Als je beide ongeduldig bent is dat best een goed teken natuurlijk, leuk! Wat gaan jullie doen?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Blijkbaar heeft mijn date ook moeite met wachten tot onze volgende afspraak en ben ik niet de enige die ongeduldig isHoop alleen niet dat een van ons daardoor hoge verwachtingen kweekt, dan kan het alleen maar tegenvallen
.
Best een goed teken an sich ja, al heb ik wel vaker dat ik dan de boel in mijn hoofd dan leuker of minder leuk maak als ik iemand even niet heb gezien (afgelopen week kreeg ik daardoor juist meer twijfels). Conclusie: ik wacht komende date maar gewoon afquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:10 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Als je beide ongeduldig bent is dat best een goed teken natuurlijk, leuk! Wat gaan jullie doen?
dit is niet meer de hopman he?quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:47 schreef eefje801 het volgende:
Iemand nog een date vanavond? Veel plezier dan
Contact met de Paiqer is nog steeds leuk, gister heel lang zitten chatten en vandaag wat berichtjes over en weer. Volgende week in ieder geval een date, dag staat nog niet vast.
Nee klopt, was een goede beslissing om de tweede date af te zeggen. Mailen nog wel wat maar dat bloedt nu ook dood.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:16 schreef Andromache het volgende:
[..]
dit is niet meer de hopman he?
even rustig aan. privé van alles aan mijn hoofd. naaste familie overleden, studie afronden, werk zoeken etc. ik wil alleen even ongecompliceerd plezier.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:19 schreef eefje801 het volgende:
Geen dates meer gehad of even rustig aan?
Gecompliceerd past ook niet bij plezierquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:21 schreef Andromache het volgende:
[..]
even rustig aan. privé van alles aan mijn hoofd. naaste familie overleden, studie afronden, werk zoeken etc. ik wil alleen even ongecompliceerd plezier.
Nee is ook zo en hoort er ook wel bij, heb ik het idee. Als het goed zit komt dat tóch wel. Leuk! Dan kan het dus alle kanten opquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:14 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Best een goed teken an sich ja, al heb ik wel vaker dat ik dan de boel in mijn hoofd dan leuker of minder leuk maak als ik iemand even niet heb gezien (afgelopen week kreeg ik daardoor juist meer twijfels). Conclusie: ik wacht komende date maar gewoon af![]()
Nog niet precies afgesproken, ws. samen eten ergens, even kijken waar we die avond zin in hebben.
En wat gaan jullie doen?
Preciesquote:Op zaterdag 26 januari 2013 21:24 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Nee is ook zo en hoort er ook wel bij, heb ik het idee. Als het goed zit komt dat tóch wel. Leuk! Dan kan het dus alle kanten op
Zoals het nu dus lijkt misschien morgen even kennis maken en later een langere date. Gister kwam de kinderboerderij hier in het bos als suggestie voorbij maar dat was meer een banaal idee in de late uurtjes
Dankje! Hebben net alweer gebeld, over denken om de verwachtingen gesprokenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 22:16 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Precies
Haha, kinderboerderijBen benieuwd hoe jullie eerste ontmoeting zal gaan op het station!
Veel plezier!
Soms. In mijn ervaringen kunnen hoge verwachtingen zowel positief als negatief uitpakken. En ja, dat is niet meer dan logisch, maar ik vind het wel zo opvallend dat ik in mijn beperkte ervaring toch beide uitersten heb meegemaaktquote:Op zaterdag 26 januari 2013 22:33 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Dankje! Hebben net alweer gebeld, over denken om de verwachtingen gesprokenAch..soms is dat gewoon leuk
Klopt, ik ook hoorquote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:00 schreef Capstan het volgende:
[..]
Soms. In mijn ervaringen kunnen hoge verwachtingen zowel positief als negatief uitpakken. En ja, dat is niet meer dan logisch, maar ik vind het wel zo opvallend dat ik in mijn beperkte ervaring toch beide uitersten heb meegemaakt
Al heb ik er niks op tegen om ook weer eens een zo'n echte wat-kijk-ik-er-ontzettend-naar-uit date te hebben, ook al bestaat dan de kans dat het tegenvaltquote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:34 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Klopt, ik ook hoorDaarom is het nu minder van: jaaaaaaa leuk! en meer van: hé hé weer eens gewoon een leuke date
Precies, dat is ook erg leuk en daarom geniet ik ook wel van het idee hoor. Je leest hier wel eens dat mensen na één teleurstelling gelijk geen zin meer hebben om een volgende keer er open in te staan, best jammer eigenlijk. Het leuke is nou juist die spanning vooraf en hoe het eventueel zal lopen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 23:59 schreef Capstan het volgende:
[..]
Al heb ik er niks op tegen om ook weer eens een zo'n echte wat-kijk-ik-er-ontzettend-naar-uit date te hebben, ook al bestaat dan de kans dat het tegenvalt
Dat is ook wel herkenbaar. Bij mij werd een negatieve ervaring gevolgd door een bijzonder positieve, dus wie weet wat het de volgende keer weer wordt.quote:Op zondag 27 januari 2013 00:16 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Precies, dat is ook erg leuk en daarom geniet ik ook wel van het idee hoor. Je leest hier wel eens dat mensen na één teleurstelling gelijk geen zin meer hebben om een volgende keer er open in te staan, best jammer eigenlijk. Het leuke is nou juist die spanning vooraf en hoe het eventueel zal lopen.
Gewoon vol pompe jonge!quote:Op zondag 27 januari 2013 10:03 schreef Topicspace het volgende:
Ik ben het nog aan het ontcijferen:
Inhoud bericht:
HOI, ALTIJD MOI EN SIMPELE MANEN IS EGT JONG, JAMER LOL GR.ZARA
Dank!quote:
Welcome to the online dating world!quote:Op zondag 27 januari 2013 16:41 schreef Viking84 het volgende:
Heb vanochtend ff een full abo genomen op RP, voor drie maanden. Maar eens kijken of daar wat uitkomt. Maar wat is het irritant allemaal. Als je eenmaal een leuk contact hebt met een leuk iemand, is het leuk, maar voor de rest kost het vooral veel tijd en energie.
Jij wilt dat het gewoon komt aanwaaien allemaal?quote:Op zondag 27 januari 2013 16:41 schreef Viking84 het volgende:
Heb vanochtend ff een full abo genomen op RP, voor drie maanden. Maar eens kijken of daar wat uitkomt. Maar wat is het irritant allemaal. Als je eenmaal een leuk contact hebt met een leuk iemand, is het leuk, maar voor de rest kost het vooral veel tijd en energie.
Ja, wie niet?quote:Op zondag 27 januari 2013 16:55 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Jij wilt dat het gewoon komt aanwaaien allemaal?
Ik niet hoor.quote:
Ja, als je eenmaal contact hebt is het leuk, maar als je een berichtje stuurt en niets terugkrijgt of berichtjes krijgt van mensen met wie jij dan weer niets hebt, is er weinig aanquote:Op zondag 27 januari 2013 16:57 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik niet hoor.
Die moeite doen, het daten en het spannende enzo vind ik juist leuk.
Tja zo gaat dat in datingland nou eenmaalquote:Op zondag 27 januari 2013 16:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, als je eenmaal contact hebt is het leuk, maar als je een berichtje stuurt en niets terugkrijgt of berichtjes krijgt van mensen met wie jij dan weer niets hebt, is er weinig aan.
Tjah.. zo vreemd vind ik dat eigenlijk niet.quote:Op zondag 27 januari 2013 16:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, als je eenmaal contact hebt is het leuk, maar als je een berichtje stuurt en niets terugkrijgt of berichtjes krijgt van mensen met wie jij dan weer niets hebt, is er weinig aan. T zal voor hetero's anders zijn, maar ik kom vaak dezelfde personen tegen. Klein vijvertje. Zucht!
Vreemd niet, vervelend welquote:Op zondag 27 januari 2013 16:59 schreef Joysa het volgende:
[..]
Tjah.. zo vreemd vind ik dat eigenlijk niet.
Raarquote:Op zondag 27 januari 2013 17:13 schreef DaMart het volgende:
Toch wel jammer, van die mensen die amper reageren op wat jij zegt of vraagt, maar wel de ene na de andere ijsbreker blijven beantwoorden.
Hoe kan ze m'n foto gezien hebben zonder dat we gechat hebben? Volgens mij heb ik helemaal niets met haar gedaan op de eoa manier. Herinnerde me alleen haar naam eerder gezien te hebben.quote:Op zondag 27 januari 2013 17:17 schreef Pvoesss het volgende:
Ze wil je niet spreken? Gok dat ze je foto gezien heeft of met iemand belangrijker bezig was en geen zin had om een stoorzender te hebbem?
Dan wil ze geen contact met je, blijkbaar.quote:Op zondag 27 januari 2013 17:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Raar
Iemand had mij trouwens uit haar vriendenlijst gegooid op Paiq. Wat betekent dat? Had nog niet met haar gechat oid. Voelde me een beetje beledigd.
Spannend is het wel, maar soms is de onzekerheid zo irritant, dan wil ik graag in iemands hoofd kijkenquote:Op zondag 27 januari 2013 16:57 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik niet hoor.
Die moeite doen, het daten en het spannende enzo vind ik juist leuk.
Dat is ook wel waar jaquote:Op zondag 27 januari 2013 17:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Spannend is het wel, maar soms is de onzekerheid zo irritant, dan wil ik graag in iemands hoofd kijken
er is gewoon nu even niemand die er zin heeftquote:Op zondag 27 januari 2013 19:58 schreef _X het volgende:
Nou ik snap er niks van. Zelfs als ik mijn locatie naar Amsterdam verander krijg ik geen speeddate.
Locatie en leeftijd gok ik.quote:Op zondag 27 januari 2013 20:01 schreef Joysa het volgende:
Ik word juist moe van al die uitnodigingen voor een speeddate.
Waar zit dat verschil dan in? In al die balkjes die moeten matchen?
Misschien matchen je uiterlijk, persoonlijkheid en levensstijl niet genoeg met de mensen die nu online zijn? Als ik speeddates krijg neem ik ze eigenlijk alleen aan als die balkjes relatief vol zijn. Neem aan dat iedereen dat zo doet.quote:Op zondag 27 januari 2013 19:58 schreef _X het volgende:
Nou ik snap er niks van. Zelfs als ik mijn locatie naar Amsterdam verander krijg ik geen speeddate.
quote:
quote:
Ja, faalquote:
Bij hem thuis? ...Dat gaat zeker een worst in een stamppotje worden.quote:Op zondag 27 januari 2013 21:39 schreef Luxuria het volgende:
Ik heb in een dronken bui aangeboden voor mijn date te gaan koken, bij hem thuis
Hier idemditoquote:Op zondag 27 januari 2013 19:46 schreef _X het volgende:
Ik heb me net ingeschreven op paiq. Maar hoe komt het dat ik het niet voor elkaar krijg een speed date te krijgen? Ik krijg de hele tijd: Helaas, we hebben op dit moment geen kandidaten bereid gevonden; probeer het later nog eens!
Wijst iedereen me af? Of hoe werkt het?
Herkenbaar.quote:
Wen er maar aan, er zijn helaas een stuk meer mannen die behoefte hebben aan datingsites als vrouwen.quote:Op zondag 27 januari 2013 19:46 schreef _X het volgende:
Ik heb me net ingeschreven op paiq. Maar hoe komt het dat ik het niet voor elkaar krijg een speed date te krijgen? Ik krijg de hele tijd: Helaas, we hebben op dit moment geen kandidaten bereid gevonden; probeer het later nog eens!
Wijst iedereen me af? Of hoe werkt het?
Ik vind dat foto's beoordelen juist echt niets aan.. ik ga niet door zo'n hele stapel heen hoorquote:Op zondag 27 januari 2013 22:18 schreef Dizorn het volgende:
Het is meer mannen .. DAN. En "als man" of "man zijnde" [/grammarnazi]
Geen problemen met paiq. 3 oneliners binnengekomen na wat stapeltjes fotos beoordelen. Van de mensen die in mijn top 6 stonden dus. Speeddates heb ik eigenlijk nooit zin in, sla ik dus over.
Tip dus: Ga veel foto's beoordelen. Zie je een leuke dame, stuur een oneliner (10 credits korting op de 1e per dag.. als je een goede match index hebt zijn je oneliners (vrijwel) gratis. En als je mensen hoog beoordeeld en ze vinden je leuk, kan je ook een oneliner terug krijgen.
50 Foto's elke keerquote:Op zondag 27 januari 2013 22:26 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik vind dat foto's beoordelen juist echt niets aan.. ik ga niet door zo'n hele stapel heen hoor
Valt wel mee hoorquote:Op zondag 27 januari 2013 22:31 schreef Faxie het volgende:
Volgens mij krijgen kerels met een leuke kop ook genoeg aandacht...
vrouwtje.quote:Op zondag 27 januari 2013 22:48 schreef _X het volgende:
Als je een vrouwtje een oneliner stuurt kan ze dan gratis terugsturen? Of kost dat haar credits?
Kennelijk ben je te lelijkquote:Op zondag 27 januari 2013 17:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Raar
Iemand had mij trouwens uit haar vriendenlijst gegooid op Paiq. Wat betekent dat? Had nog niet met haar gechat oid. Voelde me een beetje beledigd.
quote:Op zondag 27 januari 2013 21:55 schreef Moogwai10 het volgende:
[..]
Bij hem thuis? ...Dat gaat zeker een worst in een stamppotje worden.![]()
Maar een nog stommer antwoord. Bij Paiq zie je pas foto's als je enige tijd met elkaar gechat hebt. Dat was nog niet aan de orde, zoals Viking zei.quote:Op maandag 28 januari 2013 00:10 schreef Pvoesss het volgende:
Nou het was wel een hele domme vraag...
noes!quote:
Twee woorden: photo cheat.quote:Op maandag 28 januari 2013 01:05 schreef Yuki het volgende:
[..]
Maar een nog stommer antwoord. Bij Paiq zie je pas foto's als je enige tijd met elkaar gechat hebt. Dat was nog niet aan de orde, zoals Viking zei.
Verder denk ik dat Viking zich niets moet aantrekken van deze dame, die is gewoon zo stom om je zonder enige kans te laten gaan.
Ik had precies hetzelfde vanavond. Krijg eerst een melding: nieuwe match! Even later: je bent uit het contactpersonenlijstje van <insert naam nieuwe match> verwijderd. Geen woord gewisseld
Maar ja, daar had ik dan ook geen behoefte meer aan
Oké, dat kan. Ik zou het er niet voor over hebben, though. Met 15 min chatten ben je er ook namelijk.quote:
Dat is een boel tijd, ik heb niet zoveel tijd.quote:Op maandag 28 januari 2013 08:11 schreef Yuki het volgende:
[..]
Oké, dat kan. Ik zou het er niet voor over hebben, though. Met 15 min chatten ben je er ook namelijk.
Precies die drie punten staan mij juist tegen aan Paiqquote:Op maandag 28 januari 2013 08:07 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vind photo cheat altijd zo veel credits! En ik denk dan ook altijd "ga dan niet op PaiQ" zitten... Er zijn zat sites waarbij je gewoon direct ziet hoe iemand er uit ziet, toch?
Ik vind het juist wel een leuk iets. Voor mij staat het in de top-3 van pluspunten van PaiQ. (1. Chatten 2. Geen profiel 3. Dat gedoe met die foto's.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |