Nick Cave solo is wel even wat anders dan Grinderman hè.quote:Op donderdag 14 maart 2013 01:33 schreef bloodymary1 het volgende:
Pfff, al dat singer-songwriter gedoe......
Ik wil Nick Cave! Knallen op dat podium!
Met the bad seeds heeft hij toch ook genoeg wat wildere nummers gemaakt, het zal een beetje afhankelijk zijn wat hij eruit zou pikken voor een optreden.quote:Op donderdag 14 maart 2013 08:47 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Nick Cave solo is wel even wat anders dan Grinderman hè.
Eens, het laatste album is ook heel rustig. Maar Nick Cave kan als geen ander zelfs knallen met rustige nummers.quote:Op donderdag 14 maart 2013 08:47 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Nick Cave solo is wel even wat anders dan Grinderman hè.
quote:Op donderdag 14 maart 2013 10:17 schreef Bayswater het volgende:
Ik ga niet dit jaar.![]()
Iets te veel vakanties gepland, april naar Andalusie en de hele maand juni naar Italië.![]()
En september wil ik ook nog wegWerchter past er dus eens niet in, volgend jaar weer van de partij.
![]()
Het was ook geen makkelijke beslissing.quote:
Was het Siciliëtopic toch? Oef, Puglia die staat hoog op mijn lijst, nog niet zo toeristisch. Maar hebben nu een kleine van ruim 1 dus rijden niet zover Italië in. Juni wordt het dus de twee foutste plekken van Italië, het Gardameer en dat schiereiland bij Venetië.quote:Op donderdag 14 maart 2013 10:30 schreef bloodymary1 het volgende:
Nou ja, de hele maand juni Italie is ook mooi! Geldt voor mij ook. 3 weken Puglia langs de kust afrijden. Waar ga jij heen? Al is dit meer voor het Italietopic..... is dat er nog?
Gaan geruchten dat Bowie wel gaat touren.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:02 schreef Moody het volgende:
Suede graag
Ik verwacht Foals ook wel, net als Local Natives, Franz Ferdinand en The xx (nog een keer).
Damien Rice zou ook mooi zijn. Graag Beirut nog een keer (wat een feest was dat vorig jaar), maar die kans is niet groot.
Oja, treedt Bowie nog op op festivals?
Wat uiteindelijk wel een van de grootste feestjes werd op Werchter ooit volgens mij. (2manyDj's)quote:Op maandag 18 maart 2013 23:13 schreef Tourniquet het volgende:
Bowie heeft nog wat goed te maken, ik ging in 2004 mede voor Bowie naar Werchter, kwam hij niet.
Ja, dat was zeker tof. Ze begonnen hun set toen met Rebel Rebel.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:14 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Wat uiteindelijk wel een van de grootste feestjes werd op Werchter ooit volgens mij. (2manyDj's)
Toppertje van het weekendquote:Op maandag 18 maart 2013 23:22 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ja, dat was zeker tof. Ze begonnen hun set toen met Rebel Rebel.
Maar ik had toch liever Bowie gezien.
22 minuten van de set.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:22 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ja, dat was zeker tof. Ze begonnen hun set toen met Rebel Rebel.
Maar ik had toch liever Bowie gezien.
OMG ja haha.quote:
Cool! Thanks.quote:Op maandag 18 maart 2013 23:37 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
22 minuten van de set.
http://www.mediafire.com/?edo41nke8d8w7do
quote:Op donderdag 21 maart 2013 11:56 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Ben helaas gedregradeerd naar de tribune en gehandicaptencamping
Vind het ook wat lang duren. Had gedacht dat Werchter nog een hele lading namen bekend zou maken toen Pukkelpop met een hele lading kwam.quote:Op donderdag 21 maart 2013 12:04 schreef wc-eend het volgende:
Het is wel weer eens tijd voor wat nieuwe namen zeg... want zoveel is er nog niet bekend
Balen zeg, Werchter is natuurlijk ten voeten uit een plaats waar je veel staat en loopt. Sterkte!quote:Op donderdag 21 maart 2013 12:03 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Voet op 3 plaatsen gebrokenBen minimaal een half jaar uit de 'running' (
)
Staan 6 juli nog in Parijs...quote:Op donderdag 21 maart 2013 18:27 schreef bloodymary1 het volgende:
Atoms for Peace staat 7 juli in Amsterdam. Misschien een van de dagen er voor in Werchter....?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |