Ik heb iig (nog) geen beta-key gekregen via het aanmelden op de beta sitequote:Op donderdag 14 februari 2013 10:05 schreef Thrilled het volgende:
Diegene die een beta-key hebben, hebben hem alleen door de pre-order gekregen toch? Nog geen beta-mensen door het aanmelden voor de beta-site toch? .. toch?!
Correctquote:Op donderdag 14 februari 2013 10:05 schreef Thrilled het volgende:
Diegene die een beta-key hebben, hebben hem alleen door de pre-order gekregen toch? Nog geen beta-mensen door het aanmelden voor de beta-site toch? .. toch?!
De betacode is maar een dagjequote:Op donderdag 14 februari 2013 08:43 schreef xienix2501 het volgende:
Regio 4 gaat ook al harden hopelijk krijg ik nog de beta code, anders maar weer lekker verder gaan met dragonborn
dat houdt mij hopelijk nog wel 3 weekjes even zoet.
Dat bedoel ik niet, sommige beweerde te menen dat omdat er "U heeft SimCity Beta gereserveerd" stond, ze deelname hadden aan de Béta, wat dus niet waar is.quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:58 schreef Pheno het volgende:
Deelname aan beta 1 betekent nog geen deelname aan beta 2. Dat is pas 10x gezegd .
Wat dus mogelijk niet waar zou kunnen zijnquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:03 schreef davedavy het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet, sommige beweerde te menen dat omdat er "U heeft SimCity Beta gereserveerd" stond, ze deelname hadden aan de Béta, wat dus niet waar is.
Maar de mensen die hem pre-orderen hoeven ze niet meer over te halen om het spel te kopen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:58 schreef Pheno het volgende:
Deelname aan beta 1 betekent nog geen deelname aan beta 2. Dat is pas 10x gezegdJe doet weer automatisch mee aan d eloting, als die er uberhaupt is. Kan me zo voorstellen dat pre-orders voorrang krijgen.
En toch hebben de mensen die gepre-ordered hebben voorrang.quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:19 schreef Jirdo het volgende:
[..]
Maar de mensen die hem pre-orderen hoeven ze niet meer over te halen om het spel te kopen.
quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:24 schreef mschol het volgende:
beta of niet: ik wil dat het 7 maart wordt, dan kan ik gewoon onbeperkt spelen
8 maart en het weekend vrijquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:24 schreef mschol het volgende:
beta of niet: ik wil dat het 7 maart wordt, dan kan ik gewoon onbeperkt spelen
Blijkbaar nietquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:33 schreef AppleMartini het volgende:
[..]
En toch hebben de mensen die gepre-ordered hebben voorrang.
quote:Op donderdag 14 februari 2013 12:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Wat dus mogelijk niet waar zou kunnen zijn
waarom een 2de product (vanuit gebruikers oogpunt is dat het) aanmaken? oude keys disabelen en nieuwe uitgeven is veel slimmerquote:Op donderdag 14 februari 2013 14:23 schreef davedavy het volgende:
[..]Ik bedoel dat het geen zekerheid bied, het is gewoon nog van Beta 1, er staat gereserveerd omdat EA het downloaden van de Beta files zo kan uitschakelen.
hierquote:Op donderdag 14 februari 2013 14:18 schreef TigerXtrm het volgende:
Waar wordt er met die codes gestrooid dan?
O leuk, met vraagtekens. Zodat je de kans nog kleiner wordt dat je op tijd bentquote:Op donderdag 14 februari 2013 14:43 schreef xienix2501 het volgende:
[..]
hierhttps://twitter.com/EA_Benelux
Inschrijven voor de 2e beta is inmiddels gesloten.quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:16 schreef n00b13 het volgende:
Als je je beta #1 hebt ingeschreven, moet je je dan nog apart inschrijven voor beta #2?
Dus het moest apart?quote:Op donderdag 14 februari 2013 16:56 schreef AppleMartini het volgende:
[..]
Inschrijven voor de 2e beta is inmiddels gesloten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |