quote:Op maandag 11 februari 2013 10:01 schreef As1981 het volgende:
Oh en wb houding ik ben zo blij dat ik nog op mijn buik kan slapen. Anders zou ik gek worden denk ik.
Inderdaad!quote:
Half op mijn buik en half op mijn zij. Moet zeggen dat het nu wel wat minder comfortabel word tijdens het inslapen. Maar als ik slaap draai ik toch naar mijn buik en bij wakker worden ligt dat prima.quote:
Snurken, herkenbaarquote:Op maandag 11 februari 2013 09:55 schreef danic het volgende:
Blokje, als de vk zegt dat het kan moet je het natuurlijk gewoon doen hoor. En geen excusesik weet ook niet alles. Ik weet alleen dat je van dat type sauna geen gebruik mag maken tijdens je zwangerschap, dus ik dacht dat het dan helemaal niet zou mogen.
Fijn juist als het wel mag! Zolang het dan plaatselijk is.
13-02-13 is inderdaad een mooie datum![]()
Slapen? Das wisselend qua succes. Snurken? Dat doe ik heulemaaaaal niet (negeert het feit dat vriend al een paar maanden op het logeerbed op zolder slaapt en dat ik uitgedroogde lippen heb van het ademen omdat mijn neus dichtzit)
Geen last van 1 of 2 schopjes en dan is het goed. Gaat hij ook even verliggen denk ik. Of genoeg vetjes om zich in te nestelenquote:Op maandag 11 februari 2013 10:04 schreef L-E het volgende:
[..]
Inderdaad!
Ik kan best op mijn buik gaan liggen. Maar heb dan een protesterende buikbaby, die vindt het echt niet fijn.
Toch zegt dat niets en mensen kunnen niet schatten joh. Ik moet trouwens wel lachen om de verbaasde blikken. Vanmorgen ook weer toen ik peuter naar de psz bracht. Nog niet en je bent het vast wel zat. Uh nee hoor.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:08 schreef klumsy het volgende:
Op je buik slapen![]()
Ik was zaterdag met schoonfamilie bij de chinees eten... gaan we daar weg, zegt die kerel:
Oh wat leuk een tweeling straks![]()
volgens mij gaat er geen week voorbij dat ik de vraag niet krijg of het er 2 of 3 zijn.....
Misschien moet ik me vast opgeven voor: Help, mijn kind is te dik
Dat willen we wel foto bewijs he!!!!quote:Op maandag 11 februari 2013 10:09 schreef Suikertante het volgende:
Tegen mij zegt juist iedereen dat ik nog zo'n bescheiden buik heb, terwijl ik denk dat ik netjes op schema loop
Wacht maar tot ik straks in mijn badpak over het strand dender![]()
Ik vind de belangstelling altijd wel lief. Beter dan wanneer je niets hoor en zeker niet van de mensen van wie je het wel verwacht.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:12 schreef Fieder het volgende:
Hier is het grote 'is het er nog niet?' ook al begonnen. Hallo ik heb sowieso nog 2 weken tot mn ud!En dan de tijd daarna nog, rustig mensen!
Dat is ook altijd lief, maar ze hoeven ook niet iedere dag 2x te bellen, het andere uiterste zeg maar.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:15 schreef As1981 het volgende:
[..]
Ik vind de belangstelling altijd wel lief. Beter dan wanneer je niets hoor en zeker niet van de mensen van wie je het wel verwacht.
quote:Op maandag 11 februari 2013 10:23 schreef Spirit82 het volgende:
Even een egopost, ik hou/hield een dagboek bij in word op mn laptop (werk) en nou is dat stomme ding kaduuk en de harde schijf beschadigd en ik ben zo ontzettend stom geweest om geen backup te maken. IT probeert nu het document nog te redden, maar weinig kans. Ik heb wel lastminute nog een backup gemaakt, maar die file is beschadigd en nou ben ik dus waarschijnlijk alles kwijtJANK
Ik ben misschien raar maar heb daar echt geen problemen mee.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:24 schreef danic het volgende:
[..]
Dat is ook altijd lief, maar ze hoeven ook niet iedere dag 2x te bellen, het andere uiterste zeg maar.
En het blijft altijd balen als je van mensen verwacht dat ze naar je vragen of contact met je opnemen en dat dan niet doen.
Mijn schoonmoeder was bij Nathan ook verbaasd dat hij maar niet kwam terwijl hij op de ud is geboren. Is vaak ook eigen referentiekader. Oh, en mn moeder denkt dat mn udde 15 isquote:Op maandag 11 februari 2013 10:21 schreef Fieder het volgende:
Belangstelling is inderdaad fijn. En vragen als: wanneer komt het etc vind ik ook niet vervelend.
Maar sommige mensen in mijn omgeving doen het overkomen alsof het er allang had moeten zijn. Echt met een verbaasde toon. Vooral mn schoonouders. Die hadden het vorige week al verwacht volgens mij.
Volgens haar ben ik al 33 weken hoogzwangerquote:Op maandag 11 februari 2013 10:30 schreef L-E het volgende:
LB, dat klinkt supergoed allemaal! Op naar de laatste 10 7 weken!
Oh.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:36 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Volgens haar ben ik al 33 weken hoogzwanger
Wow! Dat klinkt snel!quote:Op maandag 11 februari 2013 10:41 schreef LadyBlack het volgende:
Ja, wel idioot, nu is het hoe dan ook een getal onder de 10; over 4 weken 'mag' ze komen, en over maximaal 9 weken is ze er![]()
Wow, dat klinkt al zo dichtbij!quote:Op maandag 11 februari 2013 10:41 schreef LadyBlack het volgende:
Ja, wel idioot, nu is het hoe dan ook een getal onder de 10; over 4 weken 'mag' ze komen, en over maximaal 9 weken is ze er![]()
Omg, dat is gewoon al bijna!quote:Op maandag 11 februari 2013 10:41 schreef LadyBlack het volgende:
Ja, wel idioot, nu is het hoe dan ook een getal onder de 10; over 4 weken 'mag' ze komen, en over maximaal 9 weken is ze er![]()
En dat is maar goed ook, ik kan bijna niet veel weker worden van de babyfoto's van mezelf die ik net door heb zitten kijken nadat ik met mn moeder aan de telefoon had gehangenquote:
quote:Op maandag 11 februari 2013 12:20 schreef asfalthooligan het volgende:
![]()
Zo ook maar weer naar de vroedv.
Mevrouw vliegt hier nog net niet op een bezemsteel zo snel maakt ze alles ineens schoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |