quote:
gvd zeg he ik probeer een broodje naar binnen te werken maar nou durf ik niet meer, straks word ik ook een kittig katjequote:
Een goede sigaar gooi je met 3/4 opgerookt weg.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:29 schreef zquing het volgende:
Ben trouwens persoonlijk van mening dat dit topic een even waardige dood gegund moet worden als een goede sigaar.
Nee, die leg je weg om langzaam uit te laten brandenquote:Op maandag 11 februari 2013 14:31 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Een goede sigaar gooi je met 3/4 opgerookt weg.
Ben je niet in de war met swarmahoer?quote:Op maandag 11 februari 2013 14:30 schreef 9611Niels het volgende:
De shifttoets inmiddels gevonden zie ik.
potver, waarom bestaat het internetquote:
Wat schrijfstijl betreft waren zij het zelfde.quote:Op maandag 11 februari 2013 14:36 schreef zovty het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met swarmahoer?
quote:Op maandag 11 februari 2013 14:13 schreef zquing het volgende:
Welkom terug baas.SPOILER: voor de lieve modjes van KLBOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |