Erg oncharmant.quote:
Dan nog is het afschuwelijk.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:59 schreef G.R.S. het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie schoenen voor een CEO ja. Studenten met zulke schoenen willen gewoon interessant doen
Alsof je er met van die puntschoenen niet uit ziet als pipo de clown.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:56 schreef wenfer2 het volgende:
En omdat de double monk schoen echt schandalig mooi is.![]()
![]()
[ afbeelding ] Gewoon double monk jwz
Ze zijn vies...quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:59 schreef G.R.S. het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie schoenen voor een CEO ja. Studenten met zulke schoenen willen gewoon interessant doen
is dat pee-wee herman?quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:59 schreef Kper_Norci het volgende:
Gewoon regenlaarsjes weetog.
[ afbeelding ]
Terechte opmerking.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:00 schreef Twiitch het volgende:
Gespen op schoenen
Lever je pik maar in vriend.
Kloptquote:Op donderdag 14 februari 2013 17:00 schreef Piye het volgende:
[..]
Dan nog is het afschuwelijk.Echt alsof je geen veters kan strikken of zo.
Dit!quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:00 schreef BasEnAad het volgende:
Wat een kutklacht zeg en hoe onzeker moet je wel niet wezen om hier te gaan roepen dat je chique schoentjes aan hebt
Ik heb liever dat studenten er verzorgt bijlopen dan dat ze rondbanjeren op sneakers. Tevens is het een uiting van onderwaardering jegens de saaie grijze massa.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:59 schreef G.R.S. het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie schoenen voor een CEO ja. Studenten met zulke schoenen willen gewoon interessant doen
Inderdaad en dat is, het eerste paar zijn homoschoenen en het tweede paar zijn kinderschoenen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:03 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
er is een verschil tussen dit:
[ afbeelding ]
en dit:
[ afbeelding ]
Ik vind betere beheersing van Nederlands iets belangrijker.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:05 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Ik heb liever dat studenten er verzorgt bijlopen dan dat ze rondbanjeren op sneakers. Tevens is het een uiting van onderwaardering jegens de saaie grijze massa.
Studenten die zulke schoenen dragen zijn 9/10 kakkerrrrrrrrs die hun onzekerheid wil verbergen dmv kleding.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:05 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Ik heb liever dat studenten er verzorgt bijlopen dan dat ze rondbanjeren op sneakers. Tevens is het een uiting van onderwaardering jegens de saaie grijze massa.
Derby'squote:Op donderdag 14 februari 2013 17:00 schreef Argo het volgende:
[..]
Ze zijn vies...![]()
[ afbeelding ]
Dat is mooier dan vind ik.
De ex-vrouw van een maat van me kwam op Crocs naar een bruiloft. Moet ik er wel bij zeggen dat ze hoogzwanger was.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:07 schreef controlaltdelete het volgende:
Gympen kunnen leuk zijn maar nette schoenen ook, het ligt aan de gelegenheid. Met koniginnedag trek je geen nette schoenen aan en op een bruiloft geen gympen.
Volgens mij dragen kakkers ook gewoon sneakers...... en in mijn omgeving dragen alleen internationale studenten en mannen van middelbare leeftijd double monk.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:07 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Studenten die zulke schoenen dragen zijn 9/10 kakkerrrrrrrrs die hun onzekerheid wil verbergen dmv kleding.
Het gaat uiteindelijk om het totaalplaatje TS
Heb zelf liever Nike 6.0's, maar deze zien er wel netjes uit ja. De meeste casual Nike's zijn er zo goedkoop uit.quote:Op donderdag 14 februari 2013 17:08 schreef Obey. het volgende:
[ afbeelding ]
Niet de 13 in een dozijn sneaker, toch wat casual en zit té chill.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |