zei ie sarcastisch 'yeah but we're in the UK, what do you expect?'. Zeg dat maar tegen die Italiaanse en Chinese tenten in de UK.
Oh ik vond het vorige keer wel leuk met het EK. Alleen maar Nederlanders. Ook alleen maar Nederlanders achter de bar. Maarja, gewoon doordeweeks is er inderdaad niet heel veel aan.quote:Op zaterdag 27 april 2013 14:45 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Geen hol aan, de Hems. Ben er drie keer geweest. Eerste keer was er weinig te doen, de tweede keer werd ik bestolen en de derde keer was er een of ander vaag kutfeest.
Ook geen enkele Nederlandstalige daar, de eerste keer toen ik dat aan een barman opmerkte zei ie sarcastisch 'yeah but we're in the UK, what do you expect?'. Zeg dat maar tegen die Italiaanse en Chinese tenten in de UK.
Nederlanders achter de bar? Dat heb ik nog nooit meegemaakt daar.quote:Op zaterdag 27 april 2013 15:27 schreef June. het volgende:
[..]
Oh ik vond het vorige keer wel leuk met het EK. Alleen maar Nederlanders. Ook alleen maar Nederlanders achter de bar. Maarja, gewoon doordeweeks is er inderdaad niet heel veel aan.
Boerenkool kan je gewoon bij de greengrocer of supermarkt halen en rookworst bij de slager of inferieure rookworsten (Mattesons) bij de supermarkten. Dan kan je zelf boerenkoolstamppot maken. Ik doe het regelmatig thuis. (maar met cheddar en pancetta er doorheenquote:Op zondag 28 april 2013 15:02 schreef SeLang het volgende:
Ik mis sommig Nederlands eten ook wel
Drop![]()
, Boerenkool met worst
, hagelslag
, sateh met pindasaus
.
Aan de andere kant heb je hier dan wel weer veel lekkere Indiaas/Pakistaans geinspireerde curry's enzo
Het meeste is ook gewoon in Birmingham uigevonden dacht ik, dus eigenlijk typisch Britse gerechtenquote:Op zondag 28 april 2013 15:26 schreef Individual het volgende:
De curry hier is bijna meer Bangladeshi geinspireerd hoewel ze het gewoon Indian noemen natuurlijk... ..lang niet zo eng voor John and Jane.
Net zoals Nederlands/Chinees/Indisch. Ook niet helemaal authentiek. In India zit er meestal ook iets minder vlees in en in Indonesie is babi minder populair. Dan zijn beide landen ook wel erg groot met met vele gerechten in vele gebieden. Het typische voedsel van Borneo heb ik niet eens op een recept of foto kunnen vinden.. NL/Chinees/Indo is dan ook vooral Javaans.quote:Op zondag 28 april 2013 15:36 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het meeste is ook gewoon in Birmingham uigevonden dacht ik, dus eigenlijk typisch Britse gerechten
Wat ik hier eet lijkt inderdaad in de verste verte niet op wat ik in India heb gegeten maar in het najaar ga ik naar Bangladesh dus dan zal wel blijken of het eten daar lijkt op het eten thuis
Hier in de staffcanteen hebben we elke dag 'kale' rijst en ik zou echt een moord doen voor een portie nasi. met vlees, groente, satésaus en kroepoekquote:Op zondag 28 april 2013 16:15 schreef Individual het volgende:
[..]
Net zoals Nederlands/Chinees/Indisch. Ook niet helemaal authentiek. In India zit er meestal ook iets minder vlees in en in Indonesie is babi minder populair. Dan zijn beide landen ook wel erg groot met met vele gerechten in vele gebieden. Het typische voedsel van Borneo heb ik niet eens op een recept of foto kunnen vinden.. NL/Chinees/Indo is dan ook vooral Javaans.
Onbegrijpelijk dat ze geen Paprika chips verkopen. Als je zak aan engelsman geeft eten ze 't in minuut op zo lekker vinden ze het.quote:Op maandag 29 april 2013 01:18 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Hier in de staffcanteen hebben we elke dag 'kale' rijst en ik zou echt een moord doen voor een portie nasi. met vlees, groente, satésaus en kroepoek![]()
en ligt het trouwens aan de winkels waar ik kom of is het aanbod aan chips hier enorm beperkt? ben bij verschillende winkels geweest maar overal hebben ze maar 3 merken chips met elk 2 samen en dat is het.
inderdaadquote:Op maandag 29 april 2013 03:30 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat ze geen Paprika chips verkopen. Als je zak aan engelsman geeft eten ze 't in minuut op zo lekker vinden ze het.
Het aanbod aan chips is juist veel groter dan ik ben gewend in NL. De sweet chili en alle sensations smaken bv. Dit it ook het enige land waar ik ook zo veel chips met garnalensmaakquote:Op maandag 29 april 2013 01:18 schreef Yurithemaster het volgende:
en ligt het trouwens aan de winkels waar ik kom of is het aanbod aan chips hier enorm beperkt? ben bij verschillende winkels geweest maar overal hebben ze maar 3 merken chips met elk 2 samen en dat is het.
Ook borrelnootjes verkopen ze gewoon = beer nuts.quote:Op maandag 29 april 2013 05:37 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
inderdaadbegin ziek te worden van alleen maar naturel chip en twee smaken dorito's en pringles.
Collega is deze week terug gekomen uit nederland en had tijgernootjes mee genomen
Walkers prawn cocktail zijn juist lekker manquote:Op maandag 29 april 2013 09:43 schreef Individual het volgende:
[..]
Het aanbod aan chips is juist veel groter dan ik ben gewend in NL. De sweet chili en alle sensations smaken bv. Dit it ook het enige land waar ik ook zo veel chips met garnalensmaakheb gezien. Chips met Marmite of tomato ketchup..
Misschien heeft de lokale off license niet veel, maar de supermarkten wel. Paprika kan je vinden in de Poolse supermarkten bv.
In London kan je alles krijgen als het maar weet te vinden.
Nee hoor, ook gewoon erbij. Ga je in een tea room een sandwich eten ofzo als lunch, krijg je een sandwich met coleslaw en chips op je bord...quote:Op maandag 29 april 2013 21:59 schreef Seven. het volgende:
Gewoon naturel man!
Valt mij op dat chips hier ook wel als lunchvervanger wordt gezien, of is dat alleen op mijn werk zo?
Probeer maar eens een goeie nasi te vindenquote:Op dinsdag 30 april 2013 09:18 schreef drWho het volgende:
Indonesisch valt nog wel mee, heb de Brixton market in de buurt waar je gewoon ketjap en sambal enzo kan vinden. Maar een zoute haring, dat zou er wel in gaan..
Graag gedaan en onze koelkast staat vol ciderquote:Op maandag 29 april 2013 23:34 schreef Mr. Orange het volgende:
De engelse lunch vind ik maar wat saai. Ik mis toch echt mijn broodje kroket, filet american.
Iteejer en Yvonne zijn langs geweest vorig weekend. Dus mijn vriezer ligt vol met spul van Mora
Klinkt als een goede ruilquote:Op dinsdag 30 april 2013 15:51 schreef yvonne het volgende:
[..]
Graag gedaan en onze koelkast staat vol cider
Tjah. Ik kom ook niet verder dan de gesmokkelde nasi kruiden uit .nl. Zag dat er een Indonesisch restaurant in London zit, Bali Bali. Serveren zelfs authentic rijsttafel volgens de websitequote:Op dinsdag 30 april 2013 09:24 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Probeer maar eens een goeie nasi te vinden
Boh, wat was het een feest in De Hems. Alle Nederlanders in London verzameld in 1 kroeg.quote:
Meestal voor de stagaires en mensen die er net zijn.quote:Op donderdag 2 mei 2013 00:32 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Boh, wat was het een feest in De Hems. Alle Nederlanders in London verzameld in 1 kroeg.
En de Engelsen en Amerikanen vonden ons feestgedrag vreemd maar heel erg leuk en gezellig
Het was te merken. Als ik vraag waar ze heen zijn geweest in London komen ze vaak niet verder dan Piccadilly en Oxford Circus (andere bekende bezienswaardigheden daarbuiten gelaten). Ik dacht bij mezelf echt zo van "Kom op zeg, London heeft zo veel meer te bieden dan De Hems en die twee winkelstraten."quote:Op donderdag 2 mei 2013 00:34 schreef Bajskorv het volgende:
[..]
Meestal voor de stagaires en mensen die er net zijn.
Ik heb nog NOOIT naar Nederlanders 'gezocht' hier. Heb die behoefte totaal nietquote:Op donderdag 2 mei 2013 01:14 schreef Bajskorv het volgende:
Nou ja, dat zoek je natuurlijk zelf op als je naar de Hems gaat. Goat in Boots zitten alweer meer mensen die hier langer wonen bijvoorbeeld. Nog steeds niet mijn ding, die NL gatherings.
Deze is er vandaag uit gegaan en ik moet eerlijk zeggen: een zeer goede tandarts! Bijzonder vriendelijk personeel, iedereen deed zijn best om me gerust te stellen etc etc. Verdoving begint nu uit te werken. Ze zijn ook aardig genoeg om je te vertellen hoe alles eruit ziet en ze overleggen voor ze met de behandeling beginnen.quote:Op zondag 28 april 2013 23:36 schreef Seven. het volgende:
Kak, stuk van mijn verstandskies afgebroken dus die moet eruit. Ik ben nog niet geregistreerd bij een tandarts, kan ik gewoon bij het ziekenhuis langsgaan? Of werkt dat niet zo? Zal wel niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |