FOK!forum / Ouder(s) / Het babytopic (0-1 jaar) Deel 152
pessiemaandag 18 februari 2013 @ 21:44
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen


Great moms have happy kids and dirty houses... :P
pessiemaandag 18 februari 2013 @ 21:45
Er was nog geen volgend deel?
Ticootjemaandag 18 februari 2013 @ 22:05
Hoi
#ANONIEMmaandag 18 februari 2013 @ 22:44
:O hoi & slaaplekker

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2013 22:44:28 ]
Mangostinemaandag 18 februari 2013 @ 22:49
Hoi

Mijn baby heeft sinds het banaanavontuur niet meer gepoept. :(

Nouja, ik moet eerlijk zijn: vanochtend een piepklein drolletje. Er viel bijna niks af te vegen zo compact.
Tinuvieldinsdag 19 februari 2013 @ 06:44
Kyara, wat een droppies zeg! Ik hoop dat je je meisjes voor het weekend thuis hebt.

Enfermera, klinkt goed. Ik houd de lijst van kleintjes aan voor wanneer ik wat geef. Recepten heb ik ook opperdepop voor, maar nog niet gebruikt voor deze. Verheug me op voorjaar en zomer als het fruitaanbod weer beter is. Verder is er op het i-net waarschijnlijk ook veel te vinden. Ik kookte groente gewoon zonder iets, soms deed ik een beetje gekolfde bv in. Nu ben ik begonnen wat gebakken groenten aan te bieden, valt veel meer in de smaak.

Becky, kan me voorstellen dat het bij jou geen roze wolk is en je graag weer aan het werk wilt.

Sonnetje, ja dat is dan idd erg handig. Bij mijn kleuter gaat kwa fruit zowat alles erin. Sonnetje en haar eerder avondeten geven voordat jullie aan tafel gaan?

MeNicole, wat goed.

Kz, ook niet in hele kleine stukken brood of ingeweekt?

Superfaye O+

Papillion, grote hebben we ook een tijdje ingebakerd. Fijn dat zij zo goed groeit.

Hoe oud is ze Soesa? Ik hoorde dat bij waterpocken onder een jaar ze ze nog eens kunnen krijgen. Voordeel schijnt te zijn, dat ze er ook veel minder last van hebben als ze jonger zijn.

Twinkle, hopelijk toch nog goed geslapen?

Free, ik moest om jouw opmerking lachen.
freecelldinsdag 19 februari 2013 @ 06:51
A la creme met bv tinu? ;)

Sorry, zie nu pas dat ik hem dicht gooide!
Tinuvieldinsdag 19 februari 2013 @ 07:01
Nou gepureerd/ geprakt met bv idd. Had alleen nooit het idee dat de bv hielp zodat hij het beter at :)
#ANONIEMdinsdag 19 februari 2013 @ 07:59
Noa heeft gewoon 6u achter elkaar geslapen, en ik ook :o

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2013 07:59:39 ]
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 08:07
Hier waren de waterpokken met een maand of vijf. Hij heeft ze sindsdien niet meer gehad.

Al een paar dagen niet meer hier geweest. Met jolie gaat het echt heel goed! Ze slaapt goed de laatste dagen. Niet door maar wel gewoon slapen tussen de voedingen :)

Met mij gaat het even wat minder geloof ik. Het ontzwangeren valt me weer zwaar. Precies zoals de vorige keer, dus komt goed maar heeft tijd nodig en dat gun ik mezelf weer eens niet natuurlijk :( Maar dat is een heel ander topic.
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 08:07
Logi das fijn! :)
Voel je je gelijk een heel ander mens he.
#ANONIEMdinsdag 19 februari 2013 @ 08:10
Es :*

Twink absoluut! :Y

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2013 08:11:25 ]
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 08:14
Wat heerlijk Logi!
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 09:15
Es fijn dat het met je mini.veel beter gaat! Nu jij nog.. gun jezelf de tijd meid.. tis ook niet niks allemaal :*

Tinu mijn eigen slapen gaat op en af. Wellicht doordat ik zelf nauwelujks ritme heb omdat ik nu volledig thuis zit. Als Djenna 's morgens haar eerste fles op heeft gaat ze weer terug. En dat deed ik dus ook. Vanaf deze week gooi ik het over een andere boeg. Zij naar bed, ik naar beneden. Het huis was altijd al spik en span maar nu dus nog meer haha. Maar merk dat ik daardoor 's avonds wel echt moe ben, en kan saardoor beter inslapen :) .. dus dat houden we erin.

Mijn bollie is pogingen aan het doen om te rollen maar het lukt niet en dat frustreert haar haha.
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 09:37
Ja tijd. Ik heb een ereader voor mezelf gekocht en ben nu weer aan het lezen geslagen. Heerlijk.

Jolie slaapt beter. Ik veroorzaakte zelf het probleem geloof ik. De oplossing was weer heel simpel: ik wissel na de nachtvoeding van plaats met mijn man :D Dan lig ik niet naast haar. Ze maakt namelijk van die enge geluiden alsof ze steeds spuugt en half stikt en dan bleef ik maar met haar bezig. Nu blijkt als je niks doet ze dus wel gaat slapen ondanks die geluiden.

Omdat ze op haar buik slaapt durf ik haar eigen kamer nog niet aan.
#ANONIEMdinsdag 19 februari 2013 @ 09:45
Es logisch, heb die neiging ook.
Bij elk raar geluidje even kijken of ze niet spuugt oid :')

De co-sleeper is wel een uitkomst wat dat betreft :)

[ Bericht 30% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2013 09:46:32 ]
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 09:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 09:45 schreef Logician het volgende:
Es logisch, heb die neiging ook.
Bij elk raar geluidje even kijken of ze niet spuugt oid :')

De co-sleeper is wel een uitkomst wat dat betreft :)
Ja een uitkomst en een drama tegelijkertijd hier :D
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 09:54
Nou inderdaad, hier dan geen co-sleeper, maar een wiegje tegen het bed aan. Zeker nu (RS-virus) hang ik de hele tijd boven de wieg... :{ ben kapot...
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 09:54
Ik lees overigens alles mee hoor, maar echt nauwelijks tijd of fut om te reageren op iedereen. :@

Es, wat bedoel jij met 'het ontzwangeren valt me zwaar?'
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 10:07
Isis wat naar dat hij RS heeft. Ik weet nog dat Viktor gewoon verkouden was en ik na elke hoestbui lag te luisteren of hij wel weer verder bleef ademen. Sterkte!

Es, sterkte met ontzwangeren. Het is echt iets waar je doorheen moet he. Fijn dat je beter slaapt. Ik herken het elkaar wakker houden helemaal. Viktor maakt ook die herrie 's nachts. Soms denk ik dat hij op zijn minst zijn hele wieg heeft ondergespuugd en dan is het niets :P

V slaapt steeds vaker door. Vind ik leuk! Ik had niet verwacht dat het voor einde verlof nog zou gebeuren omdat hij om de twee uur wilde drinken steeds. Garantie tot je je ogen dicht doet natuurlijk :+
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 10:12
O ja herkenbaar. In het begin reageerde ik op elke kik omdat ik bang was dat ze stikte. Gek werd ik ervan. op den duur wen je aan alle geluidjes. Tegenwoordig ga ik idd alleen kijken als ik een geluid niet vertrouw.. alsof ze idd alles onder gespuugd heeft ofzo. Blijkt er niks aan de hand natuurlijk maar toch. En met een buikslaper zou ik dat al helemaal hebben idd. Komt goed!

Sola fijn dat het doorslapen steeds beter gaat.

Heb mijn man net uit bed getimmerd omdat Djenna maar bleef huilen. Kwam ik op haar kamer stopte ze. Ging ik weg.. ging de sirene weer aan. Werd er effe kriebel van. En mijn man maar doodleuk door blijven pitten (late dienst). Hallo tis ook jouw kind *zucht*
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:12
Wat houdt ontzwangeren eigenlijk precies in? Uit zich dat vooral fysiek, of op andere manieren? En als zich het op andere manier (ook) uit, komt dat dan (tevens) dóór de fysieke 'klachten', of heeft het een andere oorzaak? Is het meer het 'wennen' aan de nieuwe situatie?

Ik ken het namelijk niet echt. Alleen dan dat ik mijn oude figuur niet terug heb. Maar dat zal ook nog wel even duren :') :+
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 10:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 09:54 schreef __Isis__ het volgende:
Ik lees overigens alles mee hoor, maar echt nauwelijks tijd of fut om te reageren op iedereen. :@

Es, wat bedoel jij met 'het ontzwangeren valt me zwaar?'
Emotioneel gezien. Lichamelijk gaat het wel. Ben erg labiel, hoofdpijn, moe, lusteloos, moeite met aanpassen aan de nieuwe situatie. En het zit nogal in mijn karakter om veel van mezelf te verwachten. Teveel, en in dit geval te snel.
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:12 schreef Twinkle20 het volgende:
Heb mijn man net uit bed getimmerd omdat Djenna maar bleef huilen. Kwam ik op haar kamer stopte ze. Ging ik weg.. ging de sirene weer aan. Werd er effe kriebel van. En mijn man maar doodleuk door blijven pitten (late dienst). Hallo tis ook jouw kind *zucht*
Is ze dan niet gewoon wakker en wil ze spelen? Omdat ze stopt als je binnenkomt, bedoel ik.
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 10:15
Liné ligt op der eigen kamer dus wij slapen heerlijk. Overdag slaapt ze ook in bed en dan hoor en zie ik der ook niet dus kan dat 's nachts ook.
Ze mocht vanaf vannacht "doorslapen" en heeft dat ook lekker gedaan. Om 22:30 laatste fles en vanmorgen om 06:00 werd ze weer wakker.
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 09:45 schreef Logician het volgende:
Es logisch, heb die neiging ook.
Bij elk raar geluidje even kijken of ze niet spuugt oid :')

De co-sleeper is wel een uitkomst wat dat betreft :)
Babyfoon met camera vind ik ook heel handig :Y Kun je meteen zien of er iets aan de hand is of niet :)

Logi, fijn dat je al zo snel een nachtje door hebt kunnen trekken :D Benieuwd of dat zo blijft.
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:20
Saartje is vandaag naar de opvang. Zou ik normaal geen moeite mee hebben, maar nu is het raar. Ik zit 'ziek' thuis, maar voel me prima (zolang ik niks doe, anders ben ik binnen no time bekaf en heb ik druk/pijn op mijn borst bij het ademen :') ). Dus het voelt heel vreemd om Saartje dan weg te brengen.

Maar ach. M'n moeder komt langs, en dan helpt ze me met het huishouden (ik lichte dingetjes zoals was vouwen, zij stofzuigen e.d.), en gaan we een rondje lopen in het kader van weer op krachten komen/aan mijn conditie werken :)
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:14 schreef Estrys het volgende:

Emotioneel gezien. Lichamelijk gaat het wel. Ben erg labiel, hoofdpijn, moe, lusteloos, moeite met aanpassen aan de nieuwe situatie. En het zit nogal in mijn karakter om veel van mezelf te verwachten. Teveel, en in dit geval te snel.
Hoe lang is het nou ook alweer geleden voor jou? Ik mis nog steeds een lijstje in de OP ;(
kaatjejanniedinsdag 19 februari 2013 @ 10:23
Bij mij begint mijn haar weer enorm uit te vallen, had ik bij Sofie ook. Ik word er knettergek van. Overal ligt het, Ik kan de plukken haar er zo uit trekken. :'(
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 10:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:23 schreef kaatjejannie het volgende:
Bij mij begint mijn haar weer enorm uit te vallen, had ik bij Sofie ook. Ik word er knettergek van. Overal ligt het, Ik kan de plukken haar er zo uit trekken. :'(
Oh dat heb ik ook weer. En ik wilde nog wel naar de kapper. Tip die ik van de ha kreeg was foliumzuur weer in te nemen.
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 10:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:21 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Hoe lang is het nou ook alweer geleden voor jou? Ik mis nog steeds een lijstje in de OP ;(
Vandaag 6 weken. Dan moet je toch gewoon alles weer aankunnen en doen toch? ;) dan verwacht ik toch niet teveel?

Ow Kaatje dat had ik vorige keer ook. Kreeg ik van die inhammen zelfs. Ik hoop dat ik het nu niet zo erg krijg. Vreselijk is dat.
kaatjejanniedinsdag 19 februari 2013 @ 10:30
Ik vond vooral de tijd daarna zo erg. Toen het weer teruggroeide. Die korte plukjes overal.

SPOILER
DSCF3667.JPG
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 10:34
Estrys, ik loop nog steeds tegen mezelf op. Nja V is dan 11 weken oud. Ik ging na die 6 weken ineens nog meer doen en ik kreeg af en toe echt weer een terugval ofzo. Lichamelijk helemaal stuk, meer huilen, veel vermoeider. Je bent nog maar net bevallen, het hoeft niet allemaal :)

Oh en ik merk dat zodra ik er doorheen zit ik nachtmerries krijg. Dat had ik in de kraamweek ook. Geen kraamtranen, maar zodra ik in slaap viel hele angstige gevoelens en dan droomde ik dat ik wakker in mijn bed lag en overal geluiden hoorde. Slaande deuren, auto's die gestart werden, pratende mensen, dingen die vielen. Heel veel lawaai en door elkaar. Dan schrok ik enorm angstig weer wakker. Dat was zo naar.

KJ, hier begint het ook al weer. Fase 1 is bij mij dat ik al mijn krullen kwijt raak. En vorige keer viel het zo erg uit dat ik zichtbare kale plekken had. Dat mensen vroegen of ik soms ziek was. Duurde 1,5 jaar voor het weer een beetje leek op wat het voor de zwangerschap was. En toen werd ik weer zwanger :+
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 10:40
Coco nee ze was echt knettermoe.

Meer dat ik het gevoel heb dat ik voor alles op mag draaien 'want ik zit toch thuis'.
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:27 schreef Estrys het volgende:

[..]

Vandaag 6 weken. Dan moet je toch gewoon alles weer aankunnen en doen toch? ;) dan verwacht ik toch niet teveel?

Ow Kaatje dat had ik vorige keer ook. Kreeg ik van die inhammen zelfs. Ik hoop dat ik het nu niet zo erg krijg. Vreselijk is dat.
Zo lang geleden is 6 weken nog niet. En als je er verdrietig van wordt, dan verwacht je blijkbaar wel teveel van jezelf :* Zeker met al een kindje, denk ik, dan heb je het nóg drukker. Dat betekent meer energie verbruiken aan het zorgen voor, en minder energie over voor o.a. jouw eigen herstel.

Maar het is zo makkelijk gezegd he? Niet teveel willen. Ik weet uit ervaring dat dat niet altijd zo simpel is ;) :*
Cocotrimoniumdinsdag 19 februari 2013 @ 10:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:40 schreef Twinkle20 het volgende:
Coco nee ze was echt knettermoe.

Meer dat ik het gevoel heb dat ik voor alles op mag draaien 'want ik zit toch thuis'.
Oh, dat is niet zo handig dan, als ze wel heel moe is. Heeft Saartje soms ook wel eens, maar dan valt ze na eventjes huilen in slaap. Als ze oververmoeid is, dan huilt ze echt heel hard, maar dat is ook maar heel kort (denk een minuutje? lijkt alleen langer als ze huilen he? :+ ).

Tja. Ik kan me de frustratie ergens wel voorstellen. Alleen, na een late dienst van hem, kan ik me dan best voorstellen dat hij zo 'vroeg' nog blijft slapen. Heb je al eens de dag/avond van tevoren besproken hoe hij het dan voor zich ziet, de dag erna?

SPOILER
Toen ik bijvoorbeeld nog verlof had, regelde ik de eventuele nachtflessen (en de ochtend/overdag), maar M. nam dan wel de avondflessen voor zijn rekening (niet per se allemaal, maar het was ook niet zijn verwachting dat ik dat deed omdat ik toch vrij had, het was niet mijn 'taak', zeg maar. 's Avonds had hij immers ook vrij. Daarnaast vond (en vindt) hij het gewoon heel fijn om voor Saartje te zorgen (feest als ze wakker is en hij de luier kan verschonen enzo).

En nu ik ziek/herstellende thuis zit, is het weer een ander verhaal. Ik kan niet eens de hele dag de zorg op me nemen nu. Vandaag is ze dan naar de opvang, en we hebben gisteravond besproken wie wat deed. Zou hij haar brengen of ik? Wie kleedt haar aan? Juist op die manier voorkom je frustraties omdat de een iets verwacht van de ander, terwijl de ander dat helemaal niet relaxed vindt!
Althans, bij ons werkt dat zo.

Maar goed. Ik heb in die zin dus wel geluk dat ik een man heb die serieus echt heel graag zijn dochter verschoont, de fles geeft, etc. En het geluk dat ik dat van begin af aan geen enkel probleem vond om uit handen te geven (plus, in het begin moest hij haar wel verschonen & ik dat toelaten, aangezien ik herstellende was van een keizersnede :+ ).
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 11:00
De mijne vind fles geven echt verschrikkelijk :D Duurt hem allemaal veel te lang. Dus dat die ik altijd, behalve zondagochtend want dan mag ik uitslapen. Maar we hebben er nog 3 rondlopen die van alles moeten en als ie thuis is helpt hij de jongens overal mee.
Vanaf 1 maart heeft ie weer gewone werktijden . Dan doen weer de laatste voeding om en om.
Rixtjedinsdag 19 februari 2013 @ 11:02
Herkenbaar dat kapsel KJ zo zie ik er nu uit :D
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 10:14 schreef Estrys het volgende:

[..]

Emotioneel gezien. Lichamelijk gaat het wel. Ben erg labiel, hoofdpijn, moe, lusteloos, moeite met aanpassen aan de nieuwe situatie. En het zit nogal in mijn karakter om veel van mezelf te verwachten. Teveel, en in dit geval te snel.
Ja precies dat dus..
Ik jank om alles en echt elke dag barst ik dus wel een keer in tranen uit. En dan ben ik daarna zo teleurgesteld in mezelf. Wat ben ik dan voor waardeloze moeder dat ik niet eens twee kindjes kan verzorgen zonder dat het zo zwaar voelt? Wat ben ik dan voor mietje? Pff, vermoeiend kun je toch zijn voor jezelf. Zeker nu ze allebei ziek zijn vind ik het gewoon echt loodzwaar en voel ik me zo enorm mooooeeeee en lusteloos inderdaad, maar ook echt heel gespannen en negatief...
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 11:05
Ik doe alle voedingen zelf :+
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 11:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:05 schreef __Isis__ het volgende:

[..]

Ja precies dat dus..
Ik jank om alles en echt elke dag barst ik dus wel een keer in tranen uit. En dan ben ik daarna zo teleurgesteld in mezelf. Wat ben ik dan voor waardeloze moeder dat ik niet eens twee kindjes kan verzorgen zonder dat het zo zwaar voelt? Wat ben ik dan voor mietje? Pff, vermoeiend kun je toch zijn voor jezelf. Zeker nu ze allebei ziek zijn vind ik het gewoon echt loodzwaar en voel ik me zo enorm mooooeeeee en lusteloos inderdaad, maar ook echt heel gespannen en negatief...
Spijker op zijn kop!
ik ben niet alleen *O*

We zouden een praatgroepje moeten beginnen ;)
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 11:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:05 schreef Estrys het volgende:
Ik doe alle voedingen zelf :+
Ja weinig keus hè ;)
Ik vind de voedingen juist heerlijk. Even lekker niks, alleen snuffelen aan mijn meisje!!
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:07 schreef Estrys het volgende:

[..]

Spijker op zijn kop!
ik ben niet alleen *O*

We zouden een praatgroepje moeten beginnen ;)
Nou inderdaad :P

Het voelt ook gewoon zo gek. Ik heb best een verantwoordelijke fulltime baan, die ik zeg maar met twee vingers in m'n neus doe, maar dit 'kan' ik niet }:|
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 11:10
Oh Isis heel herkenbaar! Het is af en toe ook gewoon loodzwaar. Het is niet echt vakantie om thuis te zijn :P Ook van die baan ja. 2 vingers in mijn neus en van twee kinderen heb ik stress.
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:10 schreef Solagratia het volgende:
Oh Isis heel herkenbaar! Het is af en toe ook gewoon loodzwaar. Het is niet echt vakantie om thuis te zijn :P Ook van die baan ja. 2 vingers in mijn neus en van twee kinderen heb ik stress.
Hoera voor herkenbaarheid! *O*
Ik voel me acuut een beetje beter :)
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 11:14
Misschien is het ook soort van wennen. Ik ben altijd thuis bij de kinderen, we hebben er 4 en een oppaskindje. Maar geen probleem. Heb niet het idee dat het me teveel is en ik voel me goed. Als ik nu buiten de deur zou moeten werken zou ik denk ik gek worden. Ben ik niet gewend. Misschien is het andersom ook zo.
#ANONIEMdinsdag 19 februari 2013 @ 11:16
Ik begin me bijna schuldig te voelen dat ik zoo enorm geniet :@
Vind het echt heerlijk om bv te geven, luiers te verschonen, badderen etc... en kan de hele dag wel met haar op de bank zitten en gewoon alleen maar naar haar kijken ... voordeel is wel dat ik vanuit huis kan werken de komende tijd natuurlijk.

[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 19-02-2013 11:18:19 ]
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:16
Dat denk ik ook wel hoor MeNicole, het is voor een deel wel wat je gewend bent. Maar ik ben ook gewoon geen 'oermoeder' zeg maar. Het managen van mijn team en onderhandelingen/vergaderingen voeren though, daar ben ik voor in de wieg gelegd en kost me geen enkele moeite.

Dus ook wel een kwestie van waar je talent ligt.
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:16 schreef Logician het volgende:
Ik begin me bijna schuldig te voelen dat ik zoo enorm geniet :@
Vind het echt heerlijk om bv te geven en kan de hele dag wel met haar op de bank zitten en gewoon alleen maar naar haar kijken ...
Dat moet je zeker niet doen hoor! Geniet je alsjeblieft helemaal te pletter! O+
Als de mijne straks niet meer ziek zijn, zal ik vast ook weer wat meer genieten, zeker als ik ook eens 6 uurtjes slaap mag pakken :P
#ANONIEMdinsdag 19 februari 2013 @ 11:20
:D slaap doet wel veel natuurlijk idd
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 11:20
Oh Logi, dat kon ik de eerste 4 weken ook. Toen heb ik ook gewoon fulltime met V op de bank gehangen. J. deed de zorg voor de peuter en ik hoefde met haar ook alleen te knuffelen. Maar toen ging J weer werken en had ik de hele zorg voor peuter en baby. Toen begon de stress ook pas toe te slaan :P Tussen alle stress door geniet ik er ook van hoor. Maar mijn talent ligt niet bij het fulltime moederen. Al voel ik me wel weer een supermoeder na een goede dag.
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:20 schreef Solagratia het volgende:
Al voel ik me wel weer een supermoeder na een goede dag.
Ja dat heb ik ook hahahaha! :D
Omentielvodinsdag 19 februari 2013 @ 11:25
Ik ben ook blij met de herkenbaarheid. Ik geniet echt van Riley. Maar soms valt het me zo zwaar. Ik verwacht denk ik ook gewoon teveel van mezelf.
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:25
Ja maar Omen, jij doet het ook nog eens helemaal alleen! RESPECT _O_
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 11:28
Nou inderdaad, ik ben dolblij met een partner met wie ik de zorg kan delen. Of soms niet eens de zorg maar wel de verantwoordelijkheid.

Het is echt niet raar om het af en toe zwaar te vinden. Of misschien heel vaak. Het eerste jaar of soms de eerste 2 zijn gewoon tropenjaren. Hard werken en tussendoor roze wolk momenten.

Bij Amy had ik niemand om me heen die ook net een baby had en waarmee ik eens kon praten over het moederschap. Daarom dacht ik soms echt dat er iets mis met me was als moeder omdat ik er niet zo van genoot.
Enfermeradinsdag 19 februari 2013 @ 11:29
Kyara wat een schatjes!! O+

Twink thanks :)! Nou wilde ik je nog wat vragen maar nou weet ik het niet meer.. :') :@ nouja. komt wel :+

Tinu thanks voor de tips :* ja, zo wil ik het ook aan gaan pakken in het begin.. gewoon pure smaken enzo :)

Estrys lastig is dat he -O- :* gun het jezelf, het is niet niks hoor! (zwanger zijn etc)

Coco lekker dat je moeder je in huis komt helpen!

KJ wat een schattige foto O+

Logi wat klink je heerlijk verliefd!! O+ :D

En ik kon me weer niet inhouden bij de Hema :') Lekker stoere rompers voor mn meid, een leuk grijze jurkje, en! een zwembroekje!! Morgen babyzwemmen! :D *O*
linkje foto
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 11:33
Son: Hier geven we ook vaak het eten eerder dan ons eten. Anders is ze idd te moe. Maar streef wel naar samen. Soms lukt het.

Kyara: wat een schatjes ! *; Hoe ze elkaar vasthouden, zucht !!! Ontroerend. Hoop dat ze snel naar huis mogen.

Soesa: Ik geef in de ochtend pap. Met een lepeltje. Of direct na wakker worden ( als we weg moeten) of later in de ochtend. Gaat prima. Avond geef ik groente en laatste fles met wat rijstebloem er door. Geen gewone pap uit de fles.

Hoop geen waterpokken ! :{

Marjolijn: Waarom zo weinig energie ? Wat lief staat dat pakje. Superfaye! O+

papil: Wat vermoeiend en naar zo’n huilend meisje. Inbakenen lijkt me erg fijn voor haar.

Troeta: Eet ze niks ?? Wel drinken ?

Enf: Fijn je nieuwe baan ! Spannend en leuk. Oeh ! Leuk babyzwemmen. Wil ik ook.

Omen en Twink: Ook wel leuk zo’n pittig meisje. Hier ook. :*

Mango: Al gepoept ?

Tinu: Ga het proberen. Nu gaf ik het brood steeds na melk ozo en alles kwam er uit. Cracker of rijstwafel wil wel. Maar stukjes weken of met fruit is idd een idee.
Hoe is het bij jou ?

Logi: Wat heerlijk lang ! Hier ook echt genieten. Komt ook omdat het onze enige blijft en we het samen doen.

Estrys: Succes met ontzwangeren. ! Duurt effe ja. :*
Een e reader, leuk !!
Vannacht hier ook van plek gewisseld. Maar hij slaapt gewoon door, hahaha. Het hielp iets.

Twink: Nog meer spik en span ! Wouw.

Sola: Doorslapen, wat heerlijk !

Coco: Wel goed om even bij te tanken. Raar maar nodig !

kaatje: Lieve foto (met korte plukjes)

Menicole: thx voor de tip. foliumzuur weer slikken.

Isis: knuffel :*
_Ophelia_dinsdag 19 februari 2013 @ 11:36
KZ, megapost :D _O_
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 11:37
O-)
Estrysdinsdag 19 februari 2013 @ 11:38
Ik vind mijn dochter echt de mooiste en de liefste en geniet ook heel erg van haar en van de oudste die zo grappig en lief is. Maar het moederen zit me niet in het bloed, ik moet er vaak veel moeite voor doen voor mijn gevoel.

Maar ik leg de lat ook hoog want het enige voorbeeld dat ik heb was altijd thuis bij ons. Die kan op mijn kind passen en aan het einde van de dag de was weg hebben, gestofzuigd, en passant de badkamer gedaan en een maaltijd op tafel hebben. en ik als ik een dag thuis met mijn kind ben?? bij mij ligt er meer was in de mand dan in de kast, kun je van de vloer vier dagen eten en breek je je nek over de duplo. En eten we restjes Chinees van gisteren. Het is een gave :+
Enfermeradinsdag 19 februari 2013 @ 11:38
Ophelia whaha ja idd :D

Kz; ja ik heb wel ff gewacht met zwemmen en me ff ingelezen. Chloor is natuurlijk niet supergoed voor kleine babytjes. Nou hebben sommige zwembaden dat ze zoutelectrolyse gebruiken om chloor te maken en daardoor zit er minder chloor in het water :) toevallig die in onze woonplaats ook! En ja, nu ze ruim 4 maanden is vind ik dat het wel een keertje kan :D
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:42
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:38 schreef Estrys het volgende:
Ik vind mijn dochter echt de mooiste en de liefste en geniet ook heel erg van haar en van de oudste die zo grappig en lief is. Maar het moederen zit me niet in het bloed, ik moet er vaak veel moeite voor doen voor mijn gevoel.

Maar ik leg de lat ook hoog want het enige voorbeeld dat ik heb was altijd thuis bij ons. Die kan op mijn kind passen en aan het einde van de dag de was weg hebben, gestofzuigd, en passant de badkamer gedaan en een maaltijd op tafel hebben. en ik als ik een dag thuis met mijn kind ben?? bij mij ligt er meer was in de mand dan in de kast, kun je van de vloer vier dagen eten en breek je je nek over de duplo. En eten we restjes Chinees van gisteren. Het is een gave :+
Hahaha, nou bij mij is de was dan wel gedaan en alles opgeruimd en zelfs het eten op tafel (dreumes voor baby-tv), dan ben ik 5 minuten trots op mezelf waarna ik onbedaarlijk in janken uitbarst omdat ik veel te veel van mezelf heb geëist en zit het hele eten door te snotteren. oO< Gezellig ook voor m'n vriend O+
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 11:44
Heb zelf zo'n hekel aan zwembaden ! Vandaar nog niets ondernomen. :@ :+
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 11:45
Es ik heb hier ook altijd chaos in huis hoor. En op dagen dat ik geen oppaskindje heb lopen we om 13:00 nog in pyama. En ik bedenk om half 5 altijd pas wat we gaan eten :s Maar uiteindelijk eten we allemaal, liggen de kinderen om 19:00 gedouched en wel in bed en is om half 8 huis weer opgeruimd. Dan hebben lief en ik "rust".
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 11:45
Haha ja Estrys. Mijn moeder zat vroeger thuis met 3 kinderen en deed dan zelfs de weekboodschappen. Ik ben ook echt een rommelkont. En in mijn baan werk ik met kinderen en jongeren, ik heb genoeg ideeen om hen bezig te houden en iets vakinhoudelijks te leren, maar als ik voor de 15e keer die stinkpuzzel in elkaar moet leggen dan heb ik zin om hem stiekem kwijt te maken :+
Soms is het 10:00 en dan vraag ik me af hoe ik de dag om krijg. Maar goed, ik word er wel handiger in. Dan gaat Amy overdag in bad, we gaan even naar buiten en we pakken de klei er maar weer eens bij,

Oh ja Isis! Dan is het allemaal gelukt en zitten we *hijg puf puf* aan tafel en dan ben ik te moe om te eten.
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 11:46
Een stinkpuzzel stiekem kwijt maken _O- _O-
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 11:46
Oh inderdaad Sola, er zijn hier boekjes die ik nog eens in de open haard gooi, omdat ik ze echt niet meer wil lezen })
MeNicole2dinsdag 19 februari 2013 @ 11:48
Sola overdag onder de douche of in bad doe ik ook weleens als ze zich vervelen.
Enfermeradinsdag 19 februari 2013 @ 11:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:44 schreef kleinzusje het volgende:
Heb zelf zo'n hekel aan zwembaden ! Vandaar nog niets ondernomen. :@ :+
XD nou als je er een hekel aan hebt lekker niet doen toch?! Alsof het moet :P Mn moeder heeft dat volgens mij ook pas later met mij gedaan en ik ben ook een waterrat geworden, dus om kinderen te laten 'wennen' aan water hoeft het niet lijkt me! :+
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:48 schreef Enfermera het volgende:

[..]

XD nou als je er een hekel aan hebt lekker niet doen toch?! Alsof het moet :P Mn moeder heeft dat volgens mij ook pas later met mij gedaan en ik ben ook een waterrat geworden, dus om kinderen te laten 'wennen' aan water hoeft het niet lijkt me! :+
Wennen is dan idd mn argument. Maar denk meer aan wachten op de buitenbaden. Dat lijkt me dan wel weer leuk. Lekker buiten *;
kaatjejanniedinsdag 19 februari 2013 @ 13:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 11:07 schreef Estrys het volgende:

[..]

Spijker op zijn kop!
ik ben niet alleen *O*

We zouden een praatgroepje moeten beginnen ;)
+1
Phaidradinsdag 19 februari 2013 @ 13:23
Meh, ik zit met een ziek vogeltje thuis ;(. Hoge koorts (39,6 vanmorgen), hoesten, spugen, ontstoken ogen, snotneus... Het hele pakket. Hij slaapt veel, wil niet veel drinken. We zijn bij de dokter geweest, maar longen zijn schoon, ook oren en keel zagen er goed uit. Wat kun je veel medelijden met je kind hebben zeg!
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 13:55
Oh bah Phaidra, ook al een ziek mannetje :{

Beterschap! :*
Marjolijntjedinsdag 19 februari 2013 @ 14:19
Kz: even snel een reactie. Weinig energie want nog steeds verschrikkelijk beroerde nachten, iedere 1,5-2 uur een voeding (andere dingen wil ze niet, ze is pas weer stil nadat ze gedronken heeft) en wel gewoon werken en ook overdag niet bij kunnen slapen, want mevrouw doet alleen aan hazenslaapjes :+
papilliondinsdag 19 februari 2013 @ 16:42
Tx voor de reacties gister. Forum geeft me zeker hoop. Eerste 24 uur inmiddels voorbij en ik moet natuurlijk afkloppen om het niet te jinxen maar het lijkt lekker te gaan. Gister was ze nog heel boos na het inbakeren. Vannacht heeft ze in een keer doorgeslapen. Vanochtend sputterde ze wel na het inbakeren en lag ze te mopperen, maar dat was mopperen ipv krijsen. En vanmiddag lijkt ze er ineens aan toe te geven. Wel af en toe wat gehuil/gemopper maar duidelijk geen gefrustreerd meisje. Ze was ook heel goed te troosten. Voor het eerst sinds 3 weken valt ze nu na de voeding ook heel lief bij me in slaap ipv boos te blijven. Ook kan ik opeens 4 uur tussen de voeding pakken (zoals het mag met de fles) ipv om de 2 uur een kind te hebben wat enkel rustig word van voeding.

Heel egoistisch even geen reactie op de rest. Ondanks mijn goede uren slaap van vannacht komt de man met de hamer nu toch langs. Wellicht ook omdat ik vanmiddag gewoon eens 'n uurtje heb kunnen ontspannen zonder me druk te maken om ons meisje.
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 16:48
Fijn Papi! Hopelijk zet deze lijn zich voort en voel je je minder moe.

Nu snel naar de kinderfysio met V. Hopelijk is hij nu wel rustig genoeg om zijn nek te laten checken. Vorige keer huilde of sliep hij.
pessiedinsdag 19 februari 2013 @ 16:49
Papi, 1 nacht goed slapen zorgt juist voor veel vermoeidheid de eerste dag is mijn ervaring! Wordt wel weer beter hoor :*
papilliondinsdag 19 februari 2013 @ 16:54
Succes solagratia

Pessie :)
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 17:25
Papi wat een vooruitgang ineens! En dat al binnen een dag. Duimen dat het zo blijft.

Ik heb echt al zoveel van jullie geleerd hier. Echt serieus!
Kyaradinsdag 19 februari 2013 @ 17:29
Fijn Papi!

Beterschap voor je mannetje Phaidra! :*

Marjolijntje..... probeer ook een klein beetje aan jezelf te denken he. Ook op tijd even bijtanken, desnoods een dagje vrij nemen (of ziek melden maar dat voelt waarschijnlijk niet goed nog). :*

Tijdens mijn verlof van M was ik wel een soort oermoeder. Ik vond het echt heerlijk en vond het ook vreselijk om weer aan het werk te moeten. Nu zal het een stuk pittiger zijn dus misschien ben ik straks ook wel blij als ik weer mag werken: even rust.
Phaidradinsdag 19 februari 2013 @ 18:40
Inmiddels zitten we in het ziekenhuis. Hij dronk niet goed en luiers droog. Longfoto's gemaakt, bloed afgenomen en nu wachten op de uitslag. Bij aankomst in het ziekenhuis had hij 40,8 graden ;( Sowieso een nachtje blijven.
ohneedinsdag 19 februari 2013 @ 18:41
jeetje phaidra... :{ heel veel sterkte ! :*
Tante_Soesadinsdag 19 februari 2013 @ 18:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 18:40 schreef Phaidra het volgende:
Inmiddels zitten we in het ziekenhuis. Hij dronk niet goed en luiers droog. Longfoto's gemaakt, bloed afgenomen en nu wachten op de uitslag. Bij aankomst in het ziekenhuis had hij 40,8 graden ;( Sowieso een nachtje blijven.
Ach ;(. Arm jochie! Heel veel sterkte jullie :*
Mangostinedinsdag 19 februari 2013 @ 18:46
Sterkte Phaidra! Dat klinkt niet ok, hopelijk niets ernstigs :*
Phaidradinsdag 19 februari 2013 @ 18:54
Tnx! Net heeft hij wel minimaal 90 cc gedronken (het omstreden voor en na wegen) en dat is erin gebleven. Nu slaapt hij, doodop natuurlijk O+.
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 19:03
Ah arme I, beterschap Phaidra!

De afplatting was al erger dan ik had verwacht :o Vanaf 108% kom je in aanmerking voor een helmpje en hij heeft 109.5% Nog niet schrikbarend, maar ik had er gewoon geen rekening mee gehouden. Nu nog 3 maanden om het beter te krijgen en als het dan nog zo is, beslissen of we het wel willen. Het is aan de ene kant alleen cosmetisch. Aan de andere kant wil ik het hem niet aan doen dat hij straks een heel vervormd hoofd heeft ofzo. Ik weet niet hoe erg je dat ziet later. Maar goed misschien horen we bij de groep die het nog goed krijgt :)
Enfermeradinsdag 19 februari 2013 @ 19:10
quote:
14s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 12:33 schreef kleinzusje het volgende:

[..]

Wennen is dan idd mn argument. Maar denk meer aan wachten op de buitenbaden. Dat lijkt me dan wel weer leuk. Lekker buiten *;
Hihi jaaa O+

Oh Phaidra wat een narigheid!! :o -O- succes en beterschap! :*

Papillion: fijn dat je er vertrouwen in hebt :* lastig is dat soms hoor. Mijn meisje kon ook zo enorm vechten tegen dr slaap (en nog veel meer :')). Naarmate ze ouder wordt gaat dat beter. In sprongetjes komt dat wel weer ietwat terug, maar ze groeit er zelf ook in :) Logisch dat je niet gaat reageren op ons hihi! :* rustig aan en succes!

Hè Sola dat is ook vervelend nieuws.. -O- Ga je nog advies vragen aan een plastisch chirurg oid? Of hoe werkt dat?
Omentielvodinsdag 19 februari 2013 @ 19:10
Jeetje Phaidra wat schrikken. Sterkte en beterschap voor je mannetje

Papi fijn dat je verschil ziet. Hopelijk blijft dat zo

Solo ik hoop dat het uit zichzelf goed komt.
Skoapdinsdag 19 februari 2013 @ 19:37
Phaidra sterkte en beterschap voor je mini :*
Ticootjedinsdag 19 februari 2013 @ 19:39
Bram is vandaag voor het eerst bij de oppas geweest. Voor een uurtje en ik was 5 meter van hem vandaan. :D
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 19:48
Phaidra veel beterschap voor je mini! Schrikken zeg!

O ik heb net mijn domste blunder begaan vwb babies geloof ik. Ik heb een week of twee geleden de spenen vervangen van de flessen (heb er twee). Maar wist ik veel dat Dr Brown buiten papspenen ook nog levelspenen had. Dus blijkbaar heb ik level 1 weg gesmeten en level 2 erop gezet op 1 fles. Op de andere fles een nieuwe level 1 speen. Soms huilde Djenna na de fles omdat hij zo snel op was (zuigbehoefte). Ja nu snap ik het wel.. dan had ze level 2 te pakken en dat gaat mega hard. Dus net maar even vervangen voor level 1 :p. Kijken of het morgen beter gaat.

Sola oww das idd wel heftig. Hopelijk krijg je het in drie maanden nog wel in orde! Weet niet of het later heel zichtbaar is. Misschien als je mini het hoofd kaal scheert?

O vrijdag kunnen we trouwens bij de orthopeed terecht voor de heupjes van Djenna. Weet niet of ik dat al had laten weten. Best snel gelukkig. Ik ben benieuwd! En donderdag cb.. ook heel benieuwd. Ik heb mijn eigen groeiboekje er eens bij gehaald. Grappig om te zien dat moeder en dochter zon beetje gelijk op gaan :p. Kijken of dat zo blijft.
Ticootjedinsdag 19 februari 2013 @ 19:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 19:03 schreef Solagratia het volgende:
Ah arme I, beterschap Phaidra!

De afplatting was al erger dan ik had verwacht :o Vanaf 108% kom je in aanmerking voor een helmpje en hij heeft 109.5% Nog niet schrikbarend, maar ik had er gewoon geen rekening mee gehouden. Nu nog 3 maanden om het beter te krijgen en als het dan nog zo is, beslissen of we het wel willen. Het is aan de ene kant alleen cosmetisch. Aan de andere kant wil ik het hem niet aan doen dat hij straks een heel vervormd hoofd heeft ofzo. Ik weet niet hoe erg je dat ziet later. Maar goed misschien horen we bij de groep die het nog goed krijgt :)
Wie meet dat? Zien ze dat op het cb? En hoe kan het vanzelf goed groeien?
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 19:55
Kinderfysio meet het en rekent het dan helemaal uit. Het kan goed groeien door druk uit te oefenen op de kant waar het nu het bolste is zeg maar en als er dan op de afplatting geen druk komt dan groeit het weer goed. Maar eigenlijk alles aan tips om de afplatting te voorkomen doen we al. Andersom verschonen, speelgoed in de box alleen aan de rechterkant, op zijn buik neerleggen. Als hij op zijn rug ligt dan in het voedingskussen zodat er minder druk is. Enz. enz enz. En dat doe ik al een maand ofzo en daarmee hebben we erger voorkomen waarschijnlijk, maar is het nu genoeg om de rest van de afplatting ook beter te krijgen.
Ticootjedinsdag 19 februari 2013 @ 19:58
Ok. Bram heeft ook een onwijze voorkeurskant. Ik leg hem dus voornamelijk weg in z'n niet voorkeurskant. Dus die tegendruk werkt wel.

Ik ga toch maar eens de kinderfysio raadplegen.
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 20:01
Ja, doen! Ik ging puur om te laten checken of er bij zijn nek niets in de weg zat. Ik had verwacht na 1 sessie wel klaar te zijn. Even checken kan geen kwaad als hij een voorkeurshouding heeft.
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 20:04
David ook.
Morgen voor de 2e keer naar de osteopaat en dan gaat hij adviseren om wel of niet ook nog kinderfysio in te schakelen. Wij doen ook alles al wat Sola zegt, maar wegleggen op de niet-voorkeurskant is tot nu toe zinloos. Hij draait meteen terug. Soms lukt het om te draaien als hij diep slaapt, maar ook dan meestal niet. Hoop dat we snel verbetering zien mbv de osteopaat.

Phaidra :*
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 20:09
Als je echt al een afplatting ziet zou ik sowieso gaan denk ik. Zelfs de kinderfysio dacht dat het wel mee zou vallen schrok een beetje van de uitkomst. Als je laat meten heb je in elk geval een idee hoe erg of niet erg het is.
Enfermeradinsdag 19 februari 2013 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 19:48 schreef Twinkle20 het volgende:
Phaidra veel beterschap voor je mini! Schrikken zeg!

O ik heb net mijn domste blunder begaan vwb babies geloof ik. Ik heb een week of twee geleden de spenen vervangen van de flessen (heb er twee). Maar wist ik veel dat Dr Brown buiten papspenen ook nog levelspenen had. Dus blijkbaar heb ik level 1 weg gesmeten en level 2 erop gezet op 1 fles. Op de andere fles een nieuwe level 1 speen. Soms huilde Djenna na de fles omdat hij zo snel op was (zuigbehoefte). Ja nu snap ik het wel.. dan had ze level 2 te pakken en dat gaat mega hard. Dus net maar even vervangen voor level 1 :p. Kijken of het morgen beter gaat.

Sola oww das idd wel heftig. Hopelijk krijg je het in drie maanden nog wel in orde! Weet niet of het later heel zichtbaar is. Misschien als je mini het hoofd kaal scheert?

O vrijdag kunnen we trouwens bij de orthopeed terecht voor de heupjes van Djenna. Weet niet of ik dat al had laten weten. Best snel gelukkig. Ik ben benieuwd! En donderdag cb.. ook heel benieuwd. Ik heb mijn eigen groeiboekje er eens bij gehaald. Grappig om te zien dat moeder en dochter zon beetje gelijk op gaan :p. Kijken of dat zo blijft.
Ja, dat laatste wilde ik dus vragen! Whaha :P Fijn dat je zo snel terecht kan, ben ook benieuwd :*
Ja leuk is dat he, boekjes vergelijken!! Mijn moeder had die van mij er ook bij gepakt, M. lijkt idd ook veel op mama O+ :D
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:26
Phaidra :o :* beterschap en sterkte!!

Sola, hoei, dat is vervelend zeg -O- en idd, goed over nadenken en je gevoel volgen :* vaak is het ergste niet eens de afplatting, maar het feit dat het hele hoofd en soms zelfs het gezicht er scheef van groeit, ik heb kindjes in het ziekenhuis gezien bij de helmpjespoli.. Zo vreselijk zielig :X hebben ze ook gekeken hoe de oortjes stonden enzo? Bij Stef was de afplatting zo goed als perfect symmetrisch, maar doordat het hoofdje niet de normale kant uit kon groeien ging zijn schedel elders harder groeien, waardoor hij rare bulten schuin achter zijn oren en bovenop zijn kruin had. Het leek op een smurfenmuts. Gelukkig heeft het helmpje daar enorm goed tegen geholpen, al is hij nog steeds platter dan andere kindjes.

Met Isabel ben ik gister op eigen initiatief naar de manueel therapeut geweest die Stef ook met 2 behandelingen van zijn voorkeur af had (de fysio vond dat niet nodig, maar ik had het gevoel dat ze meer naar de vaste regeltjes keek als de fysio die ik bij Stef had). En verdomd, hij heeft een klein beetje dingen gedaan met 1 spier en sindsdien kijkt ze hardstikke goed naar voren en naar rechts, is ze overdag rustiger én wil ze zomaar ineens wel in de box liggen *O* vandaag bij de fysio bleken de metingen van het hoofdje allemaal prima binnen de norm te liggen, dus ik ben erg blij dat ik er meteen iets mee gedaan heb :Y

Tico, ik zou zeker gaan hoor!

Estrys, ik las ergens dat je erg last hebt van het ontzwangeren qua labiel enzo, ik herken dat heel erg. Ik ben zo labiel als de pest :X en dan heb ik zo'n makkelijk meisje..
Tinuvieldinsdag 19 februari 2013 @ 20:27
Estrys, geef jezelf de tijd, 6 weken is echt niet veel/ lang.

Phaidra, wat een schrik zeg! Fijn dat hij toch goed gedronken heeft. Hoop dat hij vannacht lekker opknapt.

Enfermera, leuk babyzwemmen.

Papi fijn dat het zo goed gaat.

Sola, zo toch een afplatting. Hopelijk gaat het met fysio weg.

Twinkle, kan een keer gebeuren toch? Ik vind de cijfers slecht te lezen op deflessenspenen.

Kz, oh hoop dat brood dan beter gaat.

Lief, dat je het vraagt. Hier gaat hetzo lala, ben erg verkouden, voel me niet lekker. Manlief is ook niet lekker dus meer zorg voor kids op mijn schouder. Daarnaast nog gezeik op werk, zit me wel dwars. Wordt wel elke keer blij van mijn zonneschein baby, vanavond heeft hij spinazie gehad. Alleen aan de smaak moeten we nog werken:
0a9d5fbe8e4ea0b0b0d5fba3b2e02eec.jpg

15122ae8facaf2ee87c5d66e0e5c01ec.jpg
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:28
Haha, zulke foto's zijn zo leuk altijd O+
PureEvildinsdag 19 februari 2013 @ 20:29
Wacht maar tot ze 'zelluf' spinazie gaan eten :+ :P

O+
__Isis__dinsdag 19 februari 2013 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:09 schreef Solagratia het volgende:
Als je echt al een afplatting ziet zou ik sowieso gaan denk ik. Zelfs de kinderfysio dacht dat het wel mee zou vallen schrok een beetje van de uitkomst. Als je laat meten heb je in elk geval een idee hoe erg of niet erg het is.
Ja daar neig ik ook wel naar... Je ziet het nl al wel (als je erop let).
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:32
Nuancering op het afplattingsverhaal van Stef: toen ik bij de fysio kwam was hij plat aan één kant en begonnen zijn oren ook scheef te groeien. Met veel oefeningen, anders neerleggen, zo'n wig om in te liggen etc. is dat symmetrisch geworden. Helaas dus wel met vervormingen elders, maar de symmetrie was al wel een overwinning :)
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:29 schreef PureEvil het volgende:
Wacht maar tot ze 'zelluf' spinazie gaan eten :+ :P

O+
Omg, ja, in dat opzicht haat ik spinazie. Ook met een 3-jarige nog :')
Twinkle20dinsdag 19 februari 2013 @ 20:33
Wahaha spinaziefoto.. geweldig. Balen van je werk Tinu :(

Incan fijn om te horen dat het beter gaat met je meisje! O en labiel/emo ... geef het de tijd :*
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 20:34
Inca, bedankt voor je reactie! Zijn oren zijn in elk geval niet meer gelijk. En hij heeft dus ook naast zijn kruin een bult zitten. Maar we dachten eigenlijk dat hij maar een beetje plat was en een gekke bult had.
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 20:34
Welke score hadden jullie inca?
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:35
Thnx Twinkle :) ben er erg blij mee! We houden nog wel vinger aan de pols, maar op dit moment denk ik dat het waarschijnlijk zonder helm goed zal komen. En dat laatste.. Ik weet het, maar ik vind het wel lastig.
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:34 schreef Solagratia het volgende:
Welke score hadden jullie inca?
Ik méén dat hij op de 108% zat, met een afwijking tussen de oren van 7 mm., dus net op het randje van wel helm/geen helm. We zijn naar het helmpjesspreekuur in het ziekenhuis gegaan met het idee dat we waarschijnlijk weggestuurs zouden worden, maar door de uitstulpingen mochten we meteen door naar de helmpjesmaker om een printje uit te zoeken :')

En rot he, dat het dan toch zo tegenvalt? Je weet dat het niks levensbedreigends is, maar toch. Je doet er zo je best voor.. Ik duim heel hard dat jullie die 3 maanden goed in kunnen zetten en het tij nog kunnen keren :* en als je meer wil weten oid: mijn pm staat open :*

[ Bericht 0% gewijzigd door Incantrix op 19-02-2013 20:48:20 ]
Ticootjedinsdag 19 februari 2013 @ 20:42
Meteen even een kinderfysio gemaild dus.
Incantrixdinsdag 19 februari 2013 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:42 schreef Ticootje het volgende:
Meteen even een kinderfysio gemaild dus.
Spring ook?

Succes :* ik ben nu al 2 keer heel blij geweest dat ik daar zelf initiatief in genomen heb.
Ticootjedinsdag 19 februari 2013 @ 20:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:47 schreef Incantrix het volgende:

[..]

Spring ook?

Succes :* ik ben nu al 2 keer heel blij geweest dat ik daar zelf initiatief in genomen heb.
Nee hier om de hoek zit ook een kinderfysio. En osteopaat zit hier in het gezondheidscentrum. Alles binnen 5 minuten lopen. Even actie dus voor Bram nu het nog niets is.
En ik moet voor mezelf toch ook een afspraak maken, ik heb nog veel last van startpijn. Opstaan is ronduit kut.
Solagratiadinsdag 19 februari 2013 @ 20:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:40 schreef Incantrix het volgende:

[..]

Ik méén dat hij op de 108% zat, met een afwijking tussen de oren van 7 mm., dus net op het randje van wel helm/geen helm. We zijn naar het helmpjesspreekuur in het ziekenhuis gegaan met het idee dat we waarschijnlijk weggestuurs zouden worden, maar door de uitstulpingen mochten we meteen door naar de helmpjesmaker om een printje uit te zoeken :')

En rot he, dat het dan toch zo tegenvalt? Je weet dat het niks levensbedreigends is, maar toch. Je doet er zo je best voor.. Ik duim heel hard dat jullie die 3 maanden goed in kunnen zetten en het tij nog kunnen keren :* en als je meer wil weten oid: mijn pm staat open :*
Dan denk ik dat wij ook wel in aanmerking komen met die rare bult op zijn koppie. Want die krijg ik niet weg met tegendruk, dan moet ik hem op zijn kop neetzetten :+

en inderdaad niets levensbedreigends en als je het verhaal van Suzie leest, lijkt het helemaal zo relatief. Maar toch, straks is het echt misvormd als hij ouder is en dan is er niets meer aan te doen.
Mangostinedinsdag 19 februari 2013 @ 21:11
Als ik jullie zo lees word ik ook wel bezorgd :@

M heeft op zich een mooi rond hoofdje, maar slaapt graag op zijn linkerwang. Aan die kant is het achter ietsje platter, niet direct zorgelijk. Maar een week of 2 geleden zag ik (in de spiegel) dat zijn linkerwang een beetje hangt.
Mijn schoonmoeder vond als CB arts dat dat geen reden was om een kinderfysio te raadplegen. Want het kan gewoon bijtrekken, en er zit geen blokkade in zijn nek of hals.
Maar het zou idd zo zonde zijn als het vervormd blijft, en dat dan achteraf blijkt dat we daar iets aan hadden kunnen doen.

Morgen maar eens informeren bij het CB.
mefke79dinsdag 19 februari 2013 @ 21:36
Kinderfysio kan sowieso geen kwaad, dan krijg je iig goede tips en wordt er goed gekeken of de bewegingen goed zijn.

Tienus heeft ook een helm gehad, wij zaten bij de eerste meting op 114 geloof ik. Dat was echt extreem. Zonder helm kwamen we al lager, met helm is het uiteindelijk redelijk normaal geworden. Ook staan zijn oren nu weer op 1 lijn terwijl daar bijna een cm tussen gezeten heeft. Je ziet pas hoe erg het is als ze zo'n bandje maken.
Moraal van het verhaal: bij twijfel laten controleren en ruim voor de zes maanden, dan is er nog tijd en ruimte genoeg om het aan te pakken.
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 21:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 18:40 schreef Phaidra het volgende:
Inmiddels zitten we in het ziekenhuis. Hij dronk niet goed en luiers droog. Longfoto's gemaakt, bloed afgenomen en nu wachten op de uitslag. Bij aankomst in het ziekenhuis had hij 40,8 graden ;( Sowieso een nachtje blijven.
Heel veel sterkte en beterschap. Schrikken zeg, niet fijn. :* :* :*

Tinu: Gelukkig geniet je van je baby *; schattig dat eten ! En handig zo'n schort.

Fysio/helmpjes: gelukkig hier een rond koppie. Was dat vroeger ook, die helmpjes ? Wist echt niet dat dat zo vaak voorkomt. Sterkte, lastig hoor. Snap wel dat je er nu iets aan wil doen.
Tinuvieldinsdag 19 februari 2013 @ 21:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:33 schreef Incantrix het volgende:

[..]

Omg, ja, in dat opzicht haat ik spinazie. Ook met een 3-jarige nog :')
Of hij komt naar mij. Ik houd niet van Spinazie!
kleinzusjedinsdag 19 februari 2013 @ 21:50
ik *; spinazie !
Phaidradinsdag 19 februari 2013 @ 22:52
O gets, lees nu pas het verhaal van Susie :o ;(

Hier gaat het wel weer. Koorts is wat gezakt, zuurstofniveau in het bloed is beter geworden. Wel infectie in het bloed gevonden, maar longfoto's en urine zien er goed uit. Er wordt nog overlegd of er een ab-kuur gestart wordt, maar aangezien dat 2 uur geleden was, zal er geen haast zijn.

Nu proberen wat te tukken, dat doet mijn mini ook :).
Solagratiawoensdag 20 februari 2013 @ 01:28
Hopelijk slaap je een beetje Phaidra en mag hij morgen weer mee naar huis.

Ik ben klaar met vandaag maar Viktor niet. Hij ligt al vanaf 19 uur aan de borst. Met een slaapje van drie kwartier tussendoor. Voor de rest hazeslaapjes en wijd open ogen als je hem weg legt. Is mijn productie ineens ingestort ofzo :?
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 06:21
Is ie niet aan het clusteren Sola?

Phaidra, hoe is de nacht geweest?
Tinuvielwoensdag 20 februari 2013 @ 07:00
Sola, ik denk ook clusteren.

Phaidra, hoe was jullie nacht?

Mijn baby kwam ook echt alle 1-2 uur gisternacht en ben zelf ook nog ziek aan het worden. Voel me nu echt rot.
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 07:02
Oh Tinu, dat is slopend idd... Hopelijk kun je vandaag tussendoor wat bijslapen. :*
Tinuvielwoensdag 20 februari 2013 @ 07:04
quote:
1s.gif Op woensdag 20 februari 2013 07:02 schreef Mangostine het volgende:
Oh Tinu, dat is slopend idd... Hopelijk kun je vandaag tussendoor wat bijslapen. :*
Denk het niet, moet werken vandaag. Kan alleen als ik me ziek meldt.
Xantehwoensdag 20 februari 2013 @ 07:17
Ziek melden Tinu
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 07:19
Als je niet kúnt werken idd... Of de ochtend even vrijaf nemen?
Twinkle20woensdag 20 februari 2013 @ 07:38
Pff slopend Tinu. Of wel gaan (proberen) en later op de dag ziek melden als je het niet meer trekt (wat ik mij heel goed voor kan stellen). Heb je het in ieder grval laten zien dat je het geprobeerd hebt.
Zoë23woensdag 20 februari 2013 @ 08:55
Tinu :* denk goed om jezelf!
Begrijp wel dat je goed om je gezin en je werk wilt denken, maar jij bent ook belangrijk

Phaidra
Jeetje :( hoe gaat het nu?

Hier wat drukke dagen zo zonder man, maar de nachten gingen best goed!
Cathmarwoensdag 20 februari 2013 @ 09:12
Phaidra, hoe zijn jullie de nacht doorgekomen? Hoop zo dat het snel beter gaat. Er is niets aan!

Een van mijn kleintjes is gisteren opgenomen en ligt aan de sonde. Ook de voeding via de sonde houdt ze niet binnen :'(

Het is raar, maar 1 baby thuis.
Troetawoensdag 20 februari 2013 @ 09:19
och, sterkte met de kleintjes in het ziekenhuis!!
papillionwoensdag 20 februari 2013 @ 09:19
Jeetje Cathmar, wat sneu. Veel beterschap voor je kleintje! En sterkte voor jezelf.

Phaidra, ook een ziek kleintje, veel beterschap ook daar. Hopelijk snel genoeg verbetering om weer naar huis te kunnen.

Tinuviel, wat de rest al zegt, veel beterschap voor jullie allemaal!
Incantrixwoensdag 20 februari 2013 @ 09:23
Cathmar, bah! Sterkte!! :*
pessiewoensdag 20 februari 2013 @ 09:25
Cathmar wat sneu! Ik hoop dat ze snel opknapt :*
Twinkle20woensdag 20 februari 2013 @ 09:30
Phaidra hoop dat jullie de nacht goed zijn doorgekomen.

Ohh Cath ook al ziekenhuis met zieke mini. En ook met sonde wil het niet lukken. Wat heftig. Veel sterkte en beterschap!
Incantrixwoensdag 20 februari 2013 @ 09:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:50 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Nee hier om de hoek zit ook een kinderfysio. En osteopaat zit hier in het gezondheidscentrum. Alles binnen 5 minuten lopen. Even actie dus voor Bram nu het nog niets is.
En ik moet voor mezelf toch ook een afspraak maken, ik heb nog veel last van startpijn. Opstaan is ronduit kut.
Fijn, lekker dichtbij! Al is het laatste minder ja :X

quote:
0s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 20:56 schreef Solagratia het volgende:

[..]

Dan denk ik dat wij ook wel in aanmerking komen met die rare bult op zijn koppie. Want die krijg ik niet weg met tegendruk, dan moet ik hem op zijn kop neetzetten :+

en inderdaad niets levensbedreigends en als je het verhaal van Suzie leest, lijkt het helemaal zo relatief. Maar toch, straks is het echt misvormd als hij ouder is en dan is er niets meer aan te doen.
Haha, dat hadden we ook bij Stef ja, op zijn kop zetten met aan weerszijden van zijn hoofd een baksteen ofzo :') Als die bult heel zichtbaar is zou ik het doen, mits daar geen verbetering meer in komt. Maar ik ben niet objectief denk ik :)

quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 21:11 schreef Mangostine het volgende:
Als ik jullie zo lees word ik ook wel bezorgd :@

M heeft op zich een mooi rond hoofdje, maar slaapt graag op zijn linkerwang. Aan die kant is het achter ietsje platter, niet direct zorgelijk. Maar een week of 2 geleden zag ik (in de spiegel) dat zijn linkerwang een beetje hangt.
Mijn schoonmoeder vond als CB arts dat dat geen reden was om een kinderfysio te raadplegen. Want het kan gewoon bijtrekken, en er zit geen blokkade in zijn nek of hals.
Maar het zou idd zo zonde zijn als het vervormd blijft, en dat dan achteraf blijkt dat we daar iets aan hadden kunnen doen.

Morgen maar eens informeren bij het CB.
Ik zou sneller op mijn eigen oordeel vertrouwen als op dat van het CB. Stef had al een stévige afplatting en een voorkeurshouding en toen ik ernaar vroeg vonden zij het niet noemenswaardig. Ik ben op eigen houtje naar de fysio gegaan en toen zei de fysio dat hij zijn best zou doen, maar dat het hem zou verbazen als we het helmpje nog konden ontwijken :') Het eerstvolgende CB-bezoek zeiden ze 'goh, hij heeft wel een beetje een afplatting he?' en gaven me een foldertje mee waarin stond dat ik hem ook eens op zijn andere zij moest leggen :') Beetje een gepasseerd station, zeg maar. Ik was toen al aangemeld bij de helmpjespoli, anders zouden we te laat zijn geweest en had hij niet eens meer een helmpje kúnnen krijgen. Als ik naar het CB had geluisterd had hij nu nog zo'n hoofd gehad.

quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 21:44 schreef Tinuviel het volgende:

[..]

Of hij komt naar mij. Ik houd niet van Spinazie!
Hij vind het wel heel lekker, dus dan maak ik daarna de grond maar schoon :P
Incantrixwoensdag 20 februari 2013 @ 09:34
Mango, ben je verzekerd voor fysio? Dan kan het geen kwaad om gewoon eens te gaan praten toch? Als het niets is kun je het bij 1 bezoek houden, maar dan weet je het wel zeker :) Je hebt geen doorverwijzing nodig.
Cathmarwoensdag 20 februari 2013 @ 09:38
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 09:34 schreef Incantrix het volgende:
Mango, ben je verzekerd voor fysio? Dan kan het geen kwaad om gewoon eens te gaan praten toch? Als het niets is kun je het bij 1 bezoek houden, maar dan weet je het wel zeker :) Je hebt geen doorverwijzing nodig.
Inderdaad, gewoon een afspraak maken. Bij al mijn kinderen is de fysio geweest, voor verschillende reden. Bij kleintjes komt ze hier gewoon thuis.
Incantrixwoensdag 20 februari 2013 @ 09:44
En hier is een hoop info te vinden over helmpjes:

OUD / [OUD] Informatie-topic over (redressie) helm-therapie.

(als je doorklikt vind je ook een deel 2)

Ow, en ik zie nu in dat topic dat Stef qua percentage op 100% zat, perfect symmetrisch! Beetje té perfect, want zijn hoofd was even lang als breed en dat hoort ook niet. Stom hoe snel je dat vergeet.

In dat topic staan trouwens ook foto's van Stef met helm O+
Rixtjewoensdag 20 februari 2013 @ 09:56
Wij hadden dus een jongetje meteen vervormd gezicht als je hem op je ene been of de andere op schoot had was het net of had je een heel ander jongetje op schoot :o Ook zijn oren waren erg scheef en hij had een afplatting direct achter zijn rechteroor de meting kwam op 116%. Na iets meer dan 5 maanden therapie zie je er echt bijna niks meer van alleen zijn oortjes zijn nog niet helemaal gelijk maar echt wat ben ik blij dat we het gedaan hebben! _O_
Geert kon zijn hoofd maar een kant uit krijgen de andere kant zat vast..
Zoë23woensdag 20 februari 2013 @ 10:10
Cathmar
Sterkte en beterschap!
Tante_Soesawoensdag 20 februari 2013 @ 10:13
Phaidra, hoe is het nu?

Ach,Cathmar ook een mini in het ziekenhuis ;(. Wat sneu! Hoe gaat 't met haar?

Wat heftig toch, al die afgeplatte en zelfs vervormde hoofdjes. Gelukkig dat er de helmpjes zijn en dat die zo goed helpen! Hier had E. ook een redelijke voorkeurshouding maar dat hebben we wel kunnen 'verhelpen' door haar steeds op de andere kant te leggen. Ze had geen pijn of moeite om de andere kant op te kijken.

Tinu, sterkte vandaag!

Zoë, fijn dat de nachten goed gaan!

Hier een meisje dat in een keer weer de spirit wat eten betreft te pakken heeft! Ze eet hartstikke goed en veel :Y). Slapen gaat overdag heel goed, 's nachts heeft ze steeds last van verlatingsangst. We weten niet zo goed hoe we hiermee om moeten gaan. Ze valt in slaap als ze je hand voelt maar wordt na een half uur weer wakker en moet dan huilen. Het enige wat helpt is haar tussen ons in nemen maarja, dat wil ik ook niet echt aanwennen. Moeilijk want wij willen ook best slapen 's nachts. Vannacht haar om half 3 na een uur heen en weer lopen toch maar in bed genomen. Sliep wel lekker door tot half 8 O+. Ze ligt nu alweer te slapen, zonder mopperen *O*.
Kyarawoensdag 20 februari 2013 @ 10:14
Phaidra, hoe is het met je mannetje?

Cathmar, wat naar! Hopelijk knapt ze snel weer op.

Bij M is een helmpje gelukkig nooit nodig gehad en bij de meisjes krijgen we sowieso kinderfysio ivm prematuur. Hopelijk letten zij ook daar op.
Phaidrawoensdag 20 februari 2013 @ 10:22
Cathmar ook een mini in het ziekenhuis ;( Sterkte!! :*

Isis, hoe is het met het RS-virus?

Tinu, beterschap en sterkte!

Wij hadden een korte nacht. Wat een drama, slapen in het ziekenhuis. Het is al geen beste slaper, dus nu in een vreemde omgeving ging wat moeilijk. En met het wegen voor en na de voeding werd hij steeds heel wakker. Was hij eindelijk in slaap, deed ik het zijhek dicht, werd hij weer wakker van het geluid van de sluiting. Of kreeg hij weer een hoestbui...

Afijn, koorts is wat gezakt, ab hoeft niet, infuus en saturatiemeter zijn eraf. Als het zo doorgaat mogen we vanmiddag naar huis!!
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 10:51
Phaidra, dat klinkt hoopgevend. ^O^ Ik duim voor vanmiddag bijslapen in zijn eigen bedje.

Cathmar, niet leuk... Sterkte! Dus nu heen en weer pendelen tussen je 2 meisjes?


Ik ga zo eens informeren naar een kinderfysio. Misschien is het idd niet nodig, prima, maar anders zijn we er hopelijk nog op tijd bij.

Die bijvoedingspoep is trouwens wel een ander verhaal hè? :X
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 11:16
Phaidra hopelijk snel naar huis. Zo'n ziekenhuis is niks.

Hier komt vanmiddag een klasgenootje spelen van oudste. Twee kleuters en een baby. Ik had nog geen uitdagingen genoeg denk ik :D
Xantehwoensdag 20 februari 2013 @ 11:35
Beterschap met de kleine Cathmar en sterkte! :*
kleinzusjewoensdag 20 februari 2013 @ 11:40
Cathmar beterschap ! naar zeg. :*
Phaidra, vandaag misschien naar huis, dat zou mooi zijn. :*
ohneewoensdag 20 februari 2013 @ 11:53
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 februari 2013 21:11 schreef Mangostine het volgende:
Als ik jullie zo lees word ik ook wel bezorgd :@

M heeft op zich een mooi rond hoofdje, maar slaapt graag op zijn linkerwang. Aan die kant is het achter ietsje platter, niet direct zorgelijk. Maar een week of 2 geleden zag ik (in de spiegel) dat zijn linkerwang een beetje hangt.
Mijn schoonmoeder vond als CB arts dat dat geen reden was om een kinderfysio te raadplegen. Want het kan gewoon bijtrekken, en er zit geen blokkade in zijn nek of hals.
Maar het zou idd zo zonde zijn als het vervormd blijft, en dat dan achteraf blijkt dat we daar iets aan hadden kunnen doen.

Morgen maar eens informeren bij het CB.
Mijn dochter heeft ook geen blokkade en zulks maar ben toch gegaan hoor. ze had toch al 106%... Nu elke dag oefeningen doen en tussen de rol liggen om het terug te brengen naar 104% (of nog ronder). Je kan beter voor jan doedels daar staan dan dat je straks te laat bent. In de komende jaren trekt het ook nog wat bij natuurlijk want het hoofdje groeit nog maar de eerste 5 a 6 mnd groeit het hoofd het snelst en is het hoofd nog zacht dus vormt (en misvormt) het relatief snel. Ik ben blij dat ik het gedaan heb iig. Het lijkt al minder te worden nu.

En wat helmpjes en vroeger betreft: volgens mij sliepen babies vroeger vaker op de buik en daar krijg je minder snel misvormde hoofden van( heb ik begrepen). Daarna moesten ze op de zij en nu dus op de rug en als een kind het liefst een kant op kijkt heb je al snel een afplatting te pakken. Met fysio valt er veel te doen maar sommige kindjes hebben een blokkade (zoals mn zoon had.. eer dat verholpen is .. :|) of worden te laat doorverwezen..

Sterkte Cathmar met de kleine! Wat rot joh. Hopelijk gaat het snel weer wat beter :*
__Isis__woensdag 20 februari 2013 @ 11:56
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 10:22 schreef Phaidra het volgende:
Cathmar ook een mini in het ziekenhuis ;( Sterkte!! :*

Isis, hoe is het met het RS-virus?

Tinu, beterschap en sterkte!

Wij hadden een korte nacht. Wat een drama, slapen in het ziekenhuis. Het is al geen beste slaper, dus nu in een vreemde omgeving ging wat moeilijk. En met het wegen voor en na de voeding werd hij steeds heel wakker. Was hij eindelijk in slaap, deed ik het zijhek dicht, werd hij weer wakker van het geluid van de sluiting. Of kreeg hij weer een hoestbui...

Afijn, koorts is wat gezakt, ab hoeft niet, infuus en saturatiemeter zijn eraf. Als het zo doorgaat mogen we vanmiddag naar huis!!
Een stuk beter, dank je wel! Nu 3e dag AB-kuur en het lijkt al erg goed te helpen. Hij krijgt weer wat meer lucht en hoest en niest al wat minder. Ook drinkt ie weer wat grotere hoeveelheden. Echt een opluchting O+ .

Fijn dat het bij jullie ook beter gaat en die hoge koorts wat gezakt is, hopelijk vanmiddag indd lekker naar huis! :)
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 12:17
Nou, ik heb iig een verwijzing voor de kinderfysio.
Nu alleen nog effe het briefje ophalen bij de doc. -O-

Dat is altijd zo onhandig, moet ik op een thuiswerk- of vrije dag 1 minuut ergens zijn, moet kind met maxicosi en al weer in- en uitgeladen worden. Muhh.
kleinzusjewoensdag 20 februari 2013 @ 12:18
Laat je het toch opsturen ?
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 12:26
Ik moest het komen ophalen....

Is om het even, dan heb ik het ook vrijdagmiddag (ik stuur mijn vent nl even langs :P )
#ANONIEMwoensdag 20 februari 2013 @ 12:45
Cath sterkte :*

& phai :*
kleinzusjewoensdag 20 februari 2013 @ 13:00
quote:
1s.gif Op woensdag 20 februari 2013 12:26 schreef Mangostine het volgende:
Ik moest het komen ophalen....

Is om het even, dan heb ik het ook vrijdagmiddag (ik stuur mijn vent nl even langs :P )
^O^
Omentielvowoensdag 20 februari 2013 @ 13:02
Oh Tinu dat is vervelend. Hopelijk gaat het vannacht beter

Oh Cathmar. Dat is zielig. Sterkte :*

Phaidra fijn dat het beter gaat. Ik hoop dat jullie vanmiddag naar huis mogen :*

Estrys dat komt helemaal goed vanmiddag. Dat kan je

Vanmorgen voor het eerst naar de CB gegaan. Ze groeit goed. Alleen ze was afgevallen. Zo vreemd. Want ze eet goed en ik heb het idee dat ze juist dikker wordt. Maakt me behoorlijk onzeker. Vanmiddag even langs mijn tante gaan en vragen wat zij denkt.
kleinzusjewoensdag 20 februari 2013 @ 13:05
Vreemd Omen, Is je tante arts ?
Niet zo snel zorgen maken hoor. Kun je er vaak naar toe om te wegen ?
Omentielvowoensdag 20 februari 2013 @ 13:08
Mijn tante is kraamverzorgende. Dus ik laat haar nog ff wegen daar. Als ze dan echt afgevallen is dan ga ik bijvoeding geven naast de bv. Dat is het advies van het CB
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 13:09
Ze groeit goed, maar was afgevallen? :?
Misschien een paar keer naar het weeguurtje, zodat je het kunt volgen?
Je geeft bv toch? Loopt dat goed?

Kan me goed voorstellen dat je je zorgen maakt zeg! :*
Mangostinewoensdag 20 februari 2013 @ 13:11
Ik zou trouwens eerst een Lk raadplegen! Kun je extra bijkolven en dat aanbieden?
kaatjejanniewoensdag 20 februari 2013 @ 13:12
Ik zou niet op verschillende weegschalen wegen. Kan je niet volgende week weer naar het cb en dan even wegen. Heb je dezelfde weegschaal. Kan me je zorgen goed voorstellen :*

Phaidra, weet je al of jullie naar huis mogen?

Cathmar, 1 van je meisjes in het ziekenhuis, wat naar zeg :*

Hier weinig te melden, Luuk doet t prima, is vreselijk makkelijk, en vindt bijna alles best. Hij vindt het alleen lastig om te drinken uit de fles. Hij moet echt denken dat ik er echt niet ben, dan gaat t. Anders gaat ie weigeren. Waarom genoegen nemen met de fles als het echte werk ook in de buurt is. Ik snap hem wel :D
klavertje-4woensdag 20 februari 2013 @ 13:13
Bijvoeding? Bedoel je kunstvoeding erbij? Jouw meisje is toch nog heel klein?
Pvoessswoensdag 20 februari 2013 @ 13:14
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 13:08 schreef Omentielvo het volgende:
Mijn tante is kraamverzorgende. Dus ik laat haar nog ff wegen daar. Als ze dan echt afgevallen is dan ga ik bijvoeding geven naast de bv. Dat is het advies van het CB
Wat bedoel je met bijvoeding? Ik zou een lactatiekundige bellen.
Wat een slecht CB advies. En idd op dezelfde weegschalen wegen is het beste.
kleinzusjewoensdag 20 februari 2013 @ 13:19
Eens met pvoes !
Zoë23woensdag 20 februari 2013 @ 13:26
Eens met pvoes..
Raar dat er niet verder wordt gekeken door het cb omen!

:* voor alle zieke mini's -O-

Tante-soesa
Hier is die 'verlatingsangst' snachts over, denk dat het een 'faaaasee' is..
Net zoals zelf inslaap vallen niet meer zo vanzelf gaat nu S weer last krijgt van verlatingsangst gedoe, maar het slapen snachts of het aantal uren slaap gaat gelukkig nogsteeds goed.

:+ ik moet hier niet meer typen dat het goed gaat, toen
S wakker werd zat ze helemaal onder de dikke poep bleh, wilde haar in bad doen. Heb haar in het ledikant even laten wachten in dr (inmiddels schone) luier (kom handen te kort met een baby die niet uit/aangekleed wil worden :9 ) en toen ik de luier uit deed..terwijl ze in haar bedje stond,. Plaste ze over het voedingskussen en het matras.. Yes

In bad doen ging goed, scheelt dat ze zelf kan zitten en blijft zitten in bad, minder zwaar voor m'n rug/bekken. Maar pff wat een werk! Haha
SupremeEvilwoensdag 20 februari 2013 @ 14:19
Ohelleu. Ik doe het nog, wel zo fijn. Lees wel mee, maar hier gaat t goed, niet zoveel te melden :)

Wel benieuwd wat je bedoelt met bijvoeding Omentielvo, naja en wat hierboven staat... Bel even een lk :)

En ‎*zucht* Mensen die marktplaats niet snappen en je dan boos gaan mailen. Maar als je een vast bedrag wil hebben voor iets, dan moet je wel uitvinken dat mensen ook kunnen bieden vanaf ¤ 0,-. En ok, een startbod van ¤ 2,- voor een boek waar ze ¤ 15,- voor wil hebben is wel wat laag :P, maar hey, wie niet waagt, wie niet wint toch? Hahaha... }) evil me.
#ANONIEMwoensdag 20 februari 2013 @ 14:22
Herkenbaar kaatje, hier een kolf gehaald zodat we kunnen bijvoeden indien nodig en zodat mijn vriend af en toe een voeding kan doen, maar ze pakt de fles niet (tenzij ik hem geef) :')
Omentielvowoensdag 20 februari 2013 @ 14:29
Bedankt voor jullie reacties. Met bijvoeding bedoelde het CB inderdaad kunstvoeding.
Ik wilde haar door mijn tante laten wegen omdat Riley alleen nog maar met die weegschaal is gewogen. Ik wilde dus even daar checken of ze echt afgevallen is.
Want ze komt ongeveer om de drie uur voor een voeding. Soms iets later en soms een stuk eerder (vooral in de avond)
Maar een lk bellen is inderdaad een goed idee. Ze is overigens 4 weken nu. 51 cm en 3300 gram (volgens het CB)
MeNicole2woensdag 20 februari 2013 @ 14:36
Liné is 3 weken en vandaag op geboortegewicht. Dus 3360 gram. Ze is nu 48 cm. Dus wel klein. Hoe zwaar was R met de geboorte?
Phaidrawoensdag 20 februari 2013 @ 14:44
Omen, in eerste instantie zou ik vaker gaan aanleggen en kolven na de voeding en dat aanbieden in een flesje. Als je nu kunstvoeding gaat aanbieden, verstoor je het bv-evenwicht van vraag en aanbod. Succes , niet leuk om te horen.

Wij mogen zo idd naar huis! Het is waarschijnlijk 'gewoon' een griepje. Er wordt nog snot op de kweek gezet, dan horen we de definitieve uitslag later nog.
Omentielvowoensdag 20 februari 2013 @ 14:47
Riley was 3255 gram met een lengte van 49 cm. Maar toen de kraamzorg wegging woog ze 3400 gram. Vorige week heb ik haar nog laten wegen door mijn tante en was ze bijna 3500 gram. Vandaar dat ik zo verbaasd ben dat ze nu afgevallen is ineens.
Jullie tips ga ik trouwens inderdaad opvolgen. Beter dan kunstvoeding.

En Phaidra wat fijn dat je baby naar huis mag *O*
MeNicole2woensdag 20 februari 2013 @ 14:53
Hier zat ook best wat verschil in de weegschalen waar Liné in gewogen werd, heel vervelend. We houden tot volgende maand die van de vlos aan en daarna van het cb.
pessiewoensdag 20 februari 2013 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 20 februari 2013 14:47 schreef Omentielvo het volgende:
Riley was 3255 gram met een lengte van 49 cm. Maar toen de kraamzorg wegging woog ze 3400 gram. Vorige week heb ik haar nog laten wegen door mijn tante en was ze bijna 3500 gram. Vandaar dat ik zo verbaasd ben dat ze nu afgevallen is ineens.
Jullie tips ga ik trouwens inderdaad opvolgen. Beter dan kunstvoeding.

En Phaidra wat fijn dat je baby naar huis mag *O*
Omen, ik heb dat ook gehad bij Nathan, ik bleek onderproductie te hebben, ik heb voedingen nagekolft en bijgegeven. Werkte ook en later pakte Nathan het zelf weer op.
Ticootjewoensdag 20 februari 2013 @ 15:07
quote:
1s.gif Op woensdag 20 februari 2013 14:22 schreef Logician het volgende:
Herkenbaar kaatje, hier een kolf gehaald zodat we kunnen bijvoeden indien nodig en zodat mijn vriend af en toe een voeding kan doen, maar ze pakt de fles niet (tenzij ik hem geef) :')
Is nog wel vroeg voor fles oefenen hoor.

Maar hier ook, ik kolf in de middag wat af zodat J de voeding van 7/8 met de fles doet.
Ticootjewoensdag 20 februari 2013 @ 15:08
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 13:08 schreef Omentielvo het volgende:
Mijn tante is kraamverzorgende. Dus ik laat haar nog ff wegen daar. Als ze dan echt afgevallen is dan ga ik bijvoeding geven naast de bv. Dat is het advies van het CB
Je kan na de voeding nog afkolven en dat na geven. Dat is ook een vorm van bijvoeden. Maar dan wel met jouw melk.
kaatjejanniewoensdag 20 februari 2013 @ 15:11
Wij doen nu ook de voeding van 19.00/20.00 uur met de fles. Ik verschans me dan op de slaapkamer. Ik begin pas met kolven als ik weet dat de voeding op is. Mocht het dan niet lukken kan ik Luuk alsnog aanleggen.
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 15:11
quote:
1s.gif Op woensdag 20 februari 2013 15:08 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Je kan na de voeding nog afkolven en dat na geven. Dat is ook een vorm van bijvoeden. Maar dan wel met jouw melk.
Dat deden wij in de kraamweek.
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 15:16
Het lukt me niet om te beginnen met kolven. Laatst had ze maar 1 kant gedronken en daarna gaan slapen. Dus toen andere kant gekolfd. Had ik 80. Maar dat was eenmalig. En ik heb geen idee wanneer ik het beste kan kolven. Of hoe te beginnen. Overdag heb ik handen te kort eigenlijk.
kaatjejanniewoensdag 20 februari 2013 @ 15:19
Ik doe het sinds hij langer slaapt na de ochtendvoeding. Hij drinkt dan 1 kant en dan kan ik de andere afkolven. Ik had zo vanmorgen 220 cc. Ik vries in per 150 cc. Maar dat is nu ook pas anderhalve week geloof ik.
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 15:23
Het lukt me gewoon niet lijkt wel. moet kleuter eten, aankleden, naar school of opgehaald of Jolie blijft wakker na de voeding waardoor ik geen handen vrij heb.
kaatjejanniewoensdag 20 februari 2013 @ 15:26
Sofie slaapt nog als Luuk zijn eerste voeding heeft. En anders is ze erbij. Ze vindt het kolven maar wat interessant. Maar we hebben zo in de ochtend geen tijdsdruk. Dat scheelt ook alweer.
Ticootjewoensdag 20 februari 2013 @ 16:51
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 15:23 schreef Estrys het volgende:
Het lukt me gewoon niet lijkt wel. moet kleuter eten, aankleden, naar school of opgehaald of Jolie blijft wakker na de voeding waardoor ik geen handen vrij heb.
Ja maar ze kan toch wel 10 minuten in de box? En je kleuter kan toch ook wel 10 minuten even tv kijken zonder dat hij je huis afbreekt.

Ik doe het echt tussendoor. Bram mag van mij best wel even piepen in de box. Ik moet ook wel eens plassen of poepen zeg maar. Dan moet hij ook even op zichzelf. Of koken.
Tinuvielwoensdag 20 februari 2013 @ 19:34
Isis, fijn dat het beter gaat.

Phaidra, gelukkig bij jou ook het ergste voorbij. Fijn ook dat het waarschijnlijk niets al te ernstigs is.

Cathmar, jeetje, beterschap voor je meid. Ik hoop dat ze snel weer mee naar huis mag.

Zoe, fijn, dat de verlatingsangst beter is. En zelfstandig zitten in bad :). Kan ik niet wachten, dat de mijne dat doet.

Omen, dan is op de weegschaal van jouw tante wegen wel goed. En verder het bv advies van hier volgen, geen kv geven hoor!

Estrys, ik deed dan vaak mijn baby in de wipper, die op tafel naast de kolf zetten en peuter/ kleuter even op ipad laten spelen of voor de tv.

Ben wel hele dag gaan werken, maar voel me nog slechter. En dat terwijl ik morgen en vrijdag echt naarwerk wil/ moet. Even goed slapen, uitzieken en kijken hoe het morgen gaat.
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 20:50
Ja ze gaat ook in de box en laten huilen kan ook prima en kleuter vermaakt zichzelf. maar wanneer moet ik dan kolven? Daar kom ik niet uit. Voed ik maar 1 kant dan heeft ze niet genoeg. Ik voed iets van om de drie/vier uur. Moet ik het dan daartussenin doen? Dan ben ik steeds zo bang dat ik niet genoeg heb als ze weer komt.
Tinuvielwoensdag 20 februari 2013 @ 20:54
Estrys, ik kolfde steeds zo een ruim uur na het einde van de 1e ( afhankelijk van de tijd) of 2e ochtendvoeding. Dan heb je de meeste melk en kolf je zowat precies tussen 2 voedingen in. Dan zou ze echt nog genoeg moeten hebben bij de volgende voeding en anders geef je iets van de gekolfde melk na het live drinken, toch?
Omentielvowoensdag 20 februari 2013 @ 20:56
Ook even laten wegen door mijn tante. Ze is dus echt afgevallen. Behoorlijk balen. Vooral omdat ik haar echt hoor en voel drinken aan mijn borst. Van mijn tante wel het nummer van een ld gekregen. Die ga ik morgen even bellen. Nog een vraag. Ik ben na mijn zwangerschap afgevallen. (Ik weeg 5 kilo minder dan voor mijn zwangerschap) En eet nu best wel veel, maar ik kom niet aan. Kan dat een reden zijn dat Riley te weinig krijgt?

Tinu, ik hoop dat je vannacht wat beter slaapt. :*
Pvoessswoensdag 20 februari 2013 @ 20:58
Ik denk dat je misschien gewoon te weinig voed. Ik zou eerst kijken wat vaker aanleggen doet.
3 a 4 uur ertussen is namelijk wel veel :Y
Ticootjewoensdag 20 februari 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op woensdag 20 februari 2013 20:56 schreef Omentielvo het volgende:
Ook even laten wegen door mijn tante. Ze is dus echt afgevallen. Behoorlijk balen. Vooral omdat ik haar echt hoor en voel drinken aan mijn borst. Van mijn tante wel het nummer van een ld gekregen. Die ga ik morgen even bellen. Nog een vraag. Ik ben na mijn zwangerschap afgevallen. (Ik weeg 5 kilo minder dan voor mijn zwangerschap) En eet nu best wel veel, maar ik kom niet aan. Kan dat een reden zijn dat Riley te weinig krijgt?

Tinu, ik hoop dat je vannacht wat beter slaapt. :*
Je melk is waarschijnlijk gewoon goed. Het is echt echt zelden dat melk niet voldoende voedingsstoffen bevat. Probeer ge vertrouwen in je lijf. Ik hoop dat de lk tips voor je heeft.
Estryswoensdag 20 februari 2013 @ 21:32
Oké een uur na een voeding en dan de ochtend. Ga ik eens proberen. Denk dat ik me er gewoon toe moet zetten. Ook omdat er geen directe noodzaak is zeg maar.

Ik heb net voor mezelf gekozen en een verplichting die ik had afgezegd. En nee zeggen vind ik dus zo verschrikkelijk moeilijk. Voel me ook enorm schuldig nu. :( Ik ga nu een uur naar mijn baby kijken, neemt mijn schuldgevoel vast af.
becky27woensdag 20 februari 2013 @ 21:41
Ik zou r om de twee uur aanleggen.

En als je te weinig gaat wegen kun je ook nog een diëtiste inschakelen. Ik weet niet wat je bmi is maar tot 18 moet dat wel goed komen. Daaronder werd het bij mij moeilijk. Ik moest buiten de warme maaltijd 10 bruine boterhammen eten. Als je gewoon melkproducten mag eten mag je geloof ik ook overal volle producten van eten.
PureEvilwoensdag 20 februari 2013 @ 22:21
Ik heb net deze gekocht voor Cristel's verjaardag. Zou eerst een houten loopfietsje kopen, maar dat werd me toch iets te gortig qua prijs;

1976438-l.jpg
Cathmardonderdag 21 februari 2013 @ 06:17
Jullie zijn lief.
Wij zijn thuis sinds gisteren avond. Ze drinkt nog steeds niet veel maar daar doen ze in het zh niets aan. Als het niet goed gaat zijn we zo terug daar en we hebben hier allemaal meer rust. Zo fijn om mijn meisjes weer samen te zien O+

Vooral mijn oudste, 5 1/2 is ze, is heel opgelucht. Laatste keer dat we iemand bezochten in het zh is die persoon snel daarna overleden. Zei ze gisteren: ik ben zo blij dat ze thuis is... Ik dacht dat ze dood ging. Breekt je hart toch.

[ Bericht 25% gewijzigd door Cathmar op 21-02-2013 06:24:00 ]
Tinuvieldonderdag 21 februari 2013 @ 06:54
Estrys succes!

Omen, hopelijk komt ze met de adviezen van hier en hulp van een lk gauw goed aan!

PE, mooi zeg!

Cathmar, pffew, wat een uitspraak van je grote. Kan me voorstellen, dat dat je erg dwars zit, dat ze dat zo begrijpt. Gelukkig is je meisje nu thuis. Nu nog gauw weer goed drinken.
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 09:12
Omen, wat balen zeg :(
Denk je dat alles prima gaat.... Bweh :(

En een dikke knuffel voor Estrys! Nee zeggen is best een goed idee!
Xantehdonderdag 21 februari 2013 @ 09:16
Die heb ik ook PE, zo schattig. :P Ik wilde eerst ook een houten fietsje, maar die prijzen..

Hoop dat het goed komt met je meisje Cathmar :*

Hier weinig te melden. Slaapt goed, eet goed en is vrolijk de hele tijd.
Kyaradonderdag 21 februari 2013 @ 09:34
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
mikoxxdonderdag 21 februari 2013 @ 09:35
Echt? Wow!!! Gefeliciteerd!!! En, geniet!
Sonnetje85donderdag 21 februari 2013 @ 09:36
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:34 schreef Kyara het volgende:
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
*O* x heel veel!
Wat fijn zeg! O+
Je gezinnetje compleet O+
Tante_Soesadonderdag 21 februari 2013 @ 09:37
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:34 schreef Kyara het volgende:
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
Ohhhh O+ wat fijn! Je gezinnetje compleet!

Edit: oh :'). Bijna letterlijk wat Sonnetje zei :D. Had haar post nog niet gezien, werken en fokken gaat ook niet echt samen ;) :')
Kuukskedonderdag 21 februari 2013 @ 09:39
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:34 schreef Kyara het volgende:
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
Oh Kyara wat super! Heerlijk! Ik ben enorm blij voor je :D.

Mijn collega: "Wat zit jij te grijnzen? :? " :D
*O* *O*.
kaatjejanniedonderdag 21 februari 2013 @ 09:41
O+ O+, je meisjes zo mee naar huis! Hoe fijn!
Cathmardonderdag 21 februari 2013 @ 09:41
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:34 schreef Kyara het volgende:
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
*O* *O*
Wat heerlijk!!! Zo super fijn voor jullie allemaal! :*
Sonnetje85donderdag 21 februari 2013 @ 09:48
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:37 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Ohhhh O+ wat fijn! Je gezinnetje compleet!

Edit: oh :'). Bijna letterlijk wat Sonnetje zei :D. Had haar post nog niet gezien, werken en fokken gaat ook niet echt samen ;) :')
Gmta ;)
Tante_Soesadonderdag 21 februari 2013 @ 09:50
quote:
1s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:48 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Gmta ;)
Zo is 't ;) al voelde ik mij meer gewoon een copycat :')

Hoe is het met je meisje?
ohneedonderdag 21 februari 2013 @ 09:54
Wat fijn Kyara!! *O*
En ook fijn Cathmar! *O* Hopen dat het goed blijft gaan. ^^. Wat sneu dat je oudste dat dacht. ;( Arm kind. Gelukkig is ze nu weer gerustgesteld. :)
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 10:00
PE geweldit dat loopfietsje! O+

Kyara wat fijn!! :D

Achgossie, mijn meisje begint echt uit dr sprong te komen.. ze is weer zó enorm gezellig! Kletsen en au-klanken zeggen, das weer wat nieuws :D en hard gillen :') En nu ligt ze gewoon, met maar 1 keer speentje terug stoppen, boven te tukken! O+
miss_dynastiedonderdag 21 februari 2013 @ 10:04
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:34 schreef Kyara het volgende:
3 keer raden wie ik zo mag ophalen!

O+ O+
Wat heerlijk O+ *O*
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 10:13
Kyara wat fijn O+ O+ *O*

En Cathmar ook weer compleet, hoop dat het snel weer helemaal goed loopt :* ( + een extra :* voor je oudste O+ )

Oh Enf. dat gillen inderdaad, echt ik wil oordopjes :')

SPOILER
Hier gaat het voorlopig ff wat minder, dikke ontstoken gewrichten (ik, niet Otje) en vooralsnog geen idee wat de oorzaak is.
Maar Otje krijgt vanmiddag de tweede ronde vaccinaties, dus wij gaan een hele gezellige middag thuis hebben :Y
Omentielvodonderdag 21 februari 2013 @ 10:14
Cathmar wat zielig dat je meisje dat dacht.

Kyara wat fijn zeg. Eindelijk je gezinnetje compleet. *O*
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 10:17
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:13 schreef _Ophelia_ het volgende:
Kyara wat fijn O+ O+ *O*

En Cathmar ook weer compleet, hoop dat het snel weer helemaal goed loopt :* ( + een extra :* voor je oudste O+ )

Oh Enf. dat gillen inderdaad, echt ik wil oordopjes :')

SPOILER
Hier gaat het voorlopig ff wat minder, dikke ontstoken gewrichten (ik, niet Otje) en vooralsnog geen idee wat de oorzaak is.
Maar Otje krijgt vanmiddag de tweede ronde vaccinaties, dus wij gaan een hele gezellige middag thuis hebben :Y
Whaha ja. En ik vind het nu al hard, maar ik weet dat het nog véél harder kan! XD :')
Alvast succes/beterschap! :*
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 10:18
Kyara *O*
Super man! Krijg je nog kraamzorg?
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 10:18
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:17 schreef Enfermera het volgende:

[..]

Whaha ja. En ik vind het nu al hard, maar ik weet dat het nog véél harder kan! XD :')
Alvast succes/beterschap! :*
Otje showde de huidige overtreffende trap (speenvarken met versterkers) in de nacht van dinsdag op woensdag }:|
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 10:20
Mweh, met je baby willen meeveren, hem niet alleen willen laten huilen enzo is nog niet zo makkelijk met een kleuter en een bijzondere peuter in de vakantie.
Oef :@
PureEvildonderdag 21 februari 2013 @ 10:21
Super Kyara *O* *O* *O*

Beterschap Ophelia!

Fijn Enfermera! ^O^

Cristel wil hier niet meer in de box, athans...ze zit er wel in, maar ze vind het niet leuk, haar speelgoed niet, een koekje niet, drinken niet....cola fles wel :P Da's weer wat nieuws :') Maar ik vermoed dat z zo weer gaat gillen dat ze eruit wil. ;(
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 10:26
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:20 schreef freecell het volgende:
Mweh, met je baby willen meeveren, hem niet alleen willen laten huilen enzo is nog niet zo makkelijk met een kleuter en een bijzondere peuter in de vakantie.
Oef :@
Dat geloof ik best, jouw mini accepteert een draagdoek binnenshuis ook niet zonder meer toch? (Ik ben trouwens wel heel benieuwd naar het bijzondere aan F'je)
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:18 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]

Otje showde de huidige overtreffende trap (speenvarken met versterkers) in de nacht van dinsdag op woensdag }:|
:o :') Gevalletje je hoeft de babyfoon niet aan te zetten, je hoort het zo wel? :+ :o

PE ja echt fijn hoor, daar worden wij ook weer wat vrolijker van :P
Achgossie Cristel :*
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 10:29
Whahaha, zo klinkt het alsof je cola in haar fles stopt _O-

box begint hier nu langzaam leuk te worden :) Das fijn, even 5 minuten handen vrij.
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 10:29
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:28 schreef Enfermera het volgende:

[..]

:o :') Gevalletje je hoeft de babyfoon niet aan te zetten, je hoort het zo wel? :+ :o

Ze ligt 's nachts naast me :+
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 10:29
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:26 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]

Dat geloof ik best, jouw mini accepteert een draagdoek binnenshuis ook niet zonder meer toch? (Ik ben trouwens wel heel benieuwd naar het bijzondere aan F'je)
Mijn mini accepteert een draagdoek binnenshuis nog wel hoor, heerlijke slaapplek, maar dan heb ik mijn handen eigenlijk niet vrij genoeg voor de peuter :)

Peuter DM ik ff over :)
Troetadonderdag 21 februari 2013 @ 10:31
Alle baby's weer thuis bij hun pappa's, mamma's en broers en zussen *O* *O* *O* *O* toch??

ik moet er vanmiddag juist heen voor een heupecho. Hoop dat het lukt anders moet het een röntgenfoto worden.

en hier ook de verlatingsangstfase...ff over nadenken hoe ik daar mee om moet gaan. Wil dat ze zo lekker blijft slapen en vooral in haar eentje in slaap kan blijven vallen.

oh en ze kan blijven zitten *O* *O* *O* kukelt af en toe natuurlijk nog wel om, maar ze is zo blij er mee!

leuk kadootje PE!!

Ik vond het ook lastig hoor dat kolven Estrys. Ik deed het maar in de avond, aan 1 kant, je productie gaat daar aan wennen.
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 10:35
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:29 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]

Ze ligt 's nachts naast me :+
:o Ok met oordoppen in hoor je het dus nog _O- :D
Tante_Soesadonderdag 21 februari 2013 @ 10:39
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:31 schreef Troeta het volgende:

ik moet er vanmiddag juist heen voor een heupecho. Hoop dat het lukt anders moet het een röntgenfoto worden.

en hier ook de verlatingsangstfase...ff over nadenken hoe ik daar mee om moet gaan. Wil dat ze zo lekker blijft slapen en vooral in haar eentje in slaap kan blijven vallen.

oh en ze kan blijven zitten *O* *O* *O* kukelt af en toe natuurlijk nog wel om, maar ze is zo blij er mee!

Sterkte bij de echo!

Ja, lastig he, die verlatingsangst. Hier heeft ze het de laatste dagen alleen 's nachts. Overdag gaat het zelf in slaap vallen echt heel goed, ook op het kdv ligt ze nu in d'r up in de slaapkamer en dat gaat meer dan prima. Alleen 's nachts...als ze je maar voelt is het goed en anders valt ze steeds maar voor heel even in slaap. Weet niet zo goed hoe dit te doorbreken. We hebben geprobeerd om steeds weer weg te gaan en weer terug te komen als ze weer wakker wordt zodat ze weet dat we er nog steeds zijn maar na 1 nacht in anderhalf uur 6x op en neer te zijn geweest heb ik haar toch maar weer in bed genomen. We hebben onze nachtrust toch ook wel behoorlijk nodig. Lastige fase!

E'tje blijft ook prima zitten voor ffies! Daarna kukelt ze idd naar links of rechts maar het begin is er :). Gister had ik 'r ook voor het eerst zittend in bad gedaan (uiteraard hou ik haar dan wel vast he :+ ). Vond ze echt ge-wel-dig! Lekker spetteren!
Kwisteddonderdag 21 februari 2013 @ 11:34
dames, hier weer een drukke mama. Ik kom niet bijgelezen.
Eigen schuld hoor, ik plan mijn dagen veel te vol. Neem me nu voor dat niet meer te doen. Ik heb gisteren en eergisteren bezoek gehad van het moment dat ik opstond tot het moment dat F.leur in bed lag. Vrienden en familie die dan 'F al zo lang niet meer hebben gezien'. Ik kan het ze niet ontzeggen, maar loop mezelf voorbij. Maar dat is nu afgelopen ;)

Verder doet ze het goed! We zijn gisteren samen naar de kapper geweest. FB vrienden hebben de foto denk ik wel gezien :D

Hoe gaat het hier verder? Heb ik belangrijke dingen gemist? De meisjes van Kyara mogen naar huis las ik wel, dat is geweldig! Geniet ervan!

Mango, waarom de kinderfysio, wat heb ik gemist? En inderdaad bijvoedingspoep :9
Marjolijntjedonderdag 21 februari 2013 @ 11:35
Kyara, ze mogen naar huis!! O+ *O* *O*

Zijn hier meer babytjes met exceem? Wij hebben nu hormoonzalf gehad van de huisarts (ja, dat ook nog) -O-
pessiedonderdag 21 februari 2013 @ 12:03
Kyara je meiden komen thuis! *O*

Cathmar ook jouw dames weer samen O+

Eczeem komt wel vaker voor. Wat ook belangrijk is is de huid goed vet houden, dus geen zwitsal olie maar vaseline lanette zalf gebruiken. Laatste kun je ook op recept krijgen voor je beeb.
Keshetdonderdag 21 februari 2013 @ 12:14
*O* *O* *O* voor Kyara!
Geniet ervan!


*O* *O* *O* voor Cathmar! Hopelijk is ze snel weer de oude!
Fee-nixdonderdag 21 februari 2013 @ 12:33
*O* Kyara! Wat goed!
Soempiedonderdag 21 februari 2013 @ 12:38
Kyara, wat ontzettend fijn! *O* *O*
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 12:46
Kyara wat fijn! Laat de gezellige drukte maar beginnen!

We zijn bij het cb geweest. Even was ik bang dat ze te weinig aan was gekomen omdat ze al van 3 maanden af op vier flessen zit. Niks bleek minder waar. Prima gewicht lengte en hoofdomvang. Voor de exacte stats moet ik straks even kijken want het groeiboek ligt op haar kamertje en ze ligt nu net zo lekker teslapen. Dus dat houden jullie van me tegoed.

Nu officieel met hapjes beginnen.. nu nog. een geschikt moment daarvoor uitzoeken.
#ANONIEMdonderdag 21 februari 2013 @ 13:00
Jaaaaaaa eindelijk! Kyara *O* *O* *O*
Dan kan het grote genieten eindelijk echt beginnen! O+

Cath jij ook, heerlijk *O*
#ANONIEMdonderdag 21 februari 2013 @ 13:01
Volgens mij heeft Noa een regelnacht gehad, ze kwam echt om de 1,5u voor voeding en ook echt veel drinken.
En nu slaapt ze veel vandaag.
Omentielvodonderdag 21 februari 2013 @ 13:10
Vandaag de ld gebeld. Fijn gesprek geweest. Aan de tijd dat ze aan mijn borst zit wist de ld dat er ergens iets mis gaat. Nu op aanraden moet ik een uur naar het voeden van Riley gaan afkolven. Op deze manier gaan je borsten extra melk produceren. Omdat het ook belangrijk is dat Riley gaat aankomen is het ook verstandig om na de bv en het gekolfde melk de rest bijvoeden met kv. Dus als ik 30cc kolf moet ik de overige 30 cc met kv doen.
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 13:13
Verse prikjes zitten erin, ze heeft nauwelijks gehuild O+ (vorige keer blééf ze brullen). Alleen ze buigt ineens aardig van haar lijntje af, lengte naar het gemiddelde en gewicht naar de -1, zal wel een combo zijn van ziek zijn en slecht drinken uit de fles en dat komt vast wel weer goed.
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 13:10 schreef Omentielvo het volgende:
Vandaag de ld gebeld. Fijn gesprek geweest. Aan de tijd dat ze aan mijn borst zit wist de ld dat er ergens iets mis gaat. Nu op aanraden moet ik een uur naar het voeden van Riley gaan afkolven. Op deze manier gaan je borsten extra melk produceren. Omdat het ook belangrijk is dat Riley gaat aankomen is het ook verstandig om na de bv en het gekolfde melk de rest bijvoeden met kv. Dus als ik 30cc kolf moet ik de overige 30 cc met kv doen.
Komt de LK nog meekijken?
Omentielvodonderdag 21 februari 2013 @ 13:29
Eerst even kijken wat Riley deze week doet met de tips. Mocht dat niet werken dan komt ze op een consult.
Phaidradonderdag 21 februari 2013 @ 13:50
Kyara *O* *O*

Cathmar *O*. En wat sneu voor je oudste meisje...

Fijn dat er een plan is Omen!

Ophelia, beterschap! En balen dat Otje is afgevallen.

Wij hebben er alweer een tripje zkh opzitten. I. drinkt nog steeds erg weinig en in combi met veel slapen en suffig maakten we ons zorgen. In het zkh had hij uiteraard een opleving, er kon zelfs een lachje af :'). Ze maakten zich niet zo druk om vochtgebrek. Hij vertoonde geen uitdrogingsverschijnselen. Dus weer naar huis. Hij was ook best afgevallen. Hoop zo dat hij gauw echt beter wordt... Vind het helemaal niks zo.
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 14:14
Even voor Kyara en Cathmar *O* *O* *O* Geweldig nieuws !!!
Kyara wat spannend !!!
Moeders zit hier met een snotkop te genieten van een uurtje vrij :D
Later meer :*
coviedonderdag 21 februari 2013 @ 14:53
Jaaah O+ Kyara super!! Lekker genieten!!
Dat wordt een gezellige baby drukte in huize kyara :Y *O*

En Cathmar ook super dat de kleine weer thuis is.

Alle families weer herenigd *O*
Ticootjedonderdag 21 februari 2013 @ 15:07
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 13:29 schreef Omentielvo het volgende:
Eerst even kijken wat Riley deze week doet met de tips. Mocht dat niet werken dan komt ze op een consult.
Hou je wel contact? Want je productie opschroeven is 1 ding. Maar uiteindelijk wil je dat je meisje voldoende bij jou gaat drinken. Je hebt het over de duur van de voeding dat dat niet ok is. Bijvoeden met jouw melk en nu tijdelijk met kv is opzich een prima advies, maar het is belangrijk dat er ook naar vervolgstappen wordt gekeken.
Bv wanneer ga je de kv afbouwen en in welke stappen.
Wanneer ga je stoppen met kolven
Hoe ga je zorgen dat Riley goed aan de borst gaat drinken.
Om de hoeveel tijd gaan jullie overleggen over hoe het gaat.
Om de hoeveel tijd gaan jullie nu extra wegen om te zien wat het beleid dat nu is uitgestippeld werkt.

Een kindje dat afvalt aan de borst, blijkbaar niet goed drinkt aan de borst en een lk die het afdoet met een telefonisch consult, ik vind eigenlijk dat je daar geen genoegen mee moet nemen.
Pvoesssdonderdag 21 februari 2013 @ 15:09
Eens!
#ANONIEMdonderdag 21 februari 2013 @ 15:39
quote:
2s.gif Op donderdag 21 februari 2013 15:09 schreef Pvoesss het volgende:
Eens!
Tante_Soesadonderdag 21 februari 2013 @ 15:45
Oh, Omentielvo, misschien wat spuit elf-erig maar ik zou als ik jou was ook een lactatiekundige mee laten kijken met een voeding!

Ik heb zelf 2x een lk mee laten kijken (terwijl de 1e al zei dat het heel erg goed ging). Het eerste consult was uit onzekerheid, het tweede consult vanwege een kloofje dat niet wegging. Ik heb er echt heel veel aan gehad. Niet alleen qua tips voor andere voedingshoudingen bijv. maar ook qua extra zelfvertrouwen.

Je meisje is nog zo klein! Als mijn meisje was afgevallen aan de borst dan zou ik daar heel snel alle hulp bij aanpakken die ik maar kan krijgen. Een meekijkende lk kan misschien heel veel voor je betekenen. Succes, hopelijk gaat 't snel beter :*
#ANONIEMdonderdag 21 februari 2013 @ 16:23
Even babyspammen O+
Ze krijgt echt een dikke toet :o

http://instagr.am/p/WAA8-FMhjn/

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 21-02-2013 17:47:06 ]
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 16:24
Bolle :D O+
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 16:27
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 13:50 schreef Phaidra het volgende:

Ophelia, beterschap! En balen dat Otje is afgevallen.
Otje is niet afgevallen hoor, ze is alleen maar 300 gram aangekomen in een maand ;)
quote:
Wij hebben er alweer een tripje zkh opzitten. I. drinkt nog steeds erg weinig en in combi met veel slapen en suffig maakten we ons zorgen. In het zkh had hij uiteraard een opleving, er kon zelfs een lachje af :'). Ze maakten zich niet zo druk om vochtgebrek. Hij vertoonde geen uitdrogingsverschijnselen. Dus weer naar huis. Hij was ook best afgevallen. Hoop zo dat hij gauw echt beter wordt... Vind het helemaal niks zo.
Ze kunnen ineens zo anders reageren in een andere omgeving hè, ik hoop dat het snel beter gaat iig. :*
Asyniurdonderdag 21 februari 2013 @ 16:46
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 10:20 schreef freecell het volgende:
Mweh, met je baby willen meeveren, hem niet alleen willen laten huilen enzo is nog niet zo makkelijk met een kleuter en een bijzondere peuter in de vakantie.
Oef :@
:*

Ooh wat lees ik: de meiden van Kyara al naar huis! Wauw! *O*
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 16:47
Okay de stats bij bijna 4 maanden: 6260 gram en 63 cm :)
__Isis__donderdag 21 februari 2013 @ 16:49
Ja super dat de meiden thuis zijn Kyara! Lekker cocoonen met z'n vijven de komende periode! O+

Lekker meiske Noa! O+

Mijne ook even

08556CB0-5108-4D13-8630-43D789BC4F06-5228-0000040EDB767596_zps72a8b26f.jpg
#ANONIEMdonderdag 21 februari 2013 @ 16:55
Isis, wat een schatje!! O+

Twink :)
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 17:00
Wat een schatjes allemaal zeg O+

Twink goeie stats! En je hoeft niet per se gelijk met hapjes te beginnen he, met 4 maanden :) je kan ook even wachten als ze zelf nog genoeg heeft aan flessen.. Hier begonnen met wat rijstebloempap om te leren van een lepeltje te eten, en na een paar keer heeft ze dat al supergoed door O+
Skoapdonderdag 21 februari 2013 @ 17:14
Luc vindt het nog helemaal niks. Heb fruit geprobeerd (Banaan / Peer) dat was geen succes.
Van het weekend eens wortel proberen. Het levert wel geniale rare bekken op :D
Skoapdonderdag 21 februari 2013 @ 17:15
Kyara wat fijn dat je meiden thuis zijn *O*
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 17:18
We geven de vitamine D druppels van een lepeltje en dat gaat er prima in. Vorige week een hapje gepureerde bloemkool geprobeerd en dat was ook best okay.

Maar deze week broccoli geprobeerd en nogmaals bloemkool (echt maar 1 ienemieniehapje) maar ze moest er niets van weten. Alsof ze ineens vergeten was hoe ze van een lepel moest eten ofzo. Blijven gewoon proberen. Ik zie het idd als kennismaking en als ze het niet hoeft dan hoeft ze het niet. No big deal :)

Gekke bekken nog niet echt gehad, wel gewoon weigering van de lepel :P
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 17:23
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 17:14 schreef Skoap het volgende:
Luc vindt het nog helemaal niks. Heb fruit geprobeerd (Banaan / Peer) dat was geen succes.
Van het weekend eens wortel proberen. Het levert wel geniale rare bekken op :D
Whehe :+ :D

Twink: nee oke ;) ik dacht ik zeg het, wist niet of je het wist. :) Al pap geprobeerd of niet?
Phaidradonderdag 21 februari 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 16:27 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]

Otje is niet afgevallen hoor, ze is alleen maar 300 gram aangekomen in een maand ;)

[..]

Ze kunnen ineens zo anders reageren in een andere omgeving hè, ik hoop dat het snel beter gaat iig. :*
oeps, fout gelezen! :@

En tnx! Het lijkt langzaam wel iets beter te gaan, al blijft drinken een probleem. Hij heeft weinig trek en ik denk dat het ook zeer doet. Maar steeds kleine slokjes.
Incantrixdonderdag 21 februari 2013 @ 17:40
Kyara!!! *O* *O*
Juud79donderdag 21 februari 2013 @ 17:41
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 16:49 schreef __Isis__ het volgende:
Ja super dat de meiden thuis zijn Kyara! Lekker cocoonen met z'n vijven de komende periode! O+

Lekker meiske Noa! O+

Mijne ook even

[ afbeelding ]
Een jommetjesbaby..... O+
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 17:52
Hmm wel een beetje rijstebloem in de fles om alvast te wennen en dat gaat er prima in.

Maar Djenna is best ongeduldig. Zodra ze de slabber om krijgt weet ze hoe laat het is en dan hoef ik echt niet met een bordje pap aan te komen zetten. Eerst die fles! Zou het wel erna kunnen proberen om te blijven oefenen met van een lepel eten. Denk dat ik dat straks eens ga doen :)
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 17:52
Ach Isis, je baby gemist :@ Wat een snoepie O+
freecelldonderdag 21 februari 2013 @ 18:09
Twinkle, die van jou is toch nog geen 6 maanden? :?
Of zit ik er nu echt 2 maanden naast? :D

Edit: terug gekeken.
Raadt het CB nu weer 4 maanden aan? Tegen mij was het vorige keer nog 6 maanden hier.
lazinessdonderdag 21 februari 2013 @ 18:10
Twinkle, ze is nog geen vier maanden. Misschien is ze er nog niet aan toe? Dan laat je het voor nu even zitten en probeer je het over een paar weken weer.
Ze hoeft de komende maanden nog helemaal niks aan bijvoeding binnen te krijgen/houden dus lekker in haar eigen tempo doen.
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 18:13
4 maanden wordt her en der weer aangeraden toch?

Wat een lekker bekkie Isis O+
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 19:10
Ja hier is 4 maandem gexrgd op cb.Terwijl de who volgens mij 6 maanden adviseert.

En ja die normen blijven veranderen freecell. Over twee jaar moeten alle kindjes weer op de zij worden gelegd en mogen ze pad vanaf 6 maanden bijvoeding. Dan weet je het af en toe ook niet meer.

Ja daarom komt vanzelf.

O en heel typisch.. Fjenna heeft een vasy poepmoment op de dag. Na de laatste fles haha. Zo typisch.
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 19:12
Hier was ze er met ongeveer 5,5 maand opeens aan toe. Ze at eerst een paar hapjes, steeds met veel plezier. Sinds een maand echt 100 gram per x. Super leuk ! Ze geniet er van. kiwi. mango en lof zijn geen succes :+ . Wortel, boontjes, aardappel, banaan wel. *)

Sinds 2 dagen spuugt ze opeens hele hoeveelheden er uit. 2 x gebeurd direct tijdens het eten. Vandaag bij het omkleden, uurtje na het eten. Wat kan dat zijn ? :?
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 19:14
Tinu: Hoe ging het werken ?
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 19:26
Niet gewoon een virusje onder de leden KZ?

Mijn baby kijkt Big Bang Theory met me mee, niet volgens het boekje maar het kan nooit slechter zijn dan anderhalf uur non-stop krijsen. (weet iemand hoe lang het duurt voor een paracetamolzetpil begint te werken?)
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 19:32
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 19:26 schreef _Ophelia_ het volgende:
Niet gewoon een virusje onder de leden KZ?

Mijn baby kijkt Big Bang Theory met me mee, niet volgens het boekje maar het kan nooit slechter zijn dan anderhalf uur non-stop krijsen. (weet iemand hoe lang het duurt voor een paracetamolzetpil begint te werken?)
Zou kunnen ! Ik ben ook ziek :{
Zetpil hier 2 x gebruikt ( bij prikjes) werkte binnen half uur.
Big bang baby *;
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 19:36
Ohh heegt je mini er veel last van ophelia? Hier lijkt het dit keer mee te vallen. Brullen duurde maar heel kort. Wel wat hangerig maar dat mag.. lekker knuffelen met mama. En van 3 tot 6 geslapen .. Tot dusver geen koorts. Ga vanavond no wel even temperaturen voordat ik ga slapen.. slaap ik wat rustiger als ik weet dat het goed gaat.

En weerooie foto's die voorbij komen!
Sam1993donderdag 21 februari 2013 @ 19:42
Kyara, je meisjes naar huis :-),

Omentielvo, hopelijk werkt het advies van de lk.

Hier vandaag op het cb geweest. Met 9,5 maand 9430 gram, 73,4 cm en hoofdje 44,2 cm gewicht mooi naar haar eigen lijntje lengte een spurt 5 cm gegroeid op 2 maanden. De fysio komt binnenkort aan huis want op het cb vonden ze het nu ook opvallen dat lisa haar rechterarm stijf is en minder belast word. Even afwachten weer.
Kyaradonderdag 21 februari 2013 @ 20:02
Isis, je ventje! O+

verder niet echt bijgelezen maar wilde toch even mijn meisjes spammen:

IMG_4535_zps7c611b41.jpg?t=1361473148
Incantrixdonderdag 21 februari 2013 @ 20:03
Ooooww O+ O+
Ticootjedonderdag 21 februari 2013 @ 20:04
Wat zijn ze mooi!!
Tante_Soesadonderdag 21 februari 2013 @ 20:04
O+ O+
Marjolijntjedonderdag 21 februari 2013 @ 20:05
O+ Prachtig Kyara!
SupremeEvildonderdag 21 februari 2013 @ 20:11
Awww Kyara, lief!
En wat fijn dat alle kindjes weer thuis zijn O+
bitterenddonderdag 21 februari 2013 @ 20:13
*;
Omentielvodonderdag 21 februari 2013 @ 20:15
Logican wat een schatje. En wat een leuk truitje heeft ze aan.

Isis. Ook al zo'n binkie. O+

Ophelia en de baby die the big bang theory kijken. Ik heb hem opgenomen zodat in straks tijdens de bv kan kijken. Ik vertel Riley uiteraard wel dat ze geen voorbeeld aan Sheldon moet nemen.

Kyara, wat een poppetjes.

En bedankt voor jullie adviezen. Vandaag heb ik 2x 30 cc kunnen kolven en mijn zus heeft dat aan Riley gegeven. En daarna kv. En ik merkte meteen verschil. Ze was vandaag echt zoveel tevredener. Zij blijer en ik ook blijer. Nu ga ik haar ff in bad doen. En daarna mag ze weer aan mijn borst.
Ticootjedonderdag 21 februari 2013 @ 20:18
Goed dat het kolven lukt.
_Ophelia_donderdag 21 februari 2013 @ 20:30
Ooh Kyara O+ O+ Hoe is het om thuis te zijn?

Omen wat fijn dat je meisje nu tevredener lijkt ^O^

Ik was er een paar minuten later achter dat het heel snel werkt idd KZ :D

Twinkle, anderhalf uur krijsen is heel extreem voor Otje, echt huilen duurt zelden langer dan vijf minuten, daarna moppert ze soms wat na maar dat is heel anders. Op zich werd ze wel rustig toen ik met haar rondliep, maar dat is net wat ik nu even niet kan.
__Isis__donderdag 21 februari 2013 @ 20:34
Ja Juud, da's ook weer zooo leuk! O+

Kyara je meisjes! Die andere foto op FB is ook zo O+ O+

Fijn Omen dat het meteen een goed resultaat geeft :)

Phaidra, hopelijk knapt je kleine man snel verder op! :*
Ticootjedonderdag 21 februari 2013 @ 20:40
Ik had vanmiddag echt geen tijd om te kolven. Dus toen J thuis kwam stond ik te koken, kon hij het koken overnemen en ik meteen Bram voeden die al behoorlijk onrustig was. Na het voeden meteen gekolfd voor de volgende voeding. Kreeg we toch nog 50cc uit direct na het voeden. Baggervet. :D
Twinkle20donderdag 21 februari 2013 @ 20:56
Omentielvo dat klinkt hoopvol! :)
Idd zij tevreden jij tevreden :)

Ophelia ja anderhalf uur krijsen is idd wel heel sneu :(

Djenna lag om half acht alweer tevreden te slapen. Pap met een lepeltje is er niet van gekomen. Morgen weer een dag :)
Sonnetje85donderdag 21 februari 2013 @ 21:11
quote:
1s.gif Op donderdag 21 februari 2013 09:50 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Zo is 't ;) al voelde ik mij meer gewoon een copycat :')

Hoe is het met je meisje?
:D

Gaat lekker hier!
Mevrouw vindt eten helemaal geweldig. Ze vindt alles lekker. Echt leuk :D
Ze zit ook al een beetje (beetje t zelfde als de jouwe wat ik las, half bijgelezen), tijgeren enzo doet ze nog.niet, maar is super druk met bewegen. Super vrolijk.
Heerlijk grietje is t O+
Solagratiadonderdag 21 februari 2013 @ 21:14
Kyara, wat fijn je meisjes thuis *O*

En meisje van Cathmar ook weer thuis *O*

Hopelijk is I snel weer helemaal beter Phaidra!

Omen, wat balen dat ze is afgevallen. Fijn dat je gelijk verschil merkt met kolven en bijvoeden, dan weet je waar je het voor doet :) Succes!

Arme O van Ophelia, zo sneu. Hopelijk snel weer in haar goede hummetje.

Ik ben ongenadig hard door de Fok!wet gepakt ;( Ik had niet moeten zeggen dat het slapen zo lekker ging. Die nacht nog tot half 3 bezig geweest en om half 7 weer. Vannacht weer als vanouds om de 2 uur gevoed. Ach ja, de avond er na val je zo lekker snel in slaap he :+

En even een zeikverhaal

SPOILER
Onze buren zijn sinds 3 weken bezig met de badkamer. Eerst gewoon op zaterdag, maar sinds vorige week ook 's avonds. Om kwart over 7 stipt gaan ze echt heel hard boren (dat je elkaar niet meer kan verstaan hard). We hebben al een paar keer gehad dat Amy net op bed lag en dus gillend wakker werd en de rest van de avond niet meer wilde slapen, want bang. Ze hebben zelf ook een kind. Anyway. Vanavond dus maar eens heen gegaan om te vragen hoe lang die bezig zou zijn. Maar enige wat hij zei was dat de badkamer toch af moest. Toen zei J dat Amy om 7 uur op bed lag en er last van had en toen zei hij dat zijn dochter er ook last van had en daarom brengt hij haar weg. En hij kon niet zeggen hoe lang het ging duren vanavond, of in totaal en hij kan ons ook niet waarschuwen als hij weer een avond gaat boren. Nou ja laten we hopen dat hij een beetje handig is en die badkamer snel klaar is :')
PureEvildonderdag 21 februari 2013 @ 21:15
Logician, Isis en Kyara, wat een prachtige baby's O+
Ben niemand vergeten of wel?

Cristel heeft gisteren en vandaag met ons meegegeten, gisteren andijvie stamppot en vandaag broccoli met aardappels, en nog wat losse stukjes broccoli. Ik heb t wel gepureerd met de staafmixer, anders was het geen succes geworden denk ik :P
Oh en vandaag voor t eerst 'gewone' melk. ^O^
Enfermeradonderdag 21 februari 2013 @ 21:47
quote:
0s.gif Op donderdag 21 februari 2013 17:52 schreef Twinkle20 het volgende:
Hmm wel een beetje rijstebloem in de fles om alvast te wennen en dat gaat er prima in.

Maar Djenna is best ongeduldig. Zodra ze de slabber om krijgt weet ze hoe laat het is en dan hoef ik echt niet met een bordje pap aan te komen zetten. Eerst die fles! Zou het wel erna kunnen proberen om te blijven oefenen met van een lepel eten. Denk dat ik dat straks eens ga doen :)
Ja, wij doen het ook tussen voedingen door, anders heeft ze teveel honger. Of een fles geven en daarna wat hapjes pap :) Gewoon om te wennen aan het eten van de lepel. Ze vindt het heerlijk en kan het al supergoed O+ Dat is ook het advies van het voedingscentrum, staan goeie dingen op btw. Ook voorbeeldmenu's van baby's voor 8, 10 en 12 maanden oud :) net even gekeken.

En idd Freecell, ik ben ook wat huiverig om te vroeg beginnen met bijvoeden. Zolang de pap goed gaat is dat mooi, ga dat wat opbouwen denk ik en dan (als ze het wil en lukt) evt voeding vervangen door 1 papvoeding zeg maar. Met 5 maanden wil ik proberen een groente hapje gaan geven om te wennen.

Sola jezes wat een buren zeg -O- bah! Raar hoor.
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 21:51
Kyara zucht *; *;
kleinzusjedonderdag 21 februari 2013 @ 21:54
Sola hier ook zulke buren. Vreselijk! Login heb ik jouw beeb gemist? :?
Tinuvieldonderdag 21 februari 2013 @ 23:04
Logician & Kyara wateen lieverds. Dievan Isisheb ik gemist denk ik.

Kyara, je meiden thuis *O*

En de andere baby's ook *G*

Phaidra, beterscap voor je knul!

En Juud een jongen *G*

PE, vond Cristel melk lekker?

Ophelia, geniet ze van de serie?

Sam, mooie stats.

KZ lief dat je het vraagt. Ging wel ok. Morgen nog 2,5 uur en dan weekend. Vanavond wat te laat weg van werk, ik dacht het valt mee want vakatie. Was echter tegenovergesteld. Heb schoonpaps gebed om de kids op te halen, wat 18.30 uur bij het kdv/ bso had ik niet gered :(
Twinkle20vrijdag 22 februari 2013 @ 06:31
Een lange dag dus voor jou Tinu. Nog even en dan weekend :* .. even bijtanken.
Tinuvielvrijdag 22 februari 2013 @ 07:21
Twink, dankje. Is ook hart nodig: maandag en dinsdag voor werk naar Dld, dan wil ik dus echt opgeknapt zijn.
Tante_Soesavrijdag 22 februari 2013 @ 08:18
quote:
1s.gif Op donderdag 21 februari 2013 21:11 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

:D

Gaat lekker hier!
Mevrouw vindt eten helemaal geweldig. Ze vindt alles lekker. Echt leuk :D
Ze zit ook al een beetje (beetje t zelfde als de jouwe wat ik las, half bijgelezen), tijgeren enzo doet ze nog.niet, maar is super druk met bewegen. Super vrolijk.
Heerlijk grietje is t O+
Klinkt O+

Elin begint het eten ook weer te waarderen. Ik had woensdag verse peer gemaakt maar na een halve was mevrouw nog niet tevreden, dat mondje bleef maar opengaan :D. Ze heeft dus gewoon ff een hele peer weg zitten werken uiteindelijk. Ze vind vers nu ook wel lekkerder worden, we blijven gewoon aanbieden. Gister had ze een likje yoghurt en dat vond ze (na eerst een heeel zuur bekkie te hebben getrokken, compleet met zo'n trekkend oogje :') :D) ook heel lekker. Leuk!

Hier ook een heel vrolijk grietje, lacht en kletst de hele dag. Ze hadden gister op het KDV gezegd dat ze heel veel praatjes had en daarmee de hele dag de aandacht van andere kindjes probeert te trekken :D.

Ze worden groot, Son! Bijna 7 maanden :o
Sonnetje85vrijdag 22 februari 2013 @ 08:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 februari 2013 08:18 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Klinkt O+

Elin begint het eten ook weer te waarderen. Ik had woensdag verse peer gemaakt maar na een halve was mevrouw nog niet tevreden, dat mondje bleef maar opengaan :D. Ze heeft dus gewoon ff een hele peer weg zitten werken uiteindelijk. Ze vind vers nu ook wel lekkerder worden, we blijven gewoon aanbieden. Gister had ze een likje yoghurt en dat vond ze (na eerst een heeel zuur bekkie te hebben getrokken, compleet met zo'n trekkend oogje :') :D) ook heel lekker. Leuk!

Hier ook een heel vrolijk grietje, lacht en kletst de hele dag. Ze hadden gister op het KDV gezegd dat ze heel veel praatjes had en daarmee de hele dag de aandacht van andere kindjes probeert te trekken :D.

Ze worden groot, Son! Bijna 7 maanden :o
Ze klinkt ook geweldig O+

Ja joh gaat hard, niet normaal. Zijn,gewoon al over.de helft van het eerste jaar, pff waar blijft de tijd!

Was gister wel een beetje 'jaloers'. Een hele zooi oud studiegenootjes van me zijn zwanger voor het eerst, net baby's gekregen enzo. En dan denk ik, ik wil oooook. Maar das vooral t idee dat ik dat nooit meer meemaak.
Ticootjevrijdag 22 februari 2013 @ 08:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 februari 2013 08:22 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Ze klinkt ook geweldig O+

Ja joh gaat hard, niet normaal. Zijn,gewoon al over.de helft van het eerste jaar, pff waar blijft de tijd!

Was gister wel een beetje 'jaloers'. Een hele zooi oud studiegenootjes van me zijn zwanger voor het eerst, net baby's gekregen enzo. En dan denk ik, ik wil oooook. Maar das vooral t idee dat ik dat nooit meer meemaak.
Dat dacht ik ook na leyla.
Sonnetje85vrijdag 22 februari 2013 @ 08:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 februari 2013 08:26 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Dat dacht ik ook na leyla.
Ik geloof echt niet dat ik m zover ga krijgen ;)
En weet ook niet of ik zelf.wel wil eigenlijk
Tante_Soesavrijdag 22 februari 2013 @ 08:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 februari 2013 08:22 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Ze klinkt ook geweldig O+

Ja joh gaat hard, niet normaal. Zijn,gewoon al over.de helft van het eerste jaar, pff waar blijft de tijd!

Was gister wel een beetje 'jaloers'. Een hele zooi oud studiegenootjes van me zijn zwanger voor het eerst, net baby's gekregen enzo. En dan denk ik, ik wil oooook. Maar das vooral t idee dat ik dat nooit meer meemaak.
Ze is uiteraard ook geweldig *). Ik zag laatst trouwens een foto van jouw E, wat een heerlijk koppie! En idd, al over de helft van het eerste jaar! OMG! Wij gaan over 3 maanden op vakantie, dan hebben we gewoon een meisje van 10 maanden bij ons die misschien al staat, misschien al stapjes zet... :o. Ik vond het altijd zo cliché klinken maar echt, wat gaat het snel. Soms word ik er ook een beetje verdrietig van en ben ik bang dat ik er niet genoeg van geniet ofzo.

Ik herken het 'jaloerse' gevoel ja. Een collega van mij is zwanger en hoevaak ik al niet haar buik heb zitten vergelijken met die an mij toen ik net zover zwanger was...Ik ben ook echt een beetje jaloers. Maar, als het aan ons ligt blijft E. niet ons enige kindje (ik denk dat ik er wel 3 wil O+) dus over een tijdje mag ik weer *O*. Ik rammel ook wel weer behoorlijk hoor...
Ticootjevrijdag 22 februari 2013 @ 08:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 februari 2013 08:29 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Ik geloof echt niet dat ik m zover ga krijgen ;)
En weet ook niet of ik zelf.wel wil eigenlijk
:)
Kyaravrijdag 22 februari 2013 @ 08:39
Zo, was een herrie kunnen die meiden maken zeg. Het leek vannacht wel een kinderboerderij met al het gekreun, gesteun, gesnuif en gemekker. Amper geslapen dus. Hopelijk vannacht beter want anders liggen ze toch vrij snel in hun eigen kamertje..... Maar ze zijn wel lief! Zo'n klein pupke dat op je borst ligt te slapen. O+
Tante_Soesavrijdag 22 februari 2013 @ 08:40
6A0795E8-1D18-4C8C-A85C-C91C6758057A-314-0000001693EC4B17_zpsec4757dc.jpg

Klein foto'tje van mijn blije meisje in vestje dat van Zoë's S is geweest
freecellvrijdag 22 februari 2013 @ 08:40
Verkouden baby! Muh.


En ik vind ze ontzettend leuk en schattig zo klein, maar na een nacht als deze verlang ik wel naar de periode dat ze wat minder bewerkelijk zijn.
Ik ben geloof ik echt uitgerammeld :o niks voor mij :@
Kyaravrijdag 22 februari 2013 @ 08:41
Soesa, wat een leukerd! O+