Neger, wat?quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:17 schreef klabbakus het volgende:
Wij doen precies hetzelfde hier in Groningen
Neger?quote:
Laat je toch niet gek maken door al die angst handelaren. Dit is al jaren aan de gang.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:30 schreef TLC het volgende:
Ik heb toch ook wel wat meegemaakt in mijn 34 jaar hier op deze aardbol maar dit gaat toch een beetje de verkeerde richting op ben ik bang.
Er zijn goede (wetenschappelijke) redenen waardoor ze weten dat dit geen reguliere aardbeving was. Tussen de jaren 60 en 90 werd er bijna wekelijks een ondergrondse nucleaire test gedaan door een van de wereldmachten. Dus er is voldoende kennis over het verschil. Zo veroorzaken nucleaire ontploffingen zwakke oppervlaktegolven in tegenstelling tot reguliere aardbevingen.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:34 schreef klabbakus het volgende:
[..]
Neger?
ik zeg: die zogenaamde aardbevingen hier hoor je USA ook niet over, maar als ik NK gebeurt dan zijn het meteen nucleaire testen,
beetje begrijpend lezen racist!
Precies!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:38 schreef Trebo het volgende:
Gaswinning is wel andere koek dan nucleaire testen.
Ik verwacht dit jaar aardig wat problemen en las net dat we ons niet zo druk moeten maken,quote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:00 schreef sonnyspek het volgende:
Wat gaat er nu gebeuren denken jullie?
Dit is wat je nodig hebt. (maar dan minder ... stuk)quote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:38 schreef JoPiDo het volgende:
bron?
dat land kan nog geen wasknijper produceren, laat staan een kernbom... ik geloof echt nooit dat ze de beschikking hebben over een kernbom...
die aardbeving kwam er niet zomaar, en 4,9 is een aardig schokjequote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:38 schreef JoPiDo het volgende:
bron?
dat land kan nog geen wasknijper produceren, laat staan een kernbom... ik geloof echt nooit dat ze de beschikking hebben over een kernbom...
De Cubacrisis begin jaren '60 liep ook bijna af met een nucleaire oorlog.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:40 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Laat je toch niet gek maken door al die angst handelaren. Dit is al jaren aan de gang.
[..]
Dit. We zijn veel te druk met ons te consutainen om ons over zoiets druk te kunnen maken.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:37 schreef Toefjes het volgende:
De Verenigde Naties zal dit ferm veroordelen.
Hierna zal Yolanthe of Estelle weer het belangrijkste nieuws van de dag zijn.
Einde.
Bijna is niet helemaalquote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:58 schreef TLC het volgende:
[..]
De Cubacrisis begin jaren '60 liep ook bijna af met een nucleaire oorlog.
Compleet andere situatie in een compleet andere tijd met andere partijen die tegenwoordig compleet andere stockpiles hebben.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:58 schreef TLC het volgende:
[..]
De Cubacrisis begin jaren '60 liep ook bijna af met een nucleaire oorlog.
De VS gaat daar echt niet de hel los laten breken. Natuurlijk zullen ze dat (uiteindelijk) wel winnen, maar dat zal ze toch genoeg levens en geld kosten. Daar zitten de Amerikaanse burgers echt niet op te wachten.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 05:16 schreef fonkeymonkey het volgende:
Belachelijk ook na weer de waarschuwingen, hoelang duurt het nog voor de hell losbreekt.
Benieuwd hoe VS gaat reageren.
NK platbombarderen met ICBM's is leuk, en voor Amerika ook zeker doable. Maar ik denk dat China, ZK en Rusland niet zo blij zullen zijn met de fallout.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 08:23 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Compleet andere situatie in een compleet andere tijd met andere partijen die tegenwoordig compleet andere stockpiles hebben.
NK blaft al bijna 7 jaar maar bijt niet. Ze weten dat als ze ook maar iets proberen het hele land gecarpetbombed kan worden binnen luttele uren met Amerikaanse ICBM's. Ze maken misschien geen nieuwe meer maar er liggen er nog genoeg.
Westerse kernwapens zijn tegenwoordig vrij schoon en efficient. Dat was deels een reden van al dat testen die decennia. Een kernwapen is smerig doordat er niet in exacte mate is uitgerekend wat de vervalproducten zijn. Toen de eerste kernwapens werden gemaakt werd er gebruik gemaakt van de makkelijkst produceren isotopen die vervallen naar schadelijk moeilijk op te ruimen producten.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 10:02 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
NK platbombarderen met ICBM's is leuk, en voor Amerika ook zeker doable. Maar ik denk dat China, ZK en Rusland niet zo blij zullen zijn met de fallout.
Bron: http://www.nu.nl/buitenla(...)oef-noord-korea.htmlquote:Noord-Korea zegt nooit te zullen buigen voor VN-resoluties ten aanzien van zijn nucleaire programma. De vooruitzichten voor een kernwapenvrij Koreaans schiereiland zijn 'somber' door de 'vijandige' Amerikaanse politiek, zei de leider van de Noord-Koreaanse delegatie bij het VN-forum voor Ontwapening in Genève.
En wat als ze ook een atoombom in een schip plaatsen richting Europa? Is het dan wel een probleem?quote:Op dinsdag 12 februari 2013 09:02 schreef my2cents het volgende:
Wat SpecialK zegt. Er is toch feitelijk amper dreiging? Al zouden ze het doen, atoompie richting US bijvoorbeeld, dan zullen ze in no-time aangepakt worden.
En dan kunnen ze niks meer. Er vallen meer doden door opium ieder jaar, ga daar eens wat aan doen als wereldgemeenschap.
Wordt lastig gezien ze het NPT hebben ondertekend. Maar ik zie graag dat landen als Z-Korea en Japan kernwapens ontwikkelen om de balans te herstellen, ondanks dat heel lastig gaat vanwege het NPT.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 11:16 schreef Frutsel het volgende:
Nou... Zuid Korea ook maar nukes geven dan? we moeten toch ergens de balans weer herstellen
Naar mijn weten heeft N-Korea niet zo'n grote hekel aan Europa, dit itt de VS.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 20:44 schreef firefly3 het volgende:
[..]
En wat als ze ook een atoombom in een schip plaatsen richting Europa? Is het dan wel een probleem?
http://www.nu.nl/buitenla(...)d-voorspoed-toe.htmlquote:Op dinsdag 12 februari 2013 20:44 schreef firefly3 het volgende:
[..]
En wat als ze ook een atoombom in een schip plaatsen richting Europa? Is het dan wel een probleem?
Wij zijn in ieder geval veiligquote:Er is wel sprake van enige handel tussen Nederland en Noord-Korea. Nederlandse bedrijven exporteren bijvoorbeeld machines, voedingsmiddelen en landbouwproducten naar Noord-Korea. Ook investeren Nederlandse bedrijven in de productie van kleding in Noord-Korea.
quote:Op dinsdag 12 februari 2013 21:15 schreef QBay het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/buitenla(...)d-voorspoed-toe.html
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)en-naar-noord-korea/
http://www.nu.nl/politiek(...)et-premierschap.html
[..]
Wij zijn in ieder geval veilig![]()
.
Dat doet me denken aan Kim Jong-Ill.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 20:14 schreef Daffodil31LE het volgende:
Tough U.N. action vowed after North Korean nuclear test. Kim Jong-Unhappy.
dan gaan er een heleboel (Noord) Koreanen doodquote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:34 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Maar wat nu als zo'n test niet goed gaat?
Ze hebben al last van aardbevingen net zoals die arme Groningers.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:40 schreef sp3c het volgende:
[..]
dan gaan er een heleboel (Noord) Koreanen dood
het enige mooie aan Groningen is Kardingequote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ze hebben al last van aardbevingen net zoals die arme Groningers.
Op papier is er niets aan de hand.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:46 schreef sp3c het volgende:
ze hebben daar wel grotere problemen dan die paar aardbevingen geloof ik!
Zelfs Iran heeft deze test veroordeeld, en ze roepen op om alle kernwapens te vernietigen!quote:Op dinsdag 12 februari 2013 06:38 schreef BlueRoom het volgende:
met kernbom wordt je gewoon heel anders behandelt door de wereld, daarom wil Iran er ook 1 hebben
Uit zeewater of uit eigen bodem vermoed ik.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:57 schreef zuiderbuur het volgende:
Weet iemand waar Noord-Korea oorspronkelijk het laag verrijkte uranium heeft gehaald (uit eigen bodem?)
En nog vind ik dit moeilijk om te geloven, geen kernwapens in de wereld etc.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 23:57 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Zelfs Iran heeft deze test veroordeeld, en ze roepen op om alle kernwapens te vernietigen!
http://www.reuters.com/ar(...)dUSBRE91B0KC20130212
Zoals ik het begrijp is het trouwens nog niet duidelijk of het voor de derde keer een plutonium-bom of uraniumbom zou zijn.
Dit artikel uit 2012 belicht het verschil:
http://www.reuters.com/ar(...)-nkorea-enrichment-i
Het zou ook dom zijn denk. Er zijn best nuttige toepassingen voor kernwapens te bedenken. Zoals het uit koers brengen van de asteroïde die van plan is om bij Aarde op bezoek te komen. Ik verwacht overigens niet dat men inzet op het totaal verdwijnen van kernwapens. Waarschijnlijk haalt men ze zodanig uit elkaar dat het geen kernwapens meer zijn, maar dat je binnen korte tijd weer over een uitgebreid arsenaal kunt beschikken als je ze weer in elkaar zet.quote:Op woensdag 13 februari 2013 00:46 schreef fonkeymonkey het volgende:
En nog vind ik dit moeilijk om te geloven, geen kernwapens in de wereld etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |