Ik stond er geparkeerd, had feestje, dag erop shit hoe ben ik hier gekomen, naja keren en terugrijden, was dus eenrichtingsstraat had ik niet eens door natuurlijk en ik reed 30km/u of zo en het paste net niet met een tegemoet rijdende auto inschattingsfoutje omdat ik nog duf was en toen boemquote:Op woensdag 13 februari 2013 09:59 schreef Scaletta het volgende:
Hoe krijg je het voor elkaar tegen het verkeer in te rijden
Dat ligt aan je aandrijving volgens mij. Maar ja de meeste zijn voorwiel dus dan zit dat wel goed. Met achterwiel aandrijving is de draaicirkel volgens mij even groot. Tenzij je een heftruck hebt of zo.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:08 schreef ElisaB het volgende:
Een goede tip voor TS (als in: hoef je zelf niet meer te proberen; heb ik al gedaan): de draaicirkel van een auto is afhankelijk van de rijrichting: vooruit is ie anders dan achteruit.
Ik dacht dat ik in dezelfde streep kon wegrijden als waarmee ik een parkeerplek was ingereden. Resultaat: de zijkant van voor naar achter in de prak, want er stond een laag muurtje dat ik op de heenweg niet geraakt had, maar op de terugweg wel!
Je kan zomaar gelijk hebben hoorquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:10 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Dat ligt aan je aandrijving volgens mij. Maar ja de meeste zijn voorwiel dus dan zit dat wel goed. Met achterwiel aandrijving is de draaicirkel volgens mij even groot. Tenzij je een heftruck hebt of zo.
Kan iemand dit bevestigen want ik twijfel nu![]()
Herkenbaarquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:08 schreef ElisaB het volgende:
Een goede tip voor TS (als in: hoef je zelf niet meer te proberen; heb ik al gedaan): de draaicirkel van een auto is afhankelijk van de rijrichting: vooruit is ie anders dan achteruit.
Ik dacht dat ik in dezelfde streep kon wegrijden als waarmee ik een parkeerplek was ingereden. Resultaat: de zijkant van voor naar achter in de prak, want er stond een laag muurtje dat ik op de heenweg niet geraakt had, maar op de terugweg wel!
Ik zou gek worden als iemand dat bij mij deed.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:16 schreef GekkePoes het volgende:
Iemand schrok van een beest, en rukte ineens aan mijn stuur, ik kon het niet tegenhouden al had ik beide handen het stuur stevig vast gegrepen, en we raake in de berm. velg een beetje geschaafd. begon die ook nog te zeiken, waarom ik het stuur zo hard vast greep. toen hij in een reflex het beest wilde ontwijken. Tja die heeft nooit weer meegereden,
edit: Hij pakte dus het stuur ineens vast toen ik aan het rijden was.
Ik vond al vaker dat hij zijn hand een beetje omhoog deed als iemand een keer reed, maar ik heb nooit gedacht dat dat was om die reden. volgens mij een pure paniek reactie.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:20 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik zou gek worden als iemand dat bij mij deed.
Tenzij het je rijinstructeur was of zo, maar jij bent verantwoordelijk als iemand anders dan stuurt crash je straks terwijl jij de bestuurder bent
Ik heb best veel brokken gemaakt bedenk ik me opeens. Ook een keer de dakspoiler van een trekker verbogen, cabine laten kantelen in een loods en een dwarsbalk aan het plafond over het hoofd gezien![]()
Dat is wel relaxt voor jou en je premie ja. Ik ben 3 weken geleden geramd van achter. Laten taxeren en was 550 euro. Goed dat je dit zegt zo ff de verzekering bellen of ze al meer wetenquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:24 schreef Waaghals het volgende:
Ik heb ooit een keer een auto heel licht vanachter aangetikt. Was helemaal niks van schade te zien verder.
Maar die gast van de andere auto stapte uit en had een walm alcohol om zich heen.
Toen zei hij: "Geef me 50 euro dan praten we nergens meer over".
Een heftruck stuurt anders omdat de sturende wielen achterop zitten.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:10 schreef sinepedraap het volgende:
Dat ligt aan je aandrijving volgens mij. Maar ja de meeste zijn voorwiel dus dan zit dat wel goed. Met achterwiel aandrijving is de draaicirkel volgens mij even groot. Tenzij je een heftruck hebt of zo.
Kan iemand dit bevestigen want ik twijfel nu![]()
Ja precies en al zou dat anders zijn maakte het niet uitquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:31 schreef JDude het volgende:
[..]
Een heftruck stuurt anders omdat de sturende wielen achterop zitten.
Mensen die boos worden om schadequote:Op woensdag 13 februari 2013 10:47 schreef GekkePoes het volgende:
Een fietser knalde ineens voor mijn auto om de vrachtwagen voor hem in te halen, gleed uit over het zand pleurde om, ik reed een stukje over zijn voorwiel heen toen hij er naast stond krasje op de bumper daardoor
Toen weigerde hij de meest eenvoudige en goedkoopste of makkelijkste oplossing, hij zou dan met mij meerijden en ik zet er een nieuw voorwiel op, ik had nog een in de garage liggen, nooit gebruikt.
Nee hoor politie moest er bij, en hij bleef maar doorzeuren en zeiken, werd zelfs aggeresief( overstuur?). De agent pakte een meetlintje en keek hoelang mijn remsporen waren, mompelde wat. noteerde mijn gegevens. De fiets werd de stoep op gesmeten . en ik moest maar eventjes doorrijden naar huis of naar mijn werk. nooit meer iets van gehoord.
Ja toch? ik reed er echt niet expres overheen En dan in plaats van een no claim te verliezen, die gast zijn fiets een dag kwijt bij de fietsenmaker, had ie binnen een half uur weer thuis kunnen zijn. met een ander voorwiel.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:48 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Mensen die boos worden om schadeDan word ik ook gelijk boos. Zeker als het zijn eigen domme schuld is.
Ik ben wel 1 keer pissig geworden toen iemand me echt dom had aangereden. Ze reed echt gewoon zonder enige reden recht tegen m'n auto aan. Onmogelijk dat ze het niet kon zien. Ze wilde het ook gewoon. Weet je wat haar excuus was? Ja anders kon ik de bocht niet halen dus ik moest wel. I.p.v. een excuses of zo. Nouuuuuuuuuquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:49 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Ja toch? ik reed er echt niet expres overheen
Hoe kan je zoiets vergetenquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:52 schreef HaywoodJablome het volgende:
Ik heb geen rijbewijs, en zal daarom een verhaal vertellen dat mijn zus is overkomen.
Ze hadden een oprit met een vrij smalle poort, auto kon er wel gewoon door zonder problemen, maar er stonden twee stenen pilaren aan weerzijde van de doorgang.
Ze had de auto net naar buiten gereden, en toen bedacht ze dat ze iets vergeten was. Ze opent de deur, loopt snel terug naar het huis, hoort een verdacht geluid, kijkt om, en ziet dat ze de auto niet op de handrem gezet had, met als gevolg dat de auto achterwaats door de doorgang was gerold. Terwijl de deur openstond. De smalle doorgang met de stenen pilaren aan beide kanten dus.
En toen lag de deur van de auto eraf
Zij had ook pas net haar rijbewijs, ik denk dat het daarmee te maken had.quote:
Juist niet, dan is het allemaal nog vers.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:55 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Zij had ook pas net haar rijbewijs, ik denk dat het daarmee te maken had.
Ik zou het echt niet weten. Mijn zus woonde destijds op Aruba, en daar heeft ze haar rijbewijs ook gehaald. Wat ik ervan begreep waren de rijlessen daar sowieso al een stuk minder grondig dan in Nederland.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:56 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Juist niet, dan is het allemaal nog vers.![]()
Vaak zijn het mensen die zulke dingen vergeten die niet elke keer hun handrem gebruiken. Daarom, deur open? Eigenlijk al bij stilstaan. Rem erop.
Oh ja daar heb je het al jaquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:58 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ik zou het echt niet weten. Mijn zus woonde destijds op Aruba, en daar heeft ze haar rijbewijs ook gehaald. Wat ik ervan begreep waren de rijlessen daar sowieso al een stuk minder grondig dan in Nederland.
Ooh zo een doos kwam ik een keer tegen maar dat was na het stappen, een keertje in Winschoten. en daar heb je een soort van pleintje, met van die omhoogschuivende stalen palen. uit de grond. Die gaan dus omhoog. alleen het stoplichtje of die rode lamp er bij was kapot. ik stond daar een beetje tegen die paal aan op de weg. te kletsen. ineens een getoeter en gescheld ( Wij buitenlanders moesten maar even oprotten van de weg) was daar een jongedame van net 18 met de auto van vriendje op pappie. waarschijnlijk een beetje door gesnoven, anders reageer je niet zo .ik moest maar aan de kant.quote:Op woensdag 13 februari 2013 10:51 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Ik ben wel 1 keer pissig geworden toen iemand me echt dom had aangereden. Ze reed echt gewoon zonder enige reden recht tegen m'n auto aan. Onmogelijk dat ze het niet kon zien. Ze wilde het ook gewoon. Weet je wat haar excuus was? Ja anders kon ik de bocht niet halen dus ik moest wel. I.p.v. een excuses of zo. Nouuuuuuuuu![]()
Ja toen werd ik wel boos. Maar dat was ook geen ongeluk maar gewoon een achterlijke vrouw die dacht dat het ok is om iemand aan te rijden om de bocht in 1 keer te halen (steken kon ze niet of zo?).
Stond gelijk politie bij![]()
![]()
Ze deed gewoon alsof het moest mij aanrijden ja dan word ik wel boos
Idem maar:quote:
Heerlijkquote:Op woensdag 13 februari 2013 10:59 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Ooh zo een doos kwam ik een keer tegen maar dat was na het stappen, een keertje in Winschoten. en daar heb je een soort van pleintje, met van die omhoogschuivende stalen palen. uit de grond. Die gaan dus omhoog. alleen het stoplichtje of die rode lamp er bij was kapot. ik stond daar een beetje tegen die paal aan op de weg. te kletsen. ineens een getoeter en gescheld ( Wij buitenlanders moesten maar even oprotten van de weg) was daar een jongedame van net 18 met de auto van vriendje op pappie. waarschijnlijk een beetje door gesnoven, anders reageer je niet zo .ik moest maar aan de kant.
Die paal was uitgeschoven. dus ik keek haar aan , gaf een middelvinger en negeerde haar( beetje stoer doen bij vrienden na genoeg drank) , geef ze me toch een dot gas. ik stap aan de kant en rijd ze tegen die paal , zat ze daar helemaal stil en werd een beetje erg wit in het gezicht. . volgens mij niet eens erge schade aan die auto. maar wat een agressie
Als ze op een normalere manier zei, "Ga es aan de kant" was ik ook gewoon normaal gebleven en had haar naar die paal gewezen.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:00 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Heerlijk
Zou echt stuk gaan dan.
Jij toeteren? Nou ok, ga je gang rij er maar door knap als het je lukt
Preciesquote:Op woensdag 13 februari 2013 11:03 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Als ze op een normalere manier zei, "Ga es aan de kant" was ik ook gewoon normaal gebleven en had haar naar die paal gewezen.
Ik heb mijn achterbumper verstevigd met purschuim. als je dan een malloot achterop hebt, dan heeft die schade en je bumper is nog heel. Maar het is ook geen splinternieuwe auto .quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:06 schreef Casaa het volgende:
Een haas aangereden met 80 km/uur, dat vond de voorbumper toch niet zo heel fijn. Nieuwerwetse kunststof kut kwaliteit, weg bumper.
Aight, goed plan dezen. Ik zal de spuit er eens bij pakken binnenkort!quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:09 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Ik heb mijn achterbumper verstevigd met purschuim. als je dan een malloot achterop hebt, dan heeft die schade en je bumper is nog heel. Maar dan is het ook geen splinternieuwe auto dan. .
Wel even testen of de bumper niet smelt kan maar zo dat er andere kunsttof voor is gebruikt.quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:10 schreef Casaa het volgende:
[..]
Aight, goed plan dezen. Ik zal de spuit er eens bij pakken binnenkort!
Smelten? De bumper is meestal toch hardkunstof.. Dan heb je niet zoveel last van smelten dacht ik?quote:Op woensdag 13 februari 2013 11:10 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Wel even testen of de bumper niet smelt kan maar zo dat er andere kunsttof voor is gebruikt..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |