Nee, dat is een metafoor die ik gebruik.quote:Op donderdag 11 april 2013 17:23 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik de term 'satansknechten' in de mond genomen heb.
Helaas is het geld op, we hebben een enorme grote staatsschuld en de zorgkosten zullen sterk stijgen dankzij de vergrijzing terwijl de inkomsten sterk zullen dalen dankzij de vergrijzing. Dat zal als gevolg gaan hebben dat die mensen er meer alleen voor komen te staan. Leuk of niet, dat is de uitkomst aangezien het geld er simpelweg niet is en er dus keuzes gemaakt moeten worden tussen verschillende schrijnende gevallen.quote:Loopt het mis dan draait de maatschappij daar, zoals in alle andere gevallen, voor op. Daar zijn de voorzieningen voor aanwezig, specifiek voor dat doel geschapen.
Ik geef slechts tegenwicht aan jouw argumentatie.quote:Dat jij in deze "geen standpunt inneemt" wil er bij mij niet in, dat doe je d.m.v. je argumenten wel degelijk.
Helaas speelt geld wel degelijk een rol, of dat wij het nu leuk vinden of niet. Spijtig maar waar, ook die straaljagers hebben wij nodig. De vraag is of dat we voor de JSF hadden moeten kiezen (de Eurofighter is een prima straaljager en als wij met meer Europese landen hieraan hadden mee gedaan dan zou die nog beter zijn geworden) maar we hebben straaljagers nodig gezien onze NATO-verplichtingen, in ruil daarvoor verdedigen die andere NATO-landen ons als het nodig is.quote:Maar geld dient in deze geen rol van importantie te spelen zolang we nog JSF'en bestellen van ¤78 miljoen per stuk. Mensen eerst...
quote:Op donderdag 11 april 2013 17:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee, dat is een metafoor die ik gebruik.OK.
Helaas is het geld op, we hebben een enorme grote staatsschuld en de zorgkosten zullen sterk stijgen dankzij de vergrijzing terwijl de inkomsten sterk zullen dalen dankzij de vergrijzing. Dat zal als gevolg gaan hebben dat die mensen er meer alleen voor komen te staan. Leuk of niet, dat is de uitkomst aangezien het geld er simpelweg niet is en er dus keuzes gemaakt moeten worden tussen verschillende schrijnende gevallen.
Dat is een kwestie van financiële prioriteiten stellen. Er is geld zat.
Ik geef slechts tegenwicht aan jouw argumentatie.
Met JOUW argumenten
Helaas speelt geld wel degelijk een rol, of dat wij het nu leuk vinden of niet. Spijtig maar waar, ook die straaljagers hebben wij nodig. De vraag is of dat we voor de JSF hadden moeten kiezen (de Eurofighter is een prima straaljager en als wij met meer Europese landen hieraan hadden mee gedaan dan zou die nog beter zijn geworden) maar we hebben straaljagers nodig gezien onze NATO-verplichtingen, in ruil daarvoor verdedigen die andere NATO-landen ons als het nodig is.
Dus jij gaat er van uit dat er nog een oorlog komt(WO3)?
Gezien de enorme grote staatsschuld 25 600 Euro per Nederlander die voor alle Nederlanders samen met 810 Euro per seconde stijgt, gezien de huidige benodigde bezuinigingen die reeds zeer pijnlijk zijn en gezien de enorme vergrijzing waar we last van gaan hebben die tot nog veel meer pijnlijke maatregelen zal gaan leiden is er duidelijk niet voldoende geld. Dus zullen we inderdaad prioriteiten moeten stellen, geestelijke hulpverlening komt zal niet bovenaan dat prioriteitenlijstje staan. Willen we het überhaupt die kinderen aandoen om in zo'n zwak milieu geboren te worden dat ze bij voorbaat al zo goed als kansloos zijn? Dat is de fundamentele vraag. Wanneer ik de afweging moet maken tussen mensen geen kinderen laten krijgen en hiermee veel leed te besparen (inclusief het koppel) en mensen die zelfstandig niet zouden kunnen overleven hun kinderwens in vervulling laten gaan dan kies ik voor het eerste. Niet om financiële redenen maar oom humanitaire redenen.quote:Dat is een kwestie van financiële prioriteiten stellen. Er is geld zat.
Dat heb ik niet gesteld.quote:Dus jij gaat er van uit dat er nog een oorlog komt(WO3)?
Duh, is ereen moment geweest dat de mensheid geen oorlog heeft gevoerd?quote:jij gaat ervan uit dat er nog een oorlog komt (WO3)?
Ligt aan je doel, maar door de bank genomen.kent oorlog geen winnaars nee.quote:Op zaterdag 13 april 2013 14:07 schreef Salmannassar het volgende:
Ik denk niet dat WO3 er gaat komen maar er op voorbereid zijn verhoogt wel de kans dat ie er komt. Wij hebben die JSF helemaal niet nodig. We kunnen heel goed zonder. Misschien zien we ook in dat een oorlog om grondstoffen de grootste verspilling van grondstoffen is die denkbaar is, de recente conflicten ten spijt.
Oorlog is dom...
Ket stoornissenquote:Op zaterdag 13 april 2013 15:43 schreef NomanIW het volgende:
[..]
Ligt aan je doel, maar door de bank genomen.kent oorlog geen winnaars nee.
Effe iets anders: mensen ket stoornissen, mogen die kinderen krijgen?
Rot toch op met je stinkgeld....Boekhouder.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:18 schreef Friek_ het volgende:
Verbod zou een goede zaak zijn. Scheelt veel geld.
Ho ho, ieder zo zijn keuze en ieder zo zijn hobby.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:54 schreef Salmannassar het volgende:
.
[..]
Rot toch op met je stinkgeld....Boekhouder.
Een hobby die ten koste gaat van andere Mensen...quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:55 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ho ho, ieder zo zijn keuze en ieder zo zijn hobby.
Als die andere mensen van jouw geld afhankelijk zijn, is er altijd wel één van de twee partijen die het onderspit delft.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:57 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Een hobby die ten koste gaat van andere Mensen...
Jouw geld? Ons geld!quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:58 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Als die andere mensen van jouw geld afhankelijk zijn, is er altijd wel één van de twee partijen die het onderspit delft.
Dus dan mag elk individu die onderdeel is van "ons" daar toch wat over zeggen?quote:
Maar wat ie zegt is fout IMHO. Hij sluit uit, is niet solidair.quote:Op zaterdag 13 april 2013 19:05 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dus dan mag elk individu die onderdeel is van "ons" daar toch wat over zeggen?
En waarschijnlijk denkt-ie net zo over jou. Jij verklaart iets heilig, vindt zijn argumenten niet gelijkwaardig aan de jouwe.quote:Op zondag 14 april 2013 14:13 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Maar wat ie zegt is fout IMHO. Hij sluit uit, is niet solidair.
Ik vind dat de maatschappij er voor ons is, en met ons bedoel ik iedereen die erin leeft.quote:Op zondag 14 april 2013 14:30 schreef GSbrder het volgende:
[..]
En waarschijnlijk denkt-ie net zo over jou. Jij verklaart iets heilig, vindt zijn argumenten niet gelijkwaardig aan de jouwe.
De maatschappij, dat ben jij.quote:Op zondag 14 april 2013 14:32 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Ik vind dat de maatschappij er voor ons is, en met ons bedoel ik iedereen die erin leeft.
Cool, maar mijn salaris is toch echt mijn eigen salaris. En pis ik liever over heen en steek het in de fik dan dat ik het geef aan maffe socialisten.quote:Op zondag 14 april 2013 14:32 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Ik vind dat de maatschappij er voor ons is, en met ons bedoel ik iedereen die erin leeft.
Ik FOK mobiel. Bijna altijd.quote:
In het huidige systeem is dat ook zo ja.quote:Op zondag 14 april 2013 14:46 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Cool, maar mijn salaris is toch echt mijn eigen salaris. En pis ik liever over heen en steek het in de fik dan dat ik het geef aan maffe socialisten.
Ik ben waard wat mensen mij willen betalen als dat nu 10.000 euro per jaar is of 10 miljoen.quote:Op zondag 14 april 2013 14:57 schreef NomanIW het volgende:
[..]
In het huidige systeem is dat ook zo ja.
Of je salaris ook relatief recht doet aan je werkelijke aandeel in wat je mede voortbrengt is een ander verhaal.
Dat lijkt me, onder anderen, een van de kernpunten van deze discussie.
Edit: nee dat is het helemaal nietzit met een ander topic in mn hoofd.
Betaal jij dan ook mijn rekeningen, of is het weer eens eenrichtingsverkeer?quote:Op zondag 14 april 2013 14:32 schreef Salmannassar het volgende:
[..]
Ik vind dat de maatschappij er voor ons is, en met ons bedoel ik iedereen die erin leeft.
Ligt er aan hoe je het bekijkt dus. Dat is het idee van marktwaarde.quote:Op zondag 14 april 2013 15:01 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ik ben waard wat mensen mij willen betalen als dat nu 10.000 euro per jaar is of 10 miljoen.
Ik betaal toch belastingen?quote:Op zondag 14 april 2013 15:12 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Betaal jij dan ook mijn rekeningen, of is het weer eens eenrichtingsverkeer?
Probleem is m.i. ook een beetje dat veel mensen denken dat zij niet afhankelijk zijn van anderen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:58 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Als die andere mensen van jouw geld afhankelijk zijn, is er altijd wel één van de twee partijen die het onderspit delft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |