Ben jij gehandicapped?quote:Op dinsdag 5 maart 2013 18:39 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Idd heel vaak eerder gedaan in games
Overigens is het nooit onder stoelen of banken gestoken dat de basis voor assassins vs crusader uit een pulpboekje kwam. Het is de uitwerking die belangrijk is.
Gast, ik beroep me slechts op uitspraken van een ontwikkelaar. NIET die dingen die jij net opnoemt, maar het verhaal tussen Assassins en Kruisvaarders komt uit een pulpboekje van tig jaar geleden. Ze bestonden beiden maar in dat boek worden ze op elkaar gebonden. Maar je toont meteen aan waarom het achtergrondverhaal zo boeiend was: de grens tussen fictie en feit was flinterdun.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 18:54 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ben jij gehandicapped?
Historische werken als pulp bestempelen..
Nee. Thief was een First Person Stealth. AC speelt net zoveel leentjebuur daar als bij Prince of Persia.quote:En de uitwerking van asassins creed is na 2 iig behoorlijk kut gedaan.
En trouwens, het hele concept is gejat van Thief.
Hmmm... Ben nog niet overtuigd. Ik zit toch een beetje in m'n maag met die zee gameplay. Volgens mij gaat dat niet werken en haalt het de snelheid uit de game. (tenzij je iedere keer maar 5min hoeft te varen maar dat zal wel niet.) En iedere keer als je door je spyglass tuurt en weer een walvis kunt afslachten, piraten helpen of een schip enteren klinkt ook een beetje saai. Als je alles 1x hebt gedaan ben je er klaar mee. Net als met al die beesten in AC3.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 19:15 schreef Vlaggenroof het volgende:
http://nintendoeverything(...)irector/#more-114796
Q&A met director van de game. Ze willen trouw blijven aan de basispilaren ( freerunnen, stealth etc ) en 50 % is zee missies
Het kunnen jagen op dieren vind ik één van de beste toevoegingquote:Op dinsdag 5 maart 2013 09:38 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Whalers creed?
Het heeft allemaal geen fuck meer te maken met de samenzweringen en intriges...
Het heeft alleen geen KUT met AC te maken.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:23 schreef Devv het volgende:
[..]
Het kunnen jagen op dieren vind ik één van de beste toevoeging. Hoe vet zou het zijn als je straks gewoon op walvissen kunt jagen
.
Nouja, er is in iedergeval 1 iemand positief over AC4.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:23 schreef Devv het volgende:
[..]
Het kunnen jagen op dieren vind ik één van de beste toevoeging. Hoe vet zou het zijn als je straks gewoon op walvissen kunt jagen
.
Nee maar goed... het is een leuke toevoeging. (Al is het wat saai na 3x.)quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:24 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Het heeft alleen geen KUT met AC te maken.
Nee, dat is het niet.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:29 schreef peleetje het volgende:
[..]
Nee maar goed... het is een leuke toevoeging. (Al is het wat saai na 3x.)
Dat is voor mij nou juist de essentie van een AC game. Zaken die er absoluut in moeten zitten. (Al het overige zijn leuke toevoegingen.)quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:40 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet.
Een leuke toevoeging zou zijn: een goed verhaal, een historisch relevante setting, historisch relevante figuren, steden waarin je kunt freerunnen zonder het bloed onder je nagels vandaan te halen, je weet wel, meer van wat er goed was aan 1, 2, 2.1, 2.2.
En niet het slechtste uit deel 3 verzamelen en daar een spel van kleien.
Dit. Alleen voor het verhaal ga ik het al spelen.quote:Op woensdag 6 maart 2013 14:38 schreef Skillstorm het volgende:
Ik ga het spelen, slecht of niet, ik wil gewoon het verhaal blijven volgen.
En dan? 2 tommyguns mee in plaats van je hidden blade? Dan kunnen ze net zo goed dit team op de nieuwe Call of Duty zetten...quote:Op dinsdag 5 maart 2013 23:20 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik had liever een deel in Londen gehad, Parijs, 1890's of 1930's New York/chicago, dat soort dingen. Dit is een nat doorslagje van deel 3 maar wordt deel 4 genoemd?
Dat laatste vooral. Moet je die missie doen: 'Kill 3 guys with this and then 2 guys with that, (wij kauwen voor hoe jij het leukst ons spel kunt spelen, anders haal je het niet voor 100%.)quote:Op dinsdag 5 maart 2013 15:58 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Die hele kut desmond hadden ze uberhaupt niet toe moeten voegen aan asassins creed, was veel beter spel geweest zonder.
Daarnaast is het ook niet origineel want het verhaal is in de kern gebaseerd op de buitenaardse goden de an-una-ki (oftewel zij die van de hemel(an) naar (una) aarde(ki) kwamen. Genoeg over te lezen in de enuma elish (sumer-akkad) en de mahabharatta. (oud india) Laat dat nu net een van mijn studie objecten zijn geweest.
Daarom is het ook zo dom dat ze zijn afgestapt van die toffe puzelstukjes en zijn overgestapt op tergend kutte multiplayer en fullsync crap.
Hoezo dat dan? Het verhaal is 1 van de redenen dat ik ben afgeknapt op 3. Dat sloeg werkelijk alles.quote:Op woensdag 6 maart 2013 16:10 schreef magikmichael het volgende:
[..]
Dit. Alleen voor het verhaal ga ik het al spelen.
Jij snapt het, word niet goed van één stap naast de stippellijn lopen en meteen een fucking desync.. Had het dan een filmpje gemaakt ipv me die onzin te moeten laten lopen als ik toch niet mag afwijken van de stricte paden, en dan inderdaad dat gezemel over hoe je wie en waar moet doodmaken, en dat geen krekel je mag zien want stel je voor dat ze je zien en je stealth naar de klote is, je loopt rond met zware wapens.. maar het zou te gek voor woorden zijn die te gebruiken.quote:Op woensdag 6 maart 2013 16:21 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
En dan? 2 tommyguns mee in plaats van je hidden blade? Dan kunnen ze net zo goed dit team op de nieuwe Call of Duty zetten...
[..]
Dat laatste vooral. Moet je die missie doen: 'Kill 3 guys with this and then 2 guys with that, (wij kauwen voor hoe jij het leukst ons spel kunt spelen, anders haal je het niet voor 100%.)![]()
Fuck die shit.![]()
Ja dat inderdaad. Speelde gister nog eventjes AC 1. Was wel leuk om nog een keer te doen. Daar was het nog echt, doe het stealth en je hebt weinig problemen. Of, je bereidt je niet voor en rusht rond maar je hebt kans dat je die gast de halve map moet 'chasen'. Vond ook dat Altaïr veel meer tussen de mensen past. Minder opvallende wapens en shit. Niemand weet eigenlijk wie hij is terwijl Ezio op het laatst zo'n beetje een celebrity was.quote:Op woensdag 6 maart 2013 16:25 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Jij snapt het, word niet goed van één stap naast de stippellijn lopen en meteen een fucking desync.. Had het dan een filmpje gemaakt ipv me die onzin te moeten laten lopen als ik toch niet mag afwijken van de stricte paden, en dan inderdaad dat gezemel over hoe je wie en waar moet doodmaken, en dat geen krekel je mag zien want stel je voor dat ze je zien en je stealth naar de klote is, je loopt rond met zware wapens.. maar het zou te gek voor woorden zijn die te gebruiken.
Ja maar niet als je aan verplichte onzin moet voldoen. Om een missie te halen wil ik vrij zijn. Ik wil alles halen hoe ik dat leuk vind, niet alles halen op een manier die de game je voorkauwt. Assassinate 3 mensen zo, en 4 mensen zo. Ik wil dat gvd zelf bepalen. Als ik rambostyle die gasten wil neerhoeken met een reusachtige bijl dan wil ik dat doen. Als ik de missie maar haal.quote:
Mensen willen gewoon altijd wat te zeiken hebbenquote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:25 schreef peleetje het volgende:
[..]
Nouja, er is in iedergeval 1 iemand positief over AC4.
Edit: en op walvissen kun je jagen!
Ik denk dat 't bootje vergelijkbaar is met 't paard uit de vorige delen. (Met de uitzondering dat je niet kunt fluiten en dat hij dan komt aanhobbeld)quote:Op vrijdag 8 maart 2013 21:52 schreef Devv het volgende:
[..]
Mensen willen gewoon altijd wat te zeiken hebben. Ik vond het klimmen door de bomen en het jagen op dieren juist geweldig, en we krijgen er straks nog meer van. De bootmissies vond ik iets minder. Maar dat kwam meer omdat het irritatieniveau om 100% te halen soms erg hoog was. En je kon nauwelijks echt gebruik maken van je opties. Ik neem aan dat dit straks beter gebalanceerd is en dat je ook buiten de missies om kunt varen, aangezien boten een groter aandeel lijken te krijgen.
Ik ben echt benieuwd naar de echte beelden. Ik denk namelijk serieus dat dit één van de betere delen gaat worden.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |