Het is een vrije vertaling van een uitspraak van Zappa.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:04 schreef Jian het volgende:
[..]wat een uitdrukking, die heb ik opgeslagen
Ik had niet anders verwacht. Ik ook, het is nu niet dat ik echt belangrijk vind ofzo, anders had ik wel gereageerd met flikker uit m'n vaarwater, ik rammel wel met de po als ik je nodig heb.quote:
Echt,quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:09 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Het is een vrije vertaling van een uitspraak van Zappa.
"May your shit come to life and kiss you on the face." Dat zei hij volgens mij tegen Tipper Gore in de discussie over het plakken van waarschuwende stickers op platenhoezen.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:11 schreef Jian het volgende:
[..]
Echt,, meestal herken ik dat wel, waar komt ie vandaan?
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:16 schreef Jian het volgende:
got it!![]()
May your shit come to life and kiss you on the face.
-- Frank Zappa, to Mrs. Gore about parental advisory labels on album covers
Een reactie op puriteinse shit dus, ik hoor het 'm zeggenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:17 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
"May your shit come to life and kiss you on the face." Dat zei hij volgens mij tegen Tipper Gore in de discussie over het plakken van waarschuwende stickers op platenhoezen.
Die man kon pratenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:18 schreef Jian het volgende:
[..]
Een reactie op puriteinse shit dus, ik hoor het 'm zeggen
Ik sla meestal met een po.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:10 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik had niet anders verwacht. Ik ook, het is nu niet dat ik echt belangrijk vind ofzo, anders had ik wel gereageerd met flikker uit m'n vaarwater, ik rammel wel met de po als ik je nodig heb.
Deze is ook mooi vind ik;quote:
lolquote:
Mijn lijfspreuk is ook van hem: "Without deviation from the norm, progress is not possible."quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:21 schreef Jian het volgende:
[..]
Deze is ook mooi vind ik;
My best advice to anyone who wants to raise a happy, mentally healthy child is: Keep him or her as far away from a church as you can.
die 2e ken ik, Mr Bootsy Collinsquote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:25 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Mijn lijfspreuk is ook van hem: "Without deviation from the norm, progress is not possible."
Dat en "If you fake the funk, your nose will grow" van Bootsy![]()
Als je al met 'lol' begintquote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:23 schreef Jian het volgende:
[..]
lol(ow, shit ik ben weer aan het mee lachen, dat mag eigenlijk niet van chaootje, maar hij is briljant)
Ja hoor, die klopt als een bus. Als iedereen zich op dezelfde manier gedraagt of moet gedragen kom je nooit tot iets. "Alle neuzen dezelfde kant op" is zo'n beetje het stomste wat je kunt zeggen tegen en/of verlangen van je mensen als leidinggevende.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:30 schreef Jian het volgende:
[..]
die 2e ken ik, Mr Bootsy Collins![]()
Ik laat die 1e op het moment even bezinken en vraag me af of het waar is, al vind ik 'm sowieso mooi omdat ik nu eenmaal graag tegen normen aanschop.
Tenzij je een legereenheid leidt, misschienquote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja hoor, die klopt als een bus. Als iedereen zich op dezelfde manier gedraagt of moet gedragen kom je nooit tot iets. "Alle neuzen dezelfde kant op" is zo'n beetje het stomste wat je kunt zeggen tegen en/of verlangen van je mensen als leidinggevende.
Innovatie en thinking out of the box, mmmmm, ik ga er nog eens op kauwen, hij intrigeert me, dat zei ik al.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 01:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja hoor, die klopt als een bus. Als iedereen zich op dezelfde manier gedraagt of moet gedragen kom je nooit tot iets. "Alle neuzen dezelfde kant op" is zo'n beetje het stomste wat je kunt zeggen tegen en/of verlangen van je mensen als leidinggevende.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 09:42 schreef pullup het volgende:
`De uitspraak is voor een bioloog vrij makkelijk te herkennen als een van de primaire voorwaarden voor evolutie.
Gooi er nog een goede portie selectiedruk tegenaan en je hebt de drijvende kracht achter de evolutie ook te pakken.
Nee dat ben ikquote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:14 schreef Jian het volgende:
[..]
Dit snap ik niet, ow wacht, wel, ik herken Margo, de 2e van links, toch!?
Was een vraag van een site http://www.goeievraag.nl/(...)t-apen-waaruit.95140quote:Als de evolutietheorie op waarheid berust, hoe komt het dan dat de apen waaruit wij stammen, zich niet verder ontwikkeld hebben, en de mens wel?
Ja, ik begrijp je, "alle neuzen dezelfde kant op, kun je ook op verschillende manieren interpreteren"quote:Op vrijdag 1 februari 2013 02:02 schreef Scrutinizer het volgende:
Resultaat hoeft niet per se iets met innovatie of verbetering te maken te hebben. Om te bewijzen dat de aarde rond is moet je wel één kant op blijven varen, daar moeten alle expeditieleden zich aan conformeren.
We gaan hier waarschijnlijk heel hard langs elkaar heen pratenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:12 schreef Jian het volgende:
[..]![]()
mmm, ja, je hebt me onder het genot van een bakje aan het denken gezet over de toepasbaarheid van normen in de evolutietheorie. En nu denk je wellicht, maar wat ik zeg ligt toch voor de hand en dan moet ik zeggen, jazeker, ik volg je wel! Maar ik ben altijd heel strikt in het scheiden van normen en waarden, waar veel mensen normen en waarden meer als een vaste uitdrukking zien zonder onderscheid te maken tussen die begrippen ( jij waarschijnlijk niet hoor, dat bedoel ik niet) Normen toepassen binnen de evolutietheorie vind ik zo doordacht, zo berekenend ... Maar wellicht ben ik hier te star in mijn definitie van "normen". Als ik wartaal voor je uitsla, dan reageer je maar gewoon niet, of met "appel"
Ik ken het antwoord vanuit de evolutietheorie daarop wel, de stelling is ook niet helemaal juist en ik kan me hier vanaf maken met één enkel "taoïstische" stelling, maar die zou pullup dan weer niet zomaar accepteren en voor je het weet zitten we hier vannacht nog over te zagen en daar heb ik nu geen tijd voor.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:18 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Was een vraag van een site http://www.goeievraag.nl/(...)t-apen-waaruit.95140
Dat berust op de onjuiste veronderstelling dat apen zich niet verder zouden hebben ontwikkeld.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:18 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Was een vraag van een site http://www.goeievraag.nl/(...)t-apen-waaruit.95140
Nee, we praten niet langs elkaar heen nu, we zijn het eens, mij opmerking "maar wat ik zeg ligt toch voor de hand en dan moet ik zeggen, jazeker, ik volg je wel" was al de indicatie dat ik je analogie volgquote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:24 schreef pullup het volgende:
[..]
We gaan hier waarschijnlijk heel hard langs elkaar heen praten![]()
Ik vind het gebruik van biologische verklaringsmodellen op cultureel bepaalde vooruitgangsgedachtes slechts geschikt als analogie natuurlijk.
Enkele basisvoorwaarden zoals het bestaan van diversiteit binnen de populaties en het middels mutaties voortschrijden van het gedachtegoed zullen basaal wel kloppen maar dat geeft alleen de grove lijnen weer en is absoluut onvoldoende als verklaringsmodel voor culturele evoluties
Kijk ook naar Discovery en stuk of 4 zenders, maar heb het gevoel dat niemand er echt antwoord op weet, ze zoeken nog steeds naar de missing link.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:28 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat berust op de onjuiste veronderstelling dat apen zich niet verder zouden hebben ontwikkeld.
Ik zei het ook al, de stelling is niet juist.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:28 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat berust op de onjuiste veronderstelling dat apen zich niet verder zouden hebben ontwikkeld.
Het antwoord staat in de quote hoorquote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:31 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Kijk ook naar Discovery en stuk of 4 zenders, maar heb het gevoel dat niemand er echt antwoord op weet, ze zoeken nog steeds naar de missing link.
Mooi, ik was ondanks je toevoegingen die duidelijk zijn niet helemaal zeker of ik jou wel volgde.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:30 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee, we praten niet langs elkaar heen nu, we zijn het eens, mij opmerking "maar wat ik zeg ligt toch voor de hand en dan moet ik zeggen, jazeker, ik volg je wel" was al de indicatie dat ik je analogie volg![]()
Voor het overige, ja dus!
Toffe kaarten zijn tof.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:32 schreef Gert het volgende:
Zo, toffe kaarten voor The Who zijn binnen.
Geweldig, ik ben met dit soort oude bands van grote faam altijd benieuwd of ze het nog waar kunnen maken, zoals ik zei, ik ben benieuwd.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:32 schreef Gert het volgende:
Zo, toffe kaarten voor The Who zijn binnen.
Het optreden tijdens de openingsceremonie van de OS in Londen was spetterend! Maar in een jaar tijde kunnen opa's veel ouder worden. Nou dan gaan ze desnoods af en toe maar op een kruk zitten. Zolang er maar geen unplugged shit voorgeschoteld wordt.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:37 schreef Jian het volgende:
[..]
Geweldig, ik ben met dit soort oude bands van grote faam altijd benieuwd of ze het nog waar kunnen maken, zoals ik zei, ik ben benieuwd.
Ik geef je één stelling mee en als je die accepteert, kun jij in elk geval vanaf nu achterover leunen en je er niet meer druk over maken;quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:31 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Kijk ook naar Discovery en stuk of 4 zenders, maar heb het gevoel dat niemand er echt antwoord op weet, ze zoeken nog steeds naar de missing link.
Heb je bericht aan mijn man laten lezen, en die zegt, die man heeft wel gelijk, ze weten het nog steeds niet!quote:Op vrijdag 1 februari 2013 10:40 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik geef je één stelling mee en als je die accepteert, kun jij in elk geval vanaf nu achterover leunen en je er niet meer druk over maken;
De Tao te Ching vangt aan met ‘De eeuwige Tao kan niet in woorden worden uitgedrukt.’ Zo kan de mens nooit begrijpen hoe het universum is ontstaan.
De toestand van de kosmos is dus min of meer volstrekt mysterieus en overstijgt daardoor het menselijk kenvermogen.....
De consequentie van deze opvatting is dat de mens dus bescheiden zou moeten zijn in zijn filosofische speculaties en metafysische haarkloverijen over het ontstaan van het universum of het bestaan van de ziel.
kluif er maar even op
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |