iPhone en iPad hebben ook Skype, wat prima werkt en crossplatform isquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:30 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Apple
Alleen ik wil van Facetime af xd
Dat is het dus. Maar als je naar samsung kijk kan je ook aanraden om te kijken na de derde opkomende speler te kijken; microsoft.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:33 schreef schetterklep het volgende:
Terechte klacht eigenlijk wel. Ik heb nu n jaar de iPhone 4. Ik dacht kan ik lekker na een jaar al de nieuwste aanschaffen. Maar de 4s was hetzelfde. De 5 alleen wat platter en wat langer maar verder niets spectaculair. En nu komt de 5s dus die kan ik ook overslaan. Ipads overrated dus ik ben heuswaar serieus naar een Samsung tablet aan t kijken.
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:37 schreef Xetran het volgende:
[..]
volgensmij heb jij te weinig zuurstof gehad bij je geboorte mattie
Nouja het gaat ook niet over de telefoon maar over de software. Maar inderdaad; 700 euro vragen voor een grotere flitser vind ik ook een beetje ver gaan. Maar genoeg betere alternatieven te vinden inderdaadquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:37 schreef kwiwi het volgende:
Ik zou niet weten of het een terechte klacht is, ben nooit voor overpriced telefoons e.d. gegaan.
Maar niet alleen iPad kan een snel, gelikt, niet vastlopend systeem met helder beeldscherm leveren dat ook nog eens 8 a 10 uur meegaat hoorquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:46 schreef cvboer het volgende:
[..]
Alle andere tablets dat de ipad zijn ruk. Heb zelf een iphone 4 en een ipad 4. Enig nadeel is dat de conector niet hetzelfde is. Uiteraard lig ik daar niet wakker van. Kennis van me heeft een samsung tablet, wat een ruk ding, accu na 5 uur gebruik leeg, geen goed helder scherm, besturingssysteem is traag ik loopt soms vast. Ja, Apple is duur, anderzijds, het besturingssysteem loopt nooit vast en de accu van mijn ipad is pas na 9,5 uur leeg. bovendien ziet het er nog gelikt uit ook, al is dat een persoonlijke mening.
Dit.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:56 schreef TrippleDistilled het volgende:
Terechte klacht. Apple besteed meer aandacht een design dan aan functionaliteit.
Nou stoer hoor! Dat je een godsvermogen hebt uitgegeven aan een gesloten beperkt systeem. Natuurlijk ook windows draaien voor alle software die niet voor mac te vinden is? Wat is het praktisch nut van 2 ipads? en een MBP en MBA? Wel jammer dat je dan de 3 hebt en niet de 4..quote:Op zaterdag 26 januari 2013 19:15 schreef Chinless het volgende:
[..]
Nja dan zeg ik het.
Ik heb nu dit.
iPhone 5
Apple tv 2
Apple tv 3
iPad 2
iPad 3
MacBook pro feb 2011
MacBook air dec 2012
Mac mini dec 2011
Airport extreme
Timecapsule
Hiervoor de iPhone 4s, 4 en 3GS gehad.
De vrouw heeft ook een 4s en MB air.
En moet zeggen, t werkt heerlijk!
Ik ben het met je eens dat android erg gefragmenteerd is en geen uniform design heeft. Maar niet alleen Apple heeft goede snelle apps voor zijn besturingssysteem. En ik denk daarom ook dat er betere alternatieven zijn voor de iPad.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 19:16 schreef MrBaas het volgende:
[..]
Het fijne aan Apple vind ik dat alles gewoon goed doet wat het moet doen. Ik kan soepel door een krantje bladeren in de kiosk en gemakkelijk door mijn foto's scrollen. In de App Store heb je veel meer apps speciaal gemaakt voor de iPad terwijl je bij de Play Store een opgeblazen telefoonapp krijgtAls ik Samsung, Android en die andere meuk gebruik dan hangt dat ding steeds vast, niets werkt soepel, alles doet gewoon kut.
Dit kaasding van Microsoft ophemelenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 19:45 schreef Boterbartje het volgende:
Dat is het dus. Maar als je naar samsung kijk kan je ook aanraden om te kijken na de derde opkomende speler te kijken; microsoft.
Het surface tablet is erg mooi en deelt zijn appstore met windows 8, dit is nog in de groei maar de apps zijn écht voor die grote gemaakt dus geen opgeblaasde phone apps en hij is ranzend snel.
www.surface.com
is vanaf 14 feb. in Nederland verkrijgbaar. Heb hem zelf sinds half december en werkt heerlijk.
Denken dat Windows beter is omdat het al een paar decennia een monopoliepositie heeftquote:Nou stoer hoor! Dat je een godsvermogen hebt uitgegeven aan een gesloten beperkt systeem. Natuurlijk ook windows draaien voor alle software die niet voor mac te vinden is? Wat is het praktisch nut van 2 ipads? en een MBP en MBA? Wel jammer dat je dan de 3 hebt en niet de 4..
Surface werkt heerlijk. Dat filmpje wat jij daar hebt is een pre-productie model dat 3 maanden voor uitkomen geshowd werd. Nouja zeg, een vastloper bij een prototype. Niet voor niets een prototype?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 19:53 schreef Thorpe het volgende:
[..]
Dit kaasding van Microsoft ophemelen
[..]
Denken dat Windows beter is omdat het al een paar decennia een monopoliepositie heeft
Denken dat OS X gesloten en beperkt is
Haten op mensen met geld
Daarom verkopen mensen de aandelen nu ook en daalt de koers zo fors?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:13 schreef haan33 het volgende:
Want Apple is zo dom ja. Mensen kopen het toch wel
Ik zou niet zeggen dat de iPhone5 geflopt is, maar Apple als merk gaat wel van hip langzaam naar geriatrisch.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:17 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Daarom verkopen mensen de aandelen nu ook en daalt de koers zo fors?![]()
Mensen beginnen ook door te krijgen wat voor onzin dit is, daarom is de iPhone 5 ook zo geflopt.
quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:18 schreef o.us2.0 het volgende:
Boterbartje, de fag die de hele dag fapt op alles wat van Microsoft is.
Nouja, ze zouden productie gehalveerd hebben en de 4 en 4S zouden nu nog meer dan de 5 verkopenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:27 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik zou niet zeggen dat de iPhone5 geflopt is, maar Apple als merk gaat wel van hip langzaam naar geriatrisch.
Jammer. Er valt nog zat te innoveren op het gebied van telefoons, tablets, all in ones, thuisnetwerken, domotica, televisies, auto's, geluidssystemen, thuisnetwerken.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:32 schreef MichaelScott het volgende:
Dat doen ze zodat ze hierna nog 100 miljoen miljard 'verbeterde' versies uit kunnen brengen zonder echt te hoeven innoveren.
En dat met Siri.quote:
Op zaterdag 26
januari 2013 20:34 schreef
Boterbartje het
volgende:
[..]
Jammer. Er valt nog zat te innoveren op het gebied van telefoons,
tablets, all in ones, thuisnetwerken, domotica, televisies, auto's,
geluidssystemen, thuisnetwerken.
Domotica voor een prikkie. Gewoon dat je een kast in je meterkast zet,
dat je dat kan aansluiten aan je lichtnetwerk en dat je vanaf je tablet,
lampen, verwarming, televisie, CV ketel, keuken, sloten, muziek en
alles kan regelen. Zou fantastisch zijn.
Iddquote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:34 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Jammer. Er valt nog zat te innoveren op het gebied van telefoons, tablets, all in ones, thuisnetwerken, domotica, televisies, auto's, geluidssystemen, thuisnetwerken.
Domotica voor een prikkie. Gewoon dat je een kast in je meterkast zet, dat je dat kan aansluiten aan je lichtnetwerk en dat je vanaf je tablet, lampen, verwarming, televisie, CV ketel, keuken, sloten, muziek en alles kan regelen. Zou fantastisch zijn.
Siri is dramatischquote:
Daarom, waarschijnlijk is beveiliging een van de andere belangrijke terreinen die moet evolueren. Maar daar is Apple anders ook niet érg sterk in.. Apple kenmerkte zich door voorop te lopen met sommige producten. Zoals de eerste iPhone en de eerste iPad. Dat hebben ze verder ook echt niet meer gedaan (ja Apple II dan). Je ziet ook dat op gebied van beveiliging bijvoorbeeld BlackBerry (RIM) erg ver is, met versleuteling en over BB servers etc. en Windows Phone met bitlock encryptie etc. Over android en beveiliging laten we het maar niet hebbenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:39 schreef MAHL het volgende:
[..]
IddMaar vrees wel wat er gebeurt als het gehacked wordt
Hahahaha jaquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:09 schreef waspoedertje het volgende:
verkeerde prioriteiten ?
ze gaan kinderarbeid tegen man
Bij het begin beginnen hequote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:21 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Hahahaha ja
laten we het zo zeggen: ze hebben 1 leverancier die kinderen aan het werk zet dat laten stoppen en dat uitgebreid in het nieuws laten komen.
Ondertussen in de iPhone fabrieken bij foxconn in china hebben ze netten voor de ramen zodat mensen niet naar beneden springen en moeten ze contract tekenen dat ze geen zelfmoord plegen
Dat is dus het goedpraten wat de Apple fanboys zo goed ligt.quote:
Vind toch wel dat ze dat doenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:28 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Dat is dus het goedpraten wat de Apple fanboys zo goed ligt.
Net als die antenne, slechte lens op de iPhone 5, krassen op zelfde iPhone en maps. Alles maar goed praten.
Apple is géén ethisch bedrijf en neemt z'n verantwoordelijkheden niet. Het gaat alleen om grove winst (50% marge) en verder niets. Commercieel gezien top als bedrijf, maar ik vind dat je je verantwoordelijkheden ook moet nemen.
maar zulke technologie..quote:
Op zaterdag 26
januari 2013 20:49 schreef
Boterbartje het
volgende:
[..]
Siri is dramatisch
Is verdomme een opgekocht bedrijf, is nu al zolang in beta en google
komt erbij en overtreft het gelijk.
Ik bash het goedgepraat. Ze dweilen met de kraan open en terwijl het regent. Ze gaan willens en wetens in zee met foxconn wetende wat voor contracten er worden getekend. Verder doet ze ook helemaal niets meer dan nu dat kinderarbeit. Ze doen helemaal niet aan strategisch mvo maar enkel cashen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:29 schreef waspoedertje het volgende:
[..]
Vind toch wel dat ze dat doen
toen ze er niks aan deden waren ze verkeerd bezig
nu doen ze er iets aan (in westerse ogen dan) en is het ook niet goed
wat moeten ze dan ?
Trouwens verder geen fanboy
Maar altijd dat apple bashen
je kan toch ook wat anders kopen
Wat?quote:
Maar microsoft, samsung en hp en nog vele andere doen ook zaken met foxconnquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:33 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ik bash het goedgepraat. Ze dweilen met de kraan open en terwijl het regent. Ze gaan willens en wetens in zee met foxconn wetende wat voor contracten er worden getekend. Verder doet ze ook helemaal niets meer dan nu dat kinderarbeit. Ze doen helemaal niet aan strategisch mvo maar enkel cashen.
Grote concurrent Microsoft investeert daarentegen in onderwijs, universiteiten, geeft colleges, beurzen, geld aan scholen, goedkopere software voor studenten. Alles wat in hun strategisch straatje ligt. En daarbij is daar helemaal geen kinderarbeit of onwerkbare situaties bij betrokken.
Toch een verschilletje.
Ben zelf wel in china geweest, cultuur is daar erg anders ja. Hardwerkende mensen sowieso.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:36 schreef waspoedertje het volgende:
[..]
Maar microsoft, samsung en hp en nog vele andere doen ook zaken met foxconn
die worden er niet op aangevallen dat is wel een beetje oneerlijk
Maar volgens mij is de cultuur daar ook heel anders en willen de meeste daar gewoon veel werken
Dat laatste ik niet hard maken verder maar heb ik ergens gelezen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |