abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122565793
Mag ik in de op, 27 september (volgende week zaterdag eerste afspraak bij verloskundige, dus misschien dat ie nog wijzigd maar denk dit niet doordat al jaren zelfde cyclys te hebben gehad).

Spewey, Gefeliciteerd! Wat gaaf.

laiveneertiekje, wat naar. Maar het hoeft niets te betekenen hè, maar ik begrijp dat je je zorgen maakt.
pi_122565999
Ja dat kan niet hoor Ymme, 27 september is nu bezet ;)

Bedankt voor alle felicitaties, ik blijf maar stuiteren!

Oh Laiv, wat vervelend, afwachten zuigt! :*
pi_122566021
Nou, de OP is weer gevuld, As Pessie Logi en Fieder zet hem op! :%
pi_122566219
Frezan gefeliciteerd.

Laiv dat zijn geen leuke berichten. Hopelijk is het vals alarm.

Ik wilde de op aanpassen maar dat kan ik niet meer. Sorry dames.
  woensdag 6 februari 2013 @ 20:25:36 #55
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_122566386
Frezan gefeliciteerd!

Manlief is weg, lekker een avond zonder voorweeen. Enheb met de vk afgesproken dat het alleen nog maar voor het echte gaat beginnen :P

As, rommelt er bij jou nog iets?

Nog steedsniets van fieder gehoord?
pi_122566454
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2013 20:19 schreef Spewey het volgende:
Ja dat kan niet hoor Ymme, 27 september is nu bezet ;)

Bedankt voor alle felicitaties, ik blijf maar stuiteren!

Oh Laiv, wat vervelend, afwachten zuigt! :*
Echt wel!
Samen zullen we alles delen PUH!
pi_122566510
Frezan, gefeliciteerd!

Ik ben vooral erg geschrokken merk ik. Het lijkt nu wel wat mee te vallen heb ik het idee, maar ik dacht echt even dat het einde zwangerschap was..
pi_122566690
quote:
1s.gif Op woensdag 6 februari 2013 20:25 schreef pessie het volgende:
Frezan gefeliciteerd!

Manlief is weg, lekker een avond zonder voorweeen. Enheb met de vk afgesproken dat het alleen nog maar voor het echte gaat beginnen :P

As, rommelt er bij jou nog iets?

Nog steedsniets van fieder gehoord?
Ja en nee. Het komt af en aan. Nu weer iets rustiger. Manlief is sporten en ik doe sinds zeven uur een poging tot slapen.
Peuter slaapt bij opa en oma dus met een beetje mazzel vanacht.
pi_122566787
Laiv, dat is heel rot. Sterkte met afwachten!

Frezan, gefeliciteerd! Het wordt echt druk hier! :D

Suiker, ik ben benieuwd naar je uitslag morgen.

XM, rot om zoveel pijn te hebben. Ik zou wel uitkijken met bi inderdaad, zeker als je al een hoger risico hebt. Toen jij mij erop wees laatst bleek dat het bij mij ook te zijn maar ik heb nog geen pijn in mijn stuitje. Wel amper kracht in mijn benen als ik ze moet optillen, heel lastig!
Hoe dan ook, direct aangeven bij je fysio hoor!

Ik moet morgen weer op controle bij de gyn, ben benieuwd. Ik denk dat ik in ieder geval moet bloedprikken om het glucose te testen, daar had ze het de vorige keer al over. En ik ben ook benieuwd naar mijn bloeddruk, de flauwtes die ik eerder had zijn bijna helemaal weg *O*
E.
pi_122566946
Spewey uit de kast O+ Ik stuiter er nog van lieverd!!! Hoe tof is deze verrassing *O* .
pi_122567074
LT wat een schrik, wat naar! Dikke :* voor jou en sterkte meissie! Ik duim heel hard dat alles gewoon hartstikke okee is!

Frezan gefeliciteerd!
pi_122567303
Frezan, welkom en gefeliciteerd! Hoe ver ben je?

LT, klote is dat, ook al hoeft het niets te betekenen je schrikt je toch rot. Hopelijk was het een eenmalig iets :*. Hoeveel weken ben je nu?
pi_122567472
Was Spewey een kloon dan? Wie dan?
pi_122567635
[egopost]

Hier vandaag controle bij de gynaecoloog. Morgen 27 weken. Helaas loopt mijn bloeddruk weer op :{ . Bij Saar ben ik bij 36w5d ingeleid en het vermoeden is dat het weer die kant op gaat. Ook omdat ik al zoveel vocht vasthoud. Ze is er nagenoeg zeker van dat het weer een gevalletje inleiden wordt en dat ik tot maximaal 38 weken zal doorlopen. Dat was even een dikke bummer! Ze heeft voor de zekerheid direct het riedeltje voor zwangerschapsvergiftiging laten controleren, aangezien ik geen telefoontje heb gehad daarna zal het wel okee zijn. Ze verwachtte het ook niet direct maar wilde het wel uitsluiten.

De kleine man doet het verder goed, ze schatte hem op zo'n 1200 gram en hij loopt met alle metingen (net als die daarvoor) een klein beetje voor op de UD van 9 mei (ik geloof dat er gemiddeld 4 mei uitkwam). UD blijft wel op 9 mei staan. Meneer ligt in een stuit maar dat is bij 27w natuurlijk geen punt. Ik heb wel weer een hele sloot vruchtwater :P.

Ik moet zeggen dat het me wel bezighoudt, het komt voor mijn gevoel nu ineens heel dichtbij. Terwijl het natuurlijk maar 2 weken op de UD scheelt. Het is gewoon ff een tegenvaller. Maar goed, misschien gaat het nog meevallen (al hoef ik daar niet van uit te gaan als ik de gyn moet geloven). Ik ben ook wat gevoeliger omdat een vriendin van me gisteren bij 30 weken is bevallen. Gelukkig doet haar kleine man het ook heel goed!

[/egopost]
  woensdag 6 februari 2013 @ 20:44:53 #65
378192 -mandy-
I am who I am
pi_122567805
Da's geen leuk nieuws twentemeisje.

Afwachten Laiv, ik duim voor goed nieuws!

Frezan gefeliciteerd *O* !
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
  woensdag 6 februari 2013 @ 20:48:05 #66
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_122568002
L'tiekje, jakkie meis, wat schrikken.... ik hoop dat het met een sisser afloopt. :*

TM, dat is geen leuk nieuws, jij moet nog rustig een paar weken kamertjes in orde maken en je kunnen voorbereiden, geen tijd voor gedoe. Ik hoop dat de kleine man dan in ieder geval netjes tot 38 weken kan blijven zitten. :*

Frezan, gefeliciteerd en welkom, als ik je ken, mag ik dan een DM? :)
pi_122568261
TM wat vervelend, wel prettig dat je je er nu al een beetje op kunt voorbereiden.. aan de slag met het kamertje enzo! O+ En als hij het nu zo goed doet komt er gewoon een kerngezonde beeb aan natuurlijk! Maar ik begrijp je teleurstelling.. :*
pi_122568411
quote:
17s.gif Op woensdag 6 februari 2013 20:39 schreef Kyara het volgende:
Was Spewey een kloon dan? Wie dan?
Nee hoor heb niet gekloond, paar vriendjes wisten het echter al toen de test nog nat was. :@

Oh TM, tuurlijk valt dat even rauw, zeker als net een vriendinnetje met 30 weken is bevallen, komt dichtbij dan. Hele dikke kus en Siem :6 blijft gewoon nog een hele tijd van z'n zwembad deluxe genieten.
pi_122568536
TM :*

Spewey, ooh vandaar. Ik vroeg me al af of ik iets gemist had.
pi_122568953
l'tiekje dat is schrikken
pi_122569052
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2013 20:37 schreef L0t.. het volgende:
Frezan, welkom en gefeliciteerd! Hoe ver ben je?

LT, klote is dat, ook al hoeft het niets te betekenen je schrikt je toch rot. Hopelijk was het een eenmalig iets :*. Hoeveel weken ben je nu?
echt nog heel pril
quote:
0s.gif Op woensdag 6 februari 2013 20:48 schreef Juud79 het volgende:
L'tiekje, jakkie meis, wat schrikken.... ik hoop dat het met een sisser afloopt. :*

TM, dat is geen leuk nieuws, jij moet nog rustig een paar weken kamertjes in orde maken en je kunnen voorbereiden, geen tijd voor gedoe. Ik hoop dat de kleine man dan in ieder geval netjes tot 38 weken kan blijven zitten. :*

Frezan, gefeliciteerd en welkom, als ik je ken, mag ik dan een DM? :)
Ik denk wel dat je mij misschien kent maar op een DM moet je nog even wachten.
  woensdag 6 februari 2013 @ 21:02:45 #72
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_122569092
Tm dat is geen leuk nieuws zeg :* heb je er last van? Misschien geven ze je medicijnen?
pi_122569093
TM :*
Laiveneertiekje :*
pi_122569191
Thanks meisjes :*. Als het niet verbeterd (wat ze dus niet verwacht) dan moet ik idd aan de medicijnen over een paar weken.

Pessie ik heb vaker hoofdpijn en het vocht vasthouden is niet prettig, ik zit al aan de echte steunkousen en ben wat kortademiger. En doodmoe. Maar dat ben ik sowieso al heel vaak door de MS. Dus dat mag de pret niet drukken :P.

Spewey :D Siem... Nope! Je mag nog twee x raden voor de koelkast!

Ik kreeg trouwens nog wel goed nieuws, ik mag na de bevalling weer aan de Immunoglobuline-infusen. Omdat ik tijdens de borstvoeding nog steeds niet aan mijn MS-remmers kan beginnen krijg ik dus die infusen om de kans op een schub te verkleinen. Die is namelijk aanzienlijk verhoogd na een bevalling. Dus zolang ik zelf voed krijg ik die infusen om de paar weken. Blij dat dat in elk geval al is vastgelegd.

Frezan ken ik je dan ook misschien? :P
pi_122569284
Ik moest schub even googlen, maar jemig -O-
Wel heel erg prettig dat je dat nu al vast hebt kunnen leggen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')