quote:Op maandag 11 februari 2013 10:01 schreef As1981 het volgende:
Oh en wb houding ik ben zo blij dat ik nog op mijn buik kan slapen. Anders zou ik gek worden denk ik.
Inderdaad!quote:
Half op mijn buik en half op mijn zij. Moet zeggen dat het nu wel wat minder comfortabel word tijdens het inslapen. Maar als ik slaap draai ik toch naar mijn buik en bij wakker worden ligt dat prima.quote:
Snurken, herkenbaarquote:Op maandag 11 februari 2013 09:55 schreef danic het volgende:
Blokje, als de vk zegt dat het kan moet je het natuurlijk gewoon doen hoor. En geen excusesik weet ook niet alles. Ik weet alleen dat je van dat type sauna geen gebruik mag maken tijdens je zwangerschap, dus ik dacht dat het dan helemaal niet zou mogen.
Fijn juist als het wel mag! Zolang het dan plaatselijk is.
13-02-13 is inderdaad een mooie datum![]()
Slapen? Das wisselend qua succes. Snurken? Dat doe ik heulemaaaaal niet (negeert het feit dat vriend al een paar maanden op het logeerbed op zolder slaapt en dat ik uitgedroogde lippen heb van het ademen omdat mijn neus dichtzit)
Geen last van 1 of 2 schopjes en dan is het goed. Gaat hij ook even verliggen denk ik. Of genoeg vetjes om zich in te nestelenquote:Op maandag 11 februari 2013 10:04 schreef L-E het volgende:
[..]
Inderdaad!
Ik kan best op mijn buik gaan liggen. Maar heb dan een protesterende buikbaby, die vindt het echt niet fijn.
Toch zegt dat niets en mensen kunnen niet schatten joh. Ik moet trouwens wel lachen om de verbaasde blikken. Vanmorgen ook weer toen ik peuter naar de psz bracht. Nog niet en je bent het vast wel zat. Uh nee hoor.quote:Op maandag 11 februari 2013 10:08 schreef klumsy het volgende:
Op je buik slapen![]()
Ik was zaterdag met schoonfamilie bij de chinees eten... gaan we daar weg, zegt die kerel:
Oh wat leuk een tweeling straks![]()
volgens mij gaat er geen week voorbij dat ik de vraag niet krijg of het er 2 of 3 zijn.....
Misschien moet ik me vast opgeven voor: Help, mijn kind is te dik
Dat willen we wel foto bewijs he!!!!quote:Op maandag 11 februari 2013 10:09 schreef Suikertante het volgende:
Tegen mij zegt juist iedereen dat ik nog zo'n bescheiden buik heb, terwijl ik denk dat ik netjes op schema loop
Wacht maar tot ik straks in mijn badpak over het strand dender![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |